C.t. Sots 25 Masculi B.

Fase Previa - 02
Jornada:
Equips del grup
1.
MANYANET SANT ANDREU
2.
BÀSQUET-CEISSA
3.
AE LES CORTS-UBAE
4.
A.B. RONÇANA
5.
CLUB BÀSQUET TONA
6.
CANOVELLES BC
7.
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL
8.
CLUB BASQUET GUINARDÓ-TREVOL
9.
CB TORELLÓ S25M
10.
CB PARETS
11.
A.E. BELLSPORT
12.
C.B. RAMON LLULL VERMELL
13.
C.E. VILATORTA NEGRE
14.
AEC COLLBLANC S25 B
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
45
29-09-2018 16:00
54
73
39
120
85
46
79
34
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
78
69
74
49
53
79
38
07-10-2018 19:45
77
60
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
72
67
78
59
54
46
52
63
65
48
63
68
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
45
71
20-10-2018 17:45
48
60
20-10-2018 19:30
56
50
38
42
73
34
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-10-2018 10:00
56
71
72
30
28-10-2018 10:30
71
63
28-10-2018 12:30
56
63
73
66
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
53
89
03-11-2018 16:00
79
64
47
44
04-11-2018 19:45
62
55
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-11-2018 12:30
33
55
48
59
74
80
53
45
61
42
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
82
17-11-2018 16:00
75
50
51
73
17-11-2018 19:45
53
68
56
45
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
66
50
51
81
57
64
22-12-2018 19:30
76
32
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-12-2018 16:00
66
61
44
47
64
75
68
49
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 17:30
61
51
16-12-2018 12:00
54
59
63
39
16-12-2018 19:00
78
46
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 16:00
51
74
58
65
41
57
62
52
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
19-01-2019 16:00
57
74
70
45
70
46
20-01-2019 19:00
61
42
20-01-2019 19:45
77
65
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
74
67
59
80
38
03-02-2019 19:45
59
51
53
60
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
38
49
74
46
48
52
50
10-02-2019 10:30
56
55
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
45
56
62
56
46
61
82
68
68
69
66
51
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
97
45
23-02-2019 16:00
83
60
23-02-2019 17:30
60
56
30
59
65
60
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-01-2019 19:30
64
56
41
60
02-03-2019 16:00
47
49
55
61
03-03-2019 18:30
44
34
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
56
09-03-2019 17:30
77
66
10-03-2019 10:30
75
71
72
70
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
57
100
82
51
69
38
61
53
17-03-2019 19:45
59
48
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
73
52
52
72
61
52
24-03-2019 18:00
55
103
24-03-2019 18:30
60
46
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-03-2019 16:00
45
44
48
58
69
41
72
52
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
68
51
88
54
06-04-2019 17:30
79
62
42
61
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-04-2019 16:00
58
56
27-04-2019 16:00
57
93
28-04-2019 10:30
57
63
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
49
61
53
24
05-05-2019 18:30
63
68
70
63
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-05-2019 16:00
64
61
11-05-2019 17:45
2
0-
23
66
12-05-2019 10:30
57
74
39
54
Classificació a la jornada 26
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
26
23
3
0
1783
1232
2
26
22
4
0
1816
1312
3
26
19
7
0
1555
1294
4
26
18
8
0
1688
1591
5
26
16
10
0
1574
1402
6
26
16
10
0
1585
1509
7
25
16
8
1
1358
1322
8
26
13
13
0
1399
1287
9
26
11
15
0
1464
1544
10
26
11
15
0
1430
1541
11
26
7
19
0
1360
1493
12
26
3
23
0
1362
1808
13
25
4
21
0
1073
1595
14
26
2
24
0
1273
1790
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD