Calendari Global Club

ASSOCIACIO DEPORTIVA ESCOLAR FUSTER

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2023
10:45
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
30/09/2023
09:30
ADE FUSTER JOVENTUT BADALONA 4 C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/09/2023
11:00
ADE FUSTER MIXTE C. B. BON PASTOR C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/09/2023
12:30
ADE FUSTER BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/09/2023
12:30
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
30/09/2023
17:00
ADE FUSTER B BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
07/10/2023
10:30
EL CÍRCOL A ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
07/10/2023
10:30
GRAMENET BC BLAU ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/10/2023
09:00
SANT GERVASI 2 ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
08/10/2023
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA CE VILA OLÍMPICA GROC C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/10/2023
19:30
ADE FUSTER A EL MASNOU BASQUETBOL B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2023
09:30
ADE FUSTER U. B. LLEFIÀ A C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2023
11:00
ADE FUSTER MIXTE JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2023
12:30
ADE FUSTER B U. B. LLEFIÀ B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2023
18:45
ADE FUSTER A UE.MONTGAT - VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/10/2023
09:30
ADE FUSTER AE BADALONÈS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/10/2023
11:00
ADE FUSTER MIXTE UE SANT ANDREU GROC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/10/2023
12:30
ADE FUSTER AE BADALONÈS C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/10/2023
17:00
ADE FUSTER B C.B. MOLLET D C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/10/2023
18:45
ADE FUSTER A CB.CANET C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
29/10/2023
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA AE TEIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
04/11/2023
09:00
MANYANET SANT ANDREU 2 ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
04/11/2023
10:45
CB SANT JOSEP B ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
04/11/2023
16:00
U. B. LLEFIÀ A ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/11/2023
16:00
UB SANT ADRIA ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
04/11/2023
19:00
BOSCO HORTA ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
05/11/2023
10:45
CB PARETS VERMELL ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2023
09:00
BASQUET NEUS ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA 4 ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2023
09:00
C. B. BON PASTOR ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ E.P. BON PASTOR
C/ SANT ADRIÀ 134
12/11/2023
10:30
EL MASNOU BASQUETBOL B ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/11/2023
17:00
CB IPSI B ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/11/2023
12:30
ADE FUSTER EL CÍRCOL A C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/11/2023
16:30
ADE FUSTER B SANT GERVASI 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
19/11/2023
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA CES BOSCO ROCAFORT C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/11/2023
18:30
ADE FUSTER MIXTE GRAMENET BC BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
25/11/2023
09:00
U. B. LLEFIÀ A ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/11/2023
09:00
UE.MONTGAT - VERMELL ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/11/2023
09:30
JOVENTUT BADALONA 2 ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
25/11/2023
12:30
U. B. LLEFIÀ B ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/11/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/12/2023
10:30
AE BADALONÈS ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
02/12/2023
12:00
AE BADALONÈS ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
02/12/2023
12:30
UE SANT ANDREU GROC ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA SEGRE
SEGRE, 35
03/12/2023
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA BASQUET-CEISSA C C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
03/12/2023
10:30
C.B. MOLLET D ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
04/12/2023
20:30
BASQUET NEUS ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
09:30
ADE FUSTER MIXTE MANYANET SANT ANDREU 2 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
16/12/2023
11:00
ADE FUSTER CB SANT JOSEP B C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
16/12/2023
12:30
ADE FUSTER UB SANT ADRIA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
16/12/2023
17:00
ADE FUSTER B CB PARETS VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
16/12/2023
18:45
ADE FUSTER A U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
22/12/2023
20:00
CB.CANET ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
14/01/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA GRANERIA CASTELLS ACB PALAU C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/01/2024
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
20/01/2024
10:45
CB LA GARRIGA 2012 ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
20/01/2024
12:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
20/01/2024
12:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
21/01/2024
10:30
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
27/01/2024
11:00
ADE FUSTER MIXTE C.B. CABRERA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
27/01/2024
12:30
ADE FUSTER REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
27/01/2024
17:00
ADE FUSTER B CB TURO C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
27/01/2024
18:45
ADE FUSTER A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
28/01/2024
16:00
CB VILA DE MONTORNÈS ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
03/02/2024
09:00
CLUB BÀSQUET ARGENTONA ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
03/02/2024
09:00
CB. CORNELLÀ ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/02/2024
11:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
03/02/2024
12:00
A. BASQUET BUFALÀ ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
03/02/2024
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/02/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA CLUB BÀSQUET ARGENTONA B C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/02/2024
09:30
ADE FUSTER CANOVELLES BC C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
17/02/2024
11:00
ADE FUSTER MIXTE EL MASNOU BASQUETBOL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
17/02/2024
12:30
ADE FUSTER B FREDERIC MISTRAL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/02/2024
13:30
CE VILA OLÍMPICA GROC ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/02/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/02/2024
12:00
CN CALDES B ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
24/02/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ B ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
24/02/2024
16:00
JOVENTUT BADALONA VERD ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/02/2024
09:00
UE.MONTGAT - NEGRE ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/02/2024
10:45
BÀSQUET ALELLA ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
02/03/2024
09:30
ADE FUSTER MIXTE CB PEDAGOGIUM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
02/03/2024
11:00
ADE FUSTER JOVENTUT BADALONA 4 C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
02/03/2024
12:00
AE TEIA ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
02/03/2024
12:30
ADE FUSTER DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
02/03/2024
18:45
ADE FUSTER A CB PARETS BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
06/03/2024
19:30
ADE FUSTER A BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
09/03/2024
10:30
CB SANT JUST BLAU ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/03/2024
12:30
C.E.B. SANT JORDI BLAU ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
10/03/2024
08:45
CB MATADEPERA TARONJA ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
10/03/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA BOSCO HORTA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2024
09:30
C.B. MOLLET D ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/03/2024
11:00
ADE FUSTER CB LA GARRIGA 2012 C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
16/03/2024
12:30
ADE FUSTER A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
17/03/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA CB IPSI B C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/03/2024
11:30
ADE FUSTER B JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/04/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/04/2024
09:00
C.B. CABRERA VERMELL ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
06/04/2024
11:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
06/04/2024
12:30
CES BOSCO ROCAFORT ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
06/04/2024
16:00
CB TURO ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT JOSEP PLA
C/ DE LA VALL D'ORDESA, 24-34
09/04/2024
18:30
ADE FUSTER MIXTE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
13/04/2024
09:30
ADE FUSTER MIXTE CB. CORNELLÀ C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
13/04/2024
11:00
ADE FUSTER A. BASQUET BUFALÀ C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
13/04/2024
12:30
ADE FUSTER CLUB BÀSQUET ARGENTONA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
13/04/2024
19:00
ADE FUSTER A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
14/04/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
14/04/2024
11:00
ADE FUSTER B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/04/2024
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
20/04/2024
15:45
BASQUET-CEISSA C ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
20/04/2024
20:00
FREDERIC MISTRAL ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
21/04/2024
10:45
CANOVELLES BC ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
27/04/2024
16:30
ADE FUSTER A REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
02/05/2024
19:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
04/05/2024
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
04/05/2024
10:45
GRANERIA CASTELLS ACB PALAU ADE FUSTER CATGAS ENERGIA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
04/05/2024
11:00
JOVENTUT BADALONA 4 ADE FUSTER C. T. U12 - MINI MASCULÍ MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
05/05/2024
12:00
ADE FUSTER CN CALDES B C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
05/05/2024
12:15
CB PARETS BLANC ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
08/05/2024
18:45
ADE FUSTER BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
11/05/2024
11:00
ADE FUSTER CB MATADEPERA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
11/05/2024
12:30
ADE FUSTER A C.B. MOLLET D C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
11/05/2024
16:00
ADE FUSTER C.E.B. SANT JORDI BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
12/05/2024
09:30
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA BÀSQUET ALELLA C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/05/2024
11:30
ADE FUSTER B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
14/05/2024
18:30
ADE FUSTER MIXTE CB SANT JUST BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
15/05/2024
17:45
CB PEDAGOGIUM ADE FUSTER MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/05/2024
18:30
BASQUET NEUS ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/05/2024
09:30
ADE FUSTER MIXTE U. B. LLEFIÀ B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/05/2024
11:00
ADE FUSTER B UE.MONTGAT - NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/05/2024
12:30
ADE FUSTER JOVENTUT BADALONA VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8