Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU XAMBA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/09/2023
16:00
C.E. XAMBA NEGRE TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/09/2023
19:30
MINECAL - C.E. XAMBA FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
23/09/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/09/2023
17:30
CB SENTMENAT C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
24/09/2023
10:30
C.E. XAMBA NEGRE JOVENTUT LES CORTS U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/09/2023
12:15
C.E. XAMBA CB VALLS HOTEL CLASS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/09/2023
12:15
C.E. XAMBA TARONJA JOVENTUT SANT VICENÇ 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/09/2023
18:00
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
30/09/2023
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA CB GAVÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
09:00
C.E SANT NICOLAU GRANA C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
30/09/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA MANRESA CBF U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
12:00
C.E. XAMBA TARONJA ESPORT BASE DEL PAPIOL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
12:00
C.E. XAMBA BLAU VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/09/2023
16:00
CB VALLS SOLIDITY C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
30/09/2023
18:00
CENG J. CARDENYES MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
30/09/2023
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA VOLVO DISELAUTO CBT C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
01/10/2023
16:00
C.E. XAMBA C.E MARISTES SANTS LES CORTS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
01/10/2023
16:00
MVP CERVELLÓ C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
07/10/2023
10:30
C.E. XAMBA BLAU CB GAVÀ 13 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
10:30
C.E. XAMBA NEGRE SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
10:45
CLUB BÀSQUET CUBELLES C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
07/10/2023
11:30
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
07/10/2023
12:00
C.E.XAMBA TARONJA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
12:45
C.B. PRAT - MONTIBELLO B FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
07/10/2023
13:30
C.E.THAU C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
07/10/2023
16:00
MINECAL - C.E. XAMBA CB. CORNELLÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
17:45
C.E. XAMBA NEGRE JOVENTUT BADALONA 2 FEM. C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
19:30
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/10/2023
19:30
BASETIS - SESE B SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/10/2023
10:15
JET TERRASSA U12 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
16:30
C.E. XAMBA SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/10/2023
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/10/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CNB VILANOVA AKO IF2 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/10/2023
09:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
21/10/2023
09:30
BÀSQUET PÀLCAM B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
21/10/2023
10:30
C.E. XAMBA BLAU SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/10/2023
10:30
TALENOM BOET MATARÓ 2010 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
21/10/2023
12:00
C.E. XAMBA CB SANT JUST C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/10/2023
12:00
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
21/10/2023
12:15
CEJ L''HOSPITALET A CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/10/2023
13:30
BARÇA CBS U13 FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
21/10/2023
16:00
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/10/2023
19:15
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
22/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 06-07A C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
16:00
BÀSQUET RIBES B C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
28/10/2023
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA NOU BÀSQUET OLESA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA C.B. BEGUES VERD C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
28/10/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET LLOR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
12:00
C.E. XAMBA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
12:00
CB SANT JUST BLAU C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/10/2023
12:30
LA CALETA - BÀSQUET RIBES C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
28/10/2023
17:45
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/10/2023
19:15
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
29/10/2023
10:45
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/10/2023
10:45
JOVENTUT BADALONA 1 C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/10/2023
17:00
EPSA C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
29/10/2023
17:45
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/11/2023
10:30
MINECAL - C.E. XAMBA BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
09:00
C.E.XAMBA TARONJA SESE B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BASQUET SITGES A C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
10:30
C.E. XAMBA NEGRE BASQUETPIASABADELL A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
10:30
CB ABRERA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
04/11/2023
10:45
CB PARETS NEGRE CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/11/2023
11:00
CB MONTPEDRÓS C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
04/11/2023
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA CENG J. CARDENYES C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
12:00
C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
16:00
REUS PLOMS SALLE U18 C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/11/2023
16:00
CB ROQUETES C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
04/11/2023
17:45
C.E. XAMBA BLAU BASQUETPIASABADELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/11/2023
19:30
BARÇA CBS BLAU C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/11/2023
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
11/11/2023
09:00
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL ESCOLA XAMBA ESCOBOL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
11/11/2023
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
11/11/2023
11:00
ESPORT BASE DEL PAPIOL C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
11/11/2023
12:00
C.E. XAMBA NEGRE C.E SANT NICOLAU GRANA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/11/2023
12:30
MANRESA CBF U12 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
11/11/2023
14:15
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/11/2023
16:00
C.E. XAMBA NEGRE BASQUET MOLINS C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/11/2023
16:15
CB GAVÀ FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
11/11/2023
17:45
C.E. XAMBA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/11/2023
17:45
CB TURO C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
12/11/2023
09:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
12/11/2023
16:15
CB. CORNELLÀ A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/11/2023
18:00
C.E. XAMBA TARONJA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/11/2023
19:30
THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/11/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CLUB BÀSQUET CUBELLES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA C.B. SANT ANDREU NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/11/2023
10:30
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C.B. PRAT - MONTIBELLO B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
10:30
CB GAVÀ 13 C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/11/2023
12:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
18/11/2023
12:30
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/11/2023
13:00
C.E. XAMBA UE BARBERA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
15:45
AB SALLE CBT 2 C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
18/11/2023
16:00
MINECAL - C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/11/2023
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/11/2023
12:30
C.E. XAMBA TARONJA CB CASTELLBISBAL B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/11/2023
18:00
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA CB MORELL A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/11/2023
19:30
AB SALLE CBT 2 C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
25/11/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA BARÇA CBS U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA CEJ L''HOSPITALET A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
12:00
C.E. XAMBA REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
12:00
C.E.XAMBA TARONJA BÀSQUET PÀLCAM B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/11/2023
12:30
CNB VILANOVA AKO IF2 C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
25/11/2023
12:30
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/11/2023
16:00
C.E. XAMBA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/11/2023
09:00
ESCOLA XAMBA SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS ESCOBOL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/11/2023
09:00
BAM BLAU - PORTECA MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/11/2023
16:00
CB CASTELLBISBAL A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
26/11/2023
16:00
C.B.MARTORELL C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
26/11/2023
16:30
C.E. XAMBA TARONJA CNB VILANOVA AKO SF 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
09:00
C.E. XAMBA NEGRE JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA LA CALETA - BÀSQUET RIBES C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
10:30
C.B. BEGUES VERD C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
02/12/2023
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA TALENOM BOET MATARÓ 2010 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
12:00
C.E.XAMBA TARONJA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
12:00
BÀSQUET LLOR C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
02/12/2023
12:00
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/12/2023
19:15
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA BC SANT JOAN DESPI A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/12/2023
19:30
CB MONTPEDRÓS C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
03/12/2023
10:00
C.E. XAMBA C.B. BEGUES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/12/2023
10:30
NOU BÀSQUET OLESA FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/12/2023
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/12/2023
11:30
C.E. XAMBA BLAU CB SANT JUST BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/12/2023
16:00
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
03/12/2023
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/12/2023
08:45
BASQUETPIASABADELL C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
16/12/2023
08:45
BASQUETPIASABADELL A C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
16/12/2023
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CB ABRERA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/12/2023
09:00
SESE B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/12/2023
10:30
C.E. XAMBA TARONJA CB MONTPEDRÓS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/12/2023
10:30
BASQUET SITGES A C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
16/12/2023
12:00
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA CB PARETS NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/12/2023
16:00
C.E. XAMBA NEGRE CB IGUALADA CFA C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/12/2023
16:00
AESE A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/12/2023
16:00
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/12/2023
19:30
B.F. CORNELLÀ B C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
17/12/2023
16:00
CE LA SALLE BONANOVA C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
13/01/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/01/2024
16:00
C.E. XAMBA AB CUNIT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/01/2024
17:45
C.E. XAMBA TARONJA BASQUET SITGES LA OCA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/01/2024
19:15
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA CÀMPING BIANYA ROSER B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
14/01/2024
12:00
C.B GRUP BARNA A C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/01/2024
19:45
TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/01/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA PAIDOS-ASFE U12F BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/01/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA ASSOCIACIO EIXIC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/01/2024
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/01/2024
12:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA BASQUET SAFA CLAROR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/01/2024
12:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
20/01/2024
12:30
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/01/2024
16:00
C.E. XAMBA NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/01/2024
18:00
C.E. XAMBA CB SANT JOSEP C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/01/2024
18:00
AB VENDRELL SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
21/01/2024
09:00
C.E.XAMBA TARONJA B.F. CORNELLÀ B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/01/2024
09:00
BAM BLAU - PORTECA MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/01/2024
10:45
ESCOLA XAMBA SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL BLANC ESCOBOL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/01/2024
12:30
C.E. XAMBA BLAU NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/01/2024
12:30
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
21/01/2024
17:30
CB. CORNELLÀ A C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/01/2024
19:15
LIMA-HORTA BARCELONA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
27/01/2024
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
09:00
BÀSQUET SITGES BLANC ESCOLA XAMBA ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
27/01/2024
10:15
C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
27/01/2024
10:30
MINECAL - C.E. XAMBA JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
10:45
CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/01/2024
11:00
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
27/01/2024
11:00
BASQUET SAFA CLAROR 1 C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/01/2024
12:00
C.E. XAMBA TARONJA CB SANTPEDOR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
13:30
BBA CASTELLDEFELS 2009F C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/01/2024
16:00
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
16:00
C.E. XAMBA NEGRE MANRESA CBF A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
17:30
C.E. XAMBA TARONJA BASQUET SITGES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
18:00
C.E. XAMBA CB SENTMENAT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
19:15
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/01/2024
12:15
CB VALLS HOTEL CLASS C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/01/2024
17:45
JOVENTUT SANT VICENÇ C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
03/02/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA MANRESA CBF B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/02/2024
09:00
JOVENTUT BADALONA 1 C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
03/02/2024
09:30
ESPORT BASE DEL PAPIOL ESCOLA XAMBA ESCOBOL PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
03/02/2024
09:45
C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
03/02/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA C.B.COLL - PL28 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/02/2024
10:45
LA CALETA - BÀSQUET RIBES C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
03/02/2024
12:00
C.E.XAMBA TARONJA SESE B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/02/2024
16:00
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
03/02/2024
17:45
TGN BÀSQUET 08B C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
20:00
C.E. XAMBA TARONJA MVP CERVELLÓ 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/02/2024
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
04/02/2024
17:45
C.B GRUP BARNA A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/02/2024
18:00
VOLVO DISELAUTO CBT SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/02/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/02/2024
09:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/02/2024
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
17/02/2024
09:15
C.B GRUP BARNA VERMELL C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/02/2024
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/02/2024
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
17/02/2024
11:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
17/02/2024
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA A FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
17/02/2024
12:15
TALENOM BOET MATARÓ 2010 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/02/2024
13:30
CREU ALTA SABADELL 1 C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
17/02/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA BASETIS - SESE B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/02/2024
10:00
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/02/2024
13:15
JOVENTUT LES CORTS U16 C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/02/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA C.B. CORBERA NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA FREDERIC MISTRAL B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA BARÇA CBS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
12:00
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
12:00
C.E. XAMBA NEGRE U.E. CLARET A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
13:30
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
24/02/2024
16:00
CB. CORNELLÀ A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/02/2024
17:30
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
19:00
C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/02/2024
12:00
C.E. XAMBA NEGRE CB VALLS SOLIDITY C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/02/2024
12:45
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
25/02/2024
16:00
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET RIBES B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/02/2024
18:00
CB SANT JUST C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/03/2024
09:00
SANT IGNASI C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
09:15
BASQUET SAFA CLAROR FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/03/2024
09:30
U.E. CLARET B C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/03/2024
09:30
CB VILADECANS C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
02/03/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/03/2024
10:45
MANRESA CBF U14 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/03/2024
10:45
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS ESCOLA XAMBA ESCOBOL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/03/2024
11:30
ESCOLAPIS SARRIA C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
02/03/2024
12:00
C.E.XAMBA TARONJA BASQUET SAFA CLAROR 1 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/03/2024
12:30
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/03/2024
12:30
CB IGUALADA MF2 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/03/2024
12:45
C.E. XAMBA TARONJA EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
02/03/2024
20:20
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
03/03/2024
12:30
C.E. XAMBA EPSA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
03/03/2024
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
03/03/2024
19:00
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
08:45
BASQUETPIASABADELL C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
09/03/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
09:00
CB ABRERA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
09/03/2024
09:30
MANRESA CBF A C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
09/03/2024
10:45
C.E. XAMBA REUS PLOMS SALLE U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
12:00
C.E. XAMBA TARONJA E.B. ROSELLA VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U9F C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
09/03/2024
12:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
16:00
C.E. XAMBA NEGRE REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2024
20:30
C.E. XAMBA TARONJA CB ROQUETES 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
10/03/2024
09:45
JOVENTUT LES CORTS U13 FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
10/03/2024
12:30
MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/03/2024
19:45
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
12/03/2024
19:00
TGN BÀSQUET 10A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:00
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
09:00
ASSOCIACIO EIXIC C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
16/03/2024
09:00
CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC ESCOLA XAMBA ESCOBOL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
16/03/2024
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. XAMBA BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/03/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
12:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U12F BLANC C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
16/03/2024
16:00
C.E. XAMBA TARONJA LIMA-HORTA BARCELONA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
17:45
C.E. XAMBA CB TURO C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
16/03/2024
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
16/03/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/03/2024
09:00
B.F. CORNELLÀ B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
17/03/2024
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
23/03/2024
12:00
C.E. XAMBA TARONJA C.B. MARTORELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
23/03/2024
16:00
C.E. XAMBA NEGRE BARÇA CBS BLAU C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA C.E MARISTES SANTS LES CORTS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA CLUB NATACIO TERRASSA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
09:00
CB SANTPEDOR C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
06/04/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
12:00
C.E. XAMBA BLAU BASQUET SAFA CLAROR 1 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
12:00
C.E.XAMBA TARONJA CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/04/2024
12:00
BASQUET SITGES C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
06/04/2024
16:00
C.E. XAMBA AB SALLE CBT 2 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/04/2024
09:00
ESCOLA XAMBA CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL ESCOBOL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/04/2024
09:00
JET TERRASSA U14 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
10:30
JET TERRASSA U12 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
13:30
CB CASTELLBISBAL B C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
07/04/2024
16:00
BASQUET MOLINS C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/04/2024
16:30
UE BARBERA C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/04/2024
19:15
CB MORELL A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
13/04/2024
09:00
SESE B C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/04/2024
09:30
MANRESA CBF B C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
13/04/2024
09:30
U.E. CLARET A C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/04/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA LA CALETA - BÀSQUET RIBES C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/04/2024
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/04/2024
10:45
C.B.COLL - PL28 C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
13/04/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/04/2024
12:15
C.E. XAMBA C.B.MARTORELL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/04/2024
17:30
C.E. XAMBA NEGRE AB SALLE CBT 2 C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/04/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA CB CASTELLBISBAL A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
14/04/2024
10:45
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/04/2024
13:15
C.B. MARTORELL C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
14/04/2024
16:45
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/04/2024
17:45
CNB VILANOVA AKO SF C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/04/2024
09:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/04/2024
09:30
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/04/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/04/2024
10:30
C.E.XAMBA TARONJA F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/04/2024
10:30
JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
20/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/04/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA TALENOM BOET MATARÓ 2010 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/04/2024
12:00
C.E. XAMBA BLAU CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/04/2024
16:00
BC SANT JOAN DESPI A SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
20/04/2024
17:45
C.B. BEGUES C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
20/04/2024
19:30
C.E. XAMBA TARONJA CB MONTPEDRÓS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/04/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CREU ALTA SABADELL 1 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/04/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA C.B. SANT ANDREU NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/04/2024
12:00
ESCOLA XAMBA SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL ESCOBOL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
21/04/2024
16:30
C.E. XAMBA MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
09:00
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
27/04/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
10:30
BARÇA CBS BLAU CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
27/04/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA CB. CORNELLÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
16:00
C.E. XAMBA TARONJA B.F. CORNELLÀ B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
17:45
C.E. XAMBA NEGRE BASKET ALMEDA GROC C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA AESE A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/04/2024
09:30
C.E. XAMBA BLAU FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/04/2024
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
28/04/2024
17:45
C.E. XAMBA INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/04/2024
19:30
C.E. XAMBA CE LA SALLE BONANOVA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
01/05/2024
12:00
FREDERIC MISTRAL B C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA
PERE II DE MONTCADA, 8
04/05/2024
09:00
C.E. XAMBA TARONJA CB VILADECANS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
09:30
BASQUET SAFA CLAROR 1 C.E.XAMBA TARONJA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
04/05/2024
10:00
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA CB IGUALADA MF2 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
11:30
C.E. XAMBA TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
12:00
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
12:00
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA C.E. XAMBA TARONJA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
04/05/2024
12:30
CB IGUALADA CFA C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/05/2024
13:00
C.E. XAMBA BLAU ESCOLAPIS SARRIA C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
16:30
C.E. XAMBA TARONJA U.E. CLARET B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
17:45
BASQUET SITGES LA OCA C.E. XAMBA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
04/05/2024
20:00
MINECAL - C.E. XAMBA MANRESA CBF U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
05/05/2024
09:00
CB CASTELLDEFELS - ESCOLA ESCOLA XAMBA ESCOBOL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/05/2024
10:30
ABC GRUP BC TECLA SALA A C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
05/05/2024
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER B SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2024
18:45
C.E. XAMBA BLAU BASQUETPIASABADELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/05/2024
20:00
AB CUNIT C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
11/05/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE ABC GRUP BC TECLA SALA A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/05/2024
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA B C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
11/05/2024
11:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
11/05/2024
12:00
C.E.XAMBA TARONJA PAIDOS-ASFE U9F C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/05/2024
12:00
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
11/05/2024
16:00
C.E. XAMBA TARONJA CB JOVENTUT CASTELLDEFELS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/05/2024
17:30
C.E. XAMBA NEGRE C.B GRUP BARNA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/05/2024
17:45
CB SANT JOSEP C.E. XAMBA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
11/05/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA AB VENDRELL C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/05/2024
09:00
JOVENTUT BADALONA 1 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/05/2024
10:45
E.B. ROSELLA VERMELL C.E. XAMBA TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/05/2024
16:00
C.E. XAMBA TARONJA CB ABRERA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/05/2024
17:30
C.E. XAMBA CB. CORNELLÀ A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/05/2024
19:15
C.E. XAMBA C.E.THAU C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/05/2024
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/05/2024
10:30
C.B. CORBERA NEGRE C.E. XAMBA TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/05/2024
00:00
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ A DETERMINAR
A CONFIRMAR
25/05/2024
16:00
C.E. XAMBA NEGRE BBA CASTELLDEFELS 2009F C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/05/2024
19:00
C.E. XAMBA TARONJA NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N