Calendari Global Club

CLUB DE BASQUET SANT PERE DE TERRASSA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2018
12:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA SESE B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI SFERIC TERRASSA 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
11:00
A.E.S.E. C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
29/09/2018
12:00
C.B. SANT PERE BLANC CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 U.E. CLARET A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
17:45
C.B. SANT PERE NEGRE AEC COLLBLANC-TORRASSA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2018
19:00
AUTOCARS SALVIA MARISTES LLEIDA C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
29/09/2018
19:30
C. JOVENTUT BADALONA 1 C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/09/2018
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/09/2018
09:30
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
30/09/2018
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/09/2018
10:30
U.E. BARBERA C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/09/2018
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
30/09/2018
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
30/09/2018
16:00
C.B. CASTELLAR B C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
30/09/2018
17:30
C.B. SANTPEDOR C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
06/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/10/2018
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
06/10/2018
10:15
C.B. SANT PERE A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/10/2018
10:30
C.B. REGINA CARMELI A C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
06/10/2018
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/10/2018
12:00
C.B. GAVÀ 04 C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/10/2018
12:00
C. JOVENTUT BADALONA B C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2018
12:00
SFERIC TERRASSA 1 C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/10/2018
12:45
C.B. SANT PERE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/10/2018
17:45
C.B. SANT PERE BLANC C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE 3 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/10/2018
09:00
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
07/10/2018
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/10/2018
09:30
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
07/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/10/2018
12:45
BASQUETPIASABADELL C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
07/10/2018
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA BASQUETPIASABADELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/10/2018
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
07/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/10/2018
16:00
UE BARBERA A C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
13/10/2018
16:00
BC MORABANC ANDORRA A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
13/10/2018
17:30
JAC SANTS 1R ANY C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
13/10/2018
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE S.E. SANT MEDIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
14/10/2018
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
14/10/2018
17:45
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB ABRERA C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
14/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.E. SANT NICOLAU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.B. CASTELLAR GROC C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
10:30
C.B SANT PERE - 2008 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
12:00
CE XAMBA VILAFRANCA C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
20/10/2018
16:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
17:00
C.B. ALISOS C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
20/10/2018
17:45
C.B. SANT PERE - 2004 C.E. SANT NICOLAU 3 - TOTALSPORT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
18:00
CB ARTÉS C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
20/10/2018
19:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
20/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE BLANC C.E. SANT NICOLAU 3 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/10/2018
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/10/2018
10:30
C.B. SANT PERE BLANC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/10/2018
10:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA B C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
21/10/2018
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/10/2018
17:30
C.B. SENTMENAT A C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
27/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
09:30
E.B. ROSELLA VERMELL C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2018
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI DON RELAX - CB IGUALADA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE BLANC C.B. SANTPEDOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
12:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2018
12:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/10/2018
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. RIPOLLET B - PUBLICARTUCHOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB SANTFELIUENC B C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
19:30
CB MONTPEDRÓS GROC C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
28/10/2018
09:00
C.B SANT PERE - 2008 BASQUETPIASABADELL TARONJA C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
28/10/2018
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/10/2018
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
28/10/2018
11:00
CN TÀRREGA C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
28/10/2018
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
28/10/2018
12:30
JOVENTUT LES CORTS B C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/10/2018
12:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
28/10/2018
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/11/2018
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/11/2018
17:45
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/11/2018
17:45
ASFE ST. FRUITÓS C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
03/11/2018
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
03/11/2018
19:30
C.B. SANT PERE BLANC C.B. LLIVIA-PUIGCERDA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/11/2018
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE - KIDS & US A C.E.SANT NICOLAU 2011 PRE-MINI MIXTE E. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
09:00
C.B. NOU ESPLUGUES C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/11/2018
09:00
C. JOVENTUT BADALONA B C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
10:15
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS BF VILADECANS B C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
10:15
CREU ALTA SABADELL BLANC C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
10/11/2018
10:30
UE BARBERA B C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
10/11/2018
10:45
AE SANT ANDREU NATZARET A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/11/2018
11:30
C.B. SANT PERE CB SANT JUST C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
12:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
10/11/2018
12:45
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN JET BLAU C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
17:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
10/11/2018
17:45
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/11/2018
19:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
11/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE 3 CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/11/2018
09:00
SFERIC TERRASSA 2 C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
11/11/2018
10:30
C.B. SANT PERE JET ROSA C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/11/2018
12:00
C.B. SANT PERE VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/11/2018
12:00
C.B. CASTELLAR C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
11/11/2018
13:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
11/11/2018
19:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA CLUB NATACIO CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2018
10:15
C.B. SANT PERE A.E.S.E. C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2018
10:30
SESE B C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/11/2018
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2018
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
17/11/2018
13:00
BASQUETPIASABADELL BLAU C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
17/11/2018
16:00
JAC SANTS A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
17/11/2018
17:45
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2018
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE SANTA DOROTEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE 3 U.E. BARBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/11/2018
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/11/2018
12:00
C.B. SANT PERE BLANC CB TORELLÓ JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/11/2018
12:30
SFERIC TERRASSA 1 C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
18/11/2018
17:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
18/11/2018
17:00
CB CERVERA MOBEL LINEA C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
18/11/2018
19:45
C.B. GAVÀ 2 C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
24/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.B. REGINA CARMELI A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
09:00
BASQUET MOLINS 2009 C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
24/11/2018
09:30
E.B. ROSELLA VERMELL C.B. SANT PERE - KIDS & US A PRE-MINI MIXTE E. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
24/11/2018
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
11:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2018
11:00
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
24/11/2018
12:00
C.B. SANT PERE BLANC BASQUETPIASABADELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
12:30
SANT GABRIEL RIPOLLET A C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
24/11/2018
16:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C. JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA SABADELL SUD - C.N. SABADELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/11/2018
19:00
BÀSQUET NOU BARRIS C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PARC ESPORTIU CAN DRAGO - LA PALESTRA
ROSSELLO I PORCEL, 7-11
24/11/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CENTRE CATÒLIC L'H C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/11/2018
09:00
C.B SANT PERE - 2008 SFERIC TERRASSA 1 C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/11/2018
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/11/2018
10:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
25/11/2018
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
25/11/2018
12:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB MOLLERUSSA BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/11/2018
16:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/11/2018
16:00
RACC REPRIS AUTOESCOLES - CB IGUALADA B C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2018
18:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
09:00
C.B. SANTA COLOMA A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
01/12/2018
09:30
C.B. SANT PERE CE XAMBA VILAFRANCA C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/12/2018
10:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/12/2018
10:30
C.B. CASTELLAR GROC C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
01/12/2018
10:45
C.B. SANT PERE IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/12/2018
11:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
01/12/2018
12:00
C.B. SANT PERE 3 CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/12/2018
16:30
C.B. SANT PERE VERMELL CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/12/2018
17:45
C.B. SANT PERE BLANC CB TONA - OSONA SUD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/12/2018
09:00
U.E. CLARET A C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
02/12/2018
10:30
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C. JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/12/2018
11:00
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
02/12/2018
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS JAC SANTS A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/12/2018
16:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA A C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
02/12/2018
20:00
CB CASTELLDEFELS B C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
14/12/2018
19:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
15/12/2018
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
09:00
C.B. SANT PERE - KIDS & US A E.B. ROSELLA NEGRE PRE-MINI MIXTE E. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
10:15
C.B. SANT PERE CB MONTPEDRÓS GROC C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
10:30
DON RELAX - CB IGUALADA C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/12/2018
10:30
C.B. SANTPEDOR C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
15/12/2018
10:30
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
15/12/2018
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
11:30
BASQUETPIASABADELL TARONJA C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
15/12/2018
12:45
C.B. SANT PERE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
13:00
ESCOLA THAU C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
15/12/2018
16:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR CB CERVERA MOBEL LINEA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/12/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.B. CASTELLBISBAL C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/12/2018
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS E.B. ROSELLA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/12/2018
10:30
C.B. SANT PERE 3 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/12/2018
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/12/2018
17:45
C.B. SANT PERE - LEO BOECK SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/12/2018
18:30
CB CASTELLET C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
16/12/2018
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
09:00
C.B SANT PERE - 2008 UE BARBERA B C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
09:15
BF VILADECANS B C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/12/2018
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.B. NOU ESPLUGUES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
10:30
CB SANT JUST C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/12/2018
12:00
C.B. SANT PERE BLANC SFERIC TERRASSA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
16:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
22/12/2018
16:15
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS AE SANT ANDREU NATZARET A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
17:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/12/2018
18:45
C.B. SANT PERE VERMELL BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/12/2018
09:00
JET BLAU C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/12/2018
10:30
JET ROSA C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/12/2018
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
23/12/2018
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
12/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
09:30
BARÇA LASSA C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
12/01/2019
10:15
C.B. SANT PERE C.B. CUBELLES C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
10:30
BÀSQUET SANT BOI C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
12/01/2019
10:30
SFERIC TERRASSA 2 C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/01/2019
11:00
E.B. ROSELLA BLANC C.B. SANT PERE - KIDS & US A PRE-MINI MIXTE E. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/01/2019
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
11:30
BASQUETPIASABADELL BLAU C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
12/01/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/01/2019
12:45
C.B. SANT PERE C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 JAC SANTS 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/01/2019
17:45
C.B. SANT PERE BLANC ASFE ST. FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2019
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CLUB ESPORTIU GELIDA VERD C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/01/2019
10:30
C.B SANT PERE - 2008 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/01/2019
10:30
U.E. BARBERA C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
13/01/2019
12:00
U.B. SANT ADRIÀ C C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/01/2019
17:45
SESE A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
09:00
BASQUET MOLINS 2007 C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
19/01/2019
09:30
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
19/01/2019
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
10:30
BASQUET MOLINS 2009 C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI VIROLAI
CAMI ANTIC SANTA CREU, S/N
19/01/2019
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/01/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC C.B. VILADECANS VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
12:00
SABADELL SUD C.B C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/01/2019
12:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
19/01/2019
16:45
C.B. SANT PERE - LEO BOECK NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
18:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/01/2019
19:15
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
19/01/2019
19:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE 3 CB CASTELLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/01/2019
09:00
UE BARBERA A C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/01/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL UER PINEDA DE MAR C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/01/2019
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/01/2019
16:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA QBASKET SANT CUGAT 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/01/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU 3 - TOTALSPORT C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/01/2019
09:00
C.B. SANT PERE - KIDS & US A UB MIR 2011 PRE-MINI MIXTE E. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
09:00
C.B. CASTELLAR NEGRE C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
26/01/2019
09:00
C.E. SANT NICOLAU BLAU C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/01/2019
09:30
DENTAL MANRESA LA SALLE B C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/01/2019
10:15
C.B. SANT PERE C.E. ESCOLA DEL CARME A C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.B. VILATORRADA C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
12:45
C.B. SANT PERE 3 C.B. MASQUEFA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
16:30
C.B. SANT PERE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
16:30
C.B. NOU BADIA A C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
26/01/2019
17:45
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS SESE A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2019
19:15
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CB SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/01/2019
09:00
C.B. LLIÇA D'AMUNT C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/01/2019
12:15
IGUANA GRUP BBA 2006 C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 05 C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/02/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS CB SENTMENAT C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
10:30
C.B. CALELLA C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/02/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
12:15
FEMENI CASTELLDEFELS 2006 C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/02/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
02/02/2019
17:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.B. SANTPEDOR C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2019
17:30
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
02/02/2019
18:00
AEC COLLBLANC-TORRASSA C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
02/02/2019
19:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. CASTELLAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/02/2019
09:00
C.B SANT PERE - 2008 IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL C.B. CALELLA C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/02/2019
10:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/02/2019
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 CN TÀRREGA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/02/2019
19:30
JET ROSA AL PANINO C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
09/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE 3 NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/02/2019
12:00
MARISTES ADEMAR A C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
09/02/2019
12:30
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/02/2019
16:00
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/02/2019
18:00
C.B. SANT PERE NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/02/2019
11:00
BASQUETPIASABADELL BLAU C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
10/02/2019
11:00
DENTAL MANRESA LA SALLE A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/02/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
10/02/2019
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
10/02/2019
19:45
BASQUETPIASABADELL C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
16/02/2019
09:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL BLANC C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/02/2019
10:15
C.B. SANT PERE CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
10:30
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/02/2019
10:30
C.B. REGINA CARMELI B C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
16/02/2019
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN BÀSQUET OMS TARONJA C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
12:45
C.B. SANT PERE C.B. SANTPEDOR C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC UE BARBERA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
16:00
CB ABRERA C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/02/2019
17:30
C.B. SANT PERE - 2004 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/02/2019
19:15
C.B. SANT PERE - LEO BOECK AUTOCARS SALVIA MARISTES LLEIDA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/02/2019
09:00
C.B. SANT PERE 3 C.B. VILADECAVALLS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/02/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
17/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE VERMELL TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/02/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU B C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
17/02/2019
16:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/02/2019
16:30
S.E. SANT MEDIR C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
23/02/2019
09:00
C.B. SANT PERE CE XAMBA VILAFRANCA C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2019
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/02/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
23/02/2019
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2019
10:45
CB CASTELLDEFELS 2005 C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/02/2019
11:00
SANT GABRIEL RIPOLLET C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
23/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2019
12:00
CLUB NATACIO CALDES A C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/02/2019
12:00
SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA NEGRE C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
23/02/2019
16:30
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2019
18:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB ARTÉS C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2019
19:30
C.B SANT PERE - 2008 C.E. SANT NICOLAU C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/02/2019
10:30
C.B. SANT PERE NEGRE C.B. ALISOS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/02/2019
12:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/02/2019
16:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. SENTMENAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/02/2019
16:00
CB SANTFELIUENC A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/02/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/03/2019
10:30
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS TORROT MARESME 3V 2007 C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE - KIDS & US A ESCOLA RIVO RUBEO PRE-MINI MIXTE E. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/03/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/03/2019
16:30
C.B. SANT PERE - 2004 CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/03/2019
18:15
C.B. SANT PERE NEGRE JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/03/2019
19:45
CB SANTFELIUENC B C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C. JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/03/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/03/2019
11:00
C.B. SANT PERE VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/03/2019
12:15
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/03/2019
17:00
C.B. RIPOLLET B - PUBLICARTUCHOS C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.B. LLIÇA D'AMUNT C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
09:00
BENZINERA BONÀREA ÒDENA - CB IGUALADA C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/03/2019
10:15
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
10:15
C.E.B. SANT JORDI BLAU C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/03/2019
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN PAIDOS-SALLENT C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
12:45
C.B. SANT PERE BLANC BASQUET LLOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
17:30
C.B. LLIVIA-PUIGCERDA C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
09/03/2019
17:45
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS U.E. MATARO-MAM C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
19:00
JOVIAT C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
09/03/2019
19:15
C.B. SANT PERE - LEO BOECK ASFE ST. FRUITÓS C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/03/2019
19:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
10/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE 3 C.B. CORBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/03/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.E. MARISTES RUBÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/03/2019
20:45
C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/03/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/03/2019
10:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/03/2019
10:30
TORROT MARESME 3V 2007 C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
16/03/2019
12:30
CANOVELLES BC-ESCOBOL C.B. SANT PERE - KIDS & US A PRE-MINI MIXTE E. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
16/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.B. CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/03/2019
16:00
JAC SANTS 04 C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/03/2019
17:45
C.B. SANT PERE BLANC C.B. CASTELLAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/03/2019
19:15
C.B. SANT PERE VERMELL BARÇA LASSA C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/03/2019
19:15
CLUB NATACIO CALDES B C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
17/03/2019
10:30
C.B. SANT PERE NEGRE IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/03/2019
17:30
CB SANT JUST C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/03/2019
18:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/03/2019
09:00
SANTA DOROTEA C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
23/03/2019
09:30
CLUB ESPORTIU GELIDA VERD C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
23/03/2019
10:30
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS SFERIC TERRASSA 2 C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/03/2019
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC U.E. BARBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/03/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/03/2019
12:00
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/03/2019
12:30
CB TORELLÓ JM C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
23/03/2019
12:30
U.E. CLARET C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/03/2019
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/03/2019
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/03/2019
09:00
C.B. SANT PERE 3 BÀSQUET SANT BOI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/03/2019
10:45
C.B. SANT PERE - 2004 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
11:00
C.B. CUBELLES C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
24/03/2019
12:30
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
24/03/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
30/03/2019
09:30
C.B. VILADECANS VERMELL C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/03/2019
09:30
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
30/03/2019
09:30
E.B. ROSELLA VERMELL C.B. SANT PERE - KIDS & US A PRE-MINI MIXTE E. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
30/03/2019
10:15
C.B. SANT PERE A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
11:30
A.E.S.E. A C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/03/2019
12:45
C.B. SANT PERE CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE - 2004 CB GRANOLLERS 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
17:30
C.B. SANT PERE VERMELL DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
17:30
CB CASTELLET C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
30/03/2019
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE BÀSQUET NOU BARRIS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/03/2019
19:30
SABADELL SUD - C.N. SABADELL C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
31/03/2019
09:00
C.B SANT PERE - 2008 BASQUET MOLINS 2007 C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
31/03/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
31/03/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL UE BARBERA A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
31/03/2019
11:15
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
31/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
31/03/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC RACC REPRIS AUTOESCOLES - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.E. SANT NICOLAU BLAU C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
09:00
C.B. VILATORRADA C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
06/04/2019
10:30
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA DENTAL MANRESA LA SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
10:30
CB SANT ANDREU NEGRE C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
06/04/2019
10:30
BASQUET MOLINS 2009 C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
06/04/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
06/04/2019
12:15
SESE A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/04/2019
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
17:45
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB CASTELLDEFELS B C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2019
19:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.B. NOU BADIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/04/2019
09:00
C.B SANT PERE - 2008 C.B. CASTELLAR NEGRE C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/04/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL IGUANA GRUP BBA 2006 C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/04/2019
12:00
C.B. SANT PERE - 2004 JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/04/2019
12:00
C.B. MASQUEFA C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
07/04/2019
12:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
11/04/2019
21:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
09:00
C.B. SANT PERE - KIDS & US A UB MIR 2011 PRE-MINI MIXTE E. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS ROVELL DE L'OU - CB IGUALADA C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
12:00
C.B. SANT PERE IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
16:00
C.B. CALELLA C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/04/2019
16:30
CB MOLLERUSSA BLAU C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/04/2019
17:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/04/2019
17:45
C.B. SANT PERE BLANC CB CASTELLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/04/2019
19:15
C.B. SANT PERE NEGRE ESCOLA THAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
14/04/2019
12:00
BASKET ALMEDA 2 C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/04/2019
09:15
CB SENTMENAT C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
27/04/2019
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/04/2019
12:30
CB CERVERA MOBEL LINEA C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
28/04/2019
16:00
C.B. CASTELLBISBAL C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
30/04/2019
19:30
IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
01/05/2019
09:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/05/2019
10:15
C.B. SANT PERE FEMENI CASTELLDEFELS 2006 C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/05/2019
10:45
TEMPLE - U.E. HORTA C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
01/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/05/2019
12:00
BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/05/2019
18:00
CB GRANOLLERS 4 C.B. SANT PERE - 2004 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
04/05/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.B. REGINA CARMELI B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/05/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
04/05/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
04/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/05/2019
10:30
C.B. SANTPEDOR C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
04/05/2019
11:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.B. SANT PERE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
04/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/05/2019
12:30
BÀSQUET OMS TARONJA C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
04/05/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/05/2019
16:00
C.B. VILADECAVALLS C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
04/05/2019
17:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
04/05/2019
17:45
SEDIS NAGRUP C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
05/05/2019
09:00
C.B SANT PERE - 2008 CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL CLUB NATACIO CALDES A C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/05/2019
10:45
ASFE ST. FRUITÓS B C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
05/05/2019
10:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
05/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/05/2019
16:00
C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/05/2019
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA U.B. SANT ADRIÀ C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
09:00
C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
11/05/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU C.B SANT PERE - 2008 C.T. MINI MASCULI. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
11/05/2019
16:00
C.B. SANT PERE - LEO BOECK SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/05/2019
16:00
CE XAMBA VILAFRANCA C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. GIMNAS MUNICIPAL VILAFRANCA
MESTRE RECASENS, 12
11/05/2019
17:45
C.B. SANT PERE BLANC CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
19:15
C.B. SANT PERE 3 CB CASTELLDEFELS 2005 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/05/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/05/2019
09:00
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.B. SANTPEDOR C.T. MINI FEMENI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/05/2019
09:00
ROVELL DE L'OU - CB IGUALADA C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE NEGRE SABADELL SUD C.B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/05/2019
18:00
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2019
19:15
QBASKET SANT CUGAT 2 C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2019
19:30
CARRASCO TOOLS C.B.MARTORELL C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
18/05/2019
09:00
C.B SANT PERE - 2008 C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/05/2019
09:00
PAIDOS-SALLENT C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
18/05/2019
09:30
CANOVELLES BC C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
18/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL BENZINERA BONÀREA ÒDENA - CB IGUALADA C.T. PREINFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/05/2019
10:30
BASQUET MOLINS 2009 C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
18/05/2019
10:45
BASQUET LLOR C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
18/05/2019
11:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.B. SANT PERE BLANC - FUSTES SOLANELLAS C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
18/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE JOVIAT C.T. PREINFANTIL FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/05/2019
12:30
C.B. CORBERA C.B. SANT PERE 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/05/2019
12:45
C.B. CASTELLBISBAL LILA C.B. SANT PERE - ROIMA DENTAL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
18/05/2019
17:30
U.E. MATARO-MAM C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/05/2019
10:00
BASKET ALMEDA NEGRE C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/05/2019
17:00
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/05/2019
10:30
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS CANOVELLES BC C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/05/2019
16:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/06/2019
10:00
C.E. ESCOLA DEL CARME A C.B. SANT PERE C.T. PREINFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
01/06/2019
10:00
BARÇA LASSA C.B. SANT PERE VERMELL C.T. PREINFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
01/06/2019
17:45
C.B. SANT PERE - SOLMANIA CB BESCANO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/06/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL CLUB NATACIO CALDES A C.T. PREINFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD