Calendari Global Club

CIRCOL CATOLIC BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/03/2021
16:00
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA UE.MONTGAT - NGK CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/03/2021
11:00
ADVISORIA MARESME TARONJA EL CÍRCOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/03/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/03/2021
11:00
EL CÍRCOL ADVISORIA MARESME 2008 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
20/03/2021
16:00
EL CÍRCOL VETERANS MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
09:00
EL CÍRCOL ADVISORIA MARESME TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
10:45
EL CÍRCOL CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
12:30
EL CÍRCOL B A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
12:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/03/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
21/03/2021
16:00
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - SMB CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
17:45
C.B.CANYELLES EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
21/03/2021
17:45
EL CÍRCOL A C.B. L'HOSPITALET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/03/2021
19:30
EL CÍRCOL B CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
27/03/2021
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
27/03/2021
09:00
C.B.MANYANET LES CORTS VERD EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
27/03/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
27/03/2021
10:45
C.B. SANTA COLOMA EL CIRCOL BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/03/2021
10:45
EL CÍRCOL C.B. VILASSAR DE MAR C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
27/03/2021
10:45
ADVISORIA MARESME 2008 EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
27/03/2021
10:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A EL CÍRCOL B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/03/2021
10:45
EL CÍRCOL B C.E.B.SANT JORDI C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/03/2021
11:45
ADE FUSTER EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
27/03/2021
17:45
EL CÍRCOL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
27/03/2021
18:00
U.B. SANT ADRIA 4 EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/03/2021
18:30
C.B. SANT CELONI EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
27/03/2021
18:45
ADE FUSTER EL CIRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/03/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/03/2021
10:45
EL CÍRCOL A.E. MINGUELLA - DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/03/2021
12:00
C.B. L'HOSPITALET EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
28/03/2021
12:30
EL CÍRCOL A C.B.CANYELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/03/2021
12:30
EL CÍRCOL VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
28/03/2021
16:00
A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR A EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/03/2021
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
28/03/2021
17:45
MARISTES ADEMAR B EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/03/2021
18:00
CB GRUP BARNA A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/04/2021
09:00
EL CÍRCOL B A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/04/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B EL CÍRCOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
10/04/2021
09:00
EL CIRCOL BLAU C.B. SANTA COLOMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/04/2021
10:45
EL CÍRCOL A C.B.MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/04/2021
10:45
EL CÍRCOL A CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/04/2021
10:45
EL CÍRCOL A ADE FUSTER C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/04/2021
12:30
EL CIRCOL ADE FUSTER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/04/2021
12:30
EL CÍRCOL B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/04/2021
12:30
C.B. VILASSAR DE MAR EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/04/2021
16:00
CB LES FRANQUESES EL CÍRCOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
10/04/2021
17:30
CB LES FRANQUESES EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
10/04/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
10/04/2021
19:30
EL CÍRCOL VETERANS BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/04/2021
19:30
EL CÍRCOL BLAU AB PREMIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
11/04/2021
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
11/04/2021
11:00
C.E.B.SANT JORDI EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/04/2021
12:30
EL CÍRCOL B C.B. SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/04/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC UB MIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
11/04/2021
12:30
C.B. RAMON LLULL A EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
11/04/2021
17:45
EL CÍRCOL A AEC COLLBLANC A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/04/2021
19:30
EL CÍRCOL B A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/04/2021
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/04/2021
09:15
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2011 EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
17/04/2021
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET EL CIRCOL BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
17/04/2021
10:30
C.B.SANTFELIUENC EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/04/2021
10:45
EL CÍRCOL B CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/04/2021
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/04/2021
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ EL CIRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
17/04/2021
12:30
U. B. LLEFIÀ EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/04/2021
16:00
EL CÍRCOL BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
17/04/2021
16:30
UB MIR EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
17/04/2021
17:45
AB PREMIA A EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/04/2021
17:45
UE.MONTGAT - NGK EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/04/2021
18:00
FEMENI MARESME-UEM EL CIRCOL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
17/04/2021
19:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/04/2021
19:30
C.B. SANT ANDREU EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
18/04/2021
09:00
EL CÍRCOL CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/04/2021
10:45
EL CÍRCOL CB LES FRANQUESES C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/04/2021
11:00
BÀSQUET ALELLA A EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
18/04/2021
12:00
AEC COLLBLANC A EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/04/2021
12:30
EL CÍRCOL A C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/04/2021
