C.c. Tercera Categoria Fem

Fase Prèvia - 03
Jornada
Equips del grup
1.
UE BARBERA
2.
LA SALLE BONANOVA
3.
F.C. MARTINENC BÀSQUET B
4.
EPSA A
5.
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS
6.
CB IMMA
7.
C.B. CIC
8.
QBASKET SANT CUGAT BLAU
9.
U.E. CLARET A
10.
SESE B
11.
CENTRE CATÒLIC L'H
12.
BASQUETPIASABADELL
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-09-2021 17:30
42
47
26-09-2021 17:45
52
49
26-09-2021 19:15
36
54
26-09-2021 19:30
45
49
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
02-10-2021 16:30
32
52
02-10-2021 18:00
45
25
58
43
52
46
52
45
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
10-10-2021 17:30
40
62
10-10-2021 19:30
71
29
10-10-2021 19:30
75
52
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
16-10-2021 16:30
57
67
16-10-2021 18:45
64
58
17-10-2021 18:00
55
45
42
48
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
57
60
24-10-2021 11:00
43
51
24-10-2021 17:00
55
52
45
50
24-10-2021 19:30
74
42
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-11-2021 16:30
55
54
06-11-2021 18:00
70
59
07-11-2021 16:00
82
36
07-11-2021 17:45
48
52
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
66
43
39
53
14-11-2021 17:45
38
50
14-11-2021 19:15
39
50
54
49
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
21-11-2021 09:30
-
-
21-11-2021 12:30
61
25
21-11-2021 17:45
57
33
38
41
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
28-11-2021 16:00
71
53
28-11-2021 17:30
52
61
31
54
29-11-2021 21:15
55
42
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-12-2021 11:00
-
-
12-12-2021 19:15
-
-
12-12-2021 19:15
-
-
12-12-2021 19:30
-
-
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
18-12-2021 16:00
-
-
18-12-2021 16:30
-
-
-
-
19-12-2021 17:30
-
-
-
-
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-01-2022 16:30
-
-
15-01-2022 18:00
-
-
16-01-2022 17:45
-
-
16-01-2022 19:30
-
-
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
23-01-2022 11:00
-
-
23-01-2022 12:30
-
-
-
-
-
-
-
-
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
29-01-2022 16:30
-
-
29-01-2022 18:00
-
-
30-01-2022 19:30
-
-
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
06-02-2022 11:00
-
-
-
-
06-02-2022 17:45
-
-
06-02-2022 19:30
-
-
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-02-2022 16:30
-
-
-
-
-
-
13-02-2022 19:15
-
-
13-02-2022 19:30
-
-
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
15-02-2022 21:15
-
-
20-02-2022 17:45
-
-
20-02-2022 17:45
-
-
20-02-2022 19:30
-
-
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
-
-
-
-
06-03-2022 19:30
-
-
06-03-2022 19:30
-
-
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
12-03-2022 18:00
-
-
-
-
13-03-2022 11:00
-
-
13-03-2022 17:30
-
-
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
20-03-2022 17:45
-
-
20-03-2022 19:30
-
-
20-03-2022 19:30
-
-
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
26-03-2022 16:30
-
-
26-03-2022 18:00
-
-
27-03-2022 17:30
-
-
27-03-2022 17:45
-
-
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
-
-
03-04-2022 12:30
-
-
03-04-2022 17:45
-
-
-
-
03-04-2022 19:30
-
-
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
9
8
1
0
518
348
2
8
8
0
0
468
376
3
9
7
2
0
491
409
5
9
5
4
0
500
475
6
9
4
5
0
434
471
7
9
4
5
0
429
445
8
9
3
6
0
411
455
9
9
3
6
0
401
478
10
8
3
5
0
427
480
11
9
1
8
0
379
496
12
9
1
8
0
387
468