Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | MATARÓ PARC BOET 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
23/09/2023
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA A | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
23/09/2023
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
23/09/2023
|
19:00
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
24/09/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
24/09/2023
|
19:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET B | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
01/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
12:15
|
BASKET ALMEDA NEGRE | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
01/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | PRISCO-L'ESCALA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
01/10/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET B | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
01/10/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
01/10/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/10/2023
|
18:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
07/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB PEDAGOGIUM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET C | PAK MOTO - U.E. HORTA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
07/10/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET C | VIROLAI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
SESE B | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
08/10/2023
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB IPSI B | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
08/10/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
08/10/2023
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ A | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
08/10/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET B | JAC SANTS BARCELONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
08/10/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
08/10/2023
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
12/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA U15 | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
15/10/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB TARRAGONA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
16/10/2023
|
18:45
|
U.E. CLARET A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET D | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
21/10/2023
|
19:00
|
U.E. CLARET A | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET C | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
22/10/2023
|
17:45
|
U.E. CLARET A | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
28/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
28/10/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA VERD | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET D | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB IPSI B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB MOLLET U13 | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
U.E. CLARET B | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | CB LES FRANQUESES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
29/10/2023
|
11:30
|
U.E. CLARET B | CB LES FRANQUESES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
29/10/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
29/10/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET 2009 | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET C | CB LA SALLE HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR B | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB LA SALLE HORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
U.E. CLARET B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
10:00
|
U.E. CLARET C | C. B. BON PASTOR | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/11/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA SALLE MOLLERUSSA C/ ARAGÓ, S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET C | CB PARETS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/11/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
10/11/2023
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | GRAMENET BC | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 08 | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
11/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET C | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET C | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
SANT IGNASI NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB SANT JOSEP B | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
U.E. CLARET A | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/11/2023
|
10:00
|
U.E. CLARET B | JAC SANTS BARCELONA U09 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB.CANET | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET A | C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/11/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET B | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
17/11/2023
|
18:00
|
C. B. BON PASTOR | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 11 | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
18/11/2023
|
10:45
|
VIROLAI | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/11/2023
|
11:45
|
PAK MOTO - U.E. HORTA B | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG C | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET D | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET D | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET GIRONA U15 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
19/11/2023
|
12:15
|
CB IPSI 06 | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
19/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET C | CB IPSI A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
24/11/2023
|
18:15
|
DOMINIQUES BARCELONA | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
24/11/2023
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | LES ACÀCIES | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET C | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:00
|
U.E. CLARET B | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB TARRAGONA 1 | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
26/11/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
26/11/2023
|
10:00
|
U.E. CLARET C | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
26/11/2023
|
10:00
|
U.E. CLARET B | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS PRAT DE LA RIBA amb LLUIS COMPANYS |
|
26/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | DOBLESEO VILABLAREIX | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET A | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
BASQUET NEUS | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
26/11/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET B | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
JAC SANTS BARCELONA U09 | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA GAYARRE C/ ALPENS 28 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
02/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB MOLLET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET C | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET B | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/12/2023
|
12:15
|
EL MASNOU BASQUETBOL | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BASQUET NEUS | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/12/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET C | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/12/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/12/2023
|
18:30
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
15/12/2023
|
18:15
|
C.E.THAU | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/12/2023
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | C.E.THAU B | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
LESTONNAC - 2014 | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
16/12/2023
|
11:30
|
C. B. BON PASTOR | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB SANT JOSEP A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET D | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
17/12/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
U.E. CLARET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/12/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
27/12/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET C | UE MATARO - MLM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
18:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
29/12/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET C | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/01/2024
|
11:00
|
BARÇA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/01/2024
|
18:00
|
U.E. CLARET A | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
10:30
|
U.E. CLARET A | CB LAS ROZAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
14:30
|
U.E. CLARET A | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
17:00
|
U.E. CLARET A | SOFÀS MOLIST SESE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
07/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
MANRESA CBF 1 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/01/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | CB PEDAGOGIUM A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/01/2024
|
19:45
|
SD ESPANYOL- CORAS | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
13/01/2024
|
20:30
|
VIROLAI C | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET C | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
U.E. CLARET A | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
U.E. CLARET B | C.B. CIC A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
18/01/2024
|
19:40
|
LESTONNAC B- 2007 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
19/01/2024
|
18:00
|
C.E. JESUÏTES EL CLOT A | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
19/01/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | CB LA SALLE HORTA | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PB9 'U13' | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | CB CASTELLDEFELS 2015F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES B | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | U.E. HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ B | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
20/01/2024
|
13:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
20/01/2024
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
20/01/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET B | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/01/2024
|
10:30
|
SESE B | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | C.E. MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
C.B. CIC | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
21/01/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET B | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/01/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/01/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | CB TORELLÓ MM GRIS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/01/2024
|
13:30
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
27/01/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET D | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CE LA MARINA | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
28/01/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/01/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | ESCOLAPIS SARRIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
U.E. CLARET A | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/01/2024
|
19:30
|
U.E. CLARET B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
30/01/2024
|
18:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
01/02/2024
|
20:50
|
JAC SANTS BARCELONA B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
02/02/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | AEC COLLBLANC MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS MINI VERD | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/02/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
03/02/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB TORELLÓ MF VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | LESTONNAC B- 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/02/2024
|
17:00
|
PRISCO-L'ESCALA | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET C | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
04/02/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
SESE A | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS U13 | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET D | BIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
17/02/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
U.E. CLARET B | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
18/02/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
18/02/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
19/02/2024
|
20:00
|
U.E. CLARET A | CB IPSI B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 3 | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C. B. BON PASTOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET C | AESE BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
24/02/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
24/02/2024
|
11:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB TORELLÓ CFN - PERRUQUERIA XAMPRÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB SALT NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/02/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/02/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/02/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/03/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | C.E.THAU B | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA GROC | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS LIMA | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS GRANA | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
BÀSQUET PB9 'U13' | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CANOVELLES BC 1 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/03/2024
|
17:00
|
BC TORROELLA VERMELL | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
02/03/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET A | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CB LES FRANQUESES | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | C. B. BON PASTOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/03/2024
|
16:15
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
U.E. CLARET A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
03/03/2024
|
18:15
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
U.E. CLARET B | CB IPSI B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/03/2024
|
19:30
|
BARÇA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
09/03/2024
|
16:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
10/03/2024
|
11:45
|
C.B. MARTORELL | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BARÇA CBS GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
10/03/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
10/03/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET A | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
10/03/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
10/03/2024
|
18:45
|
UE MATARO - TC | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/03/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
15/03/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | C.E.THAU | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ESCOLETA JLC | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET B | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB CASTELLDEFELS 2015F | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | MANRESA CBF A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/03/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET D | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CB LES FRANQUESES | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | SANT IGNASI NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
U.E. HORTA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
C.B. CIC | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
C.B. MARTORELL | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
17/03/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
21/03/2024
|
18:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/03/2024
|
18:30
|
U.E. CLARET C | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/03/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
22/03/2024
|
19:00
|
CB PARETS | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
22/03/2024
|
20:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
23/03/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/04/2024
|
18:15
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA BLANC | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | C.E.I.P. PAU CASALS LEGALITAT, 87 |
|
05/04/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | U.E. HORTA | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/04/2024
|
21:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET C | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ MM GRIS | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS A | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BARÇA CBS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/04/2024
|
11:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
07/04/2024
|
13:30
|
52MOMENTS CBS U12 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
U.E. CLARET A | CATALUNYA TELECOM GEIEG C | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
U.E. CLARET C | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET A | C.E. XAMBA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
LESTONNAC B- 2009 | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB TORELLÓ MF VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
11:30
|
C. B. BON PASTOR | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
13/04/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
13/04/2024
|
13:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CB IPSI 06 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET D | JOVENTUT LES CORTS MINI VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
14/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
14/04/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CB IPSI A | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
14/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
14/04/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
DOBLESEO VILABLAREIX | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
15/04/2024
|
19:45
|
U.E. CLARET A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
19/04/2024
|
17:30
|
U.E. HORTA B | U.E. CLARET FEM. | ESCOBOL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
19/04/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET A | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
19/04/2024
|
20:45
|
CB PEDAGOGIUM | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
20/04/2024
|
10:00
|
BIM | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM B | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB LES FRANQUESES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
20/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
21/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
21/04/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET A | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | CB GRANOLLERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
26/04/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
27/04/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
AESE BLANC | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
27/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/04/2024
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB TORELLÓ CFN - PERRUQUERIA XAMPRÓ | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET D | JAC SANTS BARCELONA U12 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | CB.CIUTAT VELLA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 08 | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/04/2024
|
10:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/04/2024
|
12:15
|
CB SALT NEGRE | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/04/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/05/2024
|
18:15
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
03/05/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/05/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | TURÓ DEL CARGOL | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET B | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CANOVELLES BC 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BARÇA CBS GRANA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB PEDAGOGIUM A | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET A | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | BC TORROELLA VERMELL | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CB IGUALADA IMB | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
05/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET D | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/05/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET A | MANRESA CBF 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | SD ESPANYOL- CORAS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
C.B. CIC A | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
11/05/2024
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS GRANA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET A | LESTONNAC B- 2007 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
12/05/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BASQUET NOU BARRIS B | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/05/2024
|
18:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
12/05/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/05/2024
|
19:15
|
UER PINEDA DE MAR | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
19/05/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | C.B. CIC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/05/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
25/05/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/06/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET C | CB PEDAGOGIUM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
02/06/2024
|
17:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |