Calendari Global Club

CLUB BASQUET GRANOLLERS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
18:00
CB GRANOLLERS 1 CB IGUALADA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
14/07/2019
19:00
C.E. SANT NICOLAU 1 CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/09/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
15/09/2019
19:00
COALCI - CB SANT JOSEP A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/09/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/09/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/09/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/09/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 FEMENÍ OSONA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/09/2019
16:00
BARÇA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
28/09/2019
16:00
C.B. L'HOSPITALET A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
28/09/2019
16:00
JAC SANTS B CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
28/09/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IBM CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
17:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
28/09/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/09/2019
17:45
MATARO PARC BOET A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
28/09/2019
17:45
BARÇA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
28/09/2019
19:00
C.B. FARNERS A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
28/09/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 CB MANLLEU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
10:45
EL CÍRCOL A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/09/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
05/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 4 A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/10/2019
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/10/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 BARÇA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/10/2019
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. BESCANO C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 COALCI - CB SANT JOSEP COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/10/2019
17:45
C.B. RODA CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
05/10/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/10/2019
19:30
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 CB SANT NARCÍS U17M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 CB SANT NARCIS U18 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2019
16:00
JET ROSA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
06/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/10/2019
17:30
U.E. MONTGAT CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/10/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/10/2019
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/10/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
12/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/10/2019
16:00
BC FONTAJAU IN2IN CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/10/2019
16:15
JOVIAT A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/10/2019
17:30
CESET CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/10/2019
17:30
CB LES FRANQUESES CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/10/2019
17:30
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 TEMPLE - U.E. HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/10/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. BLANES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
12:15
TEMPLE - U.E. HORTA 04 CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
13/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 4 MARESME 3V C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
12:30
AULA ESCOLA EUROPEA A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
19/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB BANYOLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
17:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
19/10/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
10:45
SANT GERVASI 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
20/10/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
16:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
20/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS NEGRE C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
19:00
SANT GERVASI CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
20/10/2019
19:30
MARESME 3V 2003 CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
26/10/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
13:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
16:00
CB PARETS VERMELL CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
26/10/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 U.E. MONTGAT - NGK COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
26/10/2019
19:00
CB CASTELLET CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
26/10/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
17:45
JOVENTUT LES CORTS CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
18:00
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
27/10/2019
18:00
CANOVELLES BC CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 MARESME 3V 2006 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 4 C.N. SABADELL B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/11/2019
16:00
BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
02/11/2019
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
02/11/2019
17:30
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/11/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/11/2019
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/11/2019
20:00
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
03/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1 C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/11/2019
16:30
C.B. LA GARRIGA 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
03/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/11/2019
17:45
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
03/11/2019
17:45
C.B. SANT CELONI A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
03/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 4 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.B. L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CESET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
17:00
F.D. CASSANENC CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 CB SALT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
18:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 2 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/11/2019
18:45
F.D CASSANENC CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
09/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 BARÇA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/11/2019
19:15
C.B. SANT CELONI CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
09/11/2019
19:30
C.N. SABADELL A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/11/2019
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
10/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 BARÇA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 CB TORELLÓ CM1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/11/2019
12:00
U.E. MONTGAT - A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/11/2019
12:15
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/11/2019
12:45
BARÇA A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
16/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/11/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
16/11/2019
16:00
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
16/11/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
16/11/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/11/2019
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/11/2019
18:05
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
16/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1 OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/11/2019
16:00
CB ADEPAF BLANC CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
17/11/2019
17:00
F.D CASSANENC CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
17/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 4 UB SANT ADRIA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. SANTA EUGÈNIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
16:00
SEDIS ESQUITX CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
23/11/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR VERD CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
23/11/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 C.B. SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
18:00
A.E.S.E. A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
19:15
ADVISORIA BOET MATARÓ CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/11/2019
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
24/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
19:30
C.B. CALELLA CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
10:15
BÀSQUET GIRONA U13 CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
30/11/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARO 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. BLANES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU 4 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
30/11/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
30/11/2019
18:05
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
19:45
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
01/12/2019
09:00
U.E. CLARET A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
01/12/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 FEMENI MARESME B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/12/2019
10:30
UB SANT ADRIA 2 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/12/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/12/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/12/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/12/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/12/2019
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
14/12/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/12/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 1 CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/12/2019
18:00
C.E. ONYAR CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
14/12/2019
19:30
CBTARRAGONA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/12/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/12/2019
12:15
CEEB TORDERA CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
15/12/2019
12:15
VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/12/2019
12:30
TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/12/2019
12:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/12/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/12/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/12/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/12/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/12/2019
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/12/2019
16:00
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/12/2019
17:45
CB GRANOLLERS 1 RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/12/2019
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/12/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/12/2019
19:15
CB GRANOLLERS 3 CB TORELLÓ SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2 EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
17:45
UER PINEDA DE MAR CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
11/01/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 CEB GIRONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/01/2020
16:00
CBF CERDANYOLA B CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/01/2020
16:00
CB SANT NARCÍS U17M CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/01/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/01/2020
17:45
REALE BÀSQUET VILAFANT CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/01/2020
17:45
MARESME 3V 2006 CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
11/01/2020
17:45
CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/01/2020
18:00
CB SANT NARCIS U18 CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/01/2020
19:00
C.B. SANT POL 07-FEMENÍ MARESME SECURITAS CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
11/01/2020
19:30
EBAE SESE A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/01/2020
19:30
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/01/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/01/2020
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
12/01/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
16:00
C.B. BLANES A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
18/01/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/01/2020
19:30
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
18/01/2020
19:30
FEMENÍ OSONA A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/01/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 TEMPLE - U.E. HORTA 04 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/01/2020
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
19/01/2020
12:30
U.E. MATARÓ-JBM CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/01/2020
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/01/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 MATARO PARC BOET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/01/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/01/2020
19:00
CB MANLLEU CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
25/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/01/2020
17:30
C.B. BESCANO CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
25/01/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/01/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 C.B. RODA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
09:00
CB GRANOLLERS 3 MARESME 3V 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CGF CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/01/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 U.E. MONTGAT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 AULA ESCOLA EUROPEA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/01/2020
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
26/01/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
16:00
CB GRANOLLERS 3 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/02/2020
12:15
SESE B CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 CESET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/02/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/02/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/02/2020
19:30
MURALLA ÒPTICA C.B. BLANES CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
01/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/02/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT LES CORTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/02/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 JOVIAT A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/02/2020
16:30
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/02/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/02/2020
18:15
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/02/2020
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
08/02/2020
12:00
MARESME 3V CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
08/02/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/02/2020
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
08/02/2020
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/02/2020
19:30
TEMPLE - U.E. HORTA A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/02/2020
09:00
CB GRANOLLERS 3 CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 BASQUET LLORET VERD SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/02/2020
10:45
C.B. BLANES B CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
09/02/2020
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
09/02/2020
16:00
CB GRANOLLERS 3 MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/02/2020
16:00
CB BANYOLES CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/02/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 SANT GERVASI 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/02/2020
17:45
BANYOLES BENCRIADA CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
09/02/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/02/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 SANT GERVASI COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 CB PARETS VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/02/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/02/2020
16:00
C.B. CALELLA A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
22/02/2020
16:15
CB GRUP BARNA 2 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/02/2020
17:30
CB TONA A CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
22/02/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/02/2020
17:45
U.E. MONTGAT - NGK CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
22/02/2020
17:45
BÀSQUET GIRONA U17 CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
22/02/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2020
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
23/02/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 CB CASTELLET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/02/2020
09:30
C.N. SABADELL B CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/02/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/02/2020
17:30
CB TONA CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
29/02/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/02/2020
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
29/02/2020
17:45
C.B. SANT CELONI CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
29/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/02/2020
19:45
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 1 CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/03/2020
09:00
CB GRANOLLERS 3 CB ADEPAF BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 3 SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/03/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. LA GARRIGA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/03/2020
17:45
C.B. RIPOLLET B CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/03/2020
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/03/2020
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA 05 CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
07/03/2020
16:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/03/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 C.B. SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/03/2020
19:15
CESET CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
08/03/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/03/2020
12:00
CB TORELLÓ CM1 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/03/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
08/03/2020
12:15
CB IPSI A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/03/2020
17:00
CB SALT A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/03/2020
16:00
C. B. VILABLAREIX CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
14/03/2020
16:00
BC MORABANC ANDORRA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
14/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/03/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/03/2020
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 3 C.E. SANT NICOLAU 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/03/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 U.E. MONTGAT - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/03/2020
18:00
UE BARBERA CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/03/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/03/2020
12:45
UB SANT ADRIA GROC CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
21/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.B. CALELLA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/03/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/03/2020
19:30
C.B. SANTA COLOMA A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/03/2020
09:00
CB GRANOLLERS 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 ADVISORIA BOET MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/03/2020
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/03/2020
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/03/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 SEDIS ESQUITX C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/03/2020
12:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/03/2020
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
28/03/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/03/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/03/2020
17:45
C.B. BLANES CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
28/03/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
28/03/2020
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
29/03/2020
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
29/03/2020
12:00
FEMENI MARESME B CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
29/03/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 UB SANT ADRIA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/04/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.E. ONYAR C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/04/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/04/2020
17:45
C.E. SANT NICOLAU 2 CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
18/04/2020
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
18/04/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/04/2020
20:00
CB QUART BICENTURY CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/04/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/04/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/04/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4 CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/04/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 UER PINEDA DE MAR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/04/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/04/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/04/2020
17:45
MONICA RO UNGLES - AECAM CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
25/04/2020
19:15
CB TORELLÓ SF CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
26/04/2020
17:30
CB GRANOLLERS 2 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/04/2020
18:00
RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/05/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/05/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CB GRANOLLERS 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
09/05/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1 EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/05/2020
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/05/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 C.B. SANT POL 07-FEMENÍ MARESME SECURITAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/05/2020
20:00
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
10/05/2020
10:30
CB GRANOLLERS 2 REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/05/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1 CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/05/2020
12:30
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD