Resultats i classificacions C.C. PRE-INFANTIL FEMENI


Competició: C.T. PRE-INFANTIL FEMENÍ NIVELL B - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 09:30 LES ALZINES CB SALT CE ONYAR BLAU 33 69
18/11/2017 10:45 ESCOLA PIA OLOT U.E. BASQUET CADAQUÉS 48 27
18/11/2017 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA PROAUTO CE CALDES M. 14 55
18/11/2017 10:30 CB VERGES C,B, SANT FELIU 47 42
18/11/2017 09:30 CCE MONTESSORI-PALAU C.B. CAMPDEVÀNOL 69 19
Descansa VALL D'EN BAS
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 10:30 C,B, SANT FELIU LES ALZINES CB SALT 61 44
25/11/2017 10:30 PROAUTO CE CALDES M. CB VERGES 68 29
25/11/2017 12:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS VALL D'EN BAS 32 52
25/11/2017 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL ESCOLA PIA OLOT 26 39
25/11/2017 11:00 CCE MONTESSORI-PALAU CE ONYAR BLAU 39 79
Descansa UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/2017 17:45 LES ALZINES CB SALT PROAUTO CE CALDES M. 44 71
02/12/2017 10:45 CE ONYAR BLAU C,B, SANT FELIU 77 40
02/12/2017 09:30 VALL D'EN BAS C.B. CAMPDEVÀNOL 56 42
02/12/2017 12:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA U.E. BASQUET CADAQUÉS 65 40
23/12/2017 10:00 CCE MONTESSORI-PALAU ESCOLA PIA OLOT 42 25
Descansa CB VERGES
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 09:00 C,B, SANT FELIU CCE MONTESSORI-PALAU 36 52
27/01/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. CE ONYAR BLAU 58 62
16/12/2017 09:30 ESCOLA PIA OLOT VALL D'EN BAS 56 50
16/12/2017 10:30 CB VERGES U.E. BASQUET CADAQUÉS 73 35
16/12/2017 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA C.B. CAMPDEVÀNOL 49 33
Descansa LES ALZINES CB SALT
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 11:00 LES ALZINES CB SALT U.E. BASQUET CADAQUÉS 60 43
18/01/2018 18:30 C,B, SANT FELIU PROAUTO CE CALDES M. 53 43
27/01/2018 10:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ESCOLA PIA OLOT 29 45
13/01/2018 10:30 CB VERGES C.B. CAMPDEVÀNOL 70 33
13/01/2018 11:00 CCE MONTESSORI-PALAU VALL D'EN BAS 35 36
Descansa CE ONYAR BLAU
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. CCE MONTESSORI-PALAU 49 44
21/01/2018 11:30 U.E. BASQUET CADAQUÉS CE ONYAR BLAU 23 73
20/01/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL LES ALZINES CB SALT 37 65
20/01/2018 09:30 ESCOLA PIA OLOT CB VERGES 40 37
20/01/2018 12:30 VALL D'EN BAS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 34 15
Descansa C,B, SANT FELIU
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 09:30 LES ALZINES CB SALT ESCOLA PIA OLOT 44 40
03/02/2018 10:45 CE ONYAR BLAU C.B. CAMPDEVÀNOL 50 -
03/02/2018 12:00 C,B, SANT FELIU U.E. BASQUET CADAQUÉS 77 40
03/02/2018 10:30 CB VERGES VALL D'EN BAS 69 68
03/02/2018 11:00 CCE MONTESSORI-PALAU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 42 10
Descansa PROAUTO CE CALDES M.
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 11:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS PROAUTO CE CALDES M. 26 54
27/01/2018 16:35 C.B. CAMPDEVÀNOL C,B, SANT FELIU 15 58
10/02/2018 09:30 ESCOLA PIA OLOT CE ONYAR BLAU 37 69
10/02/2018 12:30 VALL D'EN BAS LES ALZINES CB SALT 54 44
10/02/2018 10:45 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CB VERGES 56 53
Descansa CCE MONTESSORI-PALAU
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 11:00 LES ALZINES CB SALT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 38 40
17/02/2018 10:45 CE ONYAR BLAU VALL D'EN BAS 68 23
04/03/2018 10:00 C,B, SANT FELIU ESCOLA PIA OLOT 34 38
17/02/2018 11:00 CCE MONTESSORI-PALAU CB VERGES 68 57
28/01/2018 11:00 C.B. CAMPDEVÀNOL PROAUTO CE CALDES M. 3 53
Descansa U.E. BASQUET CADAQUÉS
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 09:30 ESCOLA PIA OLOT PROAUTO CE CALDES M. 43 53
24/02/2018 12:30 VALL D'EN BAS C,B, SANT FELIU 42 51
24/02/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CE ONYAR BLAU 32 52
24/02/2018 10:30 CB VERGES LES ALZINES CB SALT 67 57
24/03/2018 11:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS CCE MONTESSORI-PALAU 29 60
Descansa C.B. CAMPDEVÀNOL
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 12:45 LES ALZINES CB SALT CCE MONTESSORI-PALAU 44 47
03/03/2018 10:45 CE ONYAR BLAU CB VERGES 66 29
03/03/2018 09:00 C,B, SANT FELIU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 46 24
03/03/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. VALL D'EN BAS 60 10
03/03/2018 12:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS C.B. CAMPDEVÀNOL 77 36
Descansa ESCOLA PIA OLOT
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 09:00 CE ONYAR BLAU LES ALZINES CB SALT 65 32
10/03/2018 11:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS ESCOLA PIA OLOT 39 56
10/03/2018 09:00 PROAUTO CE CALDES M. UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 58 30
10/03/2018 12:30 C,B, SANT FELIU CB VERGES 49 52
10/03/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL CCE MONTESSORI-PALAU 22 64
Descansa VALL D'EN BAS
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 09:30 LES ALZINES CB SALT C,B, SANT FELIU 36 53
17/03/2018 10:30 CB VERGES PROAUTO CE CALDES M. 37 59
17/03/2018 12:30 VALL D'EN BAS U.E. BASQUET CADAQUÉS 59 37
17/03/2018 11:00 ESCOLA PIA OLOT C.B. CAMPDEVÀNOL 45 29
17/03/2018 10:45 CE ONYAR BLAU CCE MONTESSORI-PALAU 47 49
Descansa UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. LES ALZINES CB SALT 48 28
07/04/2018 09:00 C,B, SANT FELIU CE ONYAR BLAU 44 73
07/04/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL VALL D'EN BAS 9 59
07/04/2018 11:30 U.E. BASQUET CADAQUÉS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 45 37
07/04/2018 12:30 ESCOLA PIA OLOT CCE MONTESSORI-PALAU 45 53
Descansa CB VERGES
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/04/2018 18:30 CCE MONTESSORI-PALAU C,B, SANT FELIU 39 26
14/04/2018 10:45 CE ONYAR BLAU PROAUTO CE CALDES M. 52 45
14/04/2018 12:30 VALL D'EN BAS ESCOLA PIA OLOT 52 37
14/04/2018 11:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS CB VERGES 30 73
14/04/2018 11:15 C.B. CAMPDEVÀNOL UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 23 31
Descansa LES ALZINES CB SALT
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 12:00 U.E. BASQUET CADAQUÉS LES ALZINES CB SALT 34 41
21/04/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. C,B, SANT FELIU 60 22
21/04/2018 09:30 ESCOLA PIA OLOT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 63 13
21/04/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL CB VERGES 15 65
21/04/2018 12:30 VALL D'EN BAS CCE MONTESSORI-PALAU 38 53
Descansa CE ONYAR BLAU
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2018 18:30 CCE MONTESSORI-PALAU PROAUTO CE CALDES M. 41 45
28/04/2018 10:45 CE ONYAR BLAU U.E. BASQUET CADAQUÉS 61 11
28/04/2018 11:00 LES ALZINES CB SALT C.B. CAMPDEVÀNOL 41 25
28/04/2018 10:30 CB VERGES ESCOLA PIA OLOT 52 63
28/04/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA VALL D'EN BAS 46 50
Descansa C,B, SANT FELIU
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 12:30 ESCOLA PIA OLOT LES ALZINES CB SALT 60 32
05/05/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL CE ONYAR BLAU 7 57
05/05/2018 11:30 U.E. BASQUET CADAQUÉS C,B, SANT FELIU 50 53
05/05/2018 12:30 VALL D'EN BAS CB VERGES 37 44
12/05/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA CCE MONTESSORI-PALAU 49 46
Descansa PROAUTO CE CALDES M.
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. U.E. BASQUET CADAQUÉS 68 18
12/05/2018 10:15 C,B, SANT FELIU C.B. CAMPDEVÀNOL 53 3
12/05/2018 12:00 CE ONYAR BLAU ESCOLA PIA OLOT 51 48
12/05/2018 12:30 LES ALZINES CB SALT VALL D'EN BAS 37 43
13/05/2018 10:00 CB VERGES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 55 45
Descansa CCE MONTESSORI-PALAU
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA LES ALZINES CB SALT 43 36
19/05/2018 11:00 VALL D'EN BAS CE ONYAR BLAU 46 69
19/05/2018 09:30 ESCOLA PIA OLOT C,B, SANT FELIU 59 36
19/05/2018 10:30 CB VERGES CCE MONTESSORI-PALAU 49 50
19/05/2018 10:30 PROAUTO CE CALDES M. C.B. CAMPDEVÀNOL 59 18
Descansa U.E. BASQUET CADAQUÉS
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/05/2018 09:00 PROAUTO CE CALDES M. ESCOLA PIA OLOT 28 55
26/05/2018 10:30 C,B, SANT FELIU VALL D'EN BAS 40 39
26/05/2018 10:45 CE ONYAR BLAU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 54 4
26/05/2018 09:30 LES ALZINES CB SALT CB VERGES 47 56
26/05/2018 11:00 CCE MONTESSORI-PALAU U.E. BASQUET CADAQUÉS 69 28
Descansa C.B. CAMPDEVÀNOL
Jornada 22 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/06/2018 09:30 CCE MONTESSORI-PALAU LES ALZINES CB SALT 56 21
02/06/2018 10:30 CB VERGES CE ONYAR BLAU 55 60
02/06/2018 10:45 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA C,B, SANT FELIU 41 24
02/06/2018 12:30 VALL D'EN BAS PROAUTO CE CALDES M. 51 58
02/06/2018 12:45 C.B. CAMPDEVÀNOL U.E. BASQUET CADAQUÉS 41 44
Descansa ESCOLA PIA OLOT
Classificació a la jornada 22
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CE ONYAR BLAU 20 19 1 0 1254 655 39
2 PROAUTO CE CALDES M. 20 16 4 0 1092 680 36
3 CCE MONTESSORI-PALAU 20 15 5 0 1018 754 35
4 ESCOLA PIA OLOT 20 13 7 0 942 796 33
5 CB VERGES 20 11 9 0 1069 988 31
6 C,B, SANT FELIU 20 10 10 0 898 874 30
7 VALL D'EN BAS 20 10 10 0 899 902 30
8 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA 20 8 12 0 673 892 28
9 LES ALZINES CB SALT 20 5 15 0 824 1012 25
10 U.E. BASQUET CADAQUÉS 20 3 17 0 708 1156 23
11 C.B. CAMPDEVÀNOL 20 0 20 0 436 1104 20
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD