C.t. Sots 21 Masc. Nivell B

Fase Previa - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
VALLDOREIX FC
3.
SANT IGNASI
4.
ACB PALAU GROC
5.
CAT - 2000
6.
C.B. MANYANET LES CORTS
7.
U.B. LLEFIÀ B
8.
CB CENTELLES
9.
U.E.B. MARTORELLES
10.
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
11.
A.B. GORNAL
12.
C.E.B. SANT JORDI
13.
BIM
14.
CANOVELLES BC
15.
C.B. VILADECAVALLS - NEGRE
16.
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-09-2018 16:30
46
43
49
44
23-09-2018 16:30
81
53
22-12-2018 17:30
66
64
56
66
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-09-2018 09:45
68
46
29-09-2018 12:00
41
50
29-09-2018 17:30
70
58
51
42
29-09-2018 20:30
45
50
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-10-2018 13:00
59
42
06-10-2018 16:30
54
53
07-10-2018 12:30
59
49
45
43
07-10-2018 19:00
76
54
79
38
Descansa
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-10-2018 16:00
45
56
56
35
13-10-2018 19:30
62
55
21-10-2018 12:00
79
45
58
61
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
48
70
20-10-2018 16:30
69
49
20-10-2018 17:30
74
42
48
60
20-10-2018 19:30
59
56
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-10-2018 09:45
59
51
65
62
81
68
27-10-2018 19:30
100
54
57
58
28-10-2018 12:30
68
59
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-11-2018 13:00
71
69
03-11-2018 16:00
41
73
03-11-2018 16:30
46
50
65
66
53
46
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
71
40
10-11-2018 19:30
48
31
76
75
10-11-2018 19:30
69
36
11-11-2018 12:30
80
56
87
52
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
47
50
17-11-2018 12:00
52
44
17-11-2018 12:30
54
85
17-11-2018 16:00
48
57
17-11-2018 16:30
45
55
45
53
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2018 16:30
40
51
24-11-2018 17:00
71
33
24-11-2018 19:30
62
60
25-11-2018 12:30
77
45
25-11-2018 19:30
83
45
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-12-2018 09:45
62
45
63
55
65
59
01-12-2018 13:00
62
77
02-12-2018 16:00
43
31
58
55
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
82
51
15-12-2018 16:30
51
38
15-12-2018 19:30
68
77
69
54
71
51
16-12-2018 12:30
60
55
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 13:00
34
87
12-01-2019 17:30
80
67
12-01-2019 19:30
68
40
13-01-2019 12:30
36
62
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
42
65
19-01-2019 16:30
44
51
65
47
20-01-2019 12:30
55
49
51
52
82
54
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
50
45
02-02-2019 09:45
45
53
62
73
02-02-2019 17:00
60
64
02-02-2019 17:30
67
60
03-02-2019 12:30
42
43
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 09:45
63
38
70
44
67
71
09-02-2019 19:30
42
43
10-02-2019 12:30
64
65
Descansa
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2019 13:00
45
77
16-02-2019 16:30
49
55
16-02-2019 19:30
62
69
64
46
11-03-2019 22:00
54
43
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
47
59
58
63
23-02-2019 13:00
65
69
23-02-2019 15:30
47
75
23-02-2019 18:45
66
56
23-02-2019 21:15
55
57
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-03-2019 13:00
35
63
52
53
02-03-2019 16:30
60
42
02-03-2019 19:30
63
58
59
65
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
73
64
09-03-2019 17:00
52
73
09-03-2019 18:45
82
61
10-03-2019 12:30
46
60
68
65
Descansa
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 13:00
54
76
56
42
16-03-2019 17:30
77
42
17-03-2019 12:00
44
55
81
35
54
58
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-03-2019 20:30
-
-
23-03-2019 09:45
-
-
-
-
24-03-2019 12:45
-
-
Descansa
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
30-03-2019 16:30
-
-
30-03-2019 17:30
-
-
30-03-2019 19:30
-
-
Descansa
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
06-04-2019 16:00
-
-
06-04-2019 19:30
-
-
07-04-2019 19:00
-
-
11-05-2019 16:30
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-04-2019 09:45
-
-
13-04-2019 13:00
-
-
13-04-2019 17:30
-
-
13-04-2019 19:30
-
-
14-04-2019 12:30
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
27-04-2019 17:00
-
-
27-04-2019 17:30
-
-
-
-
28-04-2019 19:00
-
-
Descansa
Jornada 27
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-05-2019 09:45
-
-
-
-
04-05-2019 13:00
-
-
-
-
04-05-2019 17:30
-
-
Jornada 28
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-05-2019 17:00
-
-
12-05-2019 12:45
-
-
12-05-2019 16:30
-
-
12-05-2019 19:00
-
-
Descansa
Jornada 29
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-05-2019 09:45
-
-
-
-
18-05-2019 17:30
-
-
-
-
-
-
Descansa
Jornada 30
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-05-2019 16:00
-
-
-
-
25-05-2019 16:30
-
-
-
-
26-05-2019 16:30
-
-
26-05-2019 19:00
-
-
Classificació a la jornada 21
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
2
20
16
4
0
1153
1019
3
20
13
7
0
1181
1056
4
20
12
8
0
1283
1049
5
19
13
6
0
1127
958
6
20
11
9
0
1213
1160
7
20
11
9
0
1018
1030
8
19
10
9
0
1087
1039
9
20
9
11
0
1206
1256
10
19
10
9
0
969
973
11
20
10
9
1
1123
991
12
19
6
13
0
1037
1167
13
20
3
17
0
1032
1255
14
19
3
16
0
1020
1378
15
19
3
16
0
924
1269
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD