Calendari Global Club

UNIO ESPORTIVA MONTGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
10/09/2023
19:00
TECNOCASA SALT UE.MONTGAT - A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/09/2023
18:30
UE.MONTGAT - A DM GROUP MOLLET LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/09/2023
19:30
U.E. HORTA B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
17/09/2023
17:00
VALHALLA - CB ARGENTONA A UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/09/2023
16:00
UE.MONTGAT HOMS UE MATARÓ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/09/2023
18:30
UE.MONTGAT - A CB NAVÀS VISCOLA LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/09/2023
09:00
CB SANT JOSEP B UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
24/09/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB SALT NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/09/2023
12:15
UE.MONTGAT - VERMELL UB SANT ADRIA 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/09/2023
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
24/09/2023
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/09/2023
18:45
CANOVELLES BC UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
30/09/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB.CANET C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
30/09/2023
09:00
CB SANTA COLOMA B UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
30/09/2023
09:15
SALESIANS BADALONA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
30/09/2023
10:30
UE.MONTGAT C.B. LLIÇA DE VALL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
30/09/2023
10:30
SALESIANS BADALONA UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
30/09/2023
10:30
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/09/2023
10:45
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
30/09/2023
12:00
UE.MONTGAT UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
30/09/2023
12:15
LA VALLALTA BC LILA UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
30/09/2023
18:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
30/09/2023
20:15
GOIKID ROSER UE.MONTGAT - A LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
01/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CB.CIUTAT VELLA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2023
09:15
LA VALLALTA BC BLANC UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
01/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2023
10:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2023
12:00
FREDERIC MISTRAL B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
01/10/2023
16:00
UE.MONTGAT TALENOM BOET MATARÓ TARONJA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE AEC COLLBLANC C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2023
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL REFORMIT ARENYS BÀSQUET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/10/2023
19:30
UER PINEDA DE MAR UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE AB PREMIÀ BLAU C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL AB PREMIÀ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE AB PREMIÀ BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
09:00
BASQUET-CEISSA B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEM TURÓ DE LA PEIRA
C/ SANT ISCLE, 50
07/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE TALENOM BOET MATARÓ 2015 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/10/2023
12:00
UE.MONTGAT JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
12:00
UE.MONTGAT - BLANC BASQUET SANT PERE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
12:30
BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
07/10/2023
13:30
UE.MONTGAT BÀSQUET GIRONA U13 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
16:00
UE.MONTGAT SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
07/10/2023
18:30
UE.MONTGAT - A TIBU-RON CASTELLDEFELS LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/10/2023
18:45
C.B. LLIÇA DE VALL UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
08/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
08/10/2023
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL B UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
08/10/2023
10:30
UE.MONTGAT VEDRUNA CARME SABADELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
08/10/2023
12:15
UE.MONTGAT - VERMELL CLUB BÀSQUET ARGENTONA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
08/10/2023
16:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/10/2023
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL C.B. LLINARS B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
08/10/2023
19:30
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/10/2023
09:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
15/10/2023
12:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/10/2023
21:15
UE.MONTGAT - A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL AE BADALONÈS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE UER PINEDA DE MAR B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL MATARÓ PARC BOET 2013 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - BLANC UER PINEDA DE MAR A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE BÀSQUET ALELLA AKOMMO C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
10:45
BÀSQUET MANRESA B UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/10/2023
12:00
UE.MONTGAT UE MATARO - MGM C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL MATARÓ PARC BOET C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/10/2023
16:00
C.B. MOLLET A UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/10/2023
18:45
ADE FUSTER A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2023
20:00
CLUB BÀSQUET ALISOS UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
22/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL SALESIANS BADALONA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB QUART REALE PALOL QUER C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
12:00
UE.MONTGAT EL SOCIAL-BÀSQUET C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
16:00
UE.MONTGAT CB.CANET C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
16:00
EL CÍRCOL UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/10/2023
16:00
UER PINEDA DE MAR A UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
22/10/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE CB PREMIA DE DALT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB CALELLA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2023
19:45
C.B. LA GARRIGA B UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/10/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA 2 UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/10/2023
09:00
CB.CANET UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
28/10/2023
09:00
30º HOTELS-AECAM MALGRAT UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
28/10/2023
09:00
LLAVANERES MARESME UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
28/10/2023
09:15
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
28/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB SANTA COLOMA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/10/2023
10:30
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
28/10/2023
10:45
DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
28/10/2023
10:45
DRAFT GRAMENET UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
28/10/2023
12:00
UE.MONTGAT UB SANT ADRIA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/10/2023
12:00
EL MASNOU BASQUETBOL UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
28/10/2023
12:00
CB PREMIA DE DALT UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
29/10/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
29/10/2023
09:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/10/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE U.E. HORTA B C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
29/10/2023
10:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/10/2023
11:00
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
29/10/2023
12:00
UE.MONTGAT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
29/10/2023
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL LA CANTONADA CB CALELLA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
29/10/2023
19:15
CLUB BÀSQUET SANT CELONI UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
29/10/2023
19:30
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT UE.MONTGAT - A LIGA EBA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
01/11/2023
18:00
CB SALT NEGRE UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
04/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL EL MASNOU BASQUETBOL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE EL MASNOU BASQUETBOL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB PARETS VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE UER PINEDA DE MAR B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - BLANC A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
12:00
UE.MONTGAT A. BASQUET BUFALÀ C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BASQUET ARGENTONA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
12:00
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
04/11/2023
13:30
UE.MONTGAT GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
17:00
UE.MONTGAT - A BASQUET CIUTAT D'INCA LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/11/2023
19:30
UB SANT ADRIA C UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
05/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/11/2023
10:00
VIROLAI B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/11/2023
10:30
UE.MONTGAT AB PREMIÀ C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/11/2023
12:30
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
05/11/2023
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
05/11/2023
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
05/11/2023
16:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
05/11/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/11/2023
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB PARETS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/11/2023
19:30
MATARÓ PARC BOET UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/11/2023
09:00
UE.MONTGAT CB GRANOLLERS 3 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
09:00
C.B. LLIÇA DE VALL UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
11/11/2023
10:30
UE.MONTGAT SALESIANS BADALONA C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB SANTA COLOMA B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - BLANC LA VALLALTA BC LILA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL SALESIANS BADALONA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
12:30
CB.CIUTAT VELLA B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
11/11/2023
13:30
UE.MONTGAT - NEGRE LA VALLALTA BC BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
13:30
UE.MONTGAT - NEGRE C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
16:00
UE.MONTGAT C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/11/2023
17:45
CB GRANOLLERS PISOS.COM UE.MONTGAT - A LIGA EBA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE FREDERIC MISTRAL B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/11/2023
10:30
UE.MONTGAT CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/11/2023
10:45
U.E. HORTA B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/11/2023
10:45
CB.CANET UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
12/11/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB CALELLA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/11/2023
13:30
UE.MONTGAT - NEGRE QBASKET SANT CUGAT NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/11/2023
16:00
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/11/2023
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/11/2023
18:45
CB LES FRANQUESES UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL EL MASNOU BASQUETBOL B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/11/2023
09:00
TALENOM BOET MATARÓ 2015 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/11/2023
10:30
UE.MONTGAT BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/11/2023
10:30
JOVENTUT BADALONA 2 UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2023
10:45
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/11/2023
16:00
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/11/2023
17:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
18/11/2023
18:30
UE.MONTGAT - A BARÇA LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE BASQUET-CEISSA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2023
09:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
19/11/2023
09:00
BASQUET SANT PERE UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/11/2023
09:15
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/11/2023
09:15
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2023
10:30
VEDRUNA CARME SABADELL UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/11/2023
12:30
CB VALLS E.S. VAZQUEZ UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2023
16:00
UE.MONTGAT REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2023
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
08:45
MATARÓ PARC BOET 2013 UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
09:15
BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
25/11/2023
09:30
UER PINEDA DE MAR A UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
25/11/2023
10:15
MATARÓ PARC BOET UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/11/2023
10:30
UE.MONTGAT C.B. MOLLET A C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
10:45
BÀSQUET ALELLA AKOMMO UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
25/11/2023
11:15
EL SOCIAL-BÀSQUET UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA TECNOS
SANT JAUME 40-42
25/11/2023
12:00
UE.MONTGAT SABADELL BQ VALLÈS U13M C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
12:30
UER PINEDA DE MAR B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
25/11/2023
16:00
UE.MONTGAT A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
17:45
MADAULA GROUP - UE BÀSQUET MARTORELLES UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
25/11/2023
17:45
CB.CANET UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
25/11/2023
19:30
CB NAVÀS VISCOLA UE.MONTGAT - A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
26/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BÀSQUET ALISOS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/11/2023
09:00
AE BADALONÈS UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/11/2023
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/11/2023
10:30
UE MATARO - MGM UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/11/2023
10:45
SALESIANS BADALONA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/11/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/11/2023
20:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB GRANOLLERS 2 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CB PREMIA DE DALT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL DRAFT GRAMENET C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE LLAVANERES MARESME C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB.CANET C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
10:30
UE.MONTGAT - BLANC 30º HOTELS-AECAM MALGRAT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
12:00
UE.MONTGAT CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
12:30
CE PALAMÓS - U18 GROC UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
02/12/2023
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/12/2023
16:00
UE.MONTGAT U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
16:00
U. B. LLEFIÀ A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/12/2023
16:15
CB QUART REALE PALOL QUER UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
02/12/2023
18:30
UE.MONTGAT - A MATARÓ PARC BOET LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/12/2023
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
03/12/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/12/2023
09:00
AB PREMIÀ BLAU UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
03/12/2023
10:30
UE.MONTGAT DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/12/2023
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL EL MASNOU BASQUETBOL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/12/2023
12:30
LA SALLE MANRESA 1 UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/12/2023
16:00
UE.MONTGAT JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/12/2023
16:00
U. B. LLEFIÀ UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
03/12/2023
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL AE BADALONÈS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/12/2023
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
16/12/2023
09:00
CB PARETS VERMELL UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/12/2023
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
16/12/2023
09:00
CLUB BASQUET ARGENTONA UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/12/2023
09:30
UER PINEDA DE MAR B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/12/2023
10:30
UE.MONTGAT CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/12/2023
10:30
A. BASQUET BUFALÀ UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/12/2023
10:30
EL MASNOU BASQUETBOL UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
16/12/2023
10:30
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/12/2023
12:00
UE.MONTGAT ABADEN UE MATARÓ - IBM C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/12/2023
13:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
16/12/2023
17:45
SALESIANS BADALONA UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
16/12/2023
20:00
UE.MONTGAT - A FARLAWSPORTS ALFINDEN LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/12/2023
20:00
FARLAWSPORTS ALFINDEN UE.MONTGAT - A LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/12/2023
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE VIROLAI B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/12/2023
09:00
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
17/12/2023
09:00
AB PREMIÀ BLAU UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/12/2023
09:00
AB PREMIÀ UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/12/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/12/2023
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL AB PREMIÀ C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/12/2023
10:45
AB PREMIÀ UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/12/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/12/2023
19:00
CB LA ROCA - THE ROCK - UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
17/12/2023
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL SHAD CB MOLLET A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/01/2024
18:30
UE.MONTGAT - A C.B. CORNELLA LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/01/2024
16:00
UE.MONTGAT CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/01/2024
16:30
S.E. SANT MEDIR UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
13/01/2024
17:30
U13 C.E SANT NICOLAU UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
13/01/2024
18:30
UE.MONTGAT - A GOIKID ROSER LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/01/2024
12:00
UE SANT CUGAT 2007 UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/01/2024
12:30
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/01/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL C.B. CABRILS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/01/2024
19:30
CB SANT JOSEP UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
20/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/01/2024
09:30
CB LA GARRIGA 2015 UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
20/01/2024
10:30
EL MASNOU BASQUETBOL A UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
20/01/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/01/2024
12:00
UE.MONTGAT UNIO ESPORTIVA BARBERA C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/01/2024
12:00
CB PREMIA DE DALT UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/01/2024
12:30
CB TORELLÓ MM NEGRE UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
20/01/2024
13:30
UE.MONTGAT - NEGRE UB SANT ADRIA BLANC C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/01/2024
16:00
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/01/2024
19:30
CB PREMIA DE DALT UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/01/2024
19:45
FREDERIC MISTRAL UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
21/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL MARISTES ADEMAR A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/01/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/01/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/01/2024
12:00
LA VALLALTA BC LILA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
21/01/2024
12:30
AE BADALONÈS UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/01/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/01/2024
18:15
TIBU-RON CASTELLDEFELS UE.MONTGAT - A LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE BASQUET NOU BARRIS B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA B C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE LA VALLALTA BC BLANC C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
09:00
BASQUET MOLINS 2015 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
27/01/2024
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL LLAVANERES MARESME 2013 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
10:30
UE.MONTGAT - BLANC TRIOMF - UB MIR C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
12:00
UE.MONTGAT LA VALLALTA BC LILA C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL C.B.CASTELLAR MASC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
13:30
UE.MONTGAT CB SANT JOSEP B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
16:30
UE.MONTGAT - A PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
18:30
UE.MONTGAT A. BASQUET BUFALÀ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/01/2024
19:30
UB SANT ADRIA 1 UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
27/01/2024
19:30
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
28/01/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/01/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BÀSQUET CUBELLES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/01/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/01/2024
16:00
UE.MONTGAT BASQUET-CEISSA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/01/2024
16:00
LA SALLE MANRESA 1 UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/01/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/01/2024
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/01/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CANOVELLES BC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
01/02/2024
21:30
UE.MONTGAT - VERMELL UE MATARO - SBF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/02/2024
09:00
UE SANT CUGAT 2011 UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/02/2024
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
03/02/2024
09:00
CB SENTMENAT UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
03/02/2024
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
03/02/2024
09:30
UER PINEDA DE MAR A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
03/02/2024
10:15
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
03/02/2024
10:30
UE.MONTGAT CB LES FRANQUESES NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/02/2024
10:30
GRAMENET BC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
03/02/2024
12:15
C.B.CASTELLAR MASC B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
03/02/2024
12:15
AE BADALONÈS UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS)
PLAÇA DEL GAS
03/02/2024
16:00
UE.MONTGAT VALHALLA - CB ARGENTONA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/02/2024
16:00
CB PEDAGOGIUM B UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
03/02/2024
16:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/02/2024
20:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC UE.MONTGAT - A LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
04/02/2024
10:30
CB PARETS UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/02/2024
12:15
AEC COLLBLANC UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
04/02/2024
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
04/02/2024
16:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/02/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL REFORMIT ARENYS BÀSQUET 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/02/2024
19:30
UE.MONTGAT - NEGRE JAC SANTS BARCELONA U17 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/02/2024
18:30
UE.MONTGAT - A COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/02/2024
21:00
BARÇA UE.MONTGAT - A LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
17/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CB GAVÀ 13B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE BÀSQUET PÀLCAM C C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL 30º HOTELS-AECAM MALGRAT C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CE SAGRAT COR DIPUTACIO C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
10:30
UE.MONTGAT - BLANC CB GRANOLLERS 2 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
10:45
BÀSQUET GIRONA U13 UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
17/02/2024
12:00
UE.MONTGAT CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL C.B. CABRILS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE TALENOM BOET MATARÓ 2015 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
13:30
UE.MONTGAT U. B. LLEFIÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/02/2024
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
18/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
10:30
UE.MONTGAT CLUB NATACIÓ SABADELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB GRANOLLERS 2 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
16:00
UE.MONTGAT CB IMMA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
16:00
BASQUET NOU BARRIS A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
18/02/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE C.B. LLIÇA DE VALL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA B - DRIVIM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/02/2024
19:30
CLUB BÀSQUET ARGENTONA UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/02/2024
19:45
C.B. LLINARS B UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
24/02/2024
09:00
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/02/2024
09:00
SANT VICENÇ MARESME UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
24/02/2024
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
24/02/2024
09:00
C.B.CASTELLAR PMINI FEM UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/02/2024
09:30
UER PINEDA DE MAR A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/02/2024
10:30
UE.MONTGAT BÀSQUET MANRESA B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/02/2024
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
24/02/2024
10:30
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
24/02/2024
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/02/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL ESCOLAPIS SARRIA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/02/2024
12:00
C.B. MOLLET B UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/02/2024
12:00
CLUB BASQUET ARGENTONA UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
24/02/2024
17:30
UE.MONTGAT - A CB GRANOLLERS PISOS.COM LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/02/2024
20:00
CB CALELLA UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
09:00
CLUB BÀSQUET OCELLS DE GUALBA UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
25/02/2024
09:15
C.B. PRAT - MONTIBELLO B UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
25/02/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE U.E. HORTA B C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
12:15
UE.MONTGAT - VERMELL UER PINEDA DE MAR A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
16:00
UE.MONTGAT EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
17:00
CB PREMIA DE DALT UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
25/02/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL C.B. LA GARRIGA B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
19:30
UE.MONTGAT UER PINEDA DE MAR C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB PREMIA DE DALT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
02/03/2024
12:00
UE.MONTGAT MATARÓ PARC BOET 2012 C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL BÀSQUET ALELLA AKOMMO C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - BLANC C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
12:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
02/03/2024
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/03/2024
13:30
UE.MONTGAT - VERMELL SAGRAT COR SARRIA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/03/2024
16:00
CB TURO UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
02/03/2024
16:30
LA CANTONADA CB CALELLA UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/03/2024
17:45
CB SANTA COLOMA A UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
03/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CB VILANOVA DEL VALLÈS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/03/2024
10:00
MONTMELO CB MIXTE UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
03/03/2024
10:30
UE.MONTGAT BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL CANOVELLES BC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLAU UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2024
16:00
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/03/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
03/03/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CLUB BÀSQUET SANT CELONI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
09/03/2024
09:00
BASKET ALMEDA MIXT GROC UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/03/2024
09:00
PALAU PROJECTES ACB PALAU UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
09/03/2024
09:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
09/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
09/03/2024
10:30
CB GRANOLLERS 2 UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/03/2024
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
09/03/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 2 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/03/2024
12:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
09/03/2024
12:00
LLAVANERES MARESME 2013 UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
09/03/2024
12:00
CE LA SALLE BONANOVA UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
09/03/2024
15:45
CB PARETS UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2024
16:30
CLUB BÀSQUET ALISOS UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
09/03/2024
18:30
UE.MONTGAT - A CB NAVÀS VISCOLA LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
09:30
CB CALELLA TARONJA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
12:15
UE.MONTGAT - VERMELL CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL UB SANT ADRIA C 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
19:30
UE.MONTGAT SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/03/2024
21:30
UE.MONTGAT EL CÍRCOL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL GRAMENET BC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL LA VALLALTA BC LILA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
09:30
UB SANT ADRIA BLANC UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/03/2024
10:30
UE.MONTGAT EL MASNOU BASQUETBOL A C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB TORELLÓ MM NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
10:30
CB GRANOLLERS 3 UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/03/2024
11:45
CB LES FRANQUESES NEGRE UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB LA GARRIGA 2015 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
17:45
UB SANT ADRIA A UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
16/03/2024
17:45
CB CALELLA UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/03/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/03/2024
18:15
MATARÓ PARC BOET UE.MONTGAT - A LIGA EBA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE FREDERIC MISTRAL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
10:30
UE.MONTGAT ASSOCIACIO EIXIC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
10:45
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
17/03/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL BASQUET MOLINS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
13:30
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
17/03/2024
16:00
UE.MONTGAT REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE U.E. HORTA B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
17/03/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB LES FRANQUESES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/03/2024
18:30
ASSOCIACIO EIXIC UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
23/03/2024
12:00
CB SANTA COLOMA B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/03/2024
16:00
UE.MONTGAT MATARÓ PARC BOET C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/03/2024
18:30
UE.MONTGAT - A ANAGAN-EL OLIVAR LIGA EBA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/04/2024
09:00
UE.MONTGAT U13 C.E SANT NICOLAU C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/04/2024
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
06/04/2024
09:00
TRIOMF - UB MIR UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
06/04/2024
09:15
LA VALLALTA BC LILA UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
06/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/04/2024
10:30
C.B.CASTELLAR MASC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
06/04/2024
10:45
CLUB BÀSQUET CUBELLES UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
06/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - NEGRE BASQUET MOLINS 2015 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/04/2024
12:00
BASQUET-CEISSA UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
06/04/2024
12:15
LA VALLALTA BC BLANC UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
06/04/2024
16:00
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
06/04/2024
16:00
CE SAGRAT COR DIPUTACIO UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
06/04/2024
19:45
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
07/04/2024
09:00
UE.MONTGAT MONTMELO CB MIXTE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/04/2024
09:00
BASQUET NOU BARRIS B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
07/04/2024
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
07/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE LA SALLE MANRESA 1 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/04/2024
12:15
UE.MONTGAT - VERMELL CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/04/2024
16:30
UE.MONTGAT - VERMELL FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/04/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE C.B.CASTELLAR MASC B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CB SENTMENAT C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL AE BADALONÈS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB PARETS C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
12:00
UE.MONTGAT GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL UER PINEDA DE MAR A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - BLANC GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
13:30
UE.MONTGAT C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
16:00
UE.MONTGAT CB VALLS E.S. VAZQUEZ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/04/2024
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U13M UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
13/04/2024
17:45
SANT IGNASI B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
19:00
C.B. CORNELLA UE.MONTGAT - A LIGA EBA PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/04/2024
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
13/04/2024
20:00
C.B. GUIXOLS UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
14/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/04/2024
10:30
UE.MONTGAT CB PEDAGOGIUM B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/04/2024
10:30
BASQUET MOLINS UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/04/2024
12:00
JAC SANTS BARCELONA U17 UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
14/04/2024
16:00
UE.MONTGAT CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/04/2024
16:00
CB GRANOLLERS 2 UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/04/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL MADAULA GROUP - UE BÀSQUET MARTORELLES 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/04/2024
22:15
C.B.COLL UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
20/04/2024
09:00
C.B. CABRILS UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/04/2024
09:00
CB GRANOLLERS 2 UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/04/2024
09:00
30º HOTELS-AECAM MALGRAT UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
20/04/2024
09:00
TALENOM BOET MATARÓ 2015 UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
20/04/2024
09:30
BÀSQUET PÀLCAM C UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
20/04/2024
10:30
CB IMMA UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
20/04/2024
10:30
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
20/04/2024
10:30
CB GAVÀ 13B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
20/04/2024
12:00
UE.MONTGAT LA SALLE MANRESA 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/04/2024
12:00
LESTONNAC B - 2013 UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
20/04/2024
18:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
09:00
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
21/04/2024
09:00
CB GRANOLLERS 2 UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/04/2024
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
21/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB SANTA COLOMA B C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL BASQUET NOU BARRIS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
13:30
UE.MONTGAT MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
16:00
UE.MONTGAT - VERMELL CE PALAMÓS - U18 GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE U. B. LLEFIÀ C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. SANT ANDREU NATZARET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/04/2024
19:30
AE BADALONÈS UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
26/04/2024
20:30
UE.MONTGAT - VERMELL C.B. GUIXOLS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/04/2024
22:15
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
27/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BÀSQUET OCELLS DE GUALBA C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL SANT VICENÇ MARESME C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL UER PINEDA DE MAR A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
09:00
ABADEN UE MATARÓ - IBM UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/04/2024
10:30
UE.MONTGAT C.B. MOLLET B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA B C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CLUB BASQUET ARGENTONA C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - BLANC C.B.CASTELLAR PMINI FEM C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL LESTONNAC B - 2013 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
27/04/2024
13:00
ESCOLAPIS SARRIA A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
27/04/2024
16:00
AB PREMIÀ UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
27/04/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/04/2024
18:00
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
27/04/2024
19:30
U.E. HORTA B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/04/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/04/2024
10:30
UE.MONTGAT C.B. PRAT - MONTIBELLO B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/04/2024
16:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB LA ROCA - THE ROCK - 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/04/2024
16:00
SHAD CB MOLLET A UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/04/2024
16:00
BASQUET NEUS UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/04/2024
17:30
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
01/05/2024
12:00
UE.MONTGAT CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/05/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/05/2024
09:00
SAGRAT COR SARRIA UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
04/05/2024
09:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
04/05/2024
09:15
CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. PIT-ROIG
AGUILAR, 4
04/05/2024
09:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
04/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA A C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/05/2024
10:30
MATARÓ PARC BOET 2012 UE.MONTGAT C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
04/05/2024
10:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 UE.MONTGAT - BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
04/05/2024
10:45
BÀSQUET ALELLA AKOMMO UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
04/05/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/05/2024
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 UE.MONTGAT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
04/05/2024
16:00
HOMS UE MATARÓ UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
04/05/2024
17:45
C.B. CABRILS UE.MONTGAT - VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/05/2024
09:00
UE.MONTGAT E.B. ROSELLA NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE CB TURO C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/05/2024
11:00
CANOVELLES BC UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO CA LA TONA
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 2
05/05/2024
16:00
UE.MONTGAT SALESIANS BADALONA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/05/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE S.E. SANT MEDIR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/05/2024
19:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB SANT JOSEP 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/05/2024
19:00
CB PREMIA DE DALT UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
08/05/2024
20:00
UE.MONTGAT UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE LA SALLE MANRESA 2 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE BASKET ALMEDA MIXT GROC C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - BLANC C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
10:30
SANT IGNASI UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
12:00
UE.MONTGAT CB GRANOLLERS 2 C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL CB CALELLA TARONJA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/05/2024
12:30
MARISTES ADEMAR A UE.MONTGAT - VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/05/2024
12:30
UNIO ESPORTIVA BARBERA UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
11/05/2024
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
11/05/2024
13:30
UE.MONTGAT - VERMELL CB PREMIA DE DALT C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/05/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/05/2024
10:30
UE.MONTGAT CE LA SALLE BONANOVA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/05/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL PALAU PROJECTES ACB PALAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/05/2024
12:30
UE MATARO - SBF UE.MONTGAT - VERMELL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/05/2024
12:30
E.B. ROSELLA NEGRE UE.MONTGAT C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/05/2024
17:45
UE.MONTGAT - VERMELL CB PREMIA DE DALT 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/05/2024
19:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
14/05/2024
20:00
BOSCO HORTA UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
18/05/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/05/2024
11:00
ADE FUSTER B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/05/2024
16:00
UE.MONTGAT AE BADALONÈS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/05/2024
18:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI CULTURAL
TERMES ROMANES 10
25/05/2024
17:45
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/05/2024
18:30
BASKET ALMEDA NEGRE UE.MONTGAT C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/05/2024
19:00
A. BASQUET BUFALÀ UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43