Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/09/2023
|
12:00
|
CB SOLSONA | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB ARTÉS NEGRE | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
16:15
|
ILURO CB NOU BADIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB ARTÉS VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
01/10/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS B | CLUB BASQUET VILATORRADA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
01/10/2023
|
18:15
|
CB ARTÉS A | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
A.E. SALLENT | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SOLSONA U10M | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
MANRESA CBF 3 | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS VERMELL | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | MANRESA CBF A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16F) | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | SFERIC BÀSQUET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB ÀGUILES | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB TORELLÓ JM VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:30
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS VERMELL | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB SOLSONA U14M | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB SOLSONA U16M B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
21/10/2023
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/10/2023
|
16:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
22/10/2023
|
10:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
22/10/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS B | FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
22/10/2023
|
18:15
|
CB ARTÉS A | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF 1 | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
28/10/2023
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
C.B. NAVÀS | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB IGUALADA CMC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:15
|
C.B. CENTELLES | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS VERMELL | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
MESTRANS - CB IGUALADA CMB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
01/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
01/11/2023
|
20:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
TECNIBER BÀSQUET BERGA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | CB TONA 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | A.E. SALLENT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB IGUALADA IMB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS B | CB TORELLÓ SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
CB ARTÉS A | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
05/11/2023
|
19:45
|
A.E. SALLENT TARONJA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | BÀSQUET MANRESA BLANC | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB TONA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
CB MANLLEU (U14F) | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
12/11/2023
|
19:00
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB SOLSONA U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB TONA | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
MANRESA CBF A | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
13:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/11/2023
|
15:45
|
CB TORELLÓ JM VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS NEGRE | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB MATADEPERA VERD | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/11/2023
|
18:00
|
CB ARTÉS VERMELL | MANRESA CBF 3 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB ARTÉS A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
19/11/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
19/11/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS B | ODENA CLUB BASQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
UE MATARO - TC | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
18:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB TONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB SOLSONA U16M B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
MANRESA CBF B | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB ARTÉS VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
25/11/2023
|
16:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | POU4SAS - S.A. SÚRIA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
26/11/2023
|
17:00
|
SFERIC 06 BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 1 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
26/11/2023
|
19:00
|
CB CASTELLET | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB IGUALADA GROC | CB ARTÉS | ESCOBOL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | MANRESA CBF 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS VERMELL | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS NEGRE | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB ARTÉS B | CB TONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | MESTRANS - CB IGUALADA CMB | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB VILADECAVALLS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB IGUALADA CMC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/12/2023
|
18:15
|
CB ARTÉS A | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB ARTÉS | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB TONA 2 | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
16/12/2023
|
20:30
|
A.E. SALLENT 1 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/12/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | A.E. SALLENT TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | TECNIBER BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/12/2023
|
18:15
|
LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
27/12/2023
|
13:30
|
CB GAVÀ 1 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
10:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
30/12/2023
|
12:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
30/12/2023
|
16:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ | CB ARTÉS | ESCOBOL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B GASSÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/01/2024
|
16:15
|
CB ARTÉS B | CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/01/2024
|
18:00
|
CB ARTÉS A | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
SFERIC 2012 VERD | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
MVP CERVELLÓ | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
21/01/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS B | S.A. SÚRIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:00
|
C.B.CASTELLAR B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA 2 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
27/01/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS NEGRE | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB SOLSONA U12M | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | CB IGUALADA GROC | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS NEGRE | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CET-10 MONTSENY | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/01/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS B | CB SOLSONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
18:15
|
CB ARTÉS A | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CN CALDES B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CEB NAVARCLES | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:00
|
BÀSQUET LLOR B | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | ILURO CB NOU BADIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:15
|
CB ARTÉS | BBA CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/02/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
11:45
|
LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ | CB ARTÉS | ESCOBOL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
18:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | MESTRANS - CB IGUALADA CMB | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS VERMELL | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS A | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
18:15
|
CB ARTÉS B | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | C.B.CASTELLAR FEM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF 3 | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
24/02/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/02/2024
|
11:00
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BAR ETE C.B.MARTORELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/02/2024
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | MONTMELO CB | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
02/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
UE BARBERA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/03/2024
|
10:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS NEGRE | CB ABRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS B | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
CB ARTÉS A | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB TONA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | CB IGUALADA GROC | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | MANRESA CBF B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
18:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB TORELLÓ SF | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS VERMELL | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:30
|
GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS NEGRE | MVP CERVELLÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | LA SALLE MANRESA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS B | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
CB ARTÉS A | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
23/03/2024
|
10:00
|
CB ARTÉS | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
23/03/2024
|
11:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
23/03/2024
|
12:30
|
CB SOLSONA U18M | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
24/03/2024
|
09:00
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
09:40
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:20
|
CB ARTÉS | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:40
|
CB ARTÉS | BASQUET-CEISSA | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:20
|
3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ PANDO | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:20
|
CB ARTÉS | CB L'HOSPITALET | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
05/04/2024
|
21:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CB SOLSONA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | A.E. SALLENT | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CB REGINA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
06/04/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
18:15
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CET-10 MONTSENY | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
07/04/2024
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB TONA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB ARTÉS | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CEB NAVARCLES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | A.E. SALLENT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.E SANT NICOLAU 1 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | SFERIC 06 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CN CALDES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS NEGRE | BÀSQUET LLOR B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS B | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
19:00
|
CB ARTÉS A | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA IMB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
SFERIC 2012 BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB TONA B | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
20/04/2024
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
21/04/2024
|
10:00
|
CB ARTÉS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
MESTRANS - CB IGUALADA CMB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/04/2024
|
18:30
|
CB VILADECAVALLS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR FEM | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
MONTMELO CB | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BAR ETE C.B.MARTORELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | MANRESA CBF 3 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS VERMELL | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS B | LA SALLE MANRESA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
18:15
|
CB ARTÉS A | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA GROC | CB ARTÉS | ESCOBOL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB ABRERA | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS VERMELL | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
04/05/2024
|
18:30
|
C.B.VILADECAVALLS A | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
19:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/05/2024
|
20:00
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | UE BARBERA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:45
|
C.B GASSÓ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CB TONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
11/05/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | CLUB BASQUET VILATORRADA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB ARTÉS A | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA CFC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
S.A. SÚRIA | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
12/05/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | LA SALLE MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/05/2024
|
18:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B.CASTELLAR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
10:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
01/06/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | BÀSQUET MANRESA BLANC | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |