Calendari Global Club

CLUB BASQUET CALELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
28/09/2019
17:15
C.B. CALELLA B UB SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/09/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 2 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
28/09/2019
19:00
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/09/2019
12:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM A HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/09/2019
16:00
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/09/2019
18:00
C. B. VILABLAREIX ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
05/10/2019
09:00
MATARO PARC BOET A FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
10:30
C.B. ARGENTONA B KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
05/10/2019
11:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
05/10/2019
12:00
C.B. CALELLA B C.B. PALAFOLLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA SANT GERVASI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
12:00
C.B. PREMIÀ DE DALT 1986 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
05/10/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 1 ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
05/10/2019
12:00
MATARO PARC BOET NEGRE C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
16:00
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
05/10/2019
17:30
BC TORROELLA J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
05/10/2019
19:00
A. BÀSQUET BUFALÀ C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
06/10/2019
16:00
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
06/10/2019
17:45
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
06/10/2019
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
09:00
C.B.CALELLA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A MARESME 3V 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET BLANC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B C.B. CANET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
10:30
C.B.CALELLA C MARESME 3V C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
12:00
C.B. CALELLA B AE BADALONÈS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
16:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
17:45
ERGASIA - C.B. CALELLA CEIGRUP C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/10/2019
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
10:30
C.B. SANTA PERPETUA JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/10/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
13/10/2019
12:30
CEB GIRONA FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/10/2019
19:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
09:00
BASQUET SANT POL 07 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
19/10/2019
09:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
10:45
C.B. CABRERA VERMELL C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
19/10/2019
12:00
C.B. CALELLA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET 1 KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
17:00
C.B. PALAFOLLS C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
19/10/2019
17:30
CESET J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
19/10/2019
18:00
C.E. ONYAR ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
20/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
20/10/2019
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/10/2019
16:00
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
20/10/2019
16:00
C.B. SANT CELONI ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
20/10/2019
19:30
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.E.B. SANT JORDI - CAN XIMELIS RESTAURANT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
09:00
C.B.CALELLA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
09:00
CB TORELLÓ IM3 UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
26/10/2019
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
10:30
SANT GERVASI 2 RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
26/10/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B C.B. SANT CELONI 2011 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
10:30
U.E. MONTGAT GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/10/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
12:00
C.B.CALELLA C C.B ARGENTONA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
16:00
C.B. CALELLA B EL CÍRCOL B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
17:30
CB LES FRANQUESES RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
26/10/2019
17:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
27/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
10:30
MECÀNICS - AECAM JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
27/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2-AGC ASSEGURANCES FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/10/2019
19:45
ERGASIA - C.B. CALELLA MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/11/2019
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/11/2019
17:45
C.B. CANET A ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
02/11/2019
19:30
C.B. CANET J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
02/11/2019
19:30
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
02/11/2019
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA B C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
03/11/2019
10:00
AEC COLLBLANC HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/11/2019
12:00
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA B C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
09/11/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
09:15
PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
09/11/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA FEMENI MARESME B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA MATARO PARC BOET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
12:00
C.B. CALELLA B CONDORCHEM - AB PREMIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.B. PREMIA DE DALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
12:00
MATARO PARC BOET 1 C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/11/2019
16:00
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
16:00
MATARO PARC BOET A KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/11/2019
17:45
C.B. CALELLA B C.B. L' AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/11/2019
19:45
UB SANT ADRIA HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
10/11/2019
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
10/11/2019
10:45
SANT GERVASI 1 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
10/11/2019
16:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.B. RIPOLLET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/11/2019
17:45
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/11/2019
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
09:00
C.B.CALELLA B MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
09:00
SANT GERVASI JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
16/11/2019
10:30
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO METAL·LIC TUBO
CAMP DE LES MORERES, S/N
16/11/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B C.B. PREMIÀ DE DALT 1986 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A C.B. ARGENTONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
12:00
C.B. PALAFOLLS C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
16/11/2019
12:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A MATARO PARC BOET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
12:00
C.B.CALELLA C MATARO PARC BOET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/11/2019
16:00
CB QUART ASSISTRANS J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
16/11/2019
17:45
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/11/2019
18:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
19:30
FUSTMAR - C.B. CALELLA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
17/11/2019
12:30
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
09:00
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
09:00
C.B. CANET KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
23/11/2019
09:00
MARESME 3V 2009 FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
23/11/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
12:00
MARESME 3V C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
23/11/2019
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/11/2019
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.B. LA GARRIGA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA AE BADALONÈS A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
19:45
GRAMENET BC HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
21:00
BC FONTAJAU IN2IN J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
24/11/2019
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
24/11/2019
12:15
CB PARETS NEGRE ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2019
16:15
UER PINEDA DE MAR RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/11/2019
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
09:00
ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
09:00
C.B.CALELLA B C.B. CABRERA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
09:00
C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
30/11/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B BASQUET SANT POL 07 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/11/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
11:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
30/11/2019
12:00
C.B.CALELLA C ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
30/11/2019
17:30
EL CÍRCOL RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
30/11/2019
17:45
C.B. CALELLA B C.B. CABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/12/2019
12:00
CB TORELLÓ CM1 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
01/12/2019
16:00
CB BANYOLES ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/12/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA CB TORELLÓ IM3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
09:00
C.B. SANT CELONI 2011 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
14/12/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR B KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
14/12/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
10:30
C.B ARGENTONA NEGRE C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
14/12/2019
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA U.E. MONTGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
12:00
C.B. CALELLA B U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA MECÀNICS - AECAM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
16:00
MATARO PARC BOET TARONJA C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A U.E. MONTGAT - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
19:45
CB NOU CAULÈS J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
15/12/2019
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/12/2019
12:00
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA F.D. CASSANENC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/12/2019
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/12/2019
17:45
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/12/2019
19:00
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/12/2019
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
09:00
C.B.CALELLA B MATARO PARC BOET 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A MATARO PARC BOET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
12:00
C.B.CALELLA C CONDORCHEM - AB PREMIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA A C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/12/2019
12:00
C.B. PREMIA DE DALT JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
21/12/2019
12:15
FEMENI MARESME B RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
21/12/2019
12:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
21/12/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
21/12/2019
17:30
CB TONA ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
21/12/2019
17:45
C.B. CALELLA B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/12/2019
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
19:15
MATARO PARC BOET A GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/12/2019
17:30
FUSTMAR - C.B. CALELLA A MATARO PARC BOET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/12/2019
19:15
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
03/01/2020
19:00
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
11/01/2020
12:00
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A CB TONA - OSONA SUD 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
11/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/01/2020
19:15
FUSTMAR - C.B. CALELLA A UB SANT ADRIA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/01/2020
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
12/01/2020
16:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/01/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
12/01/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
09:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
09:15
PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
18/01/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A AE BADALONÈS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
10:45
C.B. CANET UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
18/01/2020
12:00
C.B.CALELLA C C.B. LA ROCA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
12:00
C.B. CALELLA B ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
16:00
C.B. RIPOLLET HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
18/01/2020
16:00
UB SANT ADRIA 4 C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/01/2020
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/01/2020
16:00
UER PINEDA DE MAR A C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
18/01/2020
19:45
C.E. ONYAR J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
19/01/2020
09:00
ARENYS BÀSQUET ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/01/2020
10:30
FEMENI MARESME B RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
19/01/2020
11:00
ERGASIA - C.B. CALELLA C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/01/2020
12:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA B C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
25/01/2020
09:00
C.B.CALELLA B C.B. CANET C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B C.B. CANET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.N. SABADELL B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
10:30
A.E. MIREIA-MONTGAT KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. C.E. MIREIA
DOÑA AMADEA S/N
25/01/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA A.E. MINGUELLA DRIVIM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
12:00
CB. LLINARS FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
25/01/2020
12:00
C.B. PALAFOLLS C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
25/01/2020
12:30
MARISTES ADEMAR GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/01/2020
16:00
C.B. CALELLA B A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/01/2020
17:30
CESET ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/01/2020
17:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/01/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/01/2020
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/02/2020
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/02/2020
09:00
C.B. CALELLA B U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA CB MANLLEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A CB MANLLEU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
10:30
SANT GERVASI 2 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
01/02/2020
11:00
C.B. CENTELLES BLAU RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
01/02/2020
12:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
12:00
C.B.CALELLA C MARESME 3V C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/02/2020
17:30
C.B. ARGENTONA NEGRE ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
01/02/2020
19:30
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
01/02/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP B RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
02/02/2020
09:00
AE BADALONÈS B C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/02/2020
10:30
FUSTMAR - C.B. CALELLA A CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/02/2020
10:30
UE BARBERA A UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/02/2020
12:15
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/02/2020
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/02/2020
21:15
CEIGRUP C.B. BLANES ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
08/02/2020
09:00
MATARO PARC BOET A FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
08/02/2020
09:00
C.B.CALELLA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA LESTONNAC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B A.B. RONÇANA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA B.C. TECLA SALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
12:00
MATARO PARC BOET TARONJA C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
08/02/2020
12:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
16:00
CB TORELLÓ MM2 FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/02/2020
16:00
C.B. CALELLA B C.B. PALAFOLLS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
08/02/2020
17:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.B. CANET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/02/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/02/2020
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/02/2020
16:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.B. CASTELLBISBAL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/02/2020
19:00
C.E.B. SANT JORDI - CAN XIMELIS RESTAURANT HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/02/2020
19:45
ERGASIA - C.B. CALELLA C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/02/2020
10:30
C.B. ARGENTONA A C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
15/02/2020
10:30
ARENYS BÀSQUET BLANC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/02/2020
10:30
U.E. MONTGAT GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
15/02/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A C.B. LA GARRIGA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/02/2020
12:00
C.B. CALELLA B C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/02/2020
12:45
UB SANT ADRIA UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
15/02/2020
12:45
C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
16/02/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
22/02/2020
12:00
AE LES CORTS-UBAE HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
22/02/2020
12:30
EL CÍRCOL B C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/02/2020
12:15
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/02/2020
12:30
FUSTMAR - C.B. CALELLA A CB GRANOLLERS 2-AGC ASSEGURANCES C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/02/2020
16:00
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/02/2020
09:00
C.B. CALELLA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
09:15
C.B. CABRERA BLANC C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
29/02/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR B KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
29/02/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
10:30
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
12:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
12:00
C.B.CALELLA C C.B ARGENTONA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
16:00
C.B. CALELLA B CONDORCHEM - AB PREMIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/02/2020
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
29/02/2020
17:45
CB PARETS HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/03/2020
10:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA A.B. EL VENDRELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/03/2020
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA AEC COLLBLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/03/2020
17:30
ARENYS BÀSQUET GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/03/2020
17:45
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/03/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
09:00
C.B.CALELLA B BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
09:00
UER PINEDA DE MAR A KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/03/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
10:30
C.B. SANT CELONI 2009 FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
07/03/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
10:30
UE.MONTGAT - B C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/03/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
12:00
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA MARISTES ADEMAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
07/03/2020
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A SANT GERVASI 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
16:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - FUSTERIA JR VERNET RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
07/03/2020
17:45
FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
07/03/2020
17:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
08/03/2020
10:45
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA DOMINIQUES BARCELONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/03/2020
12:30
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA UB SANT ADRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
08/03/2020
17:30
C.B. L' AMETLLA C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
11/03/2020
21:45
MONICA RO UNGLES - AECAM ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
14/03/2020
09:00
C.B.CALELLA B UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/03/2020
09:00
AE BADALONÈS A KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
14/03/2020
09:00
CB LES FRANQUESES VERD FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
14/03/2020
10:30
C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
14/03/2020
10:30
C.B. LA ROCA C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
14/03/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/03/2020
17:45
C.B. CALELLA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/03/2020
18:00
CANOVELLES BC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
14/03/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/03/2020
09:00
CB MANLLEU GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
15/03/2020
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/03/2020
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
15/03/2020
12:30
EL CÍRCOL B HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/03/2020
18:30
GRAMENET BC 'BLAU' RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/03/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
09:00
C.B. CANET KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
21/03/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA JAC SANTS BARCELONA 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A CB. LLINARS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
09:00
C.B. CANET C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
21/03/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.E.B. SANT JORDI-CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
12:00
C.B.CALELLA C CONDORCHEM - AB PREMIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
12:00
C.B. CALELLA B C.B. PALAFOLLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/03/2020
16:00
C.B. CALELLA B CB VILA DE MONTORNÈS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
17:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
21/03/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/03/2020
09:00
AE BADALONÈS A HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
22/03/2020
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
22/03/2020
16:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/03/2020
16:00
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA BASQUET MOLINS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/03/2020
19:30
C.B. LA GARRIGA 1 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/03/2020
09:00
C.B.CALELLA B ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.B. CANET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B SANT GERVASI 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA FEMENI MARESME B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA U.E. MONTGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
12:15
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
28/03/2020
16:00
C.B. CABRERA C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
28/03/2020
16:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
18:15
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/03/2020
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
29/03/2020
10:15
CB MANLLEU KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
29/03/2020
10:30
U.E. MATARÓ-CLM C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
29/03/2020
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A CB TORELLÓ CM1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/03/2020
17:30
MARESME 3V C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
29/03/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/03/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
04/04/2020
09:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
04/04/2020
10:45
C.N. SABADELL B RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
04/04/2020
17:30
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
04/04/2020
17:45
C.B. CASTELLBISBAL HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
18/04/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA UE BARBERA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A CB TORELLÓ MM2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
09:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES MMB C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
18/04/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.B. CENTELLES BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
12:00
C.B. CALELLA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
12:00
U.E. MONTGAT - A FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/04/2020
12:00
C.B.CALELLA C MATARO PARC BOET TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
12:45
B.C. TECLA SALA JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
18/04/2020
16:00
C.B. CALELLA B MATARO PARC BOET TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
18/04/2020
16:00
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
18/04/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/04/2020
10:30
A.B. RONÇANA KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
19/04/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA AE LES CORTS-UBAE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/04/2020
18:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/04/2020
18:45
F.D. CASSANENC HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
25/04/2020
09:00
C.B.CALELLA B C.B. ARGENTONA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/04/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/04/2020
12:00
LESTONNAC UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
25/04/2020
12:15
C.B. LA GARRIGA 1 KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
25/04/2020
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
25/04/2020
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/04/2020
17:45
UER PINEDA DE MAR RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
25/04/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/04/2020
19:00
A.B. EL VENDRELL HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
26/04/2020
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
26/04/2020
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA UER PINEDA DE MAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/04/2020
16:30
CB SANT NARCÍS J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/04/2020
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/05/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA UB SANT ADRIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
02/05/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
03/05/2020
17:30
DOMINIQUES BARCELONA HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
09/05/2020
09:00
C.B.CALELLA B C.B. CABRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
09:00
GRAMENET BC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/05/2020
10:15
GRAMENET BC UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/05/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA B UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/05/2020
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
09/05/2020
12:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
09/05/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/05/2020
13:00
C.B ARGENTONA NEGRE C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/05/2020
16:00
C.B. CALELLA B C.B. VILASSAR DE MAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/05/2020
16:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/05/2020
18:45
F.D CASSANENC ERGASIA - C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/05/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/05/2020
10:30
AEC COLLBLANC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
10/05/2020
10:30
UB SANT ADRIA 2 FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/05/2020
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 KIDS&US - CB CALELLA B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/05/2020
09:00
FINQUES ROCA SARRION - C.B.CALELLA A C.B. SANT CELONI 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/05/2020
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/05/2020
10:45
BÀSQUET ALELLA A C.B.CALELLA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
16/05/2020
12:00
C.B. CALELLA B UE.MONTGAT - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/05/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/05/2020
12:00
C.B.CALELLA C FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/05/2020
13:00
A.E.S.E. JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/05/2020
16:00
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA BASQUET FEMENI CORNELLA - FUSTERIA JR VERNET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
17/05/2020
19:30
BASQUET MOLINS HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/05/2020
09:00
UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.B. SANT CELONI 2007 NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/05/2020
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA CANOVELLES BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/05/2020
09:00
JAC SANTS BARCELONA 07 UNIFORMES SEDIFERENT - C.B.CALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/05/2020
18:00
C.E.B. SANT JORDI-CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)