Resultats i classificacions C.C. CADET MASCULI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL B-2 - GRUP 07


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 61 55
14/01/2018 12:30 JOVENTUT LES CORTS B A.B. PREMIA 57 51
13/01/2018 12:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 50 66
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 12:00 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 72 31
20/01/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA S.E. SANT JOAN DE MATA B 40 74
20/01/2018 19:30 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU JOVENTUT LES CORTS B 63 59
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 17:45 S.E. SANT JOAN DE MATA B A.B. PREMIA 51 44
27/01/2018 12:00 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 63 39
27/01/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B JOVENTUT LES CORTS B 44 53
Descansa DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 61 34
03/02/2018 10:30 A.B. PREMIA COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 78 83
03/02/2018 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA B 57 58
Descansa JOVENTUT LES CORTS B
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B JOVENTUT LES CORTS B 48 56
17/02/2018 12:00 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 71 40
17/02/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA A.B. PREMIA 26 69
Descansa ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 61 38
25/02/2018 09:15 JOVENTUT LES CORTS B COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 51 86
24/02/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B A.B. PREMIA 35 70
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 66 40
03/03/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA JOVENTUT LES CORTS B 53 67
03/03/2018 10:30 A.B. PREMIA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 44 59
Descansa COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 12:00 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO S.E. SANT JOAN DE MATA B 66 55
17/03/2018 12:00 A.B. PREMIA JOVENTUT LES CORTS B 41 47
17/03/2018 19:30 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 65 51
Descansa ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 36 72
07/04/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 74 49
08/04/2018 11:00 JOVENTUT LES CORTS B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 66 43
Descansa A.B. PREMIA
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 16:00 A.B. PREMIA S.E. SANT JOAN DE MATA B 68 55
14/04/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 35 70
14/04/2018 09:00 JOVENTUT LES CORTS B ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 71 48
Descansa DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 51 47
21/04/2018 17:30 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO A.B. PREMIA 73 31
21/04/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 54 51
Descansa JOVENTUT LES CORTS B
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 10:30 JOVENTUT LES CORTS B S.E. SANT JOAN DE MATA B 71 57
05/05/2018 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 64 74
05/05/2018 18:00 A.B. PREMIA ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 59 43
Descansa ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 10:30 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 51 46
12/05/2018 12:00 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO JOVENTUT LES CORTS B 65 37
12/05/2018 12:00 A.B. PREMIA ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 70 54
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 12:30 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B S.E. SANT JOAN DE MATA B 34 53
20/05/2018 11:00 JOVENTUT LES CORTS B ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 74 52
19/05/2018 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU A.B. PREMIA 72 53
Descansa COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO 12 11 1 0 850 558 23
2 JOVENTUT LES CORTS B 12 9 3 0 709 651 21
3 S.E. SANT JOAN DE MATA B 12 8 4 0 706 631 20
4 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU 12 6 6 0 687 669 18
5 A.B. PREMIA 12 5 7 0 678 655 17
6 ROGER'S CB VILASSAR DE DAL TARONJA 12 2 10 0 534 742 14
7 ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B 12 1 11 0 508 766 13
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD