Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
10:30
|
CB SANTA COLOMA B | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/09/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | EL CÍRCOL B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
C.B. GUIXOLS | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | BBA CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | CE PALAMÓS - U18 GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU B | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
30/09/2023
|
20:00
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
01/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:45
|
CB MOLLET U13 | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
19:00
|
CB SANTA COLOMA B | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | EL CÍRCOL VETERANS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
07/10/2023
|
17:15
|
MATARÓ PARC BOET 2013 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
14/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
UB SANT ADRIA 3 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | AE BADALONÈS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | BASQUET-CEISSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC A | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CN CALDES | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | SABADELL BQ VALLÈS U16M | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
01/11/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:00
|
CB SANTA COLOMA | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
04/11/2023
|
18:45
|
CB SANTA COLOMA A | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
05/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
05/11/2023
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
10/11/2023
|
19:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
12/11/2023
|
17:15
|
CB SANTA COLOMA A | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CB SANTA COLOMA C | AESE C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | MATARÓ PARC BOET 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
20:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
24/11/2023
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB PARETS VERMELL | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
UE MATARO - MAM | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
19:15
|
UER PINEDA DE MAR A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
AE BADALONÈS VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | LA SALLE MANRESA SGOL | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | CB PARETS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | UB SANT ADRIA 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/12/2023
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | U. B. LLEFIÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS LIMA | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
CB SANTA COLOMA B | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/12/2023
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CB SANTA COLOMA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/12/2023
|
19:00
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
15:00
|
CB SANTA COLOMA B | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
28/12/2023
|
18:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U11M | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
14:30
|
CB SANT JOSEP B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
19:00
|
CB SANTA COLOMA A | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
07/01/2024
|
18:00
|
CB SANTA COLOMA C | INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB CALELLA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
20/01/2024
|
09:45
|
UB SANT ADRIA BLAU | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. CABRILS | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | CE LA MARINA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
AE BADALONÈS | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
21/01/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | AESE 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | B.F. CORNELLÀ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
LESTONNAC A - 2008 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
15:30
|
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | U.E. HORTA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | C.B. GUIXOLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/01/2024
|
09:15
|
U.E. HORTA | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
EL CÍRCOL B | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | CNB VILANOVA AKO IM2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
DRAFT GRAMENET | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CE PALAMÓS - U18 GROC | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | BÀSQUET ALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | C.E SANT NICOLAU B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/02/2024
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/02/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL B 2008 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
11/02/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
12/02/2024
|
18:30
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/02/2024
|
19:00
|
INELMA - UB SANT ADRIA 1 | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/02/2024
|
18:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
AESE A | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | E.B. ROSELLA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA B | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
09/03/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
UB SANT ADRIA 1 | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
12:45
|
CB SANTA COLOMA B | AE LES CORTS-UBAE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA B | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
AESE C | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CE LA MARINA A | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UE MATARO - TC | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/03/2024
|
21:30
|
UB SANT ADRIA A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
23/03/2024
|
10:15
|
CB SANTA COLOMA A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CB SANTA COLOMA B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/03/2024
|
21:15
|
EL CÍRCOL VETERANS | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/04/2024
|
18:30
|
C.B.COLL - GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | LESTONNAC A - 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
AESE BLAU | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA | U.E. HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AESE 1 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U16M | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA B | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM2 | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | DRAFT GRAMENET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA SGOL | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA B | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
14/04/2024
|
20:00
|
BASKET ESPLUGUES | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | EL CÍRCOL B 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | SANT GERVASI 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | AESE A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
CB SANTA COLOMA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA 2013 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | AE BADALONÈS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
AE LES CORTS-UBAE A | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |