C.c. Tercera Categoria Masc.

Fase Regular - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
BASQUET TERESIANES
2.
LA POBLA DE MAFUMET
3.
CB SALOU B
4.
AD TORREFORTA B
5.
CB MONTBLANC
6.
REUS PLOMS SALLE C
7.
TORREDEMBARRA B.C.
8.
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS
9.
AE CLARET
10.
HYUNDAI - CB CAMBRILS
11.
CB LA SELVA A
12.
A.B. EL VENDRELL 2
13.
CB VALLS SALA RED STAR
14.
REUS DEPORTIU B
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-09-2019 19:30
73
62
70
61
73
56
66
75
29-09-2019 18:15
52
69
100
95
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
62
71
05-10-2019 18:00
63
60
54
49
72
55
81
77
71
78
06-10-2019 19:45
48
92
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
68
61
72
66
56
73
12-10-2019 20:45
61
76
69
55
01-11-2019 19:00
78
68
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
104
71
19-10-2019 18:00
51
62
81
55
20-10-2019 18:00
88
54
20-10-2019 18:15
79
73
82
65
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
98
96
26-10-2019 19:30
68
79
72
82
88
69
27-10-2019 19:45
62
60
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
81
58
02-11-2019 18:00
59
84
60
74
54
65
03-11-2019 18:15
95
71
06-12-2019 12:00
-
-
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
76
78
09-11-2019 19:15
54
57
71
70
10-11-2019 12:15
40
48
81
85
10-11-2019 19:45
51
60
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-11-2019 21:00
68
73
83
74
96
39
17-11-2019 19:30
91
79
08-12-2019 18:00
-
-
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-11-2019 18:00
-
-
-
-
-
-
24-11-2019 16:00
-
-
-
-
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
01-12-2019 18:15
-
-
01-12-2019 19:30
-
-
-
-
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
14-12-2019 19:00
-
-
-
-
-
-
-
-
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
21-12-2019 19:30
-
-
-
-
22-12-2019 18:15
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-01-2020 16:00
-
-
-
-
11-01-2020 19:00
-
-
-
-
12-01-2020 19:45
-
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-01-2020 18:00
-
-
18-01-2020 19:30
-
-
-
-
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-01-2020 19:30
-
-
-
-
-
-
26-01-2020 19:30
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
-
-
02-02-2020 18:15
-
-
02-02-2020 19:45
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
08-02-2020 19:15
-
-
-
-
-
-
09-02-2020 12:15
-
-
09-02-2020 19:30
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
22-02-2020 19:00
-
-
-
-
23-02-2020 18:15
-
-
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-02-2020 19:15
-
-
29-02-2020 19:30
-
-
-
-
-
-
01-03-2020 19:45
-
-
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-03-2020 16:00
-
-
07-03-2020 18:00
-
-
07-03-2020 19:30
-
-
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
14-03-2020 19:15
-
-
-
-
15-03-2020 19:30
-
-
15-03-2020 19:45
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-03-2020 16:00
-
-
-
-
-
-
-
-
22-03-2020 18:15
-
-
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-03-2020 18:00
-
-
-
-
-
-
29-03-2020 19:45
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
-
-
19-04-2020 18:15
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-04-2020 18:00
-
-
-
-
-
-
26-04-2020 19:45
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
09-05-2020 19:30
-
-
09-05-2020 19:30
-
-
-
-
10-05-2020 18:15
-
-
Classificació a la jornada 8
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
8
8
0
0
645
513
2
8
6
2
0
553
478
3
8
6
2
0
575
528
4
8
5
3
0
588
542
5
8
5
3
0
604
584
6
8
5
3
0
563
543
7
7
4
3
0
437
457
8
8
3
5
0
568
558
9
8
3
5
0
563
569
10
6
4
2
0
443
455
11
8
2
6
0
497
618
12
7
2
5
0
425
436
13
8
1
7
0
573
655
14
8
0
8
0
495
593
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD