C.t. Sots 25 Masculi B.

Fase Previa - 02
Jornada:
Equips del grup
1.
MANYANET SANT ANDREU
2.
BÀSQUET-CEISSA
3.
AE LES CORTS-UBAE
4.
A.B. RONÇANA
5.
CLUB BÀSQUET TONA
6.
CANOVELLES BC
7.
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
8.
CLUB BASQUET GUINARDÓ-TREVOL
9.
CB TORELLÓ S25M
10.
CB PARETS
11.
A.E. BELLSPORT
12.
C.B. RAMON LLULL VERMELL
13.
C.E. VILATORTA NEGRE
14.
AEC COLLBLANC S25 B
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
45
29-09-2018 16:00
54
73
39
120
85
46
79
34
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
78
69
74
49
53
79
38
07-10-2018 19:45
77
60
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
72
67
78
59
54
46
52
63
65
48
63
68
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
45
71
20-10-2018 17:45
48
60
20-10-2018 19:30
56
50
38
42
73
34
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-10-2018 10:00
56
71
72
30
28-10-2018 10:30
71
63
28-10-2018 12:30
56
63
73
66
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
89
03-11-2018 16:00
79
64
47
44
04-11-2018 19:45
62
55
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-11-2018 12:30
33
55
48
59
74
80
53
45
61
42
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
82
17-11-2018 16:00
75
50
51
73
17-11-2018 19:45
53
68
56
45
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
66
50
51
81
57
64
22-12-2018 19:30
76
32
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-12-2018 16:00
66
61
44
47
64
75
68
49
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 17:30
61
51
16-12-2018 12:00
54
59
63
39
16-12-2018 19:00
78
46
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 16:00
51
74
58
65
41
57
62
52
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
19-01-2019 16:00
57
74
70
45
70
46
20-01-2019 19:00
61
42
20-01-2019 19:45
77
65
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
74
67
59
80
38
03-02-2019 19:45
59
51
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
38
49
74
46
48
52
50
10-02-2019 10:30
56
55
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
45
56
62
56
46
61
82
68
68
69
66
51
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
97
45
23-02-2019 16:00
83
60
23-02-2019 17:30
60
56
30
59
65
60
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-01-2019 19:30
64
56
41
60
02-03-2019 16:00
47
49
55
61
03-03-2019 18:30
44
34
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
56
09-03-2019 17:30
77
66
10-03-2019 10:30
75
71
72
70
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
57
100
82
51
69
38
-
-
17-03-2019 19:45
59
48
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Classificació a la jornada 20
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
20
18
2
0
1429
998
2
20
17
3
0
1387
995
3
20
14
6
0
1291
1109
4
20
13
7
0
1288
1233
5
20
13
7
0
1189
1044
6
19
13
5
1
1026
989
7
20
10
10
0
1061
975
8
18
11
7
0
1094
1036
9
20
8
12
0
1152
1180
10
20
8
12
0
1140
1212
11
20
6
14
0
1058
1148
12
20
3
17
0
916
1329
13
20
2
18
0
1016
1415
14
19
2
17
0
971
1355
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD