C.t. Junior Fem. Nivell B

C.t. Júnior Femení Nivell B 2ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
C.B. SANT GREGORI
2.
CB VERGES
3.
C.B LLAGOSTERA
4.
CB ANGLÉS
6.
CB OLOT LAVA
7.
CESET
8.
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA
9.
C.B. BESCANO
10.
ESCOLA PIA OLOT 2
12.
BC TORROELLA
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-11-2019 16:00
44
69
16-11-2019 16:00
56
61
16-11-2019 16:30
53
49
Descansa
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-11-2019 16:00
73
47
63
54
28-11-2019 19:00
82
69
Descansa
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-11-2019 16:00
76
60
30-11-2019 16:00
52
55
30-11-2019 17:30
54
51
12-12-2019 20:30
53
48
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-12-2019 16:00
66
68
15-12-2019 12:00
63
69
09-02-2020 12:00
50
38
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
17-12-2019 19:30
74
69
21-12-2019 11:00
53
50
21-12-2019 17:30
68
41
Descansa
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-01-2020 17:00
84
37
11-01-2020 17:30
50
52
11-01-2020 18:15
88
63
16-01-2020 21:00
55
63
Descansa
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-01-2020 16:00
68
47
19-01-2020 12:00
50
76
19-01-2020 16:00
51
54
Descansa
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-01-2020 16:00
34
59
25-01-2020 18:15
69
46
26-01-2020 12:00
36
51
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
40
24
01-02-2020 16:00
68
65
01-02-2020 16:30
38
63
Descansa
Descansa
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
08-02-2020 16:00
49
66
08-02-2020 16:00
51
56
08-02-2020 18:00
58
53
Descansa
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-02-2020 18:30
50
68
22-02-2020 17:30
56
38
22-02-2020 18:30
41
79
60
51
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-02-2020 16:00
67
65
29-02-2020 16:30
35
40
01-03-2020 12:00
65
39
Descansa
Descansa
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-03-2020 16:00
55
49
90
54
07-03-2020 19:00
26
63
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-03-2020 16:45
-
-
14-03-2020 18:00
-
-
15-03-2020 12:00
-
-
15-03-2020 12:00
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 12:00
-
-
21-03-2020 16:00
-
-
21-03-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 18:15
-
-
28-03-2020 16:00
-
-
28-03-2020 19:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-04-2020 12:00
-
-
04-04-2020 16:00
-
-
04-04-2020 18:00
-
-
05-04-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-04-2020 18:00
-
-
18-04-2020 18:15
-
-
19-04-2020 12:00
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-04-2020 16:45
-
-
25-04-2020 17:30
-
-
16-05-2020 17:00
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-05-2020 16:00
-
-
09-05-2020 16:00
-
-
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-05-2020 16:00
-
-
16-05-2020 18:15
-
-
17-05-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-05-2020 16:00
-
-
23-05-2020 17:00
-
-
-
-
24-05-2020 12:00
-
-
Descansa
Classificació a la jornada 17
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
11
8
3
0
622
537
2
11
8
3
0
658
548
3
11
8
3
0
684
581
5
10
6
4
0
470
486
6
11
5
6
0
693
678
7
10
5
5
0
589
622
8
11
3
8
0
559
699
9
10
3
7
0
553
541
10
10
0
10
0
502
650