Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
12:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/09/2023
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
23/09/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB IPSI 06 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
23/09/2023
|
18:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
23/09/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/09/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/09/2023
|
12:15
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
30/09/2023
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
MONTMELO CB | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
30/09/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CENG ROS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
30/09/2023
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
30/09/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BASQUET NEUS B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
EL CÍRCOL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB GRANOLLERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CBF CERDANYOLA U12 MINI BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/10/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UB SANT ADRIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
08/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | LA VALLALTA BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
08/10/2023
|
17:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
14/10/2023
|
09:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
15/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. LLINARS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/10/2023
|
18:45
|
U.E. CLARET A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B. CABRILS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UB SANT ADRIA BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CANOVELLES BC 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
21/10/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/10/2023
|
21:00
|
MATARÓ PARC BOET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB SANT JOSEP A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | MATARÓ PARC BOET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | ACB PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
MANRESA CBF 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB CALELLA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
28/10/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB LES FRANQUESES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/10/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
29/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
LA VALLALTA BC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
UB SANT ADRIA VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
04/11/2023
|
11:15
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA EXTERIOR - P.M. LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
17:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | DRAFT GRAMENET 2008 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VALLS E.S. VAZQUEZ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/11/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
AE BADALONÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BASQUET NEUS B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | SANT GERVASI 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
13:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | MONTMELO CB | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
UE.MONTGAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
CB TORELLÓ SM | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
12/11/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/11/2023
|
17:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/11/2023
|
13:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
18/11/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB PREMIA DE DALT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
25/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | C.B. LLINARS ESCOBOL BLAU | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB SANT JOSEP A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
SALESIANS BADALONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CN TARREGA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MONTMELO C.B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
26/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. CABRILS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
26/11/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET 2006 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U16 INTER | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ACB PALAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
MATARÓ PARC BOET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
02/12/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
LA VALLALTA BC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
CB LES FRANQUESES B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
20:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | LA VALLALTA BC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB PREMIA DE DALT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/12/2023
|
22:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2008 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
19:15
|
CN CALDES B | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
AE BADALONÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FIT4LIFE - C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
17/12/2023
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/12/2023
|
21:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/01/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/01/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. LLINARS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | SFERIC 2014 BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/01/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
20/01/2024
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. LLINARS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/01/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB LES FRANQUESES A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB LES FRANQUESES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
21/01/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/01/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
18:45
|
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/01/2024
|
15:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
16:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
18:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/01/2024
|
20:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/01/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
28/01/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR PMINI FEM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
C.E.THAU A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/02/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
03/02/2024
|
20:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/02/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. LLINARS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. LLIÇA DE VALL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
09/02/2024
|
21:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/02/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB IPSI 06 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/02/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
17/02/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CANOVELLES BC 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE.MONTGAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
17:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
20:45
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | MATARÓ PARC BOET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB GRANOLLERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CEB SANT JORDI ROSA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CENG ROS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/02/2024
|
18:30
|
C.B. LA GARRIGA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MOLLET U13 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U16F) | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/03/2024
|
18:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/03/2024
|
20:00
|
LA VALLALTA BC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/03/2024
|
20:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB LA GARRIGA 2013 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BASQUET NEUS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
17:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
20:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MATARÓ PARC BOET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
10/03/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
10/03/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
MONTMELO CB MIXTE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
16/03/2024
|
10:30
|
SFERIC 2014 BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | PISTA 1 D'OCTUBRE (PISTA ANNEXA) AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
16/03/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
20:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/03/2024
|
20:55
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/03/2024
|
08:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | MANRESA CBF 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CB TORELLÓ SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
23/03/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
23/03/2024
|
10:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/03/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
23/03/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
23/03/2024
|
20:00
|
CB VALLS E.S. VAZQUEZ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
24/03/2024
|
16:30
|
UER PINEDA DE MAR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB PREMIA DE DALT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UE.MONTGAT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CB LA GARRIGA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/04/2024
|
20:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B.CASTELLAR PMINI FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB TONA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS POLIGON LA BOBILA |
|
13/04/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
UE.MONTGAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
13/04/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA 1 D'OCTUBRE (PISTA ANNEXA) AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
14/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CB IMMA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | MATARÓ PARC BOET 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
MONTMELO C.B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/04/2024
|
17:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | BÀSQUET ALELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CN TARREGA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
20/04/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
18:15
|
CB CALELLA | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
20/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SALESIANS BADALONA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | LA VALLALTA BC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B. CENTELLES MIXTE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CBF CERDANYOLA U16 INTER | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CN CALDES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
28/04/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | UE.MONTGAT - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
CB LA GARRIGA 2013 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | LA VALLALTA BC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | AE BADALONÈS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
FIT4LIFE - C.E SANT NICOLAU 1 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
B.F. CORNELLÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/05/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
05/05/2024
|
16:30
|
SANT GERVASI 2 | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
11/05/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. CENTELLES | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
11/05/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB LES FRANQUESES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
18/05/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/05/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB LES FRANQUESES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/05/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | VALHALLA - CB ARGENTONA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/05/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/05/2024
|
20:45
|
HOMS UE MATARÓ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/05/2024
|
12:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
02/06/2024
|
12:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |