1a. Territorial Sènior Masculí

1a. Territorial Senior Masculí Rt Tarragona - GRUP ÚNIC
Jornada
Equips del grup
1.
AE CLARET
2.
EL CARME BÀSQUET A
3.
CB.CALAFELL A
4.
AD TORREFORTA B
5.
CLUB BÀSQUET MONTBLANC
6.
C.B.BELLVEI
7.
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR
8.
C.B ALCOVER
9.
CB VILA-SECA WAVESOS
10.
CB LA SELVA
11.
BÀSQUET L'ARBOÇ
12.
SALLE REUS PLOMS
13.
CB CONSTANTI GREEN
14.
CLUB BASQUET AMPOSTA SM
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
67
66
80
56
20-10-2023 21:15
60
80
53
87
27-01-2024 19:30
68
76
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
58
61
73
01-10-2023 19:00
54
57
17-11-2023 21:15
78
57
45
65
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
07-10-2023 16:00
58
57
07-10-2023 17:45
61
40
07-10-2023 18:30
32
72
75
66
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
78
59
86
48
21-10-2023 18:30
72
59
21-10-2023 19:30
83
59
59
80
49
71
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-10-2023 16:00
91
61
82
48
28-10-2023 18:45
77
82
29-10-2023 16:45
101
38
52
79
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
96
61
04-11-2023 19:30
62
63
04-11-2023 19:30
73
65
04-11-2023 19:45
49
57
35
83
51
61
71
79
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-11-2023 18:45
63
74
37
76
12-11-2023 13:30
79
43
12-11-2023 19:00
57
76
66
62
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-11-2023 13:00
61
64
18-11-2023 17:45
50
71
60
50
19-11-2023 19:30
89
41
19-11-2023 19:30
48
63
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-11-2023 16:00
86
35
54
101
26-11-2023 19:00
61
71
70
55
62
69
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-12-2023 17:45
76
90
02-12-2023 18:30
83
48
83
69
02-12-2023 19:30
65
55
56
45
69
51
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
82
84
75
64
16-12-2023 18:45
62
72
58
71
17-12-2023 19:00
75
53
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-01-2024 21:30
77
71
13-01-2024 17:45
65
43
13-01-2024 18:30
78
81
88
76
14-01-2024 18:00
69
55
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
66
51
68
85
21-01-2024 19:00
60
68
55
68
39
77
57
55
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-01-2024 19:30
79
51
80
54
64
84
28-01-2024 19:30
76
62
59
64
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
68
53
03-02-2024 18:45
61
54
85
47
91
44
26-04-2024 21:30
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-02-2024 21:30
77
55
17-02-2024 20:15
45
80
72
65
05-04-2024 21:00
70
66
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
44
63
59
54
76
72
25-02-2024 19:15
85
63
79
31
25-02-2024 19:45
65
72
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
44
74
82
64
02-03-2024 19:30
75
69
02-03-2024 20:15
48
56
23-03-2024 18:30
62
71
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
72
58
09-03-2024 20:00
67
51
83
21
73
65
10-03-2024 19:30
100
74
10-03-2024 19:45
61
60
77
70
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2024 17:45
50
74
72
32
67
72
16-03-2024 20:00
72
47
17-03-2024 17:00
48
54
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
79
67
06-04-2024 18:30
51
75
06-04-2024 18:45
58
83
07-04-2024 18:00
76
38
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-04-2024 16:30
41
71
52
59
13-04-2024 18:30
68
49
65
66
61
74
74
51
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
66
38
-
-
-
-
-
-
12-05-2024 12:30
-
-
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
22
18
4
0
1743
1413
2
22
16
6
0
1506
1340
3
22
15
7
0
1553
1290
4
22
14
8
0
1542
1260
5
21
15
6
0
1432
1223
6
21
14
7
0
1529
1421
7
23
12
11
0
1560
1519
8
22
12
10
0
1442
1387
9
23
11
12
0
1559
1587
10
21
10
11
0
1380
1416
11
21
10
11
0
1379
1365
12
22
5
17
0
1342
1495
13
22
1
21
0
1126
1627
14
22
0
22
0
956
1706