Calendari Global Club

C.E.S. BOSCO-HORTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
12:00
BOSCO HORTA C.B. SANT ANDREU C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
23/09/2023
16:00
BOSCO HORTA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
23/09/2023
17:30
BOSCO HORTA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
23/09/2023
19:00
BOSCO HORTA CLUB BÀSQUET ARGENTONA B C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
01/10/2023
13:30
CE VILA OLÍMPICA GROC BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/10/2023
17:00
CB IPSI BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/10/2023
19:30
U. B. LLEFIÀ BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/10/2023
19:45
C.B.COLL B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
07/10/2023
12:00
BOSCO HORTA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
07/10/2023
16:00
BOSCO HORTA CB KOBRAS B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
16/10/2023
19:30
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
21/10/2023
12:00
AE TEIA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
21/10/2023
16:30
S.E. SANT MEDIR BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
22/10/2023
16:30
S.E. SANT MEDIR B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
28/10/2023
19:15
CB IPSI B BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
29/10/2023
09:00
CNB VILANOVA AKO S21F BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
29/10/2023
12:45
CB LA SALLE HORTA B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
29/10/2023
19:45
C.B.COLL BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
04/11/2023
10:30
BOSCO HORTA CORAS - SD ESPANYOL C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
04/11/2023
12:00
BOSCO HORTA UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
04/11/2023
17:30
BOSCO HORTA CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
04/11/2023
19:00
BOSCO HORTA ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
11/11/2023
12:30
CES BOSCO ROCAFORT BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
11/11/2023
20:30
CB REGINA BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
12/11/2023
10:30
AEC COLLBLANC BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/11/2023
17:30
CB MATADEPERA TARONJA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
18/11/2023
10:30
BOSCO HORTA BASQUET NOU BARRIS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
18/11/2023
12:00
BOSCO HORTA C.B. LLIÇA DE VALL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
18/11/2023
17:30
BOSCO HORTA CE LA MARINA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
18/11/2023
19:00
BOSCO HORTA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
25/11/2023
12:30
CB PREMIA DE DALT BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
25/11/2023
15:45
BASQUET-CEISSA C BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
26/11/2023
19:45
CE VILA OLÍMPICA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
02/12/2023
10:30
BOSCO HORTA FREDERIC MISTRAL C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/12/2023
12:00
BOSCO HORTA C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/12/2023
17:30
BOSCO HORTA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/12/2023
19:00
BOSCO HORTA BÀSQUET ALELLA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
16/12/2023
16:30
CLUB BÀSQUET ALISOS BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
16/12/2023
19:30
ASME B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
17/12/2023
13:00
GRANERIA CASTELLS ACB PALAU BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
17/12/2023
19:45
CB LA MERCÈ BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
13/01/2024
10:30
BOSCO HORTA AESE C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
13/01/2024
12:00
BOSCO HORTA U.E. HORTA B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
13/01/2024
16:00
BOSCO HORTA C.B. CIC B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
20/01/2024
18:45
CB NOU BADIA - SM BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
21/01/2024
16:00
CB VILA DE MONTORNÈS BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
21/01/2024
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/01/2024
19:45
BC TECLA SALA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
27/01/2024
18:15
C.B. SANT ANDREU BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/01/2024
17:00
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/01/2024
17:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
03/02/2024
10:30
BOSCO HORTA CB IPSI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
03/02/2024
12:00
BOSCO HORTA U. B. LLEFIÀ C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
03/02/2024
16:00
BOSCO HORTA CE VILA OLÍMPICA GROC C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
03/02/2024
17:30
BOSCO HORTA C.B.COLL B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
18/02/2024
17:45
BASQUET NEUS BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/02/2024
19:30
CB KOBRAS B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
20/02/2024
20:00
SANT IGNASI B BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
12:00
BOSCO HORTA JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
24/02/2024
16:00
BOSCO HORTA S.E. SANT MEDIR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
24/02/2024
17:30
BOSCO HORTA S.E. SANT MEDIR B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
24/02/2024
19:00
BOSCO HORTA AE TEIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/03/2024
12:00
BOSCO HORTA CNB VILANOVA AKO S21F C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/03/2024
16:00
BOSCO HORTA C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/03/2024
17:30
BOSCO HORTA CB LA SALLE HORTA B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/03/2024
19:00
BOSCO HORTA CB IPSI B C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
09/03/2024
12:30
CORAS - SD ESPANYOL BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
10/03/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2024
12:00
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/03/2024
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/03/2024
10:30
BOSCO HORTA CB MATADEPERA TARONJA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
16/03/2024
12:00
BOSCO HORTA AEC COLLBLANC C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
16/03/2024
17:30
BOSCO HORTA CB REGINA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
16/03/2024
19:00
BOSCO HORTA CES BOSCO ROCAFORT C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
06/04/2024
19:00
C.B. LLIÇA DE VALL BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
06/04/2024
19:00
CE LA MARINA BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
07/04/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/04/2024
16:00
BASQUET NOU BARRIS BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/04/2024
10:30
BOSCO HORTA CE VILA OLÍMPICA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
13/04/2024
12:00
BOSCO HORTA CB PREMIA DE DALT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
13/04/2024
16:00
BOSCO HORTA BASQUET-CEISSA C C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
21/04/2024
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/04/2024
11:00
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/04/2024
16:00
BÀSQUET ALELLA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
21/04/2024
19:45
FREDERIC MISTRAL BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
27/04/2024
10:30
BOSCO HORTA CB LA MERCÈ C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
27/04/2024
12:00
BOSCO HORTA CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
27/04/2024
17:30
BOSCO HORTA ASME B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
27/04/2024
19:00
BOSCO HORTA GRANERIA CASTELLS ACB PALAU C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
04/05/2024
16:00
AESE BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/05/2024
19:30
U.E. HORTA B BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
05/05/2024
17:45
C.B. CIC B BOSCO HORTA 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
11/05/2024
16:00
BOSCO HORTA BC TECLA SALA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
11/05/2024
17:30
BOSCO HORTA CB NOU BADIA - SM 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
11/05/2024
19:00
BOSCO HORTA CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
14/05/2024
20:00
BOSCO HORTA UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260