C.c. Sots-25 Masculi A

Fase Previa - 02
Jornada:
Equips del grup
1.
VIROLAI
2.
AE BOET MATARO
3.
EPSA A
4.
C.B. COLL
5.
AE SANT ANDREU NATZARET
6.
BASQUET NEUS B
7.
ORLANDAI A
8.
BÀSQUET NOU BARRIS B
9.
BASKET CORAS
10.
C.B. CANET
11.
CLUB DE BASQUET POBLENOU
12.
CONDORCHERM - AB PREMIA
13.
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS
14.
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-09-2018 16:00
-
-
29-09-2018 19:15
-
-
29-09-2018 17:45
-
-
-
-
-
-
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-10-2018 16:00
-
-
-
-
07-10-2018 12:30
-
-
-
-
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-10-2018 16:00
-
-
14-10-2018 19:30
-
-
-
-
-
-
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
21-10-2018 18:00
-
-
21-10-2018 19:30
-
-
-
-
20-10-2018 19:15
-
-
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-10-2018 16:00
-
-
27-10-2018 16:00
-
-
-
-
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
04-11-2018 19:30
-
-
04-11-2018 16:00
-
-
04-11-2018 12:30
-
-
-
-
-
-
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-11-2018 16:00
-
-
11-11-2018 19:30
-
-
10-11-2018 16:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-11-2018 16:00
-
-
18-11-2018 12:30
-
-
-
-
17-11-2018 19:15
-
-
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2018 16:00
-
-
25-11-2018 19:30
-
-
24-11-2018 16:00
-
-
25-11-2018 18:00
-
-
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
02-12-2018 19:00
-
-
01-12-2018 19:15
-
-
01-12-2018 17:45
-
-
-
-
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 16:00
-
-
15-12-2018 16:00
-
-
16-12-2018 18:00
-
-
16-12-2018 16:00
-
-
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
12-01-2019 17:45
-
-
13-01-2019 19:00
-
-
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
19-01-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
20-01-2019 16:00
-
-
-
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-02-2019 19:30
-
-
03-02-2019 12:30
-
-
03-02-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 16:00
-
-
-
-
09-02-2019 17:45
-
-
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
17-02-2019 18:00
-
-
16-02-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
24-02-2019 19:30
-
-
23-02-2019 16:00
-
-
-
-
23-02-2019 17:45
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-03-2019 16:00
-
-
03-03-2019 18:00
-
-
-
-
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
09-03-2019 16:00
-
-
10-03-2019 19:30
-
-
09-03-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
17-03-2019 19:00
-
-
17-03-2019 12:30
-
-
17-03-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-03-2019 18:00
-
-
23-03-2019 16:00
-
-
-
-
23-03-2019 16:00
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-03-2019 17:45
-
-
30-03-2019 19:15
-
-
31-03-2019 19:00
-
-
31-03-2019 12:30
-
-
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
07-04-2019 18:00
-
-
06-04-2019 16:00
-
-
07-04-2019 19:30
-
-
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-04-2019 16:00
-
-
27-04-2019 17:45
-
-
27-04-2019 19:15
-
-
28-04-2019 12:30
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
05-05-2019 18:00
-
-
04-05-2019 16:00
-
-
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
11-05-2019 16:00
-
-
-
-
-
-
11-05-2019 19:15
-
-
-
-
Classificació a la jornada 1
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD