Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/09/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/09/2023
|
13:00
|
BASQUET SITGES | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
30/09/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
30/09/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE C | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB SOLSONA | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
UE BARBERA A | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
01/10/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
01/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SENTMENAT | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
07/10/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
ESCOLA IPSI 09 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
07/10/2023
|
12:00
|
SFERIC 2012 BLANC | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT - BLANC | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
08/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
11:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE | CB NOU BADIA - IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
AE ARRAHONA | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
22/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE B | SFERIC 08 VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
22/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
S.A. SÚRIA | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
28/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
28/10/2023
|
17:00
|
ESCOLA PIA TERRASSA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE C | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | CB PARETS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE A | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | AESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
01/11/2023
|
18:00
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SAGRAT COR SARRIA | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
10:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
04/11/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
LA VALLALTA BC LILA | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE | LA SALLE UMANRESA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | MANRESA CBF 3 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/11/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/11/2023
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB REGINA | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
16:15
|
CN TERRASSA BLANC | BASQUET SANT PERE ESCOBOL | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE B | UE BARBERA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/11/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/11/2023
|
13:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
BASQUET SANT PERE A | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
18/11/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE A | ESCOLA IPSI 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE B | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE C | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | UE.MONTGAT - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SANT PERE | AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | E.B. ROSELLA NEGRE | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB NOU BADIA - IM | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
25/11/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C.E SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CN CALDES A | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
25/11/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
25/11/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE A | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CBF CERDANYOLA U18 INTER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
25/11/2023
|
20:30
|
SFERIC 08 VERD | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
26/11/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE C | AE ARRAHONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CN CALDES A | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
02/12/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR A | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/12/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 1 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
BASQUET SANT PERE A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB PARETS VERMELL | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SANT PERE | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
18:00
|
BASQUET SANT PERE | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | C.E SANT NICOLAU | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
MANRESA CBF 3 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
16/12/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
11:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
16/12/2023
|
13:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE A | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE C | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/12/2023
|
09:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BASQUET SANT PERE A | SAGRAT COR SARRIA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/12/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
17:30
|
A.E. SALLENT | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
27/12/2023
|
14:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/12/2023
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CB SANTA COLOMA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
15:00
|
CB SANT JOSEP B | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
29/12/2023
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | CB TORELLÓ MM GRIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
19:00
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
30/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
12:15
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
16:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
SANT GERVASI 1 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
14/01/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
14/01/2024
|
16:15
|
BASQUET SANT PERE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | CN TERRASSA VERMELL | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB TORELLÓ IM | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
20/01/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | AESE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
13:15
|
C.E. MARISTES RUBÍ | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE A | CB REGINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
C.B. NAVÀS B | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U11 | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
21/01/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM A | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
27/01/2024
|
13:30
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE C | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
A.E. SALLENT | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
03/02/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | UE BARBERA | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB ABRERA BLANC | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
03/02/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
17:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
BASQUET SANT PERE | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
04/02/2024
|
10:45
|
BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/02/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
10/02/2024
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE B | SFERIC 08 VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
17/02/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | C.E SANT NICOLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE B | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/02/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/02/2024
|
18:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE A | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB TONA | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
24/02/2024
|
11:15
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
24/02/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
BASQUET SANT PERE B | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CM3 | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO VELL STA. MARGARIDA AV. CATALUNYA, 15 |
|
25/02/2024
|
13:30
|
CB CASTELLBISBAL | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES A | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/03/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CEB NAVARCLES | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
UESCOLETA | BASQUET SANT PERE ESCOBOL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
15:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
UE MATARO FM -ILF | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB NOU BADIA - IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE C | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
AESE A | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
09/03/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | A.E. SALLENT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE A | SABADELL BQ VALLÈS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
LA SALLE UMANRESA | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE C | CLUB BÀSQUET CUBELLES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CB SOLSONA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL B | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | ESCOBOL BSGR | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
AESE | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE | CB TORELLÓ IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
ESCOLA PIA TERRASSA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB REGINA | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE | AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE B | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA CFC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE C | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
17/03/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | JET TERRASSA U11 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | E.B. ROSELLA VERMELL | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
SFERIC 2012 VERD | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
06/04/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
BASQUET SANT PERE A | LA SALLE MANRESA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
SFERIC 08 VERD | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BASQUET SANT PERE | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
SFERIC 2012 BLANC | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
SFERIC BÀSQUET A | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | MANRESA CBF B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB REGINA | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
13/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE C | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
11:15
|
CBF CERDANYOLA U18 INTER | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE ESCOBOL | QBASKET SANT CUGAT BLAU | ESCOBOL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
VEDRUNA CARME SABADELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA DEL CARME JOSEP RENOM 31 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
20/04/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE A | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
21/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/04/2024
|
18:15
|
TRIOMF - UB MIR | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
CB.CIUTAT VELLA | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/04/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE C | CNB VILANOVA AKO CM3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/04/2024
|
19:15
|
BASQUET SANT PERE B | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/05/2024
|
09:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
04/05/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB NOU BADIA - IM | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE A | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | CB ABRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | SANT GERVASI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CN TERRASSA VERMELL | BASQUET SANT PERE ESCOBOL | ESCOBOL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CEB NAVARCLES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
09:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES B | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
11/05/2024
|
10:15
|
AE LES CORTS-UBAE | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SOLSONA U12M | BASQUET SANT PERE VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/05/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/05/2024
|
19:45
|
SABADELL BQ VALLÈS 1 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/05/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/05/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE | B.F. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE B | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
10:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/05/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/05/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
17:45
|
BASQUET SANT PERE B | CB CASTELLBISBAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
18/05/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/05/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
19/05/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/05/2024
|
12:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
19/05/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | BASQUET SANT PERE B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE VERMELL | CB TONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/05/2024
|
12:00
|
BASQUET SANT PERE | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/06/2024
|
16:00
|
ELS MONJOS BC | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
22/06/2024
|
09:00
|
SALESIANS SABADELL | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |