C.t. Senior A Masculi.

C.t. Senior Masculi A 2ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
C.B. FARNERS B
2.
BASQUET PORQUERES VERMELL
4.
C.B. SANT FELIU
5.
AE BEGUR LIVE
6.
UNIÓ ATLÈTICA TOSSA
7.
C.B. CASTELLO
8.
C.B. FONTCOBERTA
9.
BASQUET VALL DEL TERRI A
10.
PRISCO-L´ESCALA
11.
CBGX SANTJOANENC
12.
C.B LLAGOSTERA
13.
C.B. BESCANO
14.
CB SANT HILARI
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-10-2019 16:00
54
60
65
47
69
56
27-10-2019 17:00
58
79
49
58
15-03-2020 12:00
-
-
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
54
56
42
37
02-11-2019 17:30
68
39
02-11-2019 19:00
60
43
02-11-2019 20:00
69
77
Descansa
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-11-2019 17:30
50
61
84
38
09-11-2019 18:00
82
58
75
76
70
61
10-11-2019 19:30
64
47
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
58
66
17-11-2019 11:00
83
62
17-11-2019 12:00
43
50
53
51
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
85
37
23-11-2019 18:00
76
69
23-11-2019 19:15
83
49
23-11-2019 19:15
64
51
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
73
72
30-11-2019 19:00
52
64
30-11-2019 20:00
76
67
43
85
18-02-2020 21:00
-
-
Descansa
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-12-2019 17:30
68
74
61
56
14-12-2019 18:00
73
37
14-12-2019 19:15
84
76
80
59
12-01-2020 12:00
66
69
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-12-2019 16:00
71
67
41
71
21-12-2019 17:30
52
57
22-12-2019 16:30
67
71
78
98
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-01-2020 20:30
69
56
11-01-2020 17:30
68
71
71
33
11-01-2020 19:00
43
42
15-02-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-01-2020 16:00
47
57
50
64
38
88
18-01-2020 19:15
92
82
18-01-2020 20:00
50
53
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
25-01-2020 17:30
-
-
26-01-2020 18:00
-
-
24-05-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-02-2020 18:00
-
-
01-02-2020 19:15
-
-
-
-
Descansa
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
08-02-2020 17:30
-
-
08-02-2020 17:30
-
-
08-02-2020 20:00
-
-
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2020 12:00
-
-
22-02-2020 17:30
-
-
22-02-2020 18:45
-
-
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-02-2020 18:15
-
-
29-02-2020 19:15
-
-
29-02-2020 19:15
-
-
Descansa
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-03-2020 16:00
-
-
-
-
07-03-2020 17:30
-
-
-
-
07-03-2020 20:00
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
14-03-2020 17:30
-
-
-
-
14-03-2020 19:15
-
-
Descansa
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
21-03-2020 18:15
-
-
21-03-2020 18:45
-
-
21-03-2020 20:00
-
-
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
28-03-2020 17:30
-
-
28-03-2020 18:00
-
-
28-03-2020 20:45
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-04-2020 16:00
-
-
04-04-2020 17:30
-
-
04-04-2020 18:15
-
-
04-04-2020 18:45
-
-
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-04-2020 16:00
-
-
18-04-2020 18:00
-
-
-
-
18-04-2020 19:15
-
-
Descansa
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-04-2020 16:00
-
-
-
-
25-04-2020 18:15
-
-
25-04-2020 19:15
-
-
25-04-2020 20:00
-
-
Descansa
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-05-2020 17:30
-
-
02-05-2020 17:30
-
-
-
-
-
-
02-05-2020 19:15
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-05-2020 17:30
-
-
09-05-2020 18:45
-
-
-
-
09-05-2020 20:45
-
-
Descansa
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
16-05-2020 19:00
-
-
16-05-2020 20:00
-
-
Descansa
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
23-05-2020 18:00
-
-
23-05-2020 18:15
-
-
23-05-2020 18:45
-
-
Descansa
Classificació a la jornada 11
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
10
7
3
0
688
637
2
8
7
1
0
524
396
3
9
6
3
0
603
482
4
10
5
5
0
694
716
5
9
5
4
0
649
574
6
8
6
2
0
545
459
7
8
5
3
0
482
446
8
7
5
2
0
451
431
9
9
3
6
0
509
533
10
7
5
2
0
431
490
11
9
2
7
0
479
546
12
9
0
9
0
462
628
13
9
0
9
0
437
616