C.t. Sots 21 Masc. Nivell B

Fase Previa - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
VALLDOREIX FC
3.
SANT IGNASI
4.
ACB PALAU GROC
5.
CAT - 2000
6.
C.B. MANYANET LES CORTS
7.
U.B. LLEFIÀ B
8.
CB CENTELLES
9.
U.E.B. MARTORELLES
10.
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
11.
A.B. GORNAL
12.
C.E.B. SANT JORDI
13.
BIM
14.
CANOVELLES BC
15.
C.B. VILADECAVALLS - NEGRE
16.
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-09-2018 16:30
46
43
49
44
23-09-2018 16:30
81
53
09-12-2018 12:30
-
-
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-09-2018 09:45
68
46
29-09-2018 12:00
41
50
29-09-2018 17:30
70
58
51
42
29-09-2018 20:30
45
50
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-10-2018 13:00
59
42
06-10-2018 16:30
54
53
07-10-2018 12:30
59
49
45
43
07-10-2018 19:00
76
54
79
38
Descansa
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-10-2018 16:00
45
56
56
35
13-10-2018 19:30
62
55
21-10-2018 12:00
79
45
-
-
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
48
70
20-10-2018 16:30
69
49
20-10-2018 17:30
74
42
48
60
20-10-2018 19:30
59
56
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-10-2018 09:45
59
51
65
62
81
68
27-10-2018 19:30
100
54
57
58
28-10-2018 12:30
68
59
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-11-2018 13:00
71
69
03-11-2018 16:00
41
73
03-11-2018 16:30
46
50
65
66
-
-
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
71
40
10-11-2018 19:30
48
31
76
75
10-11-2018 19:30
69
36
11-11-2018 12:30
80
56
87
52
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
47
50
17-11-2018 12:00
-
-
17-11-2018 12:30
54
85
17-11-2018 16:00
48
57
17-11-2018 16:30
45
55
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2018 16:30
-
-
24-11-2018 17:00
-
-
24-11-2018 19:30
-
-
25-11-2018 12:30
-
-
25-11-2018 19:30
-
-
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-12-2018 09:45
-
-
-
-
01-12-2018 13:00
-
-
02-12-2018 16:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 16:30
-
-
-
-
-
-
15-12-2018 19:30
-
-
16-12-2018 12:30
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 13:00
-
-
12-01-2019 16:00
-
-
12-01-2019 17:30
-
-
12-01-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
19-01-2019 16:30
-
-
-
-
20-01-2019 12:30
-
-
-
-
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-02-2019 09:45
-
-
-
-
-
-
02-02-2019 16:00
-
-
02-02-2019 17:00
-
-
02-02-2019 17:30
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 09:45
-
-
09-02-2019 16:00
-
-
09-02-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2019 13:00
-
-
16-02-2019 16:30
-
-
17-02-2019 12:30
-
-
17-02-2019 16:30
-
-
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
23-02-2019 16:00
-
-
23-02-2019 16:00
-
-
23-02-2019 17:00
-
-
23-02-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-03-2019 13:00
-
-
-
-
02-03-2019 16:30
-
-
03-03-2019 16:30
-
-
-
-
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
09-03-2019 16:00
-
-
09-03-2019 16:00
-
-
09-03-2019 17:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 13:00
-
-
-
-
16-03-2019 17:30
-
-
-
-
17-03-2019 19:00
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-03-2019 09:45
-
-
-
-
23-03-2019 17:00
-
-
24-03-2019 12:30
-
-
Descansa
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
30-03-2019 16:30
-
-
30-03-2019 17:30
-
-
31-03-2019 16:30
-
-
Descansa
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
06-04-2019 16:30
-
-
06-04-2019 17:00
-
-
06-04-2019 19:30
-
-
07-04-2019 19:00
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-04-2019 09:45
-
-
13-04-2019 13:00
-
-
13-04-2019 16:00
-
-
13-04-2019 17:30
-
-
14-04-2019 16:30
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
27-04-2019 16:30
-
-
27-04-2019 17:00
-
-
-
-
28-04-2019 19:00
-
-
Descansa
Jornada 27
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-05-2019 09:45
-
-
-
-
04-05-2019 13:00
-
-
-
-
04-05-2019 17:30
-
-
Jornada 28
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-05-2019 17:00
-
-
12-05-2019 12:30
-
-
12-05-2019 16:30
-
-
12-05-2019 19:00
-
-
Descansa
Jornada 29
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-05-2019 09:45
-
-
-
-
-
-
18-05-2019 17:30
-
-
-
-
Descansa
Jornada 30
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-05-2019 16:00
-
-
-
-
25-05-2019 16:30
-
-
-
-
26-05-2019 16:30
-
-
26-05-2019 19:00
-
-
Classificació a la jornada 9
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
2
9
6
3
0
472
463
3
7
6
1
0
466
352
4
7
6
1
0
413
356
5
8
5
3
0
458
410
6
9
4
5
0
511
548
7
8
5
3
0
478
398
8
7
5
2
0
332
277
9
8
4
3
1
442
356
10
8
2
6
0
458
577
11
6
3
3
0
326
291
12
8
1
7
0
401
595
13
6
1
5
0
334
374
14
6
1
5
0
327
399
15
7
0
7
0
346
464
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD