C.c. Tercera Categoria Masc.

Fase Prèvia - 09
Jornada
Equips del grup
1.
ASISA SANT PERE I SANT PAU
2.
CB RAPITENC BEAR QUIMICA
3.
AD TORREFORTA B
4.
CB MORELL B
5.
CLUB BASQUET MONTBLANC VGL
7.
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK
8.
EL CARME BÀSQUET
9.
REUS PLOMS SALLE VERD
10.
COFRAN 95 - CB CAMBRILS
11.
REUS DEPORTIU
12.
AB VENDRELL 2
13.
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA
14.
AE CLARET
Jornada 1
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 2
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 3
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 4
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 5
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 6
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 7
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 8
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 9
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 10
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 11
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 12
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 13
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 14
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 15
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 16
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 17
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 18
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 19
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 20
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 21
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 22
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 23
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 24
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 25
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Jornada 26
Equip local
Data i Hora
Equip visitant
Classificació 
Equip
J
G
P
NP
  PF
  PC
1
24
20
4
0
1931
1671
2
24
19
5
0
1819
1308
3
24
19
5
0
1804
1455
4
24
15
9
0
1696
1604
5
24
15
9
0
1613
1539
6
24
13
11
0
1618
1657
7
24
11
13
0
1578
1532
8
24
10
14
0
1608
1705
9
24
9
15
0
1573
1685
10
24
9
15
0
1348
1563
11
24
8
16
0
1587
1707
12
24
5
19
0
1463
1886
13
24
3
21
0
1323
1649