C.c. Sots 21 Masc. Preferent

Fase Regular - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
B.C. TECLA SALA
2.
C.B. ESPARREGUERA
3.
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA
4.
C.B. L'HOSPITALET
5.
C.B. SANTPEDOR A
6.
EL CÍRCOL A
7.
REUS DEPORTIU
8.
SABADELL SUD CB A
9.
NOU BÀSQUET OLESA
10.
LLUÏSOS DE GRÀCIA
11.
C.E. SANT NICOLAU
12.
UE SANT CUGAT NEGRE
13.
SESE
14.
BASQUETPIASABADELLL
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
56
45
46
53
59
66
66
80
73
68
77
45
95
49
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
39
90
54
52
60
56
06-10-2019 09:30
50
45
47
56
06-10-2019 16:00
74
47
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
76
47
12-10-2019 19:30
57
42
12-10-2019 20:00
81
64
72
52
71
63
55
62
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
50
56
48
60
66
68
20-10-2019 17:45
67
65
61
78
54
69
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
67
66
52
71
26-10-2019 20:00
87
37
27-10-2019 11:15
67
77
54
35
55
57
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
67
70
53
02-11-2019 20:15
56
66
02-11-2019 20:45
40
87
35
52
11-01-2020 20:15
63
74
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-11-2019 19:00
87
43
60
63
50
66
10-11-2019 19:30
83
50
89
42
61
55
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
53
51
71
53
70
57
69
17-11-2019 16:00
72
47
17-11-2019 19:15
78
59
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2019 09:30
51
62
24-11-2019 10:30
73
50
72
49
61
51
24-11-2019 19:30
67
49
60
73
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
46
52
57
79
66
62
72
01-12-2019 12:00
78
56
01-12-2019 17:30
50
64
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-12-2019 21:30
71
68
83
68
77
73
62
56
62
40
15-12-2019 16:00
71
68
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
69
68
69
60
64
21-12-2019 20:00
83
93
21-12-2019 20:15
47
64
84
48
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-01-2020 20:45
66
51
69
51
62
66
12-01-2020 16:00
77
62
12-01-2020 17:30
68
59
69
54
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
49
79
53
60
69
71
60
74
69
65
54
92
71
74
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
78
43
25-01-2020 19:30
55
61
100
46
25-01-2020 20:00
73
64
69
38
66
73
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
57
54
63
65
01-02-2020 20:45
70
74
61
60
47
73
02-02-2020 16:00
61
77
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
72
71
76
48
73
51
2
0-
09-02-2020 19:30
65
64
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
70
38
59
56
37
79
23-02-2020 16:00
90
91
86
88
22-03-2020 17:30
-
-
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
49
63
01-03-2020 11:15
105
44
01-03-2020 16:00
75
76
69
59
01-03-2020 19:30
84
39
61
80
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
43
07-03-2020 19:30
56
52
53
104
07-03-2020 20:45
52
98
89
45
69
67
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
14-03-2020 20:00
-
-
15-03-2020 09:30
-
-
-
-
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 16:00
-
-
-
-
21-03-2020 19:30
-
-
21-03-2020 20:45
-
-
-
-
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
29-03-2020 12:15
-
-
-
-
29-03-2020 17:45
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
18-04-2020 20:00
-
-
-
-
18-04-2020 20:45
-
-
-
-
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
26-04-2020 11:15
-
-
-
-
26-04-2020 16:00
-
-
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
09-05-2020 20:00
-
-
09-05-2020 20:15
-
-
-
-
10-05-2020 19:30
-
-
Classificació a la jornada 26
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
20
16
4
0
1504
1230
2
20
16
4
0
1511
1240
3
19
15
4
0
1290
1058
4
20
13
7
0
1402
1336
5
20
13
7
0
1198
1051
6
20
12
8
0
1365
1318
7
19
12
7
0
1296
1118
8
20
8
12
0
1227
1208
9
19
9
10
0
1301
1194
10
20
7
13
0
1260
1326
11
20
7
13
0
1118
1270
12
20
6
14
0
1161
1325
13
19
3
16
0
943
1436
14
20
1
19
0
969
1435