Copa Catalunya Femenina

Fase Regular - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
BASKET ALMEDA
2.
WECOLORS - AB PREMIA
3.
CEJ L'HOSPITALET A
4.
BASQUET DRAFT GRAMENET
5.
U.E. MATARÓ
6.
PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA
7.
ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A
8.
CB VALLS LEAR
9.
UNILEVER VILADECANS BF
10.
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A
11.
EKKE CB LLEIDA
12.
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B
13.
CAMPING BIANYA ROSER A
14.
JOVIAT
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Classificació a la jornada 14
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
14
13
1
0
1059
795
2
14
12
2
0
931
797
3
14
10
4
0
918
796
4
14
9
5
0
794
800
5
14
8
6
0
832
806
6
14
7
7
0
787
759
7
14
7
7
0
886
796
8
14
6
8
0
762
792
9
14
5
9
0
765
890
10
14
5
9
0
853
936
11
14
5
9
0
820
904
12
14
4
10
0
790
880
13
14
4
10
0
817
922
14
14
3
11
0
763
904