Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB MONTPEDRÓS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
24/09/2023
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
AB CUNIT | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/09/2023
|
19:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 11 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | BASQUET MOLINS B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB ABRERA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
06/10/2023
|
18:15
|
ASSOCIACIO EIXIC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
LESTONNAC - 2014 | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
07/10/2023
|
13:00
|
ESCOLAPIS SARRIA A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
VIROLAI C | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
08/10/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
VIROLAI B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | C.E.XAMBA TARONJA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/10/2023
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BASQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | BIM U-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
21/10/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SESE B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E.THAU | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
LESTONNAC - 2014 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | CB PEDAGOGIUM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
U.E. HORTA B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
03/11/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | BASQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/11/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB IMMA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
08/11/2023
|
18:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | BASQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
08/11/2023
|
20:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
10/11/2023
|
18:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
BASKET VALLDOREIX | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BÀSQUET LLOR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/11/2023
|
15:45
|
ALZINA-CEISSA | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
11/11/2023
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
12/11/2023
|
12:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/11/2023
|
20:15
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESCOLAPIS SARRIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 14 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
18/11/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB ROQUETES | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.E.XAMBA TARONJA | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
26/11/2023
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
01/12/2023
|
18:30
|
BASQUET PALCAM A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
01/12/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/12/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | A.E. STUCOM A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
03/12/2023
|
08:45
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
03/12/2023
|
19:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
11/12/2023
|
19:45
|
BASQUET NOU BARRIS A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
13/12/2023
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
15/12/2023
|
18:15
|
ASSOCIACIO EIXIC | BASQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
15/12/2023
|
18:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BASQUET PÀLCAM | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB IMMA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
11:15
|
BASQUET PÀLCAM | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CES BOSCO ROCAFORT | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
16/12/2023
|
12:35
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CB PEDAGOGIUM | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
17/12/2023
|
09:30
|
GRAMENET BC | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/12/2023
|
17:45
|
C.B. CIC | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
14/01/2024
|
19:00
|
C.B. VALLIRANA | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PÀLCAM C | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | EB CIUTAT VELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
B.F. CORNELLÀ | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB TORELLÓ PF | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
20/01/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/01/2024
|
11:30
|
BASQUET CANYELLES B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
21/01/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
ORLANDAI | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA BLANC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 13 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET NEUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET LLOR B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB LA SALLE HORTA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
28/01/2024
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2013M | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/02/2024
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR B | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
13:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB ABRERA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
BASQUET MOLINS B | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
04/02/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
07/02/2024
|
19:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
17/02/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
17/02/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
23/02/2024
|
18:15
|
MARISTES ADEMAR | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESCOLA IPSI 10 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
ELS MONJOS BC | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO VELL STA. MARGARIDA AV. CATALUNYA, 15 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
BIM U-25 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. LLINARS | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASKET ESPLUGUES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/03/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | U.E. HORTA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/03/2024
|
19:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
08/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE LA MARINA B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | C. B. BON PASTOR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB IMMA A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B. VALLIRANA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
AE BADALONÈS NEGRE | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB TORELLÓ PF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASKET VALLDOREIX | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
19/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
21/03/2024
|
18:00
|
BASQUET PÀLCAM | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
23/03/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | UB SANT ADRIA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BÀSQUET LLOR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASQUET NEUS | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | CB ROQUETES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | BBA CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB TURO | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 14 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | BÀSQUET LLOR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS 2015 | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
LESTONNAC - 2014 | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
21/04/2024
|
12:30
|
A.E. STUCOM A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB SENTMENAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET PÀLCAM | ELS MONJOS BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.E.THAU | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
28/04/2024
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 10 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/04/2024
|
11:00
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B. LLINARS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | EL CÍRCOL A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
10/05/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CE LA MARINA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C. B. BON PASTOR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | AE BADALONÈS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/05/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
CB IMMA | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS B | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/05/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |