Calendari Global Club

ASSOCIACIO LA SALLE MANRESA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/09/2019
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/09/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/09/2019
17:45
CE GELIDA LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
28/09/2019
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/09/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B QBASKET SANT CUGAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A CB ABRERA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
09:30
S.A. SURIA JOVIAT-SALLE A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
05/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B PAIDOS-ASFE VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
11:00
CB ARTÉS VERMELL LA SALLE MANRESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
05/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA 1 CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
12:30
EEM MEDIONA LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
05/10/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL JOVIAT-SALLE A C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/10/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
05/10/2019
16:30
CB VALLIRANA SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
05/10/2019
17:30
LA SALLE MANRESA CB ARTES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
19:00
LA SALLE MANRESA 1 MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B C.E. SFERIC BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/10/2019
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
06/10/2019
11:15
C.E. SANT NICOLAU 1 LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
06/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA C C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/10/2019
16:00
AN PERRUQUERS NA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
06/10/2019
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
11/10/2019
18:15
JOVIAT-SALLE A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/10/2019
09:00
CB CASTELLET LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
12/10/2019
09:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
12/10/2019
09:30
CB ARTÉS LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
12/10/2019
10:30
JOVIAT-SALLE A FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/10/2019
11:45
CB MANLLEU GROC LA SALLE MANRESA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
12/10/2019
12:00
JOVIAT-SALLE B C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/10/2019
13:00
ODENA CLUB BASQUET LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
12/10/2019
16:00
ASFE-SALLENT LA SALLE MANRESA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
12/10/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 2 NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/10/2019
17:45
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA LILA LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
12/10/2019
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL BASQUET MOLINS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/10/2019
19:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
12/10/2019
19:30
C.B. REGINA CARMELI SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
13/10/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B CB ABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/10/2019
10:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
13/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B CB TORELLÓ CM2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA A BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/10/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA A CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/10/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA 1 CAMPING BIANYA ROSER 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A C.E. SANT NICOLAU BLANC - J.M. NICOLÁS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
10:30
CEB NAVARCLES GROC JOVIAT-SALLE B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
19/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
11:00
C.B. NOU BADIA LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
19/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA 1 BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
12:30
SEDIS GDOS LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
19/10/2019
16:00
PAIDOS-ASFE BLANC JOVIAT-SALLE A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/10/2019
17:30
LA SALLE MANRESA CB NAVÀS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
17:45
C.N. SABADELL LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/10/2019
09:15
C.B. SANTPEDOR LA SALLE MANRESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
20/10/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B C.B. ESPARREGUERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA C CEB NAVARCLES GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/10/2019
12:45
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
20/10/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B ASFE SANT FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/10/2019
09:00
JOVIAT-SALLE A CEB NAVARCLES NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
26/10/2019
09:00
C.B. NAVAS - MIXTE JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
26/10/2019
10:30
JOVIAT-SALLE B HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
26/10/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 CB ARTÉS C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/10/2019
11:00
CB ARTÉS NEGRE LA SALLE MANRESA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
26/10/2019
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA B LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
26/10/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
26/10/2019
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/10/2019
16:00
C. B. SOLSONA SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/10/2019
17:30
BASQUET CARDONA LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
26/10/2019
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/10/2019
19:15
C.B. VOLTREGA M LA SALLE MANRESA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA MUNICIPAL SANT HIPOLIT
PL.VICTOR OLIVERAS DE LA RIBA
27/10/2019
09:00
MEGA SO - CB IGUALADA A LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/10/2019
12:30
AEB LA PALMA LAYRET FOUNDATION SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
02/11/2019
11:00
UB SANT ADRIA 3 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/11/2019
12:30
LA SALLE MANRESA A ROCA BORRÀS-CAPPONT GRIS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/11/2019
17:45
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
09/11/2019
09:00
BÀSQUET PIERA JOVIAT-SALLE B C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
09/11/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR JOVIAT-SALLE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/11/2019
09:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
10:30
JOVIAT-SALLE B EB ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
09/11/2019
10:30
PAIDOS-ASFE LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
09/11/2019
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 JOVIAT-SALLE A C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B CEB NAVARCLES C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 1 LA SALLE MANRESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
09/11/2019
12:30
C.N. SABADELL A LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/11/2019
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA 1 BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/11/2019
16:00
C.B. ESPARREGUERA VERD LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
09/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA S.GOL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B S.A. SURIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
12:30
LA SALLE MANRESA C UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA 2 IVAN EL JARDINER C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA 1 UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/11/2019
18:00
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
10/11/2019
19:00
LA SALLE MANRESA A C.B. CASTELLBISBAL C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/11/2019
18:45
C.B. CASTELLBISBAL JOVIAT-SALLE B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
16/11/2019
09:00
JOVIAT-SALLE A S.A. SURIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/11/2019
10:30
JOVIAT-SALLE B C.B. CASTELLBISBAL C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/11/2019
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 LA SALLE MANRESA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
16/11/2019
11:00
CB ABRERA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/11/2019
12:00
JOVIAT-SALLE B BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/11/2019
12:00
PAIDOS-ASFE VERD LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
16/11/2019
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA LA SALLE MANRESA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/11/2019
16:00
LA SALLE MANRESA A AN PERRUQUERS NA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
16/11/2019
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
16/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA C.B. ROQUETES GARRAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
16/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA 2 CB VALLIRANA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
16/11/2019
19:30
A.E.S.E. 1 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/11/2019
09:00
C.E. SFERIC BLANC LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
17/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B EEM MEDIONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
17/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
17/11/2019
10:15
JOVIAT-SALLE A BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
17/11/2019
10:45
ASFE SANT FRUITOS A SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
17/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B CB ARTÉS VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
17/11/2019
11:00
BÀSQUET OMS LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
17/11/2019
18:00
C.E. SANT NICOLAU A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
17/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B CB ARTÉS C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
09:30
CB ABRERA LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
23/11/2019
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA JOVIAT-SALLE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
23/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA MIXT JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
10:30
CB TORELLÓ CM2 LA SALLE MANRESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
23/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 CB CASTELLET C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
12:00
SABADELL SUD CB NEGRE SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/11/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL JOVIAT-SALLE A C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/11/2019
12:30
LA SALLE MANRESA 1 JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
16:00
LA SALLE MANRESA C CB MANLLEU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
17:15
C.B. CORBERA NEGRE SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA C.B. SANTPEDOR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
19:00
LA SALLE MANRESA 1 ASFE-SALLENT C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
19:30
VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/11/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B ODENA CLUB BASQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
24/11/2019
11:00
LA SALLE MANRESA A BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
24/11/2019
12:30
LA SALLE MANRESA A C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
24/11/2019
16:00
SESE B SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
09:00
JOVIAT-SALLE A PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
30/11/2019
09:00
CB MANLLEU LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
30/11/2019
10:30
JOVIAT-SALLE B CEB NAVARCLES GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
30/11/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
30/11/2019
11:30
C.E. SANT NICOLAU BLANC - J.M. NICOLÁS LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
30/11/2019
12:30
SARSA LA SALLE MANRESA B CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/11/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
30/11/2019
12:45
OPEL MOTORCAT - CB IGUALADA B LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/11/2019
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/11/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/11/2019
18:00
BÀSQUET SITGES LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
30/11/2019
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/12/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B C.B. NOU BADIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/12/2019
10:30
CEB NAVARCLES GROC LA SALLE MANRESA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
01/12/2019
10:30
C.B. ESPARREGUERA LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/12/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B C.B. SANTPEDOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/12/2019
12:00
CLUB BASQUET VILATORRADA LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
01/12/2019
12:30
SARSA LA SALLE MANRESA 2 ROSET 1093 - CB IGUALADA C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/12/2019
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
06/12/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B CB MANLLEU C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/12/2019
21:15
ROSET 1093 - CB IGUALADA C SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/12/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/12/2019
17:30
LA SALLE MANRESA B CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/12/2019
19:00
LA SALLE MANRESA A OPEL MOTORCAT - CB IGUALADA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/12/2019
09:00
CEB NAVARCLES NEGRE JOVIAT-SALLE A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
14/12/2019
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B JOVIAT-SALLE B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/12/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/12/2019
11:00
CB ARTÉS LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
14/12/2019
11:30
CREU ALTA SABADELL BLAU LA SALLE MANRESA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/12/2019
12:00
JOVIAT-SALLE B C.B. NAVAS - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
14/12/2019
16:00
LA SALLE MANRESA A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA LILA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/12/2019
17:30
LA SALLE MANRESA S.A. SURIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/12/2019
18:00
C.B. ÀGUILES-PLASFOC LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
14/12/2019
19:00
LA SALLE MANRESA 1 C.B. VOLTREGA M C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2019
11:00
LA SALLE MANRESA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2019
12:00
C.B. MATADEPERA TARONJA SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
15/12/2019
12:30
LA SALLE MANRESA A SEDIS GDOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2019
12:30
LA SALLE MANRESA C CB ARTÉS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 2 AEB LA PALMA LAYRET FOUNDATION C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/12/2019
19:00
LA SALLE MANRESA 1 TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/12/2019
09:00
JOVIAT-SALLE A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
21/12/2019
09:00
JOVIAT-SALLE A C.B. SANTPEDOR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
21/12/2019
09:30
LA SALLE MANRESA B C.B. ESPARREGUERA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/12/2019
10:30
JOVIAT-SALLE B BÀSQUET PIERA C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
21/12/2019
10:30
CEB NAVARCLES LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
21/12/2019
10:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLANC LA SALLE MANRESA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
21/12/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 PAIDOS-ASFE C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/12/2019
11:00
EB ROSELLA BLANC JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
21/12/2019
12:15
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLAU LA SALLE MANRESA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
21/12/2019
12:30
LA SALLE MANRESA B CB TONA - OSONA SUD 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/12/2019
12:30
C.B. CASTELLBISBAL LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
21/12/2019
12:30
S.A. SURIA LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
21/12/2019
12:45
CBT - ABSALLE LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/12/2019
16:00
LA SALLE MANRESA A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/12/2019
17:30
LA SALLE MANRESA S.GOL C.B. VILATORRADA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/12/2019
12:30
LA SALLE MANRESA A MEGA SO - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/12/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/12/2019
16:00
QBASKET SANT CUGAT SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
17:00
IVAN EL JARDINER SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU DE TORA
CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N
22/12/2019
17:30
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
22/12/2019
18:00
BASKET ALMEDA 2 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
11/01/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
11/01/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
11/01/2020
17:30
LA SALLE MANRESA CEB NAVARCLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
11/01/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
11/01/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/01/2020
12:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT GRIS LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
18/01/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/01/2020
17:30
LA SALLE MANRESA CE GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/01/2020
19:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/01/2020
09:15
CAMPING BIANYA ROSER 03 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/01/2020
12:30
LA SALLE MANRESA A C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/01/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C.B. REGINA CARMELI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/01/2020
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
25/01/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/01/2020
16:30
CB ARTES B LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
25/01/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/01/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/01/2020
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/01/2020
12:30
ASFE SANT FRUITÓS B SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
01/02/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/02/2020
17:30
LA SALLE MANRESA SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/02/2020
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
02/02/2020
18:00
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
02/02/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/02/2020
19:15
BASQUET MOLINS LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
08/02/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/02/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 UB SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/02/2020
17:45
CB NAVÀS B LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
08/02/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/02/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/02/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/02/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/02/2020
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/02/2020
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/02/2020
17:30
LA SALLE MANRESA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/02/2020
18:00
FERROLI BÀSQUET RIBES LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
23/02/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
16:00
SESE B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
01/03/2020
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/03/2020
19:45
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
07/03/2020
12:15
A.B. EL VENDRELL 1 LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
07/03/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/03/2020
17:30
LA SALLE MANRESA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/03/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/03/2020
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
08/03/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/03/2020
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/03/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/03/2020
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/03/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/03/2020
19:15
C.B. ROQUETES GARRAF LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
15/03/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/03/2020
10:30
JAC SANTS B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/03/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/03/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/03/2020
17:30
C.B. SANTPEDOR B LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
22/03/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/03/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/03/2020
17:30
LA SALLE MANRESA BÀSQUET SITGES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/03/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
18/04/2020
11:00
TGN BÀSQUET 07A LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/04/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/04/2020
17:30
S.A. SURIA A LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
25/04/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/04/2020
17:30
LA SALLE MANRESA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/04/2020
20:00
C.B. VILATORRADA LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
09/05/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
09/05/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/05/2020
18:30
CEB NAVARCLES LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD