Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/09/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB NOU BADIA - SM | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB REGINA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL BLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB NOU BADIA - MM | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
15:45
|
CB PARETS VERMELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:30
|
CB IMMA B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
30/09/2023
|
19:45
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
SFERIC VERD | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
01/10/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
01/10/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
01/10/2023
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
C.B. LA GARRIGA B | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB SENTMENAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES VERD | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANTA PERPETUA | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CN CALDES B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
07/10/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | LA VALLALTA BC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
CB SANTA PERPETUA | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:15
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES VERD | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB REGINA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/10/2023
|
19:30
|
UB SANT ADRIA C | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB PARETS | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB KOBRAS B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
MONTMELO CB MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CANOVELLES BC 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE BARBERA A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C.E SANT NICOLAU BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR FEM A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | SANT GERVASI 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
17:00
|
CB SANTA PERPETUA | BC SANT JOAN DESPI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
BOSCO HORTA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
04/11/2023
|
18:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB NOU BADIA - MM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | SALESIANS SABADELL BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | SFERIC VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/11/2023
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
UE.MONTGAT - VERMELL | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
18/11/2023
|
10:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. LLINARS | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB SENTMENAT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
18/11/2023
|
20:00
|
LA VALLALTA BC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB REGINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
AEC COLLBLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
19/11/2023
|
14:00
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | AE BADALONÈS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB REGINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CE LA MARINA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
25/11/2023
|
19:45
|
CB CALELLA | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CB PARETS | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
26/11/2023
|
18:30
|
CB LA ROCA - THE ROCK - | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. LA ROCA HERMENEGILD CARRERA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | UE BARBERA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B.CASTELLAR MASC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CANOVELLES BC 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
02/12/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
17:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
18:45
|
CB SANTA PERPETUA | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
20:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | C.B. CABRILS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
10/12/2023
|
19:30
|
C.B. LLINARS B | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
11/12/2023
|
20:00
|
CB SANTA PERPETUA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/12/2023
|
21:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/12/2023
|
11:30
|
RIPOLL OLIVERAS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU BLAU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
CB TURO | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB PREMIA DE DALT | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
17/12/2023
|
09:15
|
CB LA GARRIGA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/12/2023
|
21:30
|
CB SANTA PERPETUA | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
22/12/2023
|
20:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | LA CANTONADA CB CALELLA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/01/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
MAE WEST - CANOVELLES BC | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
13/01/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
14/01/2024
|
10:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | ASME B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/01/2024
|
13:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
15/01/2024
|
21:30
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
SHAD C.B. MOLLET A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B. MOLLET B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
13:00
|
CB.CANET | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/01/2024
|
12:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
C.B. CIC B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
21/01/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI B | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET 2012 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/01/2024
|
19:45
|
CB NOU BADIA - SM | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/01/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LES FRANQUESES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET PB9 'B' | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
28/01/2024
|
20:30
|
CB LES FRANQUESES | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
03/02/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/02/2024
|
13:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | C.B. LA GARRIGA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECAVALLS | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/02/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
07/02/2024
|
21:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB PARETS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/02/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
18:15
|
C.B.COLL B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (U21F) | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
23/02/2024
|
18:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CN CALDES A | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
25/02/2024
|
16:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | UB SANT ADRIA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/02/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CENTELLES MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB SANTA PERPETUA | QBASKET SANT CUGAT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CB SANTA PERPETUA | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/03/2024
|
12:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
03/03/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
03/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
08/03/2024
|
21:00
|
LA CANTONADA CB CALELLA | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. B. BON PASTOR | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2008 | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | BOSCO HORTA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
15/03/2024
|
19:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
15/03/2024
|
20:45
|
CBSFC1946 | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CANOVELLES BC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB LA SALLE HORTA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | UE.MONTGAT - VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/03/2024
|
18:30
|
CREU ALTA SABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
23/03/2024
|
19:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | MATARÓ PARC BOET 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
16:45
|
LA VALLALTA BC BLANC | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
06/04/2024
|
20:45
|
CB REGINA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
07/04/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BASQUET CANYELLES | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
AE BADALONÈS | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
MONTMELO CB MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CE LA MARINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/04/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | CB LA ROCA - THE ROCK - | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
UE BARBERA B | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. LLINARS | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B. CABRILS | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
LA VALLALTA BC LILA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
27/04/2024
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CN CALDES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
27/04/2024
|
19:45
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/04/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB L'AMETLLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
05/05/2024
|
10:15
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
05/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | MAE WEST - CANOVELLES BC | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
ASME B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:45
|
C. B. BON PASTOR | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
11/05/2024
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CB LA GARRIGA 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B. CABRILS | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB SANTA PERPETUA | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
17:00
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
18:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
20:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B. CIC B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |