C.c. Tercera Categoria Masc.

Fase Regular - 09
Jornada:
Equips del grup
1.
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU
2.
C.B SANT GREGORI
3.
BANYOLES BENCRIADA
4.
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ
5.
CB TONA B
6.
C.B. LA GARRIGA
7.
CB SALT C
8.
CB ADEPAF
10.
CB LA VALL D'EN BAS
11.
C.B. LLINARS A
12.
CB TORELLÓ SM
13.
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT
14.
BÀSQUET ARBÚCIES B
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-09-2019 16:00
61
53
28-09-2019 19:15
90
59
71
63
63
54
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
05-10-2019 16:00
67
60
05-10-2019 17:45
47
77
05-10-2019 18:00
79
58
71
57
Descansa
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
84
53
12-10-2019 19:00
69
55
78
55
12-10-2019 19:15
75
78
26-10-2019 16:00
81
60
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
54
19-10-2019 17:45
75
77
58
55
19-10-2019 18:00
71
72
108
36
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
49
26-10-2019 19:00
64
76
102
65
05-12-2019 20:30
-
-
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-11-2019 16:00
77
60
56
63
55
78
75
58
64
55
Descansa
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
53
09-11-2019 18:00
73
70
09-11-2019 19:00
84
71
61
71
57
69
77
63
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-11-2019 16:30
49
48
16-11-2019 18:00
86
78
16-11-2019 19:00
89
57
16-11-2019 19:15
72
85
77
59
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-11-2019 18:00
78
66
83
72
23-11-2019 19:00
56
63
64
83
24-11-2019 17:45
76
64
Descansa
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
70
60
61
57
30-11-2019 17:45
76
63
62
55
01-12-2019 12:00
63
60
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
14-12-2019 16:00
-
-
14-12-2019 20:00
-
-
15-12-2019 18:15
-
-
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-12-2019 18:00
-
-
-
-
21-12-2019 20:00
-
-
22-12-2019 18:15
-
-
Descansa
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-01-2020 16:00
-
-
11-01-2020 17:45
-
-
-
-
-
-
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-01-2020 16:00
-
-
-
-
-
-
18-01-2020 18:00
-
-
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-01-2020 19:00
-
-
25-01-2020 19:15
-
-
25-01-2020 19:15
-
-
-
-
Descansa
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
01-02-2020 17:45
-
-
01-02-2020 18:00
-
-
01-02-2020 18:00
-
-
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
08-02-2020 19:15
-
-
08-02-2020 19:15
-
-
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-02-2020 18:00
-
-
22-02-2020 16:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
01-03-2020 17:45
-
-
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-03-2020 16:00
-
-
07-03-2020 17:45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
14-03-2020 19:00
-
-
14-03-2020 19:15
-
-
14-03-2020 20:00
-
-
15-03-2020 17:45
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 17:45
-
-
21-03-2020 18:00
-
-
21-03-2020 18:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-03-2020 16:00
-
-
28-03-2020 18:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-04-2020 17:45
-
-
18-04-2020 18:00
-
-
18-04-2020 19:15
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-04-2020 17:45
-
-
25-04-2020 18:00
-
-
25-04-2020 19:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-05-2020 18:00
-
-
09-05-2020 19:00
-
-
-
-
-
-
Descansa
Classificació a la jornada 10
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
8
7
1
0
590
502
2
8
7
1
0
591
514
3
10
5
5
0
679
681
4
9
6
3
0
711
541
5
9
6
3
0
597
573
6
10
5
5
0
648
701
7
8
6
2
0
538
453
8
9
3
6
0
567
618
9
9
3
6
0
573
606
10
9
3
6
0
636
652
11
9
2
7
0
515
631
12
8
2
6
0
454
586
13
8
2
6
0
513
554
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD