C.t. Preinfantil Masc.

C.t. Pre-infantil Masculí Nivell A 1ª Fase - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
MASMITJÀ-CESET
2.
C.B. FARNERS
3.
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS
4.
CEEB TORDERA
5.
F.D. CASSANENC
6.
C.B. LLAGOSTERA
7.
CB ROSES
8.
CEB GIRONA
9.
BASQUET VILAFANT
10.
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS
11.
B.C. FONTAJAU IN2IN
12.
CB ADEPAF
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-10-2018 09:00
62
67
06-10-2018 12:00
75
61
06-10-2018 12:00
50
44
06-10-2018 12:15
50
39
62
12
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28
78
13-10-2018 10:45
76
51
54
64
13-10-2018 12:00
69
36
55
68
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-10-2018 09:00
79
74
65
55
20-10-2018 12:00
70
20
50
42
20-10-2018 12:15
67
17
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
32
83
54
53
60
51
27-10-2018 10:30
46
64
27-10-2018 11:00
38
74
27-10-2018 12:30
10
61
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-11-2018 09:00
66
48
68
18
03-11-2018 12:00
75
43
03-11-2018 12:15
83
55
03-11-2018 12:15
61
65
60
31
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-11-2018 09:00
47
79
10-11-2018 11:00
36
86
10-11-2018 11:00
54
71
10-11-2018 12:00
58
75
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
65
42
17-11-2018 11:00
41
66
17-11-2018 12:00
60
21
17-11-2018 12:15
66
58
76
73
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2018 09:00
35
85
54
70
24-11-2018 11:00
88
46
72
33
24-11-2018 12:30
77
43
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
54
55
01-12-2018 11:00
16
66
01-12-2018 12:15
68
59
01-12-2018 12:45
59
60
26-01-2019 12:15
53
58
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 09:00
61
72
15-12-2018 10:30
67
53
55
71
15-12-2018 12:15
72
53
74
58
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
82
31
12-01-2019 10:00
51
60
12-01-2019 11:00
27
77
12-01-2019 12:00
60
37
12-01-2019 12:45
70
73
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
19-01-2019 11:00
58
59
41
84
19-01-2019 12:00
65
50
19-01-2019 12:15
68
57
19-01-2019 12:45
56
41
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
65
15
02-02-2019 10:30
40
58
67
58
02-02-2019 12:15
59
69
62
47
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 10:30
54
56
09-02-2019 11:00
65
50
39
70
09-02-2019 12:30
16
66
52
77
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2019 09:00
75
60
16-02-2019 12:00
69
49
81
39
69
24
16-02-2019 12:15
87
37
51
44
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
32
66
67
78
23-02-2019 11:00
47
78
23-02-2019 12:00
55
65
23-02-2019 12:00
69
56
23-02-2019 12:45
55
83
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-01-2019 12:00
67
39
02-03-2019 10:30
69
48
02-03-2019 12:15
67
17
02-03-2019 12:15
105
53
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
74
09-03-2019 09:15
61
11
09-03-2019 10:30
55
67
09-03-2019 12:00
54
57
82
58
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 09:30
29
74
35
63
45
49
16-03-2019 12:15
63
56
16-03-2019 12:15
77
27
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-03-2019 09:00
67
83
62
45
23-03-2019 10:30
92
51
23-03-2019 10:30
37
54
23-03-2019 11:00
56
66
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
63
36
91
64
30-03-2019 11:00
57
60
30-03-2019 11:00
24
62
30-03-2019 11:00
52
51
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-04-2019 09:00
86
50
60
73
06-04-2019 10:30
68
66
06-04-2019 12:00
64
43
06-04-2019 12:15
54
62
Classificació a la jornada 22
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
22
20
2
0
1624
1116
2
22
19
3
0
1492
1123
3
22
18
4
0
1460
993
4
22
15
7
0
1369
1118
5
22
13
9
0
1330
1142
6
22
12
10
0
1376
1295
7
22
10
12
0
1289
1206
8
22
8
14
0
1295
1312
9
22
7
15
0
1074
1397
10
22
5
17
0
1151
1459
11
22
4
18
0
988
1351
12
22
1
21
0
646
1582
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD