C.c. Segona Categoria Fem.

Segona Femenina - Fase Previa - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
MONICA RO UNGLES - AECAM
2.
CB ROSES
3.
B.C. FONTAJAU - IN2IN
4.
CLUB BASQUET SANT HILARI
5.
CEEB TORDERA
6.
C.B. VILABLAREIX
7.
CESET
8.
C.B. RODA A
9.
C.B. FARNERS
10.
F.D. CASSANENC
11.
CLUB BÀSQUET TONA
12.
CB OLOT
13.
C.E. ONYAR
14.
HYUNDAI PADRO VILAFANT
15.
FEMENÍ OSONA A
16.
CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-09-2018 17:30
71
49
79
60
69
50
15-09-2018 19:00
77
39
16-09-2018 17:00
48
68
22-12-2018 16:00
66
70
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
37
63
22-09-2018 16:00
73
66
22-09-2018 16:00
49
55
45
62
22-09-2018 19:00
70
50
22-09-2018 19:00
33
66
71
60
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-09-2018 17:30
74
63
64
63
29-09-2018 17:45
59
56
29-09-2018 18:00
56
44
30-09-2018 12:00
41
49
16-12-2018 12:30
60
30
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-10-2018 17:45
47
45
75
64
62
58
06-10-2018 19:00
79
47
06-10-2018 19:00
64
32
62
55
70
46
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-10-2018 17:45
34
72
13-10-2018 17:45
51
74
13-10-2018 17:45
87
63
51
60
21-12-2018 21:15
69
67
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-10-2018 17:45
67
44
20-10-2018 17:45
56
46
63
81
20-10-2018 19:30
47
53
21-10-2018 12:00
55
49
61
53
21-10-2018 17:00
61
48
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
52
75
75
35
73
74
27-10-2018 17:45
61
73
56
62
27-10-2018 17:45
88
42
27-10-2018 18:00
53
45
36
73
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-11-2018 20:15
39
45
03-11-2018 17:45
51
85
61
78
03-11-2018 19:15
43
69
04-11-2018 16:45
67
56
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
51
10-11-2018 16:00
48
58
81
59
10-11-2018 19:30
60
55
11-11-2018 11:00
56
72
48
54
11-11-2018 19:00
71
62
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
17-11-2018 17:30
52
66
47
52
17-11-2018 17:45
50
60
61
58
52
65
17-11-2018 19:15
84
28
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
24-11-2018 16:00
75
82
59
47
24-11-2018 19:00
89
66
24-11-2018 19:30
44
72
24-11-2018 19:30
90
57
56
73
44
56
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
52
55
01-12-2018 17:45
78
45
67
64
68
43
01-12-2018 19:00
36
80
52
45
67
74
24-03-2019 12:15
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-12-2018 16:00
27
73
15-12-2018 16:00
59
46
15-12-2018 17:30
77
60
15-12-2018 19:00
75
66
16-12-2018 19:00
74
64
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 16:00
46
67
70
67
12-01-2019 16:00
46
60
12-01-2019 17:30
35
48
103
46
71
44
12-01-2019 18:45
74
33
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
51
74
64
72
19-01-2019 17:30
37
45
19-01-2019 17:45
29
90
19-01-2019 17:45
52
41
19-01-2019 19:00
86
43
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-02-2019 17:30
52
38
59
68
47
66
02-02-2019 19:00
68
46
03-02-2019 18:00
68
46
10-02-2019 12:00
45
77
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
81
50
09-02-2019 17:30
71
31
87
47
09-02-2019 17:45
62
55
09-02-2019 18:00
68
54
09-02-2019 18:45
63
32
89
58
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2019 17:30
52
56
16-02-2019 17:45
56
73
16-02-2019 19:00
59
56
16-02-2019 19:00
50
43
16-02-2019 19:00
35
68
64
46
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-02-2019 16:00
66
58
62
53
30
57
82
57
23-02-2019 17:45
79
48
23-02-2019 18:00
65
39
49
58
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-01-2019 17:30
88
34
02-03-2019 17:30
45
49
02-03-2019 19:00
47
75
-
-
12-04-2019 20:30
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
40
50
09-03-2019 17:45
80
45
65
41
09-03-2019 18:30
43
54
09-03-2019 19:00
59
74
09-03-2019 19:15
60
84
09-03-2019 19:45
45
50
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 17:30
67
31
16-03-2019 17:30
40
48
55
69
62
51
16-03-2019 19:00
35
78
51
59
67
77
75
67
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-03-2019 16:00
-
-
23-03-2019 17:45
-
-
-
-
23-03-2019 18:00
-
-
24-03-2019 17:45
-
-
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
30-03-2019 17:30
-
-
-
-
30-03-2019 17:45
-
-
30-03-2019 19:00
-
-
31-03-2019 18:00
-
-
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-04-2019 17:45
-
-
06-04-2019 17:45
-
-
-
-
-
-
-
-
06-04-2019 20:30
-
-
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
13-04-2019 17:30
-
-
13-04-2019 17:30
-
-
13-04-2019 17:45
-
-
13-04-2019 18:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 27
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-04-2019 16:00
-
-
27-04-2019 17:45
-
-
27-04-2019 19:00
-
-
-
-
-
-
Jornada 28
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-05-2019 17:45
-
-
04-05-2019 17:45
-
-
04-05-2019 18:00
-
-
04-05-2019 19:00
-
-
05-05-2019 18:45
-
-
Jornada 29
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-05-2019 16:00
-
-
-
-
11-05-2019 17:30
-
-
11-05-2019 17:45
-
-
11-05-2019 19:00
-
-
-
-
Jornada 30
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
18-05-2019 17:45
-
-
18-05-2019 17:45
-
-
-
-
18-05-2019 19:00
-
-
19-05-2019 18:45
-
-
Classificació a la jornada 22
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
22
20
2
0
1506
1112
2
22
18
4
0
1590
1106
3
22
15
7
0
1326
1157
4
21
15
6
0
1318
1047
5
22
12
10
0
1282
1202
6
22
12
10
0
1333
1240
7
21
13
8
0
1282
1242
8
21
13
8
0
1350
1284
9
22
11
11
0
1255
1300
10
22
10
12
0
1307
1342
11
22
10
12
0
1246
1249
12
22
7
15
0
1186
1274
13
20
8
12
0
1040
1246
14
22
4
18
0
1107
1464
15
21
5
16
0
1134
1354
16
22
0
22
0
937
1580
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD