C.c. Junior Masc. Nivell A

C.c. Junior Masc. Nivell A 1ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
C.B. FARNERS A
2.
CESET
3.
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA
4.
CB OLOT
5.
UNIÓ GIRONA BLANC
6.
C.E. PALAMOS GROC
7.
C.B. SARRIÀ DE TER
8.
CB ADEPAF GROC
9.
BASQUET PORQUERES VERMELL
10.
CB LA VALL D'EN BAS
11.
BÀSQUET VILAFANT
12.
CB SANT NARCÍS U17T
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-09-2019 16:00
78
38
28-09-2019 16:00
63
75
31
65
66
61
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
75
70
45
05-10-2019 18:15
54
58
06-10-2019 10:15
50
57
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-10-2019 16:00
54
51
93
44
63
50
57
46
30
72
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
48
62
39
77
59
64
34
78
15-02-2020 17:00
84
44
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-10-2019 16:00
54
43
62
38
43
53
67
62
87
52
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-11-2019 16:00
64
38
02-11-2019 18:15
77
25
53
74
49
68
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-11-2019 16:00
54
89
09-11-2019 18:15
80
48
31
60
10-11-2019 19:30
52
56
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
56
61
57
65
73
46
17-11-2019 16:00
75
72
17-11-2019 19:30
54
72
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
56
37
66
76
23-11-2019 18:15
65
52
54
66
24-11-2019 10:15
42
72
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
69
30-11-2019 16:00
40
76
69
38
69
37
30-11-2019 20:00
53
81
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
68
51
14-12-2019 16:00
27
54
70
64
57
60
57
62
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-12-2019 16:00
32
57
60
51
21-12-2019 18:15
66
83
85
46
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2020 09:00
40
48
94
61
12-01-2020 16:00
70
67
34
52
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
59
79
55
18-01-2020 16:45
68
58
42
58
41
65
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
56
57
99
32
73
39
26-01-2020 10:15
38
79
67
45
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-02-2020 16:00
63
53
59
64
64
67
56
87
40
61
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
84
57
08-02-2020 19:45
57
67
09-02-2020 10:15
40
64
70
66
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-02-2020 16:00
50
72
87
50
22-02-2020 17:30
77
38
23-02-2020 18:00
62
40
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-02-2020 18:15
-
-
-
-
01-03-2020 10:15
-
-
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
07-03-2020 16:30
-
-
-
-
08-03-2020 16:30
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-03-2020 16:00
-
-
-
-
14-03-2020 18:15
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
22-03-2020 16:00
-
-
-
-
-
-
Classificació a la jornada 18
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
18
16
2
0
1350
954
2
18
15
3
0
1235
913
3
17
16
1
0
1337
909
4
18
14
4
0
1189
947
5
18
11
7
0
1241
1001
6
18
10
8
0
1036
1055
7
18
9
9
0
1042
1018
8
18
5
13
0
877
1150
9
18
3
15
0
920
1248
10
17
4
13
0
873
1093
11
18
2
16
0
906
1336
12
18
2
16
0
793
1175