12:30
EL CÍRCOL C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
24/04/2021
09:00
EL CIRCOL FEMENI MARESME-UEM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/04/2021
09:00
EL CIRCOL BLAU F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/04/2021
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
24/04/2021
10:45
EL CÍRCOL B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/04/2021
10:45
EL CÍRCOL A C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2011 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/04/2021
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' EL CÍRCOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
24/04/2021
12:30
EL CIRCOL A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/04/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
24/04/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC C.B.SANTFELIUENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
25/04/2021
16:00
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CEB GIRONA METALQUIMIA CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/05/2021
10:45
EL CÍRCOL FIT4LIFE CBF CERDANYOLA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/05/2021
12:00
EL CÍRCOL BLAU U.B. SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
01/05/2021
16:00
POLICÍNICA MARESME - BASQUET SANT POL 07 - FEMENI MARESME EL CÍRCOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
01/05/2021
19:30
EL CÍRCOL VETERANS AE BADALONES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/05/2021
09:00
C.B. MOLLET B EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/05/2021
10:45
EL CÍRCOL CB CASTELLO-ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/05/2021
11:00
OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/05/2021
12:30
EL CÍRCOL BLAU AE BADALONES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/05/2021
12:30
EL CÍRCOL B U.B SANT ADRIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/05/2021
09:00
FIT4LIFE CBF CERDANYOLA B EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
08/05/2021
10:30
AE BADALONES A EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS)
PLAÇA DEL GAS
08/05/2021
11:00
FARMÀCIA ORTOPÈDIA SINDREU - C.B. ARGENTONA EL CIRCOL C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
08/05/2021
11:45
AE BADALONES B EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS)
PLAÇA DEL GAS
08/05/2021
12:00
BASQUET SANT PERE EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
08/05/2021
12:30
U. B. LLEFIÀ EL CIRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/05/2021
16:00
EL CÍRCOL C.B. SANT CELONI C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/05/2021
16:00
CB CASTELLO-ADEPAF EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
08/05/2021
16:00
EL CÍRCOL BÀSQUET PÀLCAM B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
08/05/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A EL CIRCOL BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/05/2021
18:00
U.B SANT ADRIÀ EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
08/05/2021
19:00
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - SMB EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/05/2021
09:00
AE BADALONES A EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/05/2021
09:00
UE.MONTGAT - A EL CÍRCOL B C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
09/05/2021
10:45
BARÇA CBS A EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/05/2021
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP B EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
09/05/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
09/05/2021
17:45
EL CÍRCOL POLICÍNICA MARESME - BASQUET SANT POL 07 - FEMENI MARESME C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/05/2021
17:45
AE BADALONES B EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/05/2021
18:45
GRAMENET BC BLAU EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
09/05/2021
19:30
EL CÍRCOL B OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/05/2021
09:00
EL CÍRCOL B UE.MONTGAT - A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/05/2021
09:00
EL CIRCOL U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/05/2021
09:00
UE MATARO - FM - ALLE - PRNF EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/05/2021
09:00
EL CIRCOL FARMÀCIA ORTOPÈDIA SINDREU - C.B. ARGENTONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2021
09:30
BÀSQUET PÀLCAM B EL CÍRCOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
15/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A AE BADALONES A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2021
12:30
EL CÍRCOL B AE BADALONES B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC BASQUET SANT PERE C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
16/05/2021
10:30
EL CIRCOL BLAU C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
16/05/2021
12:00
C.B. SANT CELONI EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/05/2021
12:30
CAMPING BIANYA ROSER C EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/05/2021
12:30
EL CÍRCOL GRAMENET BC BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
22/05/2021
08:30
U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - ALLE - PRAF EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/05/2021
09:00
EL CÍRCOL VILABASQUET VILADECANS BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/05/2021
09:00
CB NOU ESPLUGUES EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/05/2021
09:00
GRAMENET BC EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/05/2021
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 EL CÍRCOL B C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/05/2021
10:45
EL CÍRCOL DRAFT GRAMENET GROC C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/05/2021
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
22/05/2021
17:45
HATAPRESS - C.B. CABRILS EL CÍRCOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
22/05/2021
19:00
GRAMENET BC EL CIRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/05/2021
19:30
AB PREMIA EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
23/05/2021
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL EL CIRCOL C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/05/2021
09:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
23/05/2021
10:45
EL CÍRCOL AE BADALONES A C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/05/2021
11:00
REUS DEPORTIU EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/05/2021
12:00
UE.MONTGAT - A EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/05/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
23/05/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/05/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE EL CIRCOL BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/05/2021
16:00
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COALCI - CB SANT JOSEP CAMPEONATO DE ESPAÑA DE PRIMERA DIVISION M PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/05/2021
17:45
EL CÍRCOL B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/05/2021
09:00
EL CIRCOL BLAU DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
09:00
EL CÍRCOL B CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/05/2021
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
09:00
EL CIRCOL VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - ALLE - PRAF C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/05/2021
10:45
EL CÍRCOL A CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
12:15
DRAFT GRAMENET GROC EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
29/05/2021
12:30
EL CIRCOL GRAMENET BC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/05/2021
12:30
EL CÍRCOL B GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/05/2021
13:30
VILABASQUET VILADECANS BLANC EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
29/05/2021
16:00
S.E. SANT MEDIR EL CÍRCOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
29/05/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
29/05/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
29/05/2021
19:30
EL CÍRCOL VETERANS AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/05/2021
19:30
EL CÍRCOL BLAU UE.MONTGAT - A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/05/2021
09:00
EL CÍRCOL HATAPRESS - C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/05/2021
10:45
EL CÍRCOL CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/05/2021
12:30
EL CÍRCOL A CAMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/05/2021
12:30
EL CÍRCOL A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
30/05/2021
17:45
EL CÍRCOL A REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
30/05/2021
19:30
AE BADALONES A EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/06/2021
10:30
CB GRANOLLERS 1 EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/06/2021
17:00
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JLM EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/06/2021
17:45
EL CÍRCOL A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/06/2021
21:00
U. B. LLEFIÀ A EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/06/2021
19:00
DOMINIQUES BARCELONA EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
12/06/2021
09:00
EL CIRCOL MARISTES ADEMAR A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/06/2021
09:00
U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - IBF EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/06/2021
10:45
EL CÍRCOL A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/06/2021
10:45
EL CÍRCOL U.E.MATARÓ - FM - IGF C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/06/2021
10:45
EL CÍRCOL A C.B GRUP BARNA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/06/2021
10:45
CB LA SALLE HORTA NEGRE EL CÍRCOL B C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/06/2021
11:00
C.B. ARGENTONA EL CÍRCOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
12/06/2021
12:30
EL CIRCOL BASQUET NEUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/06/2021
12:30
EL CÍRCOL B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/06/2021
13:00
U.E.MATARÓ - MBM EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/06/2021
16:00
EL CÍRCOL CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
12/06/2021
16:00
U. B. LLEFIÀ A EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/06/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC UB MIR C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
12/06/2021
19:45
CEB GIRONA A EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/06/2021
10:00
VEDRUNA GRÀCIA EL CIRCOL BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/06/2021
10:45
EL CÍRCOL C.B. ARGENTONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/06/2021
12:30
EL CÍRCOL BLANC QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
13/06/2021
16:00
C.B. MOLLET EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/06/2021
17:30
BASQUET NEUS B EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
13/06/2021
17:45
EL CÍRCOL B SANT IGNASI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/06/2021
19:30
EL CÍRCOL A SABADELL SUD CB A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/06/2021
21:00
A.E. BELLSPORT EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
18/06/2021
18:15
EL CÍRCOL A CB GRANOLLERS 1 C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
18/06/2021
18:15
EL CÍRCOL B A.E. MINGUELLA - DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/06/2021
20:00
EL CÍRCOL S.E. SANT MEDIR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
19/06/2021
09:00
EL CIRCOL BLAU VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/06/2021
09:00
EL CÍRCOL U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - IBF C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/06/2021
09:00
EL CÍRCOL B CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/06/2021
09:00
UB MIR EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
19/06/2021
09:30
C.B GRUP BARNA EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
19/06/2021
10:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO EL CÍRCOL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
19/06/2021
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
19/06/2021
10:30
BASQUET NEUS EL CIRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/06/2021
10:45
MARISTES ADEMAR A EL CIRCOL C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/06/2021
10:45
EL CÍRCOL A U.E.MATARÓ - MBM C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/06/2021
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
19/06/2021
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
19/06/2021
12:30
EL CÍRCOL B DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/06/2021
13:00
C.B. ARGENTONA EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/06/2021
19:15
SANT IGNASI EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/06/2021
19:30
EL CÍRCOL BLAU BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/06/2021
21:15
EL CÍRCOL VETERANS A.E. BELLSPORT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/06/2021
09:00
EL CÍRCOL C.B. ARGENTONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/06/2021
10:30
EL CÍRCOL B UE MATARO - FM - ALLE - PRNF C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
20/06/2021
10:45
EL CÍRCOL CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/06/2021
12:30
EL CÍRCOL U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
20/06/2021
12:30
EL CÍRCOL B C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/06/2021
13:00
U.E.MATARÓ - FM - IGF EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/06/2021
16:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/06/2021
19:30
SABADELL SUD CB A EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/06/2021
12:30
EL CÍRCOL U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N