Calendari Global Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/09/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UCAP U14 TXOT'S C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/09/2022
12:00
C.B.ARGENTONA GROC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
24/09/2022
18:00
C.B. VILADECAVALLS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
25/09/2022
09:45
JOVENTUT LES CORTS 09 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
25/09/2022
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM TGN BÀSQUET 08B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/09/2022
12:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
25/09/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB MANLLEU (JF) C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/09/2022
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM BÀSQUET RIBES C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/09/2022
16:00
UB SANT ADRIA B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
25/09/2022
17:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB MANLLEU (SF) C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/09/2022
17:45
B.F. CORNELLA A AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
25/09/2022
19:00
ORLANDAI A AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
25/09/2022
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/09/2022
19:30
U.E. CLARET A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
25/09/2022
19:30
UB SANT ADRIA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
01/10/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM DRAFT GRAMENET - PROKASA IMMOBLES C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2022
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/10/2022
09:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
01/10/2022
10:30
SESE A AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2022
10:45
CB PARETS VERMELL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/10/2022
12:00
BOSCO HORTA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
01/10/2022
12:00
C.B. L'HOSPITALET A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
01/10/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2022
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/10/2022
12:45
UB SANT ADRIA VERMELL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/10/2022
16:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
01/10/2022
16:15
CANOVELLES BC 2 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/10/2022
17:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
01/10/2022
17:30
AB SALLE - C.B. TARRAGONA 2 AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
01/10/2022
17:45
CANOVELLES BC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/10/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
01/10/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CBU LLORET SAMBA HOTELS A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2022
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM BÀSQUET ALELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
09:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/10/2022
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SEDIS COMERCIAL CARMEN C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. CABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB L'AMETLLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2022
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B.CASTELLBISBAL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E. SANTANDREU NATZARET C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRANA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM VIROLAI C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/10/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
09:00
SALTING C,B, L'HOSPITALET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
08/10/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM BASQUET NEUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/10/2022
10:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. SANTA COLOMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM KIA A.R.MOTORS MATARO - CB. ARGENTONA NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE.MONTGAT - A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM SANT IGNASI VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/10/2022
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B.ARGENTONA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/10/2022
12:00
SALESIANS BADALONA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
08/10/2022
12:00
C.B. PREMIA DE DALT AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
08/10/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2022
16:00
U. B. LLEFIÀ B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/10/2022
16:15
CN TÀRREGA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
08/10/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/10/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM U. B. LLEFIÀ B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
09:30
CB IMMA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
09/10/2022
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
10:45
UE MATARO FM - IGF AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CANOVELLES BC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. LLINARS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
17:30
EPSA AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
09/10/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
17:45
AEC COLLBLANC - ITACA AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
09/10/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/10/2022
19:45
GRAMENET BC BLAU AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM UB SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/10/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM EL CÍRCOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/10/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM U. B. LLEFIÀ C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/10/2022
09:00
EL CÍRCOL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/10/2022
09:00
C.B. PREMIA DE DALT NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
15/10/2022
10:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM UB SANT ADRIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/10/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM AB PREMIÀ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/10/2022
10:30
C.B. PREMIA DE DALT NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
15/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/10/2022
10:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
15/10/2022
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT BADALONA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/10/2022
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM SALESIANS BADALONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/10/2022
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/10/2022
15:45
LIMA-HORTA BARCELONA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/10/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM TEMPLE - U.E. HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/10/2022
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B. LA GARRIGA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
12:00
SANT GERVASI 1 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
16/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM B.I.M. C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
12:30
GRAMENET BC BLAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
16/10/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM MATARÓ PARC BOET TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/10/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/10/2022
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB MATADEPERA TARONJA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/10/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM GRAMENET BC TARONJA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/10/2022
09:00
CN CALDES A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/10/2022
09:15
BÀSQUET ALELLA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
22/10/2022
09:30
BASQUET SAFA CLAROR 2 AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/10/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM SHAD C.B. MOLLET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/10/2022
10:45
SANT GABRIEL RIPOLLET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
22/10/2022
12:00
UE.MONTGAT - A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/10/2022
12:00
SALESIANS BADALONA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
22/10/2022
12:00
LESTONNAC AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
22/10/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM REUS PLOMS SALLE U14 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/10/2022
12:30
CB CANET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
22/10/2022
13:00
VIROLAI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/10/2022
