Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
LA SALLE UMANRESA | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
24/09/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB IPSI 07 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/09/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
30/09/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
30/09/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BASQUETPIASABADELL | BASKET ESPLUGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
SFERIC 2014 BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
30/09/2023
|
15:45
|
CB SOLSONA U18M | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS 1 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
01/10/2023
|
12:30
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
01/10/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
01/10/2023
|
19:00
|
C.B. VILADECAVALLS B | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
01/10/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB VILADECAVALLS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | AE ARRAHONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
08/10/2023
|
12:15
|
LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
08/10/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
08/10/2023
|
17:15
|
AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB TONA 2 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB GAVÀ 13 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
22/10/2023
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
22/10/2023
|
12:15
|
GRAMENET BC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
22/10/2023
|
12:30
|
EL CÍRCOL B | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
22/10/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
22/10/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | C.B GASSÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
28/10/2023
|
09:00
|
VEDRUNA CARME SABADELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA DEL CARME JOSEP RENOM 31 |
|
28/10/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
LESTONNAC B - 2013 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB TORELLÓ JF - BY JESI | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | C.E SANT NICOLAU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
01/11/2023
|
20:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB REGINA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E. XAMBA NEGRE | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CN CALDES | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.E. XAMBA BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
05/11/2023
|
12:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | C.E SANT NICOLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | C.E SANT NICOLAU 1 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | SFERIC 2014 BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB PARETS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB TONA | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
AE LES CORTS-UBAE A | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
12/11/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
12/11/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | ILURO CB NOU BADIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
12:00
|
AE ARRAHONA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/11/2023
|
19:45
|
NOU BÀSQUET OLESA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
19/11/2023
|
12:15
|
SFERIC BÀSQUET B | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
19/11/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | SFERIC 06 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CB GAVÀ 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
UE BARBERA B | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
25/11/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS VERD | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/11/2023
|
18:45
|
SFERIC 08 BLANC | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL MIXTE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BASQUETPIASABADELL | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
26/11/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
26/11/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
26/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/12/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | LESTONNAC B - 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
TRIOMF - UB MIR | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA BONAVISTA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
EL CÍRCOL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/12/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
03/12/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
10/12/2023
|
19:00
|
C.B.CASTELLAR B | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
16/12/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. XAMBA BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | C.E. XAMBA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
16/12/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB REGINA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
16/12/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET B | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/12/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/12/2023
|
18:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
19/12/2023
|
20:30
|
MARISTES ADEMAR | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
22/12/2023
|
17:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
22/12/2023
|
18:00
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
28/12/2023
|
18:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
14/01/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB CASTELLBISBAL LILA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
14/01/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | LA SALLE MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E.THAU A | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
20/01/2024
|
10:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA A | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
21/01/2024
|
10:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/01/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
C.B. MARTORELL | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
27/01/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/01/2024
|
09:45
|
CB LA GARRIGA 2008 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SALLE UMANRESA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/01/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
03/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JAC SANTS BARCELONA U13 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CB SOLSONA U16M A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF 2 | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
03/02/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SESE C | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VILADECAVALLS | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/02/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. VILADECAVALLS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | MANRESA CBF B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
SFERIC 08 BLANC | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB IPSI 07 | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
18/02/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/02/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/02/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
24/02/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
12:45
|
C.B GASSÓ | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
25/02/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
25/02/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU C | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/03/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
03/03/2024
|
20:15
|
BASQUETPIASABADELL B | C.B.CASTELLAR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
08/03/2024
|
21:15
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E. XAMBA BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CN CALDES A | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
10/03/2024
|
13:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 1 | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | CB TONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
ILURO CB NOU BADIA | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/03/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB TORELLÓ JF - BY JESI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
06/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CB LA GARRIGA 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
13:15
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
SFERIC 06 BLANC | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
07/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | B.F. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | SFERIC BÀSQUET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL A | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB SOLSONA U14M | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
13/04/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 2 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | SESE C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
15:45
|
CB SOLSONA U16M A | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ 06 | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
14/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB NATACIÓ SABADELL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
14/04/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
14/04/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
20/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/04/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SM) | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
C.B. VILADECANS | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
01/05/2024
|
10:30
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/05/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL B | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
10:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
04/05/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. LLINARS | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA B | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
05/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CN CALDES | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CN CALDES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
CB CASTELLBISBAL LILA | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | C.B. MARTORELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
12/05/2024
|
19:00
|
CB MATADEPERA VERD | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
19/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/05/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/06/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | MANRESA CBF 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |