Resultats i classificacions C.T. PRE-MINI MASCULI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL D-2 - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 10:45 C.B. CANET 2 U.B. SANT ADRIA GROC 71 37
13/01/2018 16:00 CEB RONÇANA C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 38 22
13/01/2018 09:00 A.B. PREMIA B C.B. CABRERA VERMELL - -
13/01/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. SANTA COLOMA B 18 48
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC BASQUET ALELLA 17 55
19/01/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.B. CANET 2 24 33
20/01/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC A.B. PREMIA B 45 9
20/01/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B CEB RONÇANA 43 30
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 18 39
27/01/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. CABRERA VERMELL 31 46
27/01/2018 12:00 A.B. PREMIA B C.B. SANTA COLOMA B 18 56
27/01/2018 09:15 BASQUET ALELLA CEB RONÇANA 29 26
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL BASQUET ALELLA 31 23
03/02/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC U.B. SANT ADRIA GROC 60 24
03/02/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CANET 2 55 31
03/02/2018 16:00 CEB RONÇANA A.B. PREMIA B 54 22
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 09:00 C.B. CANET 2 CEB RONÇANA 28 9
17/02/2018 11:15 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. SANTA COLOMA B 27 52
16/02/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 33 32
17/02/2018 09:15 BASQUET ALELLA A.B. PREMIA B 43 33
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.B. CABRERA VERMELL 56 43
24/02/2018 16:00 CEB RONÇANA U.B. SANT ADRIA GROC 30 15
24/02/2018 09:30 A.B. PREMIA B C.B. CANET 2 23 59
24/02/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 23 36
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 09:00 C.B. CANET 2 BASQUET ALELLA 48 46
03/03/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC A.B. PREMIA B 23 27
02/03/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL CEB RONÇANA 48 17
03/03/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. SANTA COLOMA B 50 17
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 09:45 U.B. SANT ADRIA GROC C.B. CANET 2 27 72
17/03/2018 10:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC CEB RONÇANA 37 15
16/03/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL A.B. PREMIA B 64 14
17/03/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B BASQUET ALELLA 63 26
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:15 BASQUET ALELLA U.B. SANT ADRIA GROC 43 37
07/04/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.B. CABRERA VERMELL 32 55
07/04/2018 09:00 A.B. PREMIA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 19 47
07/04/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. SANTA COLOMA B 37 42
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 10:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. CANET 2 68 37
14/04/2018 16:15 C.B. CABRERA VERMELL U.B. SANT ADRIA GROC 59 23
14/04/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B A.B. PREMIA B 68 30
14/04/2018 16:00 CEB RONÇANA BASQUET ALELLA 42 29
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. CABRERA VERMELL 27 72
21/04/2018 11:15 U.B. SANT ADRIA GROC C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 19 17
21/04/2018 09:00 C.B. CANET 2 C.B. SANTA COLOMA B 33 66
21/04/2018 12:00 A.B. PREMIA B CEB RONÇANA 19 23
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. CANET 2 52 46
05/05/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B U.B. SANT ADRIA GROC 73 23
05/05/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC C.B. CABRERA VERMELL 38 62
05/05/2018 09:00 A.B. PREMIA B BASQUET ALELLA 21 56
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2018 18:45 C.B. CABRERA VERMELL C.B. SANTA COLOMA B 87 37
12/05/2018 11:15 U.B. SANT ADRIA GROC CEB RONÇANA 24 44
12/05/2018 09:00 C.B. CANET 2 A.B. PREMIA B 2 -
12/05/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC BASQUET ALELLA 34 20
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:15 BASQUET ALELLA C.B. CANET 2 38 26
19/05/2018 09:00 A.B. PREMIA B U.B. SANT ADRIA GROC 18 43
19/05/2018 16:00 CEB RONÇANA C.B. CABRERA VERMELL 2 -
19/05/2018 09:00 C.B. SANTA COLOMA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 36 58
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. SANTA COLOMA B 14 11 3 0 712 511 25
2 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMC 14 10 4 0 583 370 24
3 C.B. CABRERA VERMELL 13 10 3 0 624 365 23
4 CEB RONÇANA 14 8 6 0 419 404 22
5 C.B. CANET 2 14 7 7 0 536 539 21
6 BASQUET ALELLA 14 6 8 0 476 534 20
7 U.B. SANT ADRIA GROC 14 2 12 0 370 667 16
8 A.B. PREMIA B 13 1 12 0 253 583 14
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD