C.t. Cadet Masc. Promocio

C.t. Cadet Masc. Promoció Nivell B Fase Prèvia - GRUPS 02
Jornada
Equips del grup
1.
CB ADEPAF
2.
BÀSQUET VILAFANT
3.
CB ROSES NEGRE
4.
CB BESCANO
5.
BC FONTAJAU IN2IN BLAU
6.
CB BANYOLES
7.
CB LA VALL D'EN BAS
8.
C.B. SARRIÀ DE TER
9.
BÀSQUET GIRONA U15 TARONJA
10.
CESET
11.
UNIÓ GIRONA MARISTES
12.
CB OLOT LAVA
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
59
44
73
49
25-09-2021 12:00
22
91
26-09-2021 10:15
42
67
03-12-2021 19:45
63
61
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-10-2021 09:00
57
45
02-10-2021 10:30
49
73
52
49
78
64
02-10-2021 16:00
48
43
59
29
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
61
85
72
32
09-10-2021 16:00
43
68
10-10-2021 12:00
17
70
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
71
41
16-10-2021 12:00
97
38
84
77
16-10-2021 12:30
84
67
16-10-2021 16:00
43
52
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
55
57
67
43
23-10-2021 12:00
44
51
24-10-2021 10:15
54
36
30-10-2021 12:30
31
89
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-11-2021 12:30
95
44
06-11-2021 12:30
60
40
06-11-2021 16:00
46
42
63
41
38
54
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
70
59
13-11-2021 10:30
43
48
13-11-2021 10:45
52
46
68
40
14-11-2021 11:00
73
54
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
47
54
44
41
20-11-2021 11:00
47
45
54
61
21-11-2021 10:15
42
64
99
36
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
77
51
45
72
27-11-2021 12:00
60
40
27-11-2021 16:00
46
87
46
79
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-12-2021 10:45
39
63
11-12-2021 12:00
71
42
11-12-2021 17:30
56
104
12-12-2021 18:00
26
81
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
49
111
18-12-2021 10:30
72
30
18-12-2021 12:30
60
48
18-12-2021 16:00
40
78
57
51
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-01-2022 11:00
91
28
15-01-2022 12:00
60
86
15-01-2022 12:01
-
-
-
-
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-01-2022 10:45
-
-
-
-
22-01-2022 16:00
-
-
23-01-2022 09:00
-
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
29-01-2022 11:00
-
-
29-01-2022 12:00
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
05-02-2022 10:30
-
-
05-02-2022 10:45
-
-
-
-
-
-
06-02-2022 10:15
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-02-2022 09:00
-
-
12-02-2022 12:00
-
-
12-02-2022 12:30
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
19-02-2022 10:30
-
-
19-02-2022 10:45
-
-
19-02-2022 16:00
-
-
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
05-03-2022 12:30
-
-
05-03-2022 16:00
-
-
06-03-2022 09:00
-
-
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
12-03-2022 12:00
-
-
12-03-2022 16:00
-
-
-
-
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
19-03-2022 11:00
-
-
-
-
-
-
-
-
20-03-2022 10:15
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-03-2022 10:30
-
-
26-03-2022 12:00
-
-
26-03-2022 12:00
-
-
26-03-2022 12:30
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-04-2022 10:45
-
-
02-04-2022 11:00
-
-
03-04-2022 10:15
-
-
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
12
12
0
0
895
504
2
11
9
2
0
686
468
3
11
8
3
0
872
529
4
11
8
3
0
647
530
5
11
8
3
0
768
558
6
11
7
4
0
634
544
7
11
4
7
0
554
641
8
12
3
9
0
577
781
9
12
3
9
0
598
879
10
10
4
6
0
548
588
11
12
1
11
0
424
870
12
12
1
11
0
609
920