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/10/2022
09:00
C.B. MOLLET B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2022
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/10/2022
09:30
MATARÓ PARC BOET BLANC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
23/10/2022
10:30
CB GRANOLLERS 5 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/10/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
10:45
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
23/10/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM SHAD C.B. MOLLET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
16:15
C.B. LA GARRIGA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
23/10/2022
16:30
SANT GERVASI 2 AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/10/2022
17:30
MARTISA C.B.SANTPEDOR MASCULÍ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
23/10/2022
17:30
LA SALLE UMANRESA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/10/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
19:30
EL MASNOU BASQUETBOL AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM MATARÓ PARC BOET TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
09:00
EL CÍRCOL B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/11/2022
09:00
MARISTES ADEMAR AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
05/11/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM TRIOMF - UB MIR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
10:30
REUS PLOMS SALLE U16 AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB PEDAGOGIUM A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
12:00
SANT GERVASI 1 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
05/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
17:45
EL CÍRCOL B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/11/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE.MONTGAT - A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/11/2022
20:55
AE MINGUELLA B-DRIVIM EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM C.B.L'HOSPITALET 2006 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM AE BADALONES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM SALESIANS BADALONA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
12:30
UE MATARÓ -FM -SBF AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
06/11/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/11/2022
18:45
SANT GERVASI 1 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
06/11/2022
19:30
AE MINGUELLA-DRIVIM UE.MONTGAT C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UB SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB PARETS VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM SESE A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
09:00
JOVENTUT BADALONA 1 AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/11/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CANOVELLES BC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CANOVELLES BC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA BLANC AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. L'HOSPITALET A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
10:45
DRAFT GRAMENET - PROKASA IMMOBLES AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
12/11/2022
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
16:00
C.B.ARGENTONA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
12/11/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
20:00
SD ESPANYOL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/11/2022
20:55
AE MINGUELLA B-DRIVIM BASQUET SANT PERE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM LA DIDA-AECAM SANTA SUSANNA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UB SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JET TERRASSA ROSA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
16:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM AB PREMIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
19:30
AE MINGUELLA-DRIVIM CB MANLLEU (S25M) C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2022
19:30
UE.MONTGAT - A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM SALTING C,B, L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/11/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. PREMIA DE DALT C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/11/2022
09:00
C.B. SANTA COLOMA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
19/11/2022
09:00
KIA A.R.MOTORS MATARO - CB. ARGENTONA NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/11/2022
09:00
UE.MONTGAT - A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/11/2022
09:15
BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRANA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
19/11/2022
10:30
C.B.ARGENTONA GROC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/11/2022
10:30
BASQUET NEUS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SALESIANS BADALONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/11/2022
10:45
A.E. SANTANDREU NATZARET AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/11/2022
11:30
VIROLAI AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/11/2022
12:00
SANT IGNASI VERMELL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/11/2022
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/11/2022
17:45
LA SAMARRETTA ASFE A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/11/2022
17:45
JOVENTUT BADALONA 2 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/11/2022
19:30
AB PREMIÀ BLANC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/11/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/11/2022
09:30
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
20/11/2022
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/11/2022
10:45
U.E. CLARET A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/11/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/11/2022
12:30
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
20/11/2022
12:30
GRANERIA CASTELLS ACB PALAU AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
20/11/2022
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM ORLANDAI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/11/2022
17:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
20/11/2022
17:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM FEMENÍ OSONA 'B' C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/11/2022
18:15
BC FONTAJAU IN2IN AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/11/2022
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM FEMENÍ OSONA 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/11/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. PREMIA DE DALT NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/11/2022
09:30
AB PREMIÀ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/11/2022
10:30
CB GRANOLLERS 1 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/11/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB CENTELLES- SUB-21 MASCULI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/11/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. PREMIA DE DALT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/11/2022
10:45
EL CÍRCOL AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/11/2022
10:45
U. B. LLEFIÀ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/11/2022
11:00
UB SANT ADRIA GROC AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM EL CÍRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/11/2022
12:45
BC TECLA SALA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
26/11/2022
16:00
SALESIANS BADALONA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/11/2022
16:00
UB SANT ADRIA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/11/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM MARISTES ADEMAR COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/11/2022
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM GRAMENET BC BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
26/11/2022
19:30
JOVENTUT BADALONA 4 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/11/2022
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM C.E. MARISTES RUBÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM BASKET ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
09:00
PETROPINTO ASFE VERD AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
27/11/2022
10:15
CATALUNYA TELECOM GEIEG B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB. CORNELLÀ BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM AB SALLE - C.B. TARRAGONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
12:30
SHAD C.B. MOLLET A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/11/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. LLINARS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE.MONTGAT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/11/2022
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E. SANT ANDREU NATZARET -A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CANET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CN CALDES A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM BÀSQUET ALELLA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM LESTONNAC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM BASQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
09:00
SHAD C.B. MOLLET A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
03/12/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2022
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE.MONTGAT - A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM MATARÓ PARC BOET BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/12/2022
12:00
GRAMENET BC TARONJA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
03/12/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/12/2022
16:00
GRAMENET BC TARONJA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
03/12/2022
19:30
MGC MUTUA - C.E SANT NICOLAU A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
03/12/2022
20:30
MATARÓ PARC BOET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
04/12/2022
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/12/2022
11:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
04/12/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB LES FRANQUESES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
12:30
CB BESCANO AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
04/12/2022
12:30
EL CÍRCOL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/12/2022
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CB GAVÀ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
18:00
C.B.COLL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
04/12/2022
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/12/2022
19:45
GRAMENET BC B AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
17/12/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM MARISTES ADEMAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/12/2022
09:00
U. B. LLEFIÀ B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/12/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/12/2022
10:00
COALCI - CB SANT JOSEP B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
17/12/2022
10:30
TRIOMF - UB MIR AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
17/12/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM EL CÍRCOL B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/12/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
12:00
CB PEDAGOGIUM A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/12/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/12/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
17/12/2022
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
17/12/2022
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JAC SANTS BARCELONA -CASMAR COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/12/2022
20:55
AE MINGUELLA B-DRIVIM BASQUETPIASABADELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB GAVÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
18/12/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM NAYOX CBF LLEIDA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
18/12/2022
12:00
UCAP U14 TXOT'S AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
18/12/2022
12:00
MATARÓ PARC BOET TARONJA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
18/12/2022
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. RIPOLLET C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/12/2022
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/12/2022
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB L'AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
16:15
BASQUETPIASABADELL BLAU AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
18/12/2022
18:00
CB LA MERCÈ AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
18/12/2022
19:30
AE MINGUELLA-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
19:30
AE BADALONES AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
14/01/2023
12:00
CE VILA OLÍMPICA GROC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
14/01/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS 09 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/01/2023
17:45
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE - BROKERS 88 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
14/01/2023
18:00
AE MINGUELLA-DRIVIM VIROLAI A C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/01/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
14/01/2023
19:30
UE MATARO TC AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/01/2023
19:45
AE MINGUELLA-DRIVIM BARÇA CBS B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/01/2023
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/01/2023
10:30
CB REGINA A AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
15/01/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/01/2023
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
15/01/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/01/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM EL MASNOU BASQUETBOL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRIS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B.ARGENTONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
09:00
BC SANT JOAN DESPI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/01/2023
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/01/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BÀSQUET SITGES A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
10:45
CB CALELLA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/01/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. MANYANET LES CORTS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
12:30
CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC-MAS DE SANT LLEI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
21/01/2023
12:30
CB VILADECANS AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
21/01/2023
16:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/01/2023
16:30
C.B. SANT CELONI 2008 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
21/01/2023
17:45
CB CENTELLES- JUNIOR FEMENI AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
21/01/2023
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
21/01/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/01/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B. SANTA COLOMA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
09:30
C.B. ESPARREGUERA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
22/01/2023
10:30
AD TORREFORTA NEGRE AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/01/2023
10:30
CB GRANOLLERS 2 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/01/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BASQUET NEUS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM BASQUET PALAFOLLS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
12:30
JOVENTUT BADALONA 1 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/01/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE MATARO HOMS - JGRM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
17:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/01/2023
19:30
A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
28/01/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CB VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/01/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM AB PREMIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
09:00
SALTING C.B. L'HOSPITALET BLANC AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
28/01/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM JOVENTUT BADALONA VERD C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
10:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
10:30
CB GAVÀ 2 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/01/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM GRAMENET BC BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/01/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB BELLVITGE NEGRE - JOAN XXIII C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/01/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08B AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/01/2023
16:00
CB ABRERA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
28/01/2023
17:30
CB IPSI A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/01/2023
17:30
CB REGINA A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
28/01/2023
19:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
28/01/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM U.E. CLARET A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/01/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM ORLANDAI A C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/01/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/01/2023
09:00
CB MANLLEU (JF) AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
29/01/2023
10:30
CB MANLLEU (SF) AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
29/01/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/01/2023
11:00
NOU BÀSQUET OLESA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/01/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE MATARO FM - IGF C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/01/2023
17:00
BÀSQUET RIBES AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
29/01/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/01/2023
17:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
29/01/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/02/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/02/2023
09:00
C.E.B. PALLEJÀ AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
04/02/2023
09:30
C.B. NOU BADIA DEL VALLES MIXTE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
04/02/2023
10:30
CB VILASSAR DE DALT - YELO SO I LLUMS AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
04/02/2023
10:30
UE BARBERA A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
04/02/2023
10:30
UE BARBERA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
04/02/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/02/2023
12:00
TRIOMF - UB MIR A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
04/02/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/02/2023
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
04/02/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB.CANET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
04/02/2023
17:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
04/02/2023
17:30
AE LES CORTS-UBAE B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
04/02/2023
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/02/2023
10:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
05/02/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM AB SALLE - C.B. TARRAGONA 2 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/02/2023
10:45
BÀSQUET ALELLA AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
05/02/2023
10:45
JET TERRASSA PREINFANTIL AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/02/2023
10:45
CN CALDES A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
05/02/2023
11:30
SEDIS COMERCIAL CARMEN AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
05/02/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/02/2023
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/02/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/02/2023
16:30
CB L'AMETLLA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
05/02/2023
17:00
C.B.CASTELLBISBAL A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
05/02/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/02/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CENTRE CATÒLIC L'H C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM U. B. LLEFIÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
09:00
CB PEDAGOGIUM A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/02/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CEJL'HOSPITALET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CN CALDES A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
10:45
REUS PLOMS SALLE U14 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/02/2023
10:45
ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
11/02/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM BASQUET MOLINS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CANOVELLES BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/02/2023
12:00
SANT IGNASI AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/02/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM A.E. SANT ANDREU NATZARET-B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
12:15
CB VALLS AGBAR AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/02/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
11/02/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM AEC COLLBLANC - ITACA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/02/2023
19:30
CANOVELLES BC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
11/02/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM EPSA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM B.F. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CN TÀRREGA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB IMMA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B.ARGENTONA GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM U. B. LLEFIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/02/2023
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/02/2023
19:15
C.B. LLINARS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
12/02/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/02/2023
18:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
18/02/2023
17:30
SANT IGNASI AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/02/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CBSAPS-SD ESPANYOL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/02/2023
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
25/02/2023
09:00
BÀSQUET SITGES A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
25/02/2023
09:00
BASQUETPIASABADELL BLAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
25/02/2023
10:15
C.E.THAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
25/02/2023
10:15
C.B. SANTA COLOMA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/02/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
25/02/2023
10:30
BASKET ESPLUGUES AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
25/02/2023
10:45
C.B. CABRERA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
25/02/2023
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/02/2023
12:00
VILABASQUET VILADECANS AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
25/02/2023
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/02/2023
12:00
GRAMENET BC TARONJA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/02/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/02/2023
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
25/02/2023
13:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - 11 - AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
25/02/2023
17:30
B.I.M. AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B B. I. M.
SANT CRIST, 60
25/02/2023
17:30
UB SANT ADRIA 2 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
25/02/2023
17:45
CB CALELLA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/02/2023
19:30
TEMPLE - U.E. HORTA A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
26/02/2023
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
26/02/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/02/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM SANT GERVASI 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/02/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM LIMA-HORTA BARCELONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/02/2023
16:15
C.B. LA GARRIGA AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A PISTA POLIESPORTIVA Nº 2
Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA
26/02/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/02/2023
17:45
CB MATADEPERA TARONJA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
26/02/2023
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/02/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM UE MATARO FM - PRNF C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
09:15
DRAFT GRAMENET - PROKASA IMMOBLES AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
04/03/2023
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
04/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM NAYOX CBF LLEIDA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. L'AMETLLA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
12:00
CEB SANT JORDI BLAU AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
04/03/2023
12:00
AE BADALONES AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
04/03/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
12:15
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
04/03/2023
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
04/03/2023
16:00
CEB SANT JORDI AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
04/03/2023
17:45
UE MATARO HOMS - CLM AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
04/03/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/03/2023
19:30
CB CALELLA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
04/03/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM SANT GERVASI 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM GRAMENET BC BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM LA SALLE UMANRESA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
10:45
JET TERRASSA ROSA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/03/2023
10:45
SHAD C.B. MOLLET B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/03/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM VIROLAI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM U. B. LLEFIÀ B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
16:00
B.F. CORNELLA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
05/03/2023
17:30
CB MATADEPERA TARONJA AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
05/03/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. LA GARRIGA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM MARTISA C.B.SANTPEDOR MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/03/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM BÀSQUET PÀLCAM B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/03/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM BASQUET MOLINS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/03/2023
09:00
UE.MONTGAT - A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/03/2023
09:30
JOVENTUT BADALONA 4 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
11/03/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/03/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM QBASKET SANT CUGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/03/2023
10:30
SEGRO C.B. MOLLET A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B.ARGENTONA GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/03/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM BÀSQUET SANT BOI - TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/03/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. LA GARRIGA 2008 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
11/03/2023
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/03/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM U.E. CLARET A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/03/2023
12:30
AB PREMIÀ AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
11/03/2023
17:45
SALESIANS BADALONA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
11/03/2023
19:30
UE.MONTGAT - A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
11/03/2023
19:45
MATARÓ PARC BOET TARONJA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/03/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
12/03/2023
09:45
JOVENTUT LES CORTS 2009 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/03/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM REUS PLOMS SALLE U16 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM EL CÍRCOL B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
12:30
AE BADALONES AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/03/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
16:00
EL CÍRCOL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/03/2023
16:00
UE.MONTGAT AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
12/03/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/03/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE MATARÓ -FM -SBF C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
19:30
EL CÍRCOL B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/03/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B. ESPARREGUERA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/03/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM BC SANT JOAN DESPI C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/03/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/03/2023
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/03/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC-MAS DE SANT LLEI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/03/2023
10:30
C.B.ARGENTONA NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CALELLA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/03/2023
10:45
BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRIS AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
18/03/2023
10:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
18/03/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/03/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. SANT CELONI 2008 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/03/2023
12:00
BÀSQUET SITGES A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
18/03/2023
12:15
AB SALLE - C.B. TARRAGONA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/03/2023
17:30
BASQUET SANT PERE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/03/2023
17:45
UB SANT ADRIA 1 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
18/03/2023
18:00
A.E.S.E. A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/03/2023
19:30
AB PREMIÀ AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/03/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CENTELLES- JUNIOR FEMENI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB GRANOLLERS 5 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B.ARGENTONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/03/2023
19:00
CB MANLLEU (S25M) AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
19/03/2023
19:00
UE.MONTGAT AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/03/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE.MONTGAT - A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM A.E. SANT ANDREU NATZARET C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB GAVÀ 2 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA VERD AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/03/2023
09:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
25/03/2023
10:30
GRAMENET BC BLAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SALTING C.B. L'HOSPITALET BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB REGINA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
10:45
ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
25/03/2023
11:00
AB PREMIÀ AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
25/03/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
12:30
CB VILADECANS AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
25/03/2023
13:00
CB LES FRANQUESES NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
25/03/2023
13:30
C.B.L'HOSPITALET 2006 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
25/03/2023
16:00
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
25/03/2023
17:30
CB BELLVITGE NEGRE - JOAN XXIII AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
25/03/2023
18:00
FEMENÍ OSONA 'A' AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/03/2023
18:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
25/03/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB BASQUET CIUTAT VELLA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
19:45
FEMENÍ OSONA 'B' AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/03/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM SANT IGNASI C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/03/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/03/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/03/2023
12:00
C.B. SANT CELONI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
26/03/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM GRANERIA CASTELLS ACB PALAU C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/03/2023
16:00
ORLANDAI AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
26/03/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BC FONTAJAU IN2IN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/03/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM LA SAMARRETTA ASFE A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/04/2023
16:00
A.E.S.E. 1 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/04/2023
16:00
LA DIDA-AECAM SANTA SUSANNA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
14/04/2023
18:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
15/04/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM JET TERRASSA PREINFANTIL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/04/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CB VILASSAR DE DALT - YELO SO I LLUMS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE BARBERA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE.MONTGAT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/04/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/04/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM TRIOMF - UB MIR A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE BARBERA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. NOU BADIA DEL VALLES MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
11:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/04/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/04/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CN CALDES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
15/04/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/04/2023
17:30
CB CENTELLES- SUB-21 MASCULI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
15/04/2023
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET -A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/04/2023
19:30
UE.MONTGAT AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/04/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
10:45
CB. CORNELLÀ BLAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/04/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM AB PREMIÀ BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM SANT IGNASI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
16/04/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CATALUNYA TELECOM GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/04/2023
17:45
MARISTES ADEMAR AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/04/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM SHAD C.B. MOLLET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/04/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB PEDAGOGIUM A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/04/2023
09:00
CN CALDES A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/04/2023
09:00
CB PARETS VERMELL AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
22/04/2023
09:15
C.B. VILASSAR DE MAR VERD AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
22/04/2023
10:00
COALCI - CB SANT JOSEP B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
22/04/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/04/2023
10:45
U. B. LLEFIÀ AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/04/2023
10:45
CB PARETS NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
22/04/2023
12:00
BASKET ESPLUGUES B AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/04/2023
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
22/04/2023
16:00
CB LES FRANQUESES AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
22/04/2023
16:00
CEJL'HOSPITALET AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
22/04/2023
17:30
CB LES FRANQUESES AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
22/04/2023
18:00
CANOVELLES BC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/04/2023
19:00
FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
22/04/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB BESCANO COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/04/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM GRAMENET BC B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2023
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/04/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2023
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/04/2023
11:15
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
23/04/2023
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2023
12:00
BASQUET MOLINS A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/04/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B.COLL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2023
16:15
C.B. LLINARS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
23/04/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM MATARÓ PARC BOET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2023
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/04/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM MGC MUTUA - C.E SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2023
19:45
CB GAVÀ AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
30/04/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/04/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM VILABASQUET VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/05/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM BASKET ESPLUGUES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/05/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - 11 - C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/05/2023
10:30
CBSAPS-SD ESPANYOL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
06/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM GRAMENET BC TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM BÀSQUET SITGES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/05/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/05/2023
12:00
CB L'AMETLLA AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
06/05/2023
12:00
CB PEDAGOGIUM AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
06/05/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/05/2023
19:00
JAC SANTS BARCELONA -CASMAR AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
06/05/2023
19:45
CB GAVÀ 2 AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/05/2023
19:50
C.B. RIPOLLET AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/05/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.E.THAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. VILASSAR DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CB LA MERCÈ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
17:45
NAYOX CBF LLEIDA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
07/05/2023
18:00
BASQUETPIASABADELL A AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
07/05/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM AE BADALONES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/05/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CEB SANT JORDI BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CEB SANT JORDI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/05/2023
09:00
CB GRANOLLERS 2 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/05/2023
09:00
C.B. L'AMETLLA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
13/05/2023
09:00
CREU ALTA SABADELL AE MINGUELLA C-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
13/05/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
10:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM DRAFT GRAMENET - PROKASA IMMOBLES C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/05/2023
11:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
13/05/2023
12:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM AE BADALONES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
12:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE MATARO HOMS - CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
13/05/2023
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
13/05/2023
13:00
VIROLAI A AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/05/2023
19:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE MATARO TC COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/05/2023
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB REGINA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM B.F. CORNELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
10:30
EL MASNOU BASQUETBOL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
10:45
UE MATARO FM - PRNF AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/05/2023
12:00
EL MASNOU BASQUETBOL AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/05/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CE VILA OLÍMPICA GROC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
12:30
NAYOX CBF LLEIDA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
14/05/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. VILASSAR DE MAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
16:00
BARÇA CBS B AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/05/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE - BROKERS 88 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
09:00
AE MINGUELLA-DRIVIM AB PREMIÀ C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
09:00
C.B.ARGENTONA GROC AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
20/05/2023
09:00
BASQUET MOLINS AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
20/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SEGRO C.B. MOLLET A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
10:45
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE.MONTGAT - A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
11:00
BÀSQUET PÀLCAM B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
20/05/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS 2009 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
13:00
C.B. SANTA COLOMA AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/05/2023
18:30
BASQUET PALAFOLLS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
20/05/2023
19:15
C.B. SANTA COLOMA A AE MINGUELLA A-DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/05/2023
19:45
BASKET ALMEDA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/05/2023
09:00
QBASKET SANT CUGAT AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/05/2023
09:30
C.B. LA GARRIGA 2008 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
21/05/2023
10:30
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
21/05/2023
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM AD TORREFORTA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/05/2023
11:30
JOVENTUT LES CORTS GROC AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/05/2023
12:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BLAU AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
21/05/2023
12:15
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/05/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/05/2023
16:00
BASQUET NEUS AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/05/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/05/2023
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/05/2023
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM A. BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/05/2023
19:30
UE MATARO HOMS - JGRM AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/05/2023
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/05/2023
16:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/06/2023
10:45
CB.CANET AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
04/06/2023
19:45
BASQUETPIASABADELL TARONJA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99