Calendari Global Club

CLUB BASQUET CASTELLDEFELS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/09/2021
18:00
C.B.SANTFELIUENC BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/09/2021
16:05
BBA CASTELLDEFELS TORRONS VICENS - C.B. L'HOSPITALET LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/09/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS BARÇA LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
25/09/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/09/2021
16:00
CN CALDES CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/09/2021
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
26/09/2021
12:30
BBA 2005 BASQUET MOLINS “A” C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/09/2021
16:00
BF CASTELLDEFELS B CLUB BÀSQUET MARTORELL C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/09/2021
16:00
BÀSQUET PIERA FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
02/10/2021
09:00
C.B. ESPARREGUERA BBA 2011 C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
02/10/2021
10:30
BÀSQUET SITGES B CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
02/10/2021
10:30
LESTONNAC BBA 2009 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
02/10/2021
10:45
RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM CLOTET SUZUKI SANT BOI C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/10/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 11 12 C.E. XAMBA BLANC C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/10/2021
10:45
CEJ L'HOSPITALET CB CASTELLDEFELS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
02/10/2021
12:15
BBA 2008 FEM CB MONTPEDROS A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/10/2021
12:15
BÀSQUET PRATENC - LISANT CBC 2005B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
02/10/2021
12:15
CB PRAT-MONTIBELLO A MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/10/2021
12:30
BF CASTELLDEFELS 1011 BASQUET SITGES C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/10/2021
12:30
B.I.M. CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. I. M.
SANT CRIST, 60
02/10/2021
16:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC BBA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
02/10/2021
19:30
TEMPLE U.E. HORTA A BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
03/10/2021
09:00
IGUANA GROUP - BBA 2006 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/10/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 CNB VILANOVA VERD - AKO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/10/2021
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/10/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/10/2021
16:00
BASQUET SANT PERE BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/10/2021
17:45
CBC 04 C.B. L'AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/10/2021
19:45
BBA CASTELLDEFELS B BÀSQUET SITGES B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
09/10/2021
19:00
C.B. RIPOLLET - KOK GASTRONOMY CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
10/10/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS B CB SANT JUST C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
12:00
AXA-PUIGPEDROL-C.B.MARTORELL FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
10/10/2021
12:30
BBA 2005 C.B.L'HOSPITALET 2004 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
20:00
BARÇA CBS - B MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/10/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
CB ABRERA BF CASTELLDEFELS 11 12 C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/10/2021
09:15
CB CASTELLDEFELS 0607 UE SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2021
09:15
BBA 2011 CE GELIDA C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2021
10:45
CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 CB ABRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2021
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - IFA BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2021
11:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ BF CASTELLDEFELS 1011 C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/10/2021
12:15
BBA 2009 AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 09 C.B. VALLIRANA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/10/2021
16:00
U. B. LLEFIÀ B BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/10/2021
17:45
EL CÍRCOL SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/10/2021
19:00
C.B. ROQUETES BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
17/10/2021
09:00
BBA 2007 FERROLI BÀSQUET RIBES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/10/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 CB VILADECANS VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/10/2021
11:00
CB VILADECANS VERD IGUANA GROUP - BBA 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
17/10/2021
12:30
CBC 04 CB GAVÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/10/2021
12:30
ELS MONJOS BC BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
17/10/2021
16:00
MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/10/2021
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/10/2021
19:45
CBC 2005B JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
09:00
CNB VILANOVA BLAU - AKO CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2021
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BBA 2009 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
23/10/2021
09:00
ESPORT BASE DEL PAPIOL CB CASTELLDEFELS 1213 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
23/10/2021
09:00
CB PRAT-MONTIBELLO RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
23/10/2021
09:15
BBA 2007 BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
09:15
BBA 2011 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT 10 C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
10:45
BBA 2005 SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
10:45
CB CASTELLDEFELS 09 C.B. ROQUETES C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
11:45
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA BF CASTELLDEFELS 11 12 C.T. MINI FEM. POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
23/10/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 0607 LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
12:30
BF CASTELLDEFELS 1011 C.E. XAMBA TARONJA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ '1' IGUANA GROUP - BBA 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
24/10/2021
10:45
MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
12:15
BF CASTELLDEFELS B CRISTALERIAS MARTOS SANT VICENÇ C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
12:15
BBA 2008 FEM JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
17:30
CB MORELL A MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
24/10/2021
17:30
VEDRUNA GRÀCIA CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/10/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS BRISASOL - CBSALOU A LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
19:45
BBA CASTELLDEFELS B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
19:45
CBC 2005B C.B. ROQUETES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/10/2021
09:00
C.B.CALAFELL MAS CB CASTELLDEFELS 1213 C.T. PRE-MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
30/10/2021
10:30
CLUB BASQUET CUBELLES CB CASTELLDEFELS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
30/10/2021
10:30
CB LA MERCÈ -1 BBA 2011 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
30/10/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 11 12 CB SANT ANDREU C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/10/2021
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BF CASTELLDEFELS 1011 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/10/2021
12:15
BBA 2008 FEM C.E. XAMBA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/10/2021
12:15
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
30/10/2021
18:00
CB GAVÀ 3 CBC 2005B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
31/10/2021
12:15
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
31/10/2021
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
31/10/2021
12:30
CB MONTPEDROS A MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
31/10/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
31/10/2021
19:45
IGUANA GROUP - BBA 2006 A.E.S.E. A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/11/2021
19:45
C.B.L'HOSPITALET 2006 BBA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/11/2021
09:15
CB CASTELLDEFELS 0607 ASME C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
09:15
BBA 2009 F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
10:45
CB CASTELLDEFELS 1213 A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 1011 CB MONTPEDROS A C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS PREMINI JOVENTUT CASTELLDEFELS ESCOLA ESCOBOL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
11:00
U.E. CLARET A BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
06/11/2021
12:15
CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 CB GAVÀ 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 09 B.F.CORNELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/11/2021
16:00
PAIDOS-ASFE RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
06/11/2021
18:15
PAJARRACO SESE A BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 LIB BON SOLEIL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/11/2021
11:00
BC TECLA SALA B BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
07/11/2021
12:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
07/11/2021
12:30
CBC 04 C.B. NOU ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/11/2021
12:30
CB. CORNELLÀ 06 IGUANA GROUP - BBA 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/11/2021
16:00
MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM CNB VILANOVA - AKO C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/11/2021
17:45
AE MINGUELLA A - DRIVIM SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/11/2021
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 JET ODONTOMED C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/11/2021
18:30
CLUB BASQUET CUBELLES BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
07/11/2021
19:45
CBC 2005B BÀSQUET SITGES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
09:00
BASQUET SITGES BF CASTELLDEFELS 1011 C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
13/11/2021
09:15
CB CASTELLDEFELS 0607 B.I.M. C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
09:15
BBA 2011 C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
10:30
C.E. XAMBA BLANC BF CASTELLDEFELS 11 12 C.T. MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/11/2021
10:45
BBA 2009 LESTONNAC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
12:15
CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 BÀSQUET SITGES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
12:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B IGUANA GROUP - BBA 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/11/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 09 CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/11/2021
12:30
CB MONTPEDROS A BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
13/11/2021
19:00
U.E. CLARET B CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/11/2021
09:00
BBA 2007 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/11/2021
10:45
MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM CB PRAT-MONTIBELLO A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/11/2021
12:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
14/11/2021
12:30
BBA 2005 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/11/2021
16:00
BBA CASTELLDEFELS B BÀSQUET SANT SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/11/2021
16:00
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
14/11/2021
18:00
C.E.SANT NICOLAU A MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/11/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS IBERSOL CB TARRAGONA LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/11/2021
19:45
CBC 2005B BÀSQUET PRATENC - LISANT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
09:00
AULA ESCOLA EUROPEA A BBA 2009 C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
20/11/2021
10:00
C.E. XAMBA ESCOLA BF CASTELLDEFELS PREMINI ESCOBOL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/11/2021
10:30
C.B. VALLIRANA CB CASTELLDEFELS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
20/11/2021
10:45
RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 11 12 CB ABRERA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
10:45
CB CASTELLDEFELS 2014 CB GAVÀ ESCOLA BLAU ESCOBOL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
11:00
CE GELIDA BBA 2011 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/11/2021
12:00
CB ABRERA CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
20/11/2021
12:15
BBA 2008 FEM BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - IFA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
12:30
BF CASTELLDEFELS 1011 BÀSQUET SANT SADURNÍ C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
13:00
UE SANT ANDREU GROC CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
20/11/2021
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
20/11/2021
16:00
FERROLI BÀSQUET RIBES A BBA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
20/11/2021
19:15
CB ABRERA BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
21/11/2021
09:00
IGUANA GROUP - BBA 2006 CB VILADECANS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/11/2021
09:00
BASQUET NEUS SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
21/11/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.B.CASTELLBISBAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/11/2021
12:30
CBC 04 U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/11/2021
16:00
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/11/2021
16:45
BF CASTELLDEFELS B HELION - CB ARTÉS C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/11/2021
17:45
JOVENTUT SANT VICENÇ CBC 2005B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
21/11/2021
19:00
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
09:00
C.B. ROQUETES CB CASTELLDEFELS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
27/11/2021
09:15
CB CASTELLDEFELS 1213 ESPORT BASE DEL PAPIOL C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
09:15
RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM CB PRAT-MONTIBELLO C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
09:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT 10 BBA 2011 C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/11/2021
10:30
C.E. XAMBA TARONJA BF CASTELLDEFELS 1011 C.T. MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/11/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 11 12 EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
12:00
C.B. ROQUETES CBC 2005B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
27/11/2021
12:15
CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 CNB VILANOVA BLAU - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
12:30
BBA 2009 LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/11/2021
12:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
27/11/2021
17:45
PETROPINTO ASFE MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
27/11/2021
21:15
C.B.CASTELLBISBAL B BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
28/11/2021
09:00
IGUANA GROUP - BBA 2006 BC SANT JOAN DESPÍ '1' C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2021
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' BBA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
28/11/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 A.B. EL VENDRELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 08 BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
12:30
CBC 04 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2021
16:00
CB SANT ANDREU NEGRE BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/11/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS UE SANT CUGAT NEGRE LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
28/11/2021
19:45
BBA CASTELLDEFELS B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
04/12/2021
18:00
BARICENTRO BARBERA BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
11/12/2021
09:15
CB CASTELLDEFELS 0607 BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/12/2021
09:15
BBA 2011 CB LA MERCÈ -1 C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/12/2021
09:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU BF CASTELLDEFELS PREMINI ESCOBOL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
11/12/2021
10:00
BQ MANYANET MOLINS - ESCOBOL A CB CASTELLDEFELS 2014 ESCOBOL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
11/12/2021
10:30
CB SANT ANDREU BF CASTELLDEFELS 11 12 C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
11/12/2021
10:45
CB CASTELLDEFELS 1213 C.B.CALAFELL MAS C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/12/2021
10:45
BF CASTELLDEFELS 1011 NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/12/2021
12:00
C.E. XAMBA BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
11/12/2021
12:15
CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/12/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 09 CLUB BASQUET CUBELLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
09:00
BBA 2007 C.B.L'HOSPITALET 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
12/12/2021
10:45
MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM CB MONTPEDROS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
12:15
U.E. HORTA B CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/12/2021
12:30
BBA 2005 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
12:45
A.E.S.E. A IGUANA GROUP - BBA 2006 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/12/2021
16:00
BF CASTELLDEFELS B BÀSQUET SANT SADURNÍ C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
12/12/2021
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 FRANKFURT SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/12/2021
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA BLANC SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/12/2021
19:45
CBC 2005B CB GAVÀ 3 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/12/2021
09:00
A.B. EL VENDRELL CB CASTELLDEFELS 1213 C.T. PRE-MINI MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/12/2021
09:00
CNB VILANOVA - AKO MÓN GASTRONÒMIC - BBA 2006 FEM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/12/2021
10:30
BÀSQUET SITGES B CBC 2005B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
18/12/2021
10:30
ASME CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
18/12/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET BBA 2009 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/12/2021
10:45
RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/12/2021
12:15
BBA 2008 FEM U.E. CLARET A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/12/2021
12:30
B.F.CORNELLA CB CASTELLDEFELS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
18/12/2021
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
18/12/2021
16:15
CB GAVÀ 3 CARNICERIAS SOLER - CBC 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/12/2021
09:00
IGUANA GROUP - BBA 2006 CB. CORNELLÀ 06 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/12/2021
09:30
CB MONTPEDROS A BF CASTELLDEFELS 1011 C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
19/12/2021
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 NOU BÀSQUET OLESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/12/2021
12:30
CBC 04 C.E.SANT NICOLAU 3 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/12/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.B.L'HOSPITALET A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/12/2021
18:00
VOLVO DISELAUTO CBT MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/12/2021
18:15
BBA CASTELLDEFELS F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/12/2021
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/12/2021
19:45
BBA CASTELLDEFELS B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SMB C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
08/01/2022
16:00
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
15/01/2022
10:45
CB CASTELLDEFELS 2014 SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOLA ESCOBOL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
15/01/2022
10:45
BF CASTELLDEFELS PREMINI ESPORT BASE DEL PAPIOL ESCOBOL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 BÀSQUET PIERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
12:30
CBC 04 CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
16:00
BASQUET MOLINS “A” BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
16/01/2022
18:15
BBA CASTELLDEFELS TEMPLE U.E. HORTA A LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
16/01/2022
19:00
REUS DEPORTIU MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/01/2022
19:45
BBA CASTELLDEFELS B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/01/2022
10:45
CNB VILANOVA VERD - AKO FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/01/2022
16:00
ESCOLAPIS SARRIA SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
22/01/2022
17:45
BÀSQUET SITGES B BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
22/01/2022
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/01/2022
10:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
23/01/2022
12:30
BBA 2005 BASQUET SANT PERE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/01/2022
16:00
C.B. L'AMETLLA CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
23/01/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
29/01/2022
09:00
BÀSQUET SITGES BLANC CB CASTELLDEFELS 2014 ESCOBOL PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
29/01/2022
09:00
EBCBS CB SANTFELIUENC A BF CASTELLDEFELS PREMINI ESCOBOL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/01/2022
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/01/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 AXA-PUIGPEDROL-C.B.MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/01/2022
12:30
CBC 04 C.B. RIPOLLET - KOK GASTRONOMY C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/01/2022
12:30
C.B.L'HOSPITALET 2004 BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
30/01/2022
16:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
30/01/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 BARÇA CBS - B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/01/2022
18:15
BBA CASTELLDEFELS BARICENTRO BARBERA LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/02/2022
17:45
MANYANET REUS A MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
06/02/2022
09:30
CB VILADECANS VERMELL FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
06/02/2022
12:30
BBA 2005 ELS MONJOS BC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/02/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/02/2022
16:15
CB GAVÀ 2 CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/02/2022
18:15
BRISASOL - CBSALOU A BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
06/02/2022
19:45
BBA CASTELLDEFELS B U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/02/2022
19:00
AEC COLLBLANC B BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/02/2022
19:00
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/02/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2022
19:30
SFERIC BLANC BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/02/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/02/2022
12:30
CBC 04 VEDRUNA GRÀCIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/02/2022
17:30
CB SANT JUST BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
13/02/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/02/2022
10:00
LIB BON SOLEIL FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
20/02/2022
12:30
BBA 2005 CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/02/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/02/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B C.B. ROQUETES C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/02/2022
17:45
JET ODONTOMED MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
20/02/2022
18:15
BBA CASTELLDEFELS PAJARRACO SESE A LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/02/2022
19:30
C.B. NOU ESPLUGUES B CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
20/02/2022
19:45
BBA CASTELLDEFELS B CLUB BASQUET CUBELLES C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/03/2022
19:00
IBERSOL CB TARRAGONA BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/03/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/03/2022
12:30
CBC 04 U.E. CLARET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/03/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/03/2022
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
06/03/2022
17:45
CRISTALERIAS MARTOS SANT VICENÇ BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
06/03/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.E.SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/03/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/03/2022
12:30
BBA 2005 CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/03/2022
13:30
C.B.CASTELLBISBAL FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
13/03/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/03/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B BC TECLA SALA B C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/03/2022
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/03/2022
18:15
BBA CASTELLDEFELS ANAGAN OLIVAR LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/03/2022
19:45
BBA CASTELLDEFELS B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/03/2022
12:30
A.B. EL VENDRELL 2 FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
19/03/2022
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/03/2022
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
20/03/2022
12:30
BBA 2005 CB SANT ANDREU NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/03/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 PETROPINTO ASFE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/03/2022
18:45
UE SANT CUGAT NEGRE BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/03/2022
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/03/2022
18:00
FRANKFURT SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
26/03/2022
19:00
BBA CASTELLDEFELS PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/03/2022
19:45
HELION - CB ARTÉS BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
27/03/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 BÀSQUET SANT SADURNÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/03/2022
12:30
CBC 04 U.E. HORTA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/03/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS CB CERDANYOLA AL DIA BLANC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/03/2022
19:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL BBA 2005 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
27/03/2022
19:45
BBA CASTELLDEFELS B BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/04/2022
16:00
C.E.SANT NICOLAU 3 CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/04/2022
19:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/04/2022
19:30
C.B.L'HOSPITALET A SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/04/2022
10:00
NOU BÀSQUET OLESA B FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/04/2022
12:30
BBA 2005 LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/04/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B C.B.CASTELLBISBAL B C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
03/04/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SMB BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
03/04/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 VOLVO DISELAUTO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/04/2022
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
01/05/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
08/05/2022
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! BF CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 FEMENI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
15/05/2022
16:00
BF CASTELLDEFELS B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23