C.t. Cadet Femeni Promocio

C.t. Cadet Femení Nivell B 2ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
C.B. LLAGOSTERA
2.
CLUB BASQUET GRIFEU
3.
CB QUART-GRUES CRUZ
4.
C.B. SANT GREGORI
5.
CB OLOT TARONJA
6.
C.B. FARNERS
7.
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA
8.
CB BANYOLES
9.
B.C. FONTAJAU - IN2IN
10.
CE PALAMOS BLAU
11.
CB VERGES
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
63
55
10-11-2018 09:30
63
46
10-11-2018 12:00
39
71
48
49
77
50
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
60
46
17-11-2018 12:30
52
67
17-11-2018 12:30
47
69
21
66
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
62
24-11-2018 12:00
45
47
57
31
24-11-2018 19:30
73
27
Descansa
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
46
39
01-12-2018 12:15
53
45
38
71
01-12-2018 12:30
55
52
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
15-12-2018 12:00
-
-
15-12-2018 12:30
-
-
-
-
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
12-01-2019 09:30
-
-
-
-
-
-
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
19-01-2019 12:00
-
-
19-01-2019 12:30
-
-
-
-
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
02-02-2019 09:30
-
-
02-02-2019 12:15
-
-
02-02-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 11:00
-
-
09-02-2019 12:30
-
-
09-02-2019 12:30
-
-
Descansa
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2019 09:30
-
-
16-02-2019 12:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
23-02-2019 12:30
-
-
23-02-2019 16:15
-
-
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
02-03-2019 11:00
-
-
02-03-2019 12:15
-
-
-
-
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
09-03-2019 12:00
-
-
-
-
09-03-2019 19:30
-
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 12:15
-
-
-
-
16-03-2019 12:30
-
-
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
23-03-2019 12:00
-
-
23-03-2019 12:30
-
-
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-03-2019 09:30
-
-
-
-
30-03-2019 12:15
-
-
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-04-2019 10:30
-
-
-
-
-
-
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-04-2019 09:00
-
-
27-04-2019 09:30
-
-
-
-
-
-
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-05-2019 12:00
-
-
04-05-2019 12:30
-
-
-
-
04-05-2019 16:15
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-05-2019 09:30
-
-
11-05-2019 12:15
-
-
11-05-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-05-2019 12:30
-
-
18-05-2019 12:30
-
-
-
-
Descansa
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-05-2019 09:30
-
-
25-05-2019 12:00
-
-
-
-
Descansa
Classificació a la jornada 4
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
4
4
0
0
279
172
2
4
3
1
0
228
167
3
3
3
0
0
177
117
4
4
2
2
0
204
229
5
3
2
1
0
162
142
6
4
1
3
0
147
247
7
3
2
1
0
161
138
8
4
1
3
0
196
223
9
4
1
3
0
220
226
10
3
1
2
0
146
172
11
4
0
4
0
202
289
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD