Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANTA PERPETUA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
BASQUET-CEISSA B LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
28/09/2019
16:00
C.B. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
28/09/2019
16:30
CB IMMA B C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
05/10/2019
09:00
CB TORELLÓ IM3 C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
05/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
05/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
05/10/2019
11:00
MECÀNICS - AECAM C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
05/10/2019
16:00
UE BÀSQUET MARTORELLES C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
06/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA CB TORELLÓ JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
06/10/2019
09:15
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/10/2019
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
06/10/2019
12:30
C.B. SANTA PERPETUA WWW.TUSOLUCIONHIPOTECARIA.COM - CANYELLES C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
06/10/2019
19:00
C.E.B. SANT JORDI BLAU C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/10/2019
18:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC SANT GERVASI 4 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
12/10/2019
10:30
LA SALLE BONANOVA C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
12/10/2019
11:30
EPSA B LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/10/2019
12:15
C.B. LA GARRIGA C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
12/10/2019
16:00
UB SANT ADRIA 4 C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/10/2019
16:30
CANOVELLES BC C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
13/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA CB PARETS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
10:45
C.N. CALDES C C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
13/10/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE SANT GERVASI 3 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
09:00
SANT GERVASI 2 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD SESE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
10:30
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
19/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
16:00
C.B. PREMIA DE DALT C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
19/10/2019
16:30
QBASKET SANT CUGAT C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/10/2019
17:00
SANT GERVASI C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/10/2019
17:30
C.N. CALDES B C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
20/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
20/10/2019
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.B. RAMON LLULL BLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
20/10/2019
12:00
MATARO PARC BOET NEGRE C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
20/10/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA BÀSQUET ALELLA B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/10/2019
09:15
SANT GABRIEL RIPOLLET C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
26/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/10/2019
11:00
EB ROSELLA BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
26/10/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/10/2019
12:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
26/10/2019
18:00
C.B. PREMIA DE DALT C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
27/10/2019
12:00
AE LES CORTS-UBAE LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
27/10/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
27/10/2019
12:30
ACB PALAU C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
27/10/2019
12:30
ACB PALAU C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
27/10/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
03/11/2019
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA S.E. SANT MEDIR C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC CLUB NATACIO TERRASSA 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE CLUB NATACIÓ CALDES A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
09/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
12:15
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
10/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA BASQUET SANT POL 07 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/11/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
16/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
09:15
CB PARETS NEGRE C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/11/2019
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
16/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MECÀNICS - AECAM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB TORELLÓ IM3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
12:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
17/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB LES FRANQUESES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
17/11/2019
19:00
C.E.B. SANT JORDI LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
23/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD LA SALLE BONANOVA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/11/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.B. LA GARRIGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA UB SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE CANOVELLES BC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/11/2019
10:30
SANT GERVASI 4 C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/11/2019
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. LA GARRIGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/11/2019
12:00
SANT GERVASI 3 C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
24/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. RAMON LLULL C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
24/11/2019
10:45
CB PARETS VERMELL C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2019
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/11/2019
09:00
C.B. LLIÇÀ DE VALL C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL
CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses)
30/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA SANT GERVASI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
09:00
SESE B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
09:15
CLUB BÀSQUET SENTMENAT C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
30/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE QBASKET SANT CUGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 2 C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
30/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. PREMIA DE DALT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/11/2019
17:30
CONDORCHEM - AB PREMIA C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68
30/11/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET C C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/12/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MATARO PARC BOET NEGRE C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/12/2019
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA BASQUET-CEISSA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/12/2019
20:00
C.B. SANTA PERPETUA UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC EB ROSELLA BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
10:15
BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET A C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
14/12/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA ACB PALAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. PREMIA DE DALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/12/2019
17:30
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
15/12/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/12/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
15/12/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. LA LLAGOSTA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/12/2019
10:45
U.E. CLARET A C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
15/12/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA ACB PALAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/12/2019
09:00
GRAMENET BC C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
10:15
CLUB NATACIO TERRASSA 2 C.B. SANTA PERPETUA MIXTE BLANC C.T. MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
21/12/2019
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
21/12/2019
12:00
CLUB NATACIÓ CALDES A C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/12/2019
16:00
BASQUET SANT POL 07 C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
21/12/2019
19:45
C.B. SANTA PERPETUA CB IMMA B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/12/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/12/2019
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA EPSA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/12/2019
10:30
C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
22/12/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/12/2019
19:00
CB GRANOLLERS 5-ESM PROJECTES ENG. C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/01/2020
09:16
C.B. RAMON LLULL BLANC LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/01/2020
16:00
WWW.TUSOLUCIONHIPOTECARIA.COM - CANYELLES C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
18/01/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE ACB PALAU C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/01/2020
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
18/01/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE ACB PALAU C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/01/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB TORELLÓ IM3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/01/2020
12:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
18/01/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/01/2020
12:15
CB GRANOLLERS 5 C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
16:00
JESUITES CASP C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
19/01/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. LLINARS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/01/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA AE LES CORTS-UBAE C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/01/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.N. CALDES C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
24/01/2020
18:45
C.B. SANTA PERPETUA VERD SESE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/01/2020
09:00
BÀSQUET OMS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
25/01/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.N. CALDES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/01/2020
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
25/01/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE CLUB NATACIÓ CALDES C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/01/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/01/2020
16:00
CB TORELLÓ JM C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
25/01/2020
16:00
S.E. SANT MEDIR LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
26/01/2020
09:00
A.B. RONÇANA VERD C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
26/01/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP C C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
26/01/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA CB PARETS VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/01/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CLUB BASQUET PUIG-REIG C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
09:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE CB LES FRANQUESES BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE EL CÍRCOL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.B. L'AMETLLA BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
10:45
CBSAPS B C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
01/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB MANLLEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
01/02/2020
19:00
C.B. SANTA PERPETUA CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA BÀSQUET NOU BARRIS B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA SANT GERVASI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/02/2020
09:00
CB. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
08/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/02/2020
10:45
C.B. LA GARRIGA 1 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
08/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B.CASTELLAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/02/2020
12:00
C.N. SABADELL B C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
08/02/2020
12:00
BASQUET-CEISSA A C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
08/02/2020
17:30
C.B. SANT ANDREU GROC C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
09/02/2020
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
09/02/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.E.B. SANT JORDI C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/02/2020
12:00
C. B. SOLSONA C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/02/2020
16:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
15/02/2020
09:00
CREU ALTA SABADELL BLAU C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
15/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE CLUB NATACIÓ CALDES B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB. LLINARS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/02/2020
16:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 14
16/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA UE BARBERA B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/02/2020
17:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/02/2020
19:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. GUINARDÓ C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA CB VILADECAVALLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
23/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
29/02/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE CB PARETS BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
29/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE SANT GERVASI 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
29/02/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
29/02/2020
11:30
BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
29/02/2020
12:00
SABADELL SUD CB C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/02/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
29/02/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
29/02/2020
16:15
C.B. GUINARDÓ C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
01/03/2020
09:15
FEMENÍ OSONA NEGRE-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
19:30
UB MIR C C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
06/03/2020
19:30
JESUÏTES EL CLOT C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
07/03/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.B. L'HOSPITALET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
07/03/2020
09:30
A.E.S.E. 1 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE BÀSQUET ALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
07/03/2020
10:30
C.B. SANT CELONI 2011 C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
07/03/2020
10:30
UE BARBERA MIXT C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C.N. CALDES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
07/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA AE MOIÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
07/03/2020
16:30
BÀSQUET ALELLA B C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
07/03/2020
17:30
C.B. SANTA PERPETUA UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
07/03/2020
19:00
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/03/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA CREU ALTA SABADELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA EL SOCIAL-BÀSQUET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
08/03/2020
19:00
C.B. RAMON LLULL C C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI RAMON LLULL
CONSELL DE CENT, 513
14/03/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/03/2020
09:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/03/2020
10:30
SESE B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE CB GRANOLLERS 5 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
14/03/2020
12:30
ACB PALAU C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
14/03/2020
12:30
ACB PALAU C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
15/03/2020
09:00
CB TORELLÓ IM3 C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
15/03/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA JESUITES CASP C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/03/2020
10:30
CB LES FRANQUESES C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
15/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA LIMA-HORTA BÀSQUET C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/03/2020
12:30
AE LES CORTS-UBAE B C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
15/03/2020
16:00
C.B. SENTMENAT LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
21/03/2020
09:00
CLUB NATACIÓ CALDES C C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/03/2020
10:30
C.N. CALDES B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE A.B. RONÇANA VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/03/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD COALCI - CB SANT JOSEP C C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA BÀSQUET OMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/03/2020
12:30
CLUB BASQUET PUIG-REIG C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
21/03/2020
16:00
AEC COLLBLANC B C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/03/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA S.E. SANT MEDIR C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
22/03/2020
10:45
CB PARETS VERMELL C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
22/03/2020
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
22/03/2020
18:00
C.B. LA GARRIGA C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/03/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
28/03/2020
09:00
CB LES FRANQUESES BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
28/03/2020
09:15
CAMPING BONA VISTA - AECAM C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
28/03/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
28/03/2020
10:30
C.B. L'AMETLLA BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
28/03/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CBSAPS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
28/03/2020
16:00
CB MANLLEU C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
28/03/2020
17:00
SANT GERVASI C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
28/03/2020
17:30
C.B. SANTA PERPETUA CB TONA - OSONA SUD 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
28/03/2020
17:30
EL CÍRCOL B C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
28/03/2020
18:15
C.B. PEDAGOGIUM C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/03/2020
20:45
CB TORELLÓ SOTS 25 LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
29/03/2020
13:15
BÀSQUET NOU BARRIS B C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
05/04/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA CB ARTÉS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE CB. LLINARS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.N. SABADELL B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB VILA DE MONTORNÈS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
16:00
C.B. LA LLAGOSTA A C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO RIERA SECA
AV. RIERA SECA, S/N
18/04/2020
16:30
C.B.CASTELLAR C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
18/04/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA BASQUET-CEISSA A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/04/2020
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
19/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. SANT ANDREU GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
10:15
SANT GABRIEL RIPOLLET A C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
25/04/2020
10:30
CLUB NATACIÓ CALDES B C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/04/2020
10:30
CB. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
25/04/2020
12:00
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
25/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
12:45
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
25/04/2020
16:00
CB VILADECAVALLS C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
25/04/2020
17:30
C.B. SANTA PERPETUA CB GRANOLLERS 5-ESM PROJECTES ENG. C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
19:00
UE BARBERA B C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
26/04/2020
09:30
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
26/04/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.B. SENTMENAT C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE SABADELL SUD CB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/05/2020
10:45
CB PARETS BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/05/2020
12:00
SANT GERVASI 2 C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
09/05/2020
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
20:30
S.E. SANT MEDIR LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
10/05/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA C.B. GUINARDÓ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/05/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA FEMENÍ OSONA NEGRE-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/05/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.B. SANT CELONI 2011 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
09:00
CREU ALTA SABADELL C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/05/2020
09:15
BÀSQUET ALELLA C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
16/05/2020
09:30
AE MOIÀ C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOIA
REMEI S/N
16/05/2020
10:30
C.B. L'HOSPITALET B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
16/05/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE UE BARBERA MIXT C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA JESUÏTES EL CLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
12:00
CREU ALTA SABADELL BLAU C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/05/2020
12:30
EL SOCIAL-BÀSQUET C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
17/05/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA CB TORELLÓ SOTS 25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
17/05/2020
18:00
C.N. CALDES A C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/05/2020
16:30
CB ARTÉS LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N