C. C. Segona Categoria Fem.

Fase Prèvia - 03
Jornada
Equips del grup
1.
JAC SANTS BARCELONA A
2.
CB TARRAGONA B
3.
CB VALLS SALA RED STAR
4.
U.E. HORTA A
5.
TGN BÀSQUET B
6.
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES
7.
CB IPSI A
8.
REUS PLOMS SALLE NEGRE
9.
GEFF CBSAPS-SDE
10.
CB.CALAFELLFEM
11.
REUS DEPORTIU VIORCAM
12.
DRAFT GRAMENET B
13.
EPSA
14.
LLUÏSOS DE GRÀCIA B
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-09-2023 16:00
62
55
23-09-2023 19:29
39
41
24-09-2023 15:30
74
59
71
44
46
56
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
30-09-2023 16:00
57
47
50
40
30-09-2023 19:15
60
32
45
83
01-10-2023 12:30
54
41
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
55
51
63
49
53
43
08-10-2023 17:00
63
68
51
40
05-11-2023 19:30
37
31
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-10-2023 18:00
57
52
49
52
22-10-2023 12:30
66
45
22-10-2023 17:00
51
39
42
57
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
49
71
46
65
43
51
29-10-2023 19:00
55
64
29-10-2023 19:30
34
54
65
37
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
64
48
04-11-2023 17:30
37
45
45
50
04-11-2023 19:30
52
65
55
50
58
64
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-11-2023 19:30
38
47
11-11-2023 19:30
41
34
12-11-2023 12:30
66
68
12-11-2023 19:00
60
52
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
45
57
72
33
51
59
56
32
44
56
19-11-2023 18:00
38
46
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
58
37
26-11-2023 12:30
48
54
26-11-2023 16:00
32
59
26-11-2023 17:00
50
53
49
51
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-12-2023 17:30
70
56
44
31
02-12-2023 19:00
64
57
02-12-2023 19:30
59
46
31
40
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
47
50
61
41
70
45
53
17-12-2023 19:30
50
54
17-12-2023 19:45
40
36
41
49
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-01-2024 18:00
58
48
13-01-2024 19:00
48
56
13-01-2024 19:30
51
30
14-01-2024 19:30
57
58
14-01-2024 19:45
48
44
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-01-2024 16:00
37
56
46
38
20-01-2024 19:15
53
56
57
45
68
56
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-01-2024 17:30
46
33
58
36
43
72
27-01-2024 19:45
32
84
28-01-2024 12:30
72
44
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
03-02-2024 19:00
40
51
39
45
03-02-2024 19:30
55
52
04-02-2024 19:00
35
48
70
35
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
36
48
52
35
47
48
45
48
18-02-2024 19:15
74
61
21-04-2024 12:45
49
37
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
52
33
24-02-2024 20:00
54
44
25-02-2024 18:00
55
63
25-02-2024 18:00
39
55
88
46
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-03-2024 17:30
65
39
02-03-2024 17:30
64
58
51
42
62
71
60
48
43
54
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-03-2024 17:00
58
63
09-03-2024 19:30
48
39
43
64
41
53
73
52
49
45
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-03-2024 17:30
61
40
16-03-2024 17:45
59
40
16-03-2024 19:45
43
51
17-03-2024 19:00
66
58
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
40
55
28
78
60
33
69
50
07-04-2024 19:00
55
64
65
45
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-04-2024 18:00
47
36
13-04-2024 18:00
42
66
55
60
37
52
14-04-2024 18:30
57
42
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-04-2024 16:00
63
40
20-04-2024 19:45
48
51
59
48
41
81
21-04-2024 19:40
64
71
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
62
34
27-04-2024 18:00
42
57
49
53
55
41
28-04-2024 16:00
58
67
56
42
46
54
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
04-05-2024 17:30
54
43
04-05-2024 17:30
64
42
05-05-2024 12:30
55
53
05-05-2024 17:45
51
42
05-05-2024 19:30
61
70
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
44
77
54
42
54
57
12-05-2024 19:00
92
62
17-05-2024 21:00
52
50
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
26
24
2
0
1549
1083
2
26
21
5
0
1497
1179
3
26
20
6
0
1372
1143
4
26
18
8
0
1486
1282
5
26
17
9
0
1433
1192
6
26
15
11
0
1295
1173
7
26
15
11
0
1416
1375
8
26
13
13
0
1430
1347
9
26
12
14
0
1220
1369
10
26
9
17
0
1484
1437
11
26
8
18
0
1216
1381
12
26
4
22
0
1096
1601
13
26
3
23
0
1133
1590
14
26
3
23
0
1127
1602