C.c. Segona Categoria Fem.

Fase Regular - 03
Jornada:
Equips del grup
1.
C. B. VILABLAREIX
2.
ERGASIA - C.B. CALELLA
3.
CEIGRUP C.B. BLANES
4.
C.E. ONYAR
5.
MONICA RO UNGLES - AECAM
6.
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT
7.
FEMENÍ OSONA A-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK
8.
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B
9.
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM
10.
CB BANYOLES
11.
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ
12.
CB TONA
13.
F.D CASSANENC
14.
CESET
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Classificació a la jornada 15
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
14
14
0
0
971
669
2
14
12
2
0
921
651
3
14
12
2
0
944
761
5
14
10
4
0
821
740
6
14
8
6
0
815
835
7
14
7
7
0
703
759
8
14
6
8
0
777
797
9
14
5
9
0
705
755
10
14
4
10
0
610
736
11
14
4
10
0
776
897
12
14
3
11
0
645
816
13
14
3
11
0
668
894
14
14
0
14
0
570
953