Calendari Global Club

UNIÓ ESPORTIVA CLARET

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
28/09/2019
17:30
U.E. CLARET B BÀSQUET NOU BARRIS C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/09/2019
19:00
U.E. CLARET A BF VILADECANS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/09/2019
09:00
U.E. CLARET A AULA ESCOLA EUROPEA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/09/2019
10:45
U.E. CLARET B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/09/2019
12:30
U.E. CLARET A PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/09/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
05/10/2019
09:00
DOMINIQUES BARCELONA U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
05/10/2019
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/10/2019
09:30
U.E. CLARET B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
05/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
05/10/2019
12:30
U.E. CLARET 2005 C.B.CASTELLAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
16:00
U.E. CLARET GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
16:00
U.E. CLARET B C.B. CIUTAT VELLA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
05/10/2019
16:00
ORLANDAI U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
05/10/2019
17:00
CB LES FRANQUESES U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/10/2019
17:30
U.E. CLARET B SAGRAT COR SARRIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
17:45
SESE B U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
09:00
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/10/2019
10:45
U.E. CLARET C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/10/2019
17:30
ASME U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
06/10/2019
18:15
CEB GIRONA U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
06/10/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
CBSAPS U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/10/2019
09:30
U.E. CLARET B THAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
09:30
U.E. CLARET C BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
10:00
JAC SANTS BARCELONA A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
12/10/2019
10:00
BASQUET-CEISSA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI PARC ESPORTIU CAN DRAGO - LA PALESTRA
ROSSELLO I PORCEL, 7-11
12/10/2019
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/10/2019
10:30
SESE B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
11:00
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
11:00
CB LA SALLE HORTA U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/10/2019
11:00
U.E. CLARET SANT IGNASI C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
12:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
12/10/2019
12:30
U.E. CLARET JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
17:30
U.E. CLARET A THAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
17:30
U.E. CLARET A C.B. PRAT-MONTIBELLO B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
18:00
TGN BÀSQUET 06A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2019
19:00
U.E. CLARET A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/10/2019
09:00
U.E. CLARET A BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
13/10/2019
10:30
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
13/10/2019
10:45
U.E. CLARET B CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
13/10/2019
12:30
U.E. CLARET A MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
13/10/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/10/2019
09:00
SANTA CATERINA DE SIENA U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
19/10/2019
09:30
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
19/10/2019
10:30
SANT IGNASI U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/10/2019
11:00
U.E. CLARET B BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
11:00
U.E. CLARET MONTSENY CET-10 A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
12:30
U.E. CLARET 2005 ESCOLAPIS SARRIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
19/10/2019
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
19/10/2019
17:30
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
17:45
CE LA MARINA U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
19/10/2019
19:00
U.E. CLARET B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
20/10/2019
10:30
JAC SANTS BARCELONA B U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
20/10/2019
10:45
U.E. CLARET SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/10/2019
12:30
U.E. CLARET A A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/10/2019
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/10/2019
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/10/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
26/10/2019
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
26/10/2019
09:30
U.E. CLARET B C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
09:30
U.E. CLARET C C.B. CIUTAT VELLA C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
26/10/2019
11:00
U.E. CLARET A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
11:00
U.E. CLARET B OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
11:15
UB SANT ADRIA BLAU U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/10/2019
12:30
U.E. CLARET CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. CASTELLAR C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
17:30
U.E. CLARET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
18:00
BASQUET SITGES U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
27/10/2019
09:00
U.E. CLARET A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
27/10/2019
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
27/10/2019
10:00
CB LA SALLE HORTA U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
27/10/2019
10:45
U.E. CLARET B BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
27/10/2019
10:45
ADE FUSTER U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/10/2019
12:30
U.E. CLARET A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
27/10/2019
12:30
JOVENTUT LES CORTS U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
16:00
CAMPING BIANYA ROSER 04 U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/10/2019
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA B U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
27/10/2019
19:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/10/2019
19:30
C.B. CIC B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
02/11/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS NEGRE U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/11/2019
19:00
U.E. CLARET B CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/11/2019
19:30
BASKET CORAS U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
03/11/2019
12:15
CB IPSI A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/11/2019
12:30
U.E. CLARET A U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
03/11/2019
18:00
C.E. PALAMOS U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
08/11/2019
18:45
C.E.S. BOSCO ROCAFORT U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
08/11/2019
19:15
U.E. CLARET M LES ACÀCIES - FBC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/11/2019
19:45
C.B.MANYANET LES CORTS U.E. CLARET N PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
09:00
DOMINIQUES BARCELONA U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
09/11/2019
09:30
U.E. CLARET B CAMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
11:00
U.E. CLARET A LA SALLE BONANOVA C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
11:00
U.E. CLARET A UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
12:00
DOMINIQUES BARCELONA U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
09/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
12:15
MANYANET SANT ANDREU U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
09/11/2019
12:30
U.E. CLARET 2005 LESTONNAC A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
16:00
U.E. CLARET ESCOLA IPSI 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
16:00
C.B. RAMON LLULL U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/11/2019
16:00
CB SANT NARCIS U18 U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
09/11/2019
17:30
U.E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
18:00
BÀSQUET ARBÚCIES A U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42
09/11/2019
19:15
JESUITES CASP U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
10/11/2019
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
10/11/2019
10:45
U.E. CLARET LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/11/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/11/2019
12:30
U.E. CLARET A CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/11/2019
12:45
COALCI - CB SANT JOSEP A U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
10/11/2019
18:00
LA SALLE BONANOVA U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
11/11/2019
19:00
ESCOLAPIS SARRIA U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
12/11/2019
20:45
U.E. CLARET A CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2019
18:00
JESUÏTES EL CLOT U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
15/11/2019
18:35
U.E. CLARET C.B. CIUTAT VELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/11/2019
19:15
U.E. CLARET N C.E MARISTES SANTS LES CORTS BLANC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/11/2019
09:30
U.E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
09:30
U.E. CLARET B ESCOLAPIS SARRIA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
10:30
SAGRAT COR SARRIA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
16/11/2019
11:00
U.E. CLARET B DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
11:00
C.B. CIUTAT VELLA A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
16/11/2019
11:00
U.E. CLARET MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
16/11/2019
12:30
U.E. CLARET ORLANDAI C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
12:30
C.B. CIUTAT VELLA U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
16/11/2019
12:30
U.E. CLARET A CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
16:00
U.E. CLARET A CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/11/2019
16:00
JAC SANTS BARCELONA A U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
16:30
C.B.CASTELLAR U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
17/11/2019
09:00
U.E. CLARET A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/11/2019
10:45
U.E. CLARET B BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/11/2019
12:30
U.E. CLARET A U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/11/2019
12:30
U.E. CLARET CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/11/2019
16:30
U.E. CLARET A UE BARBERA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
17/11/2019
16:30
GRAMENET BC U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
17/11/2019
19:30
BÀSQUET NOU BARRIS U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
22/11/2019
19:15
U.E. CLARET F MANYANET SANT ANDREU PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/11/2019
19:15
THAU U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
23/11/2019
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/11/2019
09:00
THAU U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
23/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
23/11/2019
10:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 2 U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/11/2019
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/11/2019
11:00
U.E. CLARET CB LA SALLE HORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
11:00
U.E. CLARET A SESE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
23/11/2019
12:00
SANT IGNASI U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
23/11/2019
12:30
U.E. CLARET A JAC SANTS BARCELONA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
12:30
U.E. CLARET 2005 LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
16:00
U.E. CLARET CB LA SALLE HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
17:30
U.E. CLARET B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
17:30
U.E. CLARET B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
17:45
C.B. CABRERA U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
23/11/2019
19:00
U.E. CLARET B ASME C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
24/11/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/11/2019
10:45
EL CÍRCOL A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2019
11:00
U.E. CLARET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
24/11/2019
12:15
BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/11/2019
12:30
U.E. CLARET A C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/11/2019
18:15
C.B. PEDAGOGIUM U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
29/11/2019
18:45
TEMPLE - U.E. HORTA 09 U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
30/11/2019
09:00
MONTSENY CET-10 A U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
30/11/2019
09:30
U.E. CLARET C C.B. PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
09:30
U.E. CLARET B SANT IGNASI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
11:00
U.E. CLARET S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
11:00
ESCOLAPIS SARRIA A U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
30/11/2019
11:00
U.E. CLARET B JESUÏTES EL CLOT C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
11:00
BÀSQUET PÀLCAM A U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
30/11/2019
12:30
U.E. CLARET JAC SANTS BARCELONA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
12:30
U.E. CLARET A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
16:00
U.E. CLARET B TEMPLE - U.E. HORTA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
16:00
U.E. CLARET A CREU ALTA SABADELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
17:30
U.E. CLARET A SANTA CATERINA DE SIENA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
17:30
U.E. CLARET A BÀSQUET LLOR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
19:00
U.E. CLARET B BASQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
01/12/2019
09:00
U.E. CLARET A CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
01/12/2019
10:45
U.E. CLARET B VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/12/2019
10:45
U.E. CLARET TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
01/12/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
01/12/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
01/12/2019
12:40
U.E. CLARET B TEMPLE - U.E. HORTA 09 C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/12/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
13/12/2019
18:00
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT U.E. CLARET F PRE-MINI MIXTE E. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
13/12/2019
19:15
U.E. CLARET M CB LA SALLE HORTA BLAU PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
09:00
C.B. CASTELLAR U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
14/12/2019
09:30
U.E. CLARET A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
09:30
C.B. CIUTAT VELLA U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
14/12/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
14/12/2019
11:00
U.E. CLARET UB SANT ADRIA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
11:00
A.E.S.E. U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/12/2019
12:30
U.E. CLARET 2005 ADE FUSTER C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
12:45
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
14/12/2019
16:00
U.E. CLARET A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
16:00
U.E. CLARET A CAMPING BIANYA ROSER 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
16:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
14/12/2019
17:30
U.E. CLARET B CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
17:30
U.E. CLARET B BÀSQUET NOU BARRIS A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/12/2019
17:45
C.B. BLANES A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
14/12/2019
17:45
SESE A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
19:00
U.E. CLARET C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/12/2019
10:45
U.E. CLARET A C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/12/2019
12:00
UE BARBERA A U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/12/2019
12:00
AE LES CORTS-UBAE U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/12/2019
12:30
U.E. CLARET A CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/12/2019
16:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/12/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
15/12/2019
18:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/12/2019
19:00
CB SANT NARCÍS U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/12/2019
17:30
BASKET CORAS U.E. CLARET N PRE-MINI MIXTE E. C O R A Z O N I S T A S
EDUARDO CONDE, 17-23
21/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
09:30
U.E. CLARET C CB LA SALLE HORTA VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
09:30
U.E. CLARET B DOMINIQUES BARCELONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
10:30
ESCOLA IPSI 07 U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/12/2019
11:00
U.E. CLARET OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
11:00
U.E. CLARET B C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
11:00
CAMPING BIANYA ROSER U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/12/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/12/2019
12:00
LESTONNAC A U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
21/12/2019
12:30
AULA ESCOLA EUROPEA A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
21/12/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
17:30
U.E. CLARET A BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
18:30
BASKET CORAS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
22/12/2019
09:00
U.E. CLARET JOVENTUT LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/12/2019
10:45
U.E. CLARET B TEMPLE - U.E. HORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/12/2019
11:00
U.E. CLARET A DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/12/2019
12:30
U.E. CLARET B CBSAPS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/12/2019
12:30
U.E. CLARET A CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/12/2019
16:00
UB MIR A U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
23/12/2019
09:30
U.E. CLARET MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/12/2019
10:15
U.E. CLARET B C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/12/2019
11:00
SANT GABRIEL RIPOLLET A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/12/2019
17:45
BASKET ALMEDA U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/01/2020
11:00
U.E. CLARET B COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/01/2020
18:15
LA SALLE BONANOVA U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
11/01/2020
16:00
CB VILADECAVALLS U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
11/01/2020
16:00
UB SANT ADRIA B U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/01/2020
09:30
A.E.S.E. 1 U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/01/2020
10:15
U.E. CLARET A CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/01/2020
10:45
U.E. CLARET A COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/01/2020
12:45
U.E. CLARET SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/01/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/01/2020
21:00
U.E. CLARET B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
17/01/2020
19:15
U.E. CLARET F TURÓ DEL CARGOL - FBC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
09:00
U. E. SANT ANDREU U.E. CLARET M PRE-MINI MIXTE E. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
18/01/2020
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/01/2020
09:30
U.E. CLARET B CAMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
10:30
LESTONNAC U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
18/01/2020
11:00
U.E. CLARET A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
11:00
ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
18/01/2020
11:00
U.E. CLARET A.E. MINGUELLA DRIVIM BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
11:45
ADE FUSTER B U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/01/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 C.N. CALDES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
12:30
U.E. CLARET A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/01/2020
13:00
C.B. RIPOLLET - SANT GABRIEL U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
18/01/2020
16:00
CB LES FRANQUESES U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/01/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/01/2020
16:15
BF VILADECANS B U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/01/2020
17:30
U.E. CLARET A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
19:00
U.E. CLARET B C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/01/2020
19:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/01/2020
10:30
C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
19/01/2020
12:30
U.E. CLARET A LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
19/01/2020
17:45
BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/01/2020
17:45
QBASKET SANT CUGAT 2 U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/01/2020
19:15
CB SANT JUST U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
24/01/2020
19:15
U.E. CLARET N F.C. MARTINENC BÀSQUET PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/01/2020
09:30
U.E. CLARET C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
09:30
U.E. CLARET C F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
25/01/2020
10:30
JAC SANTS BARCELONA B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/01/2020
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/01/2020
11:00
U.E. CLARET B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
11:00
U.E. CLARET B SANT IGNASI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
12:30
U.E. CLARET BARÇA CBS BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
16:00
U.E. CLARET UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
16:30
C.B.CASTELLAR U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
25/01/2020
17:30
U.E. CLARET B A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
17:30
U.E. CLARET B C.B. SANT PERE VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
19:00
U.E. CLARET A SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/01/2020
09:00
U.E. CLARET A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/01/2020
10:45
U.E. CLARET B C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/01/2020
11:00
CB VILADECANS VERD U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
26/01/2020
12:00
U.E. CLARET A AN PERRUQUERS NA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
31/01/2020
18:45
C.E.S. BOSCO ROCAFORT U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
31/01/2020
19:15
U.E. CLARET F LES ACÀCIES - FBC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
09:30
U.E. CLARET B KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
01/02/2020
10:30
BASQUETPIASABADELL U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
01/02/2020
11:00
U.E. CLARET MATARO PARC BOET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
01/02/2020
11:00
A.E.S.E. U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
01/02/2020
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
01/02/2020
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/02/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
12:30
U.E. CLARET A B.C. TECLA SALA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
13:00
GRAMENET BC U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/02/2020
16:00
U.E. CLARET B COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/02/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/02/2020
19:00
U.E. CLARET B B.C. TECLA SALA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/02/2020
09:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO B U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/02/2020
10:45
U.E. CLARET BRITISH SUMMER GEIEG UNI B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
02/02/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER C U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/02/2020
12:00
JOVIAT B U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
02/02/2020
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
02/02/2020
12:30
U.E. CLARET A A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
02/02/2020
16:00
JOVENTUT LES CORTS A U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
02/02/2020
18:45
MULTICAPACITATS CB SALT B U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
04/02/2020
20:30
C.B. MANYANET LES CORTS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
07/02/2020
19:15
U.E. CLARET M JESUÏTES EL CLOT PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
09:00
SANT GABRIEL RIPOLLET B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
08/02/2020
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
09:00
JAC SANTS BARCELONA A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
08/02/2020
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
09:30
U.E. CLARET MATARO PARC BOET C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
11:00
U.E. CLARET AE LES CORTS-UBAE C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
12:30
U.E. CLARET SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
08/02/2020
16:00
CB TORELLÓ IM1 U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/02/2020
16:00
U.E. CLARET B MONTSENY CET-10 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
16:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 14
08/02/2020
17:30
U.E. CLARET A BC SANT JOAN DESPÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
17:30
U.E. CLARET B A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
19:00
MANYANET SANT ANDREU U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
08/02/2020
19:00
U.E. CLARET A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
19:15
C.B. SANT PERE - BWT U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/02/2020
09:00
U.E. CLARET A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
09/02/2020
09:15
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/02/2020
10:45
U.E. CLARET B CE LA MARINA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
09/02/2020
12:30
A.E.S.E. B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/02/2020
12:30
U.E. CLARET A A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
14/02/2020
19:30
U.E. CLARET B DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
15/02/2020
09:30
U.E. CLARET B ADVISORIA BOET MATARÓ 2011 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
10:00
LESTONNAC U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
15/02/2020
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
15/02/2020
11:00
U.E. CLARET CB VILA DE MONTORNÈS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
11:00
C.B. CASTELLBISBAL GROC U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
15/02/2020
11:00
U.E. CLARET A C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
15/02/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
12:30
U.E. CLARET A C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
16:00
U.E. CLARET B LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
15/02/2020
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/02/2020
17:30
U.E. CLARET A THAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/02/2020
09:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/02/2020
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA B U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
21/02/2020
18:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS VERMELL U.E. CLARET N PRE-MINI MIXTE E. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
22/02/2020
11:00
U.E. CLARET A C.B.CASTELLAR GROC C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/02/2020
17:30
U.E. CLARET A BASQUET SITGES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/02/2020
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
23/02/2020
10:45
U.E. CLARET A C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
23/02/2020
10:45
U.E. CLARET TEMPLE - U.E. HORTA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/02/2020
12:30
U.E. CLARET A CB SANT NARCIS U18 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/02/2020
20:45
U.E. CLARET B CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/02/2020
19:15
U.E. CLARET F JESUÏTES EL CLOT PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
29/02/2020
09:00
SANT GERVASI 1 U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
29/02/2020
09:30
U.E. CLARET C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
09:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
29/02/2020
09:30
U.E. CLARET B BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
11:00
U.E. CLARET LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
11:00
U.E. CLARET B FEMENI MARESME C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
12:00
BOSCO HORTA U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
29/02/2020
12:30
C.B. SANTA COLOMA A U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/02/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
12:30
U.E. CLARET A C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
16:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
29/02/2020
16:00
U.E. CLARET A EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
17:30
U.E. CLARET B A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
19:00
U.E. CLARET A CREU ALTA SABADELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/03/2020
09:00
JOVENTUT LES CORTS U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
01/03/2020
10:45
U.E. CLARET B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
01/03/2020
10:45
U. B. LLEFIÀ B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/03/2020
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/03/2020
11:00
CB MONTPEDRÓS U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
01/03/2020
12:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/03/2020
12:30
U.E. CLARET A C.E. PALAMOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/03/2020
19:15
U.E. CLARET M LES ACÀCIES - FBC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
09:30
U.E. CLARET B A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
09:30
BM VILADECANS A U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/03/2020
09:30
U.E. CLARET C CB LA SALLE HORTA VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
10:00
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
07/03/2020
11:00
U.E. CLARET B CBSAPS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
11:00
U.E. CLARET CB VILADECANS VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/03/2020
12:30
U.E. CLARET B MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
12:30
U.E. CLARET A C.B. SANT CELONI 2010 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
16:00
U.E. CLARET B MANYANET SANT ANDREU 08 C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
16:00
BF VILADECANS A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/03/2020
17:30
U.E. CLARET A LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
17:30
U.E. CLARET A CB NOU ESPLUGUES C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/03/2020
19:00
SOLRICO - C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
08/03/2020
09:00
U.E. CLARET A EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
08/03/2020
10:45
BARÇA CBS BLAU U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/03/2020
10:45
U.E. CLARET B JESUITES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
08/03/2020
11:00
CBSAPS B U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
08/03/2020
12:15
CB IPSI B - TAD U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/03/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/03/2020
12:30
U.E. CLARET A BÀSQUET ARBÚCIES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
11/03/2020
20:40
U.E. CLARET B ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
11/03/2020
21:30
U.E. CLARET A F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
13/03/2020
18:15
JESUÏTES EL CLOT U.E. CLARET N PRE-MINI MIXTE E. ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
13/03/2020
19:15
U.E. CLARET M LLUÏSOS DE GRÀCIA 2 PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
09:30
U.E. CLARET C BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
09:30
U.E. CLARET B LESTONNAC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
10:00
ESCOLA BÀSQUET BON PASTOR U.E. CLARET F PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI BON PASTOR
SANT ADRIA, 134
14/03/2020
10:15
C.B. SANTFELIUENC A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
14/03/2020
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
14/03/2020
10:30
CE XAMBA VILAFRANCA A U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
14/03/2020
11:00
U.E. CLARET B ADE FUSTER B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
11:00
U.E. CLARET C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/03/2020
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA A U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
14/03/2020
12:30
U.E. CLARET GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
16:00
U.E. CLARET A CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
16:00
U.E. CLARET A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
17:30
U.E. CLARET B ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
17:30
U.E. CLARET B QBASKET SANT CUGAT 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
19:00
U.E. CLARET A C.B. RIPOLLET - SANT GABRIEL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
21:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/03/2020
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM BLAU U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/03/2020
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/03/2020
10:45
U.E. CLARET RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/03/2020
12:30
U.E. CLARET A JAC SANTS BARCELONA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/03/2020
12:45
COALCI - CB SANT JOSEP A U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/03/2020
17:45
BÀSQUET NOU BARRIS A U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
15/03/2020
18:00
C.N. CALDES A U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
20/03/2020
19:15
U.E. CLARET N E.B. VALLCARCA NORD - FBC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/03/2020
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/03/2020
09:00
MATARO PARC BOET U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
21/03/2020
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/03/2020
09:00
BASQUETPIASABADELL U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
21/03/2020
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
21/03/2020
10:30
SANT IGNASI U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/03/2020
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/03/2020
11:00
U.E. CLARET A JAC SANTS BARCELONA B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
11:00
U.E. CLARET CB VILADECANS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 C.B.CASTELLAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
12:30
U.E. CLARET A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
16:00
U.E. CLARET B A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
16:00
A. BÀSQUET BUFALÀ U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
21/03/2020
17:30
U.E. CLARET A BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
17:30
U.E. CLARET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/03/2020
19:00
U.E. CLARET B UER PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/03/2020
09:00
U.E. CLARET A C.B. BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/03/2020
10:45
U.E. CLARET B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/03/2020
12:30
U.E. CLARET A C.B. CABRERA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/03/2020
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B U.E. CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
22/03/2020
16:00
AN PERRUQUERS NA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
22/03/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
27/03/2020
19:15
U.E. CLARET F U.E. CLARET N PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
09:00
MATARO PARC BOET A U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
28/03/2020
09:00
DOMINIQUES BARCELONA U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
28/03/2020
09:30
U.E. CLARET C U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
09:30
U.E. CLARET B BASQUETPIASABADELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
10:30
C.B.CASTELLAR GROC U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
28/03/2020
10:30
AE LES CORTS-UBAE B U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/03/2020
10:45
KIDS&US - AECAM U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
28/03/2020
11:00
U.E. CLARET B C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
11:00
U.E. CLARET JOVIAT B C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
11:15
B.C. TECLA SALA A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
28/03/2020
12:30
BRITISH SUMMER GEIEG UNI B U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
28/03/2020
12:30
U.E. CLARET A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
12:30
U.E. CLARET MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
16:00
U.E. CLARET C.B. SANT PERE - BWT C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
16:30
BÀSQUET LLOR U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
28/03/2020
17:30
U.E. CLARET B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
17:30
U.E. CLARET A C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
17:30
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/03/2020
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
28/03/2020
19:00
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/03/2020
12:30
U.E. CLARET A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/03/2020
12:30
B.C. TECLA SALA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
29/03/2020
19:45
VIROLAI U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/04/2020
21:45
BÀSQUET SAFA CLAROR B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
04/04/2020
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
04/04/2020
19:00
U.E. CLARET B MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/04/2020
10:45
U.E. CLARET FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/04/2020
19:15
U.E. CLARET M C.E MARISTES SANTS LES CORTS BLANC PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
09:30
U.E. CLARET B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
09:45
AE LES CORTS-UBAE U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/04/2020
10:30
MONTSENY CET-10 U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
18/04/2020
11:00
U.E. CLARET A SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
11:00
U.E. CLARET CB TORELLÓ IM1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
12:30
A.E.S.E. A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
12:30
U.E. CLARET A JAC SANTS BARCELONA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
16:00
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
17:30
U.E. CLARET B TEMPLE - U.E. HORTA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/04/2020
17:30
U.E. CLARET A CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/04/2020
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/04/2020
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
19/04/2020
10:45
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
19/04/2020
12:30
U.E. CLARET A CB SANT NARCÍS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
19/04/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/04/2020
16:00
CB VILADECAVALLS U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
24/04/2020
19:15
U.E. CLARET F LLUÏSOS DE GRÀCIA FEMENÍ PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
24/04/2020
19:15
THAU U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
24/04/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA VERMELL U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/04/2020
09:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
25/04/2020
09:00
ADVISORIA BOET MATARÓ 2011 U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/04/2020
09:30
U.E. CLARET B CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
09:30
U.E. CLARET C BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
10:30
C.B. CABRILS NEGRE U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
25/04/2020
11:00
U.E. CLARET B LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
11:00
U.E. CLARET C.B. CASTELLBISBAL GROC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
12:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
25/04/2020
12:30
U.E. CLARET B LESTONNAC C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
12:30
BASKET CORAS U.E. CLARET M PRE-MINI MIXTE E. C O R A Z O N I S T A S
EDUARDO CONDE, 17-23
25/04/2020
16:00
U.E. CLARET A ADVISORIA BOET MATARÓ A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
17:30
U.E. CLARET B CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
25/04/2020
19:00
U.E. CLARET B CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/04/2020
10:45
U.E. CLARET JOVENTUT LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/04/2020
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
26/04/2020
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
26/04/2020
12:30
U.E. CLARET A BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/04/2020
18:00
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/05/2020
10:45
U.E. CLARET BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
03/05/2020
12:00
ARENYS BÀSQUET U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
08/05/2020
19:15
U.E. CLARET N LLUÏSOS DE GRÀCIA FEMENÍ PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
09:00
EL CÍRCOL A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/05/2020
09:00
C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
09/05/2020
09:00
FEMENI MARESME U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
09/05/2020
09:30
U.E. CLARET B BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
09:30
U.E. CLARET C A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/05/2020
10:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
09/05/2020
11:00
U.E. CLARET CB MONTPEDRÓS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/05/2020
11:00
U.E. CLARET B C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
11:00
EB CIUTAT VELLA U.E. CLARET M PRE-MINI MIXTE E. INSTITUT MIQUEL TARRADELL
C/ PEU DE LA CREU 3
09/05/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2020
12:30
U.E. CLARET A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
16:00
U.E. CLARET B CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
17:30
U.E. CLARET A A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
17:30
U.E. CLARET A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
19:00
U.E. CLARET B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
10/05/2020
10:45
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/05/2020
12:30
U.E. CLARET A UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/05/2020
17:30
C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/05/2020
09:00
CBSAPS U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
16/05/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 08 U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/05/2020
09:30
U.E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
16/05/2020
10:15
CB NOU ESPLUGUES U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
16/05/2020
10:30
C.B. SANT CELONI 2010 U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/05/2020
11:00
U.E. CLARET A BM VILADECANS A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
11:00
CB VILADECANS VERMELL U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/05/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 CBSAPS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
16/05/2020
17:30
U.E. CLARET B GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
19:00
U.E. CLARET A SOLRICO - C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
17/05/2020
10:45
U.E. CLARET BASQUETPIASABADELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/05/2020
10:45
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/05/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35