C.c. Junior Masc. Nivell B

C.c. Junior Masc. Nivell B Fase Prèvia - GRUPS 01
Jornada
Equips del grup
1.
CB ROSES
2.
CB GRIFEU LLANÇÀ
3.
CB SALT
4.
U.E. RIPOLL
7.
C.B. CASTELLO
8.
C.B. SARRIÀ DE TER
9.
ESCOLA PIA OLOT
10.
CESET
11.
BASQUET PORQUERES
12.
CB OLOT LAVA
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
25-09-2021 17:30
58
60
25-09-2021 19:15
68
24
26-09-2021 12:00
39
61
26-09-2021 18:00
75
67
Descansa
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-10-2021 16:00
83
39
50
53
02-10-2021 17:45
63
48
03-10-2021 12:15
65
52
Descansa
Descansa
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
09-10-2021 11:15
62
18
09-10-2021 16:00
65
70
09-10-2021 17:45
72
47
-
-
Descansa
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-10-2021 16:00
91
63
43
38
16-10-2021 18:15
26
77
17-10-2021 11:00
75
39
Descansa
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-10-2021 17:30
56
58
24-10-2021 12:00
85
27
24-10-2021 12:15
59
58
24-10-2021 12:30
89
31
Descansa
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-11-2021 12:30
53
87
21
70
06-11-2021 20:30
11
99
07-11-2021 16:00
74
35
Descansa
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
13-11-2021 16:00
97
21
54
45
81
27
13-11-2021 19:15
51
64
Descansa
Descansa
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-11-2021 11:15
38
50
47
88
20-11-2021 18:15
31
83
21-11-2021 12:00
50
53
Descansa
Descansa
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
27-11-2021 17:30
77
82
75
43
27-11-2021 19:15
40
75
28-11-2021 16:00
91
37
26-02-2022 16:00
-
-
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
11-12-2021 17:45
43
79
12-12-2021 12:00
55
69
12-12-2021 16:00
34
78
12-12-2021 16:30
44
51
Descansa
Descansa
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
67
52
18-12-2021 16:00
76
35
18-12-2021 17:30
69
37
19-12-2021 09:30
63
56
Descansa
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-01-2022 16:00
-
-
15-01-2022 20:30
35
63
27-01-2022 19:30
-
-
26-02-2022 19:30
-
-
Descansa
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
22-01-2022 16:00
-
-
-
-
22-01-2022 17:30
-
-
22-01-2022 19:15
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
29-01-2022 17:45
-
-
29-01-2022 18:15
-
-
30-01-2022 16:00
-
-
Descansa
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
05-02-2022 16:15
-
-
05-02-2022 19:15
-
-
06-02-2022 12:00
-
-
Descansa
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-02-2022 16:00
-
-
12-02-2022 16:00
-
-
12-02-2022 16:00
-
-
12-02-2022 18:15
-
-
Descansa
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
19-02-2022 17:30
-
-
19-02-2022 19:15
-
-
20-02-2022 12:00
-
-
-
-
Descansa
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
05-03-2022 17:45
-
-
-
-
06-03-2022 10:30
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-03-2022 17:30
-
-
13-03-2022 12:15
-
-
13-03-2022 16:30
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
19-03-2022 17:45
-
-
19-03-2022 18:15
-
-
20-03-2022 12:00
-
-
20-03-2022 16:30
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-03-2022 16:00
-
-
26-03-2022 16:15
-
-
26-03-2022 17:30
-
-
27-03-2022 12:15
-
-
Descansa
Descansa
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-04-2022 16:00
-
-
02-04-2022 19:15
-
-
03-04-2022 12:15
-
-
-
-
Descansa
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
9
8
1
0
638
468
2
8
7
1
0
591
369
3
9
6
3
0
551
455
4
9
6
3
0
602
473
5
9
6
3
0
622
470
6
9
5
4
0
618
428
7
9
2
7
0
415
538
8
9
2
7
0
437
537
9
8
2
6
0
283
597
10
9
0
9
0
253
675