Calendari Global Club

CLUB BASQUET SOLSONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
C. B. SOLSONA CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
28/09/2019
17:30
C.B. RODA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
28/09/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
28/09/2019
17:45
CB NAVÀS B BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
28/09/2019
19:15
C. B. SOLSONA C.E. VILATORTA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
05/10/2019
09:00
BÀSQUET OMS C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
05/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA 1 C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
05/10/2019
12:00
C. B. SOLSONA TARONJA JOVIAT B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
05/10/2019
12:00
C.B. SANT PERE BLANC C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/10/2019
17:30
BASQUET CARDONA C.B. ROQUETES GARRAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
05/10/2019
17:30
C. B. SOLSONA JOVIAT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
05/10/2019
19:00
BASQUET CARDONA CB TORELLÓ SOTS 25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
05/10/2019
19:00
C. B. SOLSONA NEGRE GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
05/10/2019
19:00
CB TONA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
06/10/2019
12:00
C.B. MATADEPERA TARONJA C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO EPIC
CASTELLASSA 14
06/10/2019
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
12/10/2019
09:30
C. B. SOLSONA CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/10/2019
09:30
C.B. PUIG-REIG B - DENTAL CLARET C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
12/10/2019
10:45
C. B. SOLSONA C.E. SANT NICOLAU 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/10/2019
11:00
LA SALLE MANRESA B C. B. SOLSONA C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/10/2019
12:00
JOVIAT-SALLE B C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/10/2019
12:00
C.B. SANTPEDOR B C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
12/10/2019
12:15
C. B. SOLSONA COL·LEGI L'AVE MARIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/10/2019
12:30
CB ARTÉS C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
12/10/2019
16:00
C. B. SOLSONA QBASKET SANT CUGAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/10/2019
17:30
BASQUET CARDONA CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
12/10/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/10/2019
19:00
BASQUET CARDONA C.E. VILATORTA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
12/10/2019
19:15
C. B. SOLSONA C.B. LA GARRIGA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/10/2019
09:00
BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET B C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
19/10/2019
09:30
C. B. SOLSONA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/10/2019
10:30
PAIDOS-ASFE C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/10/2019
10:45
C. B. SOLSONA MIXT EB ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/10/2019
12:00
C. B. SOLSONA NEGRE CB PARETS VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/10/2019
16:30
CB ARTÉS C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
19/10/2019
17:30
C. B. SOLSONA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/10/2019
19:00
CB TONA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
20/10/2019
09:30
S.A. SURIA C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
20/10/2019
17:30
C.E.B. SANT JORDI C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
20/10/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
26/10/2019
09:30
C. B. SOLSONA CB CASTELLET C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
10:30
DENTAL MARTORELL - C.B. MARTORELL C. B. SOLSONA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
26/10/2019
10:45
C. B. SOLSONA C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
12:00
BÀSQUET OMS C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
26/10/2019
12:00
CB CASTELLET C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
26/10/2019
12:15
C. B. SOLSONA CB CASTELLET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
13:00
CB LES FRANQUESES C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
26/10/2019
16:00
C. B. SOLSONA SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
17:30
BASQUET CARDONA LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
26/10/2019
17:45
C. B. SOLSONA PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
26/10/2019
19:00
BASQUET CARDONA C.B. LA GARRIGA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
26/10/2019
19:15
C. B. SOLSONA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
27/10/2019
16:00
S.A. SURIA C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
02/11/2019
16:30
CB ARTÉS BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
02/11/2019
16:30
C.B. PUIG-REIG C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
02/11/2019
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
03/11/2019
12:30
ASFE SANT FRUITÓS B C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
03/11/2019
17:30
C.B. SANTPEDOR B BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/11/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA MIXT C.B. NAVAS - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/11/2019
10:45
C. B. SOLSONA C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/11/2019
11:00
CB ARTÉS C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
09/11/2019
12:00
C. B. SOLSONA TARONJA S.A. SURIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/11/2019
17:30
BASQUET CARDONA BÀSQUET SITGES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
09/11/2019
17:30
C. B. SOLSONA C.B. NAVAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/11/2019
18:30
SISVIAL CB BALAGUER A C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
09/11/2019
19:00
BASQUET CARDONA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
09/11/2019
19:00
C. B. SOLSONA NEGRE EL SOCIAL-BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/11/2019
20:45
CB TORELLÓ SOTS 25 C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
10/11/2019
16:00
C.B. REGINA CARMELI C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
16/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA LA SALLE MANRESA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
10:45
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
11:00
JOVIAT B C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/11/2019
12:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
16/11/2019
12:15
C. B. SOLSONA BÀSQUET OMS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
16:00
C. B. SOLSONA C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
16:30
C.B. PUIG-REIG BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
16/11/2019
17:45
C. B. SOLSONA C.E. SFERIC APLIDIUM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
19:15
C. B. SOLSONA C.B. RODA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/11/2019
19:45
JOVIAT B C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
17/11/2019
17:30
S.A. SURIA A BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
23/11/2019
09:00
COL·LEGI L'AVE MARIA C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU LES BASSES
CINTAIRES, 30-32
23/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA MIXT JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
10:45
C. B. SOLSONA LA SALLE MANRESA B C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/11/2019
12:00
C. B. SOLSONA TARONJA C.B. SANTPEDOR B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU 2 C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/11/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/11/2019
17:30
BASQUET CARDONA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
23/11/2019
17:30
C. B. SOLSONA CB ARTÉS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
23/11/2019
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/11/2019
19:00
BASQUET CARDONA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
23/11/2019
19:00
C. B. SOLSONA NEGRE C.B. PUIG-REIG B - DENTAL CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
09:30
C. B. SOLSONA PAIDOS-ASFE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
10:30
PAIDOS-ASFE BLANC C. B. SOLSONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
30/11/2019
10:45
C. B. SOLSONA BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
11:00
EB ROSELLA BLANC C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
30/11/2019
12:15
C. B. SOLSONA S.A. SURIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
16:00
C. B. SOLSONA BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
16:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
30/11/2019
16:00
CB PARETS VERMELL C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/11/2019
17:30
C.E. VILATORTA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
30/11/2019
17:45
C. B. SOLSONA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
19:00
BASQUET CARDONA C.B. RODA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
01/12/2019
18:30
CEB NAVARCLES BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
14/12/2019
09:00
CB CASTELLET C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
14/12/2019
09:30
C. B. SOLSONA MIXT BÀSQUET OMS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
10:45
C. B. SOLSONA DENTAL MARTORELL - C.B. MARTORELL C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
12:00
C. B. SOLSONA TARONJA CB CASTELLET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
12:00
SABADELL SUD CB NEGRE C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
14/12/2019
12:00
C.B. MATADEPERA TARONJA C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
14/12/2019
16:00
CB CASTELLET C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
14/12/2019
17:30
BASQUET CARDONA CE GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
14/12/2019
17:30
C. B. SOLSONA S.A. SURIA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
19:00
C. B. SOLSONA NEGRE CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
19:15
C. B. SOLSONA CB TONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/12/2019
20:45
CB TORELLÓ SOTS 25 BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
15/12/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/12/2019
09:00
C.B. NAVAS - MIXTE C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
21/12/2019
09:30
C. B. SOLSONA CB ARTÉS C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
21/12/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
21/12/2019
10:30
C.B. ESPARREGUERA C. B. SOLSONA C.T. MINI FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
21/12/2019
10:45
C. B. SOLSONA C.B. SANTPEDOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
21/12/2019
10:45
EL SOCIAL-BÀSQUET C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
21/12/2019
12:30
C.B. NAVAS C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SANT JORDI
NAVARONS, S/N
21/12/2019
16:30
CB ARTES B BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
21/12/2019
17:30
C.E. VILATORTA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
21/12/2019
17:45
C. B. SOLSONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
21/12/2019
19:45
C.B. LA GARRIGA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
22/12/2019
11:00
S.A. SURIA C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
11/01/2020
16:00
C. B. SOLSONA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
11/01/2020
17:30
BASQUET CARDONA SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
11/01/2020
19:00
BASQUET CARDONA CB TONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
11/01/2020
19:15
C. B. SOLSONA CB ARTÉS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
12/01/2020
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
18/01/2020
17:30
BASQUET CARDONA CB NAVÀS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
18/01/2020
19:45
C.B. LA GARRIGA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
19/01/2020
13:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
19/01/2020
16:00
QBASKET SANT CUGAT C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/01/2020
19:30
C.B. MATADEPERA TARONJA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
25/01/2020
17:45
C. B. SOLSONA MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
25/01/2020
19:00
BASQUET CARDONA CB ARTÉS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
25/01/2020
19:15
C. B. SOLSONA C.B. PUIG-REIG C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
25/01/2020
19:15
C.B. ROQUETES GARRAF BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
01/02/2020
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
01/02/2020
19:15
C. B. SOLSONA CB TORELLÓ SOTS 25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
02/02/2020
13:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
02/02/2020
18:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/02/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/02/2020
16:00
C. B. SOLSONA ASFE SANT FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
17:30
BASQUET CARDONA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
08/02/2020
17:30
C.B. RODA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
08/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
19:00
BASQUET CARDONA C.B. PUIG-REIG C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
22/02/2020
16:00
C. B. SOLSONA C.B. REGINA CARMELI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/02/2020
17:30
LA SALLE MANRESA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/02/2020
19:15
C. B. SOLSONA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/02/2020
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
29/02/2020
17:30
BASQUET CARDONA C.B. SANTPEDOR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
29/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
01/03/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
07/03/2020
16:00
C. B. SOLSONA C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/03/2020
17:45
C. B. SOLSONA SISVIAL CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/03/2020
18:00
BÀSQUET SITGES BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
14/03/2020
17:30
BASQUET CARDONA S.A. SURIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
15/03/2020
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/03/2020
18:15
C.E. SFERIC APLIDIUM C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
21/03/2020
16:00
C. B. SOLSONA SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
21/03/2020
17:45
C. B. SOLSONA CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
28/03/2020
17:30
BASQUET CARDONA CEB NAVARCLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
18/04/2020
17:45
C. B. SOLSONA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
18/04/2020
17:45
CE GELIDA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
25/04/2020
17:30
BASQUET CARDONA CB ARTES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
25/04/2020
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/05/2020
17:45
C. B. SOLSONA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/05/2020
18:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD