Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 17:45 C.B. OLOT A C.B. SANT JUST A 64 57
16/09/2017 16:15 JOVIAT PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 46 55
17/09/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL A.B. PREMIA A 57 60
17/09/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE LLIÇA D'AMUNT 1 57 68
16/09/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 VIKUS'S FEMENI OSONA 46 37
16/09/2017 18:00 GEIEG B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 69 41
16/09/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.E. SANT ANDREU NATZARET A 63 46
17/09/2017 12:30 CB PRAT - MONTIBELLO CEEC MAS AVICOLA A 54 59
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 19:00 C.B. SANT JUST A CB PRAT - MONTIBELLO 75 59
23/09/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. OLOT A 49 56
24/09/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 43 71
24/09/2017 17:45 VIKUS'S FEMENI OSONA GEIEG B 58 40
24/09/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 CB GRANOLLERS 1 48 53
23/09/2017 17:45 A.B. PREMIA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 66 71
23/09/2017 16:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A CLUB NATACIO SABADELL 56 57
24/09/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A JOVIAT 56 46
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:45 C.B. OLOT A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 77 63
01/11/2017 12:45 C.B. SANT JUST A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 36 31
30/09/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL CEEC MAS AVICOLA A 59 72
30/09/2017 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 41 69
30/09/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 A.B. PREMIA A 68 72
30/09/2017 18:00 GEIEG B LLIÇA D'AMUNT 1 54 46
30/09/2017 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B VIKUS'S FEMENI OSONA 56 48
30/09/2017 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO JOVIAT 66 67
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CB PRAT - MONTIBELLO 66 47
08/10/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. SANT JUST A 61 54
07/10/2017 17:45 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. OLOT A 73 77
08/10/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 54 51
07/10/2017 19:30 A.B. PREMIA A GEIEG B 61 56
07/10/2017 16:00 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A CB GRANOLLERS 1 57 66
08/10/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A U.E. SANT CUGAT NEGRE 66 55
07/10/2017 18:00 JOVIAT CLUB NATACIO SABADELL 47 59
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 11:30 C.B. OLOT A LLIÇA D'AMUNT 1 64 53
15/10/2017 19:15 C.B. SANT JUST A VIKUS'S FEMENI OSONA 45 47
14/10/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 60 55
22/11/2017 20:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE JOVIAT 63 61
14/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 CEEC MAS AVICOLA A 65 56
14/10/2017 18:00 GEIEG B PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 45 60
12/10/2017 13:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.B. PREMIA A 67 60
14/10/2017 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO CLUB NATACIO SABADELL 51 60
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB PRAT - MONTIBELLO 61 71
21/10/2017 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA A.E. SANT ANDREU NATZARET A 47 50
22/10/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. SANT JUST A 52 49
21/10/2017 17:45 A.B. PREMIA A C.B. OLOT A 62 43
22/10/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 58 63
22/10/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A GEIEG B 54 64
21/10/2017 19:45 JOVIAT CB GRANOLLERS 1 58 49
22/10/2017 12:30 CLUB NATACIO SABADELL U.E. SANT CUGAT NEGRE 76 72
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 12:00 C.B. OLOT A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 35 46
29/10/2017 19:15 C.B. SANT JUST A A.B. PREMIA A 62 52
28/10/2017 17:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A LLIÇA D'AMUNT 1 51 37
29/10/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A VIKUS'S FEMENI OSONA 67 52
28/10/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 CLUB NATACIO SABADELL 52 55
28/10/2017 18:00 GEIEG B JOVIAT 79 54
28/10/2017 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CEEC MAS AVICOLA A 56 68
29/10/2017 12:30 CB PRAT - MONTIBELLO U.E. SANT CUGAT NEGRE 64 72
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA CB PRAT - MONTIBELLO 64 51
05/11/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 49 46
04/11/2017 17:45 A.B. PREMIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 58 72
05/11/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A C.B. SANT JUST A 58 37
05/11/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.B. OLOT A 65 63
04/11/2017 19:45 JOVIAT SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 51 65
05/11/2017 12:00 CLUB NATACIO SABADELL GEIEG B 65 52
04/11/2017 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 62 42
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 12:00 C.B. OLOT A JOVIAT 71 60
12/11/2017 19:15 C.B. SANT JUST A CEEC MAS AVICOLA A 51 58
11/11/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 57 69
12/11/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A A.B. PREMIA A 56 52
11/11/2017 13:30 VIKUS'S FEMENI OSONA LLIÇA D'AMUNT 1 62 65
11/11/2017 18:00 GEIEG B U.E. SANT CUGAT NEGRE 54 56
11/11/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CLUB NATACIO SABADELL 80 62
11/11/2017 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO CB GRANOLLERS 1 68 63
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 CB PRAT - MONTIBELLO 59 67
27/01/2018 18:00 A.B. PREMIA A VIKUS'S FEMENI OSONA 57 43
19/11/2017 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 67 46
19/11/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 54 46
18/11/2017 16:15 JOVIAT C.B. SANT JUST A 58 54
19/11/2017 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C.B. OLOT A 50 70
18/11/2017 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 45 64
19/11/2017 16:00 CB GRANOLLERS 1 GEIEG B 58 63
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 17:45 C.B. OLOT A U.E. SANT CUGAT NEGRE 72 68
26/11/2017 17:30 C.B. SANT JUST A CLUB NATACIO SABADELL 60 69
25/11/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A JOVIAT 40 51
26/11/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CEEC MAS AVICOLA A 38 63
25/11/2017 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 40 46
26/11/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 A.B. PREMIA A 59 52
25/11/2017 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CB GRANOLLERS 1 58 50
25/11/2017 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO GEIEG B 54 63
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 17:45 A.B. PREMIA A CB PRAT - MONTIBELLO 65 54
03/12/2017 17:45 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A LLIÇA D'AMUNT 1 57 46
03/12/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A VIKUS'S FEMENI OSONA 51 43
02/12/2017 16:15 JOVIAT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 66 44
03/12/2017 12:00 CLUB NATACIO SABADELL A.E. SANT ANDREU NATZARET A 57 48
02/12/2017 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT JUST A 63 44
02/12/2017 17:45 CB GRANOLLERS 1 C.B. OLOT A 65 56
03/12/2017 12:00 GEIEG B SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 55 57
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 17:45 C.B. OLOT A GEIEG B 57 55
17/12/2017 19:15 C.B. SANT JUST A CB GRANOLLERS 1 48 43
16/12/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. SANT CUGAT NEGRE 59 63
17/12/2017 17:45 VIKUS'S FEMENI OSONA JOVIAT 51 65
17/12/2017 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 CEEC MAS AVICOLA A 56 51
16/12/2017 17:45 A.B. PREMIA A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 45 61
16/12/2017 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 66 80
22/01/2018 21:00 CLUB NATACIO SABADELL A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 74 56
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A A.B. PREMIA A 81 80
13/01/2018 18:00 JOVIAT LLIÇA D'AMUNT 1 63 58
13/01/2018 17:45 CLUB NATACIO SABADELL VIKUS'S FEMENI OSONA 49 68
13/01/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 73 66
13/01/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A 57 33
14/01/2018 12:15 GEIEG B C.B. SANT JUST A 62 49
13/01/2018 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.B. OLOT A 75 57
14/01/2018 12:30 CB PRAT - MONTIBELLO PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 49 63
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 17:45 C.B. OLOT A CB PRAT - MONTIBELLO 67 74
21/01/2018 19:15 C.B. SANT JUST A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 35 52
27/01/2018 16:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET A GEIEG B 62 69
21/01/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB GRANOLLERS 1 50 55
20/01/2018 17:45 VIKUS'S FEMENI OSONA U.E. SANT CUGAT NEGRE 57 63
21/01/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 CLUB NATACIO SABADELL 49 45
20/01/2018 17:45 A.B. PREMIA A JOVIAT 60 53
20/01/2018 17:45 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A CEEC MAS AVICOLA A 55 41
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 19:15 C.B. SANT JUST A C.B. OLOT A 67 60
03/02/2018 17:45 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A JOVIAT 58 65
03/02/2018 17:45 A.B. PREMIA A CLUB NATACIO SABADELL 67 58
04/02/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 U.E. SANT CUGAT NEGRE 47 55
03/02/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA CB GRANOLLERS 1 32 44
04/02/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A GEIEG B 43 48
03/02/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 57 63
04/02/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A CB PRAT - MONTIBELLO 74 49
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO C.B. SANT JUST A 75 70
10/02/2018 17:45 C.B. OLOT A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 79 81
10/02/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 69 55
11/02/2018 12:00 GEIEG B VIKUS'S FEMENI OSONA 43 40
10/02/2018 16:00 CB GRANOLLERS 1 LLIÇA D'AMUNT 1 47 37
09/02/2018 20:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE A.B. PREMIA A 57 69
11/02/2018 12:45 CLUB NATACIO SABADELL PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 43 47
09/02/2018 21:45 JOVIAT CEEC MAS AVICOLA A 68 57
Jornada 18 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. OLOT A 43 47
17/02/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. SANT JUST A 57 53
18/02/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A CLUB NATACIO SABADELL - -
18/02/2018 19:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
17/02/2018 16:00 A.B. PREMIA A CB GRANOLLERS 1 - -
18/02/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 GEIEG B - -
18/02/2018 17:45 VIKUS'S FEMENI OSONA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
18/02/2018 12:15 JOVIAT CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 19 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
25/02/2018 19:15 C.B. SANT JUST A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
24/02/2018 17:45 C.B. OLOT A VIKUS'S FEMENI OSONA - -
24/02/2018 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B LLIÇA D'AMUNT 1 - -
24/02/2018 16:00 GEIEG B A.B. PREMIA A - -
24/02/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
24/02/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE CEEC MAS AVICOLA A - -
25/02/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL JOVIAT - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. OLOT A - -
03/03/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA C.B. SANT JUST A - -
04/03/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
03/03/2018 18:00 JOVIAT U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
04/03/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A CB GRANOLLERS 1 - -
04/03/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A GEIEG B - -
03/03/2018 17:45 A.B. PREMIA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
04/03/2018 12:45 CLUB NATACIO SABADELL CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
10/03/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A VIKUS'S FEMENI OSONA - -
11/03/2018 19:15 C.B. SANT JUST A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
10/03/2018 17:45 C.B. OLOT A A.B. PREMIA A - -
10/03/2018 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
11/03/2018 12:15 GEIEG B CEEC MAS AVICOLA A - -
10/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 JOVIAT - -
10/03/2018 19:30 U.E. SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIO SABADELL - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A C.B. OLOT A - -
17/03/2018 17:45 A.B. PREMIA A C.B. SANT JUST A - -
18/03/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
17/03/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
18/03/2018 12:45 CLUB NATACIO SABADELL CB GRANOLLERS 1 - -
17/03/2018 18:00 JOVIAT GEIEG B - -
18/03/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
17/03/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO VIKUS'S FEMENI OSONA - -
25/03/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
24/03/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.B. PREMIA A - -
25/03/2018 19:15 C.B. SANT JUST A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
24/03/2018 17:45 C.B. OLOT A CEEC MAS AVICOLA A - -
24/03/2018 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B JOVIAT - -
24/03/2018 18:00 GEIEG B CLUB NATACIO SABADELL - -
24/03/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 18:00 JOVIAT C.B. OLOT A - -
08/04/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.B. SANT JUST A - -
08/04/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
07/04/2018 17:45 A.B. PREMIA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
08/04/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 VIKUS'S FEMENI OSONA - -
07/04/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE GEIEG B - -
08/04/2018 12:00 CLUB NATACIO SABADELL SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
07/04/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO LLIÇA D'AMUNT 1 - -
14/04/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA A.B. PREMIA A - -
15/04/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
14/04/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CEEC MAS AVICOLA A - -
15/04/2018 19:15 C.B. SANT JUST A JOVIAT - -
14/04/2018 17:45 C.B. OLOT A CLUB NATACIO SABADELL - -
14/04/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
14/04/2018 18:00 GEIEG B CB GRANOLLERS 1 - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.B. OLOT A - -
22/04/2018 13:00 CLUB NATACIO SABADELL C.B. SANT JUST A - -
21/04/2018 18:00 JOVIAT A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
22/04/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
22/04/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A VIKUS'S FEMENI OSONA - -
21/04/2018 17:45 A.B. PREMIA A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
21/04/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
21/04/2018 18:00 GEIEG B CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO A.B. PREMIA A - -
29/04/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
28/04/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA CEEC MAS AVICOLA A - -
29/04/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A JOVIAT - -
28/04/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CLUB NATACIO SABADELL - -
29/04/2018 19:15 C.B. SANT JUST A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
28/04/2018 17:45 C.B. OLOT A CB GRANOLLERS 1 - -
28/04/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B GEIEG B - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 18:00 GEIEG B C.B. OLOT A - -
05/05/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 C.B. SANT JUST A - -
05/05/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
05/05/2018 18:00 JOVIAT VIKUS'S FEMENI OSONA - -
06/05/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A LLIÇA D'AMUNT 1 - -
06/05/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A A.B. PREMIA A - -
05/05/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CB PRAT - MONTIBELLO - -
06/05/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CLUB NATACIO SABADELL - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 17:45 A.B. PREMIA A CEEC MAS AVICOLA A - -
13/05/2018 19:30 LLIÇA D'AMUNT 1 JOVIAT - -
12/05/2018 19:30 VIKUS'S FEMENI OSONA CLUB NATACIO SABADELL - -
13/05/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A U.E. SANT CUGAT NEGRE - -
12/05/2018 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CB GRANOLLERS 1 - -
13/05/2018 19:15 C.B. SANT JUST A GEIEG B - -
12/05/2018 17:45 C.B. OLOT A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B - -
13/05/2018 12:30 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A CB PRAT - MONTIBELLO - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 20:00 CB PRAT - MONTIBELLO C.B. OLOT A - -
19/05/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.B. SANT JUST A - -
19/05/2018 18:00 GEIEG B A.E. SANT ANDREU NATZARET A - -
19/05/2018 17:45 CB GRANOLLERS 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
19/05/2018 19:15 U.E. SANT CUGAT NEGRE VIKUS'S FEMENI OSONA - -
20/05/2018 12:45 CLUB NATACIO SABADELL LLIÇA D'AMUNT 1 - -
19/05/2018 18:00 JOVIAT A.B. PREMIA A - -
20/05/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA A PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 17 15 2 0 1090 910 32
2 PETROPINTO ASFE SANT FRUITOS A 17 13 4 0 982 822 30
3 CEEC MAS AVICOLA A 17 12 5 0 1026 948 29
4 C.B. OLOT A 18 10 8 0 1115 1106 28
5 U.E. SANT CUGAT NEGRE 17 10 7 0 1036 1044 27
6 GEIEG