C.c. Primera Categoria Masc.

Primera Masculina Fase Previa - 01
Jornada:
Equips del grup
1.
CB SANTFELIUENC A
2.
CB PRAT- TAXI LINE
3.
AD TORREFORTA A
4.
CB.ÀGUILES-PLASFOC
5.
BÀSQUET SANT BOI A
6.
BÀSQUET RIBES
7.
A. B. EL VENDRELL 1
8.
C.B. GAVÀ 1
9.
CENTRE CATÒLIC L'H
10.
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA
11.
CBVALLS BNA
12.
PANSALUD ELS MONJOS BC A
13.
NOU BÀSQUET OLESA A
14.
DIFFSALUT ALMEDA
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-09-2018 17:45
81
61
67
56
29-09-2018 19:30
69
77
62
75
95
57
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
67
69
06-10-2018 18:00
81
74
63
51
100
92
80
61
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-10-2018 17:30
66
72
67
60
67
68
58
77
65
55
79
68
54
69
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
70
59
20-10-2018 18:00
65
56
68
67
64
87
65
58
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
62
76
66
73
57
63
27-10-2018 19:30
50
72
61
56
64
62
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
76
72
81
78
73
66
67
79
68
73
92
81
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-11-2018 18:00
67
77
65
59
74
72
10-11-2018 18:30
80
69
10-11-2018 19:00
64
52
68
58
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
67
54
80
37
17-11-2018 19:45
72
62
88
74
73
64
71
68
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
70
61
24-11-2018 19:00
81
90
56
73
80
77
76
73
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
01-12-2018 18:00
60
79
72
79
70
69
82
86
02-12-2018 19:45
65
47
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
77
70
64
44
15-12-2018 19:00
64
72
76
69
59
67
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2019 18:00
88
63
68
58
12-01-2019 19:30
55
63
62
61
67
73
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
83
80
19-01-2019 18:15
82
55
79
61
57
76
64
69
71
69
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
57
67
02-02-2019 18:00
78
84
63
81
03-02-2019 12:00
63
71
83
84
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-02-2019 18:00
65
66
53
67
77
70
60
55
61
59
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
71
53
62
53
48
57
85
70
50
70
17-02-2019 18:15
75
63
68
75
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
78
62
59
71
23-02-2019 19:30
49
71
68
73
86
69
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
74
64
65
76
70
65
60
57
03-03-2019 12:45
69
64
47
63
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
58
61
79
81
56
79
66
76
78
57
71
63
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2019 16:00
56
64
16-03-2019 18:00
84
68
79
68
17-03-2019 18:00
83
66
76
79
74
63
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
69
75
23-03-2019 18:00
57
69
72
53
81
88
86
72
87
75
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-03-2019 18:00
73
55
92
88
68
78
57
60
64
72
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-04-2019 17:00
65
54
68
65
06-04-2019 19:30
77
60
57
64
79
67
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Classificació a la jornada 23
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
23
17
6
0
1666
1501
2
23
17
6
0
1546
1417
3
23
16
7
0
1597
1404
4
23
15
8
0
1631
1531
5
23
15
8
0
1652
1524
6
23
15
8
0
1675
1611
7
23
14
9
0
1585
1613
8
23
13
10
0
1570
1587
9
23
9
14
0
1537
1643
10
23
8
15
0
1409
1551
11
23
6
17
0
1528
1622
12
23
6
17
0
1507
1702
13
23
5
18
0
1492
1594
14
23
5
18
0
1479
1574
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD