C.t. Junior Fem. Nivell B

C.t. Júnior Femení Nivell B 2ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
C.B. SANT GREGORI
2.
CB VERGES
3.
C.B LLAGOSTERA
4.
CB ANGLÉS
6.
CB OLOT LAVA
7.
CESET
8.
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA
9.
C.B. BESCANO
10.
ESCOLA PIA OLOT 2
12.
BC TORROELLA
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-11-2019 16:00
44
69
16-11-2019 16:00
56
61
16-11-2019 16:30
53
49
Descansa
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-11-2019 16:00
-
-
-
-
28-11-2019 19:00
-
-
Descansa
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-11-2019 16:00
-
-
30-11-2019 16:00
-
-
30-11-2019 17:30
-
-
12-12-2019 20:30
-
-
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-12-2019 17:00
-
-
15-12-2019 12:00
-
-
15-12-2019 12:00
-
-
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-12-2019 17:30
-
-
21-12-2019 17:30
-
-
22-12-2019 12:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-01-2020 16:00
-
-
11-01-2020 17:00
-
-
11-01-2020 18:15
-
-
12-01-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-01-2020 16:00
-
-
19-01-2020 12:00
-
-
19-01-2020 16:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-01-2020 16:00
-
-
25-01-2020 18:15
-
-
26-01-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-02-2020 16:00
-
-
01-02-2020 16:45
-
-
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
08-02-2020 16:00
-
-
08-02-2020 16:00
-
-
08-02-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-02-2020 16:45
-
-
22-02-2020 17:30
-
-
22-02-2020 18:15
-
-
-
-
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-02-2020 16:45
-
-
29-02-2020 17:30
-
-
01-03-2020 12:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-03-2020 16:00
-
-
07-03-2020 16:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-03-2020 16:45
-
-
14-03-2020 18:15
-
-
15-03-2020 12:00
-
-
15-03-2020 12:00
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 16:00
-
-
21-03-2020 16:00
-
-
21-03-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-03-2020 16:00
-
-
28-03-2020 16:45
-
-
28-03-2020 18:15
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-04-2020 16:00
-
-
04-04-2020 16:00
-
-
04-04-2020 17:30
-
-
04-04-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-04-2020 18:00
-
-
18-04-2020 18:15
-
-
19-04-2020 12:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-04-2020 16:45
-
-
25-04-2020 17:30
-
-
26-04-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-05-2020 16:00
-
-
-
-
10-05-2020 12:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-05-2020 16:00
-
-
16-05-2020 18:15
-
-
17-05-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-05-2020 16:00
-
-
23-05-2020 16:00
-
-
-
-
24-05-2020 12:00
-
-
Descansa
Classificació a la jornada 1
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
1
1
0
0
69
44
2
1
1
0
0
61
56
3
1
1
0
0
53
49
4
1
0
1
0
49
53
5
1
0
1
0
56
61
6
1
0
1
0
44
69
8
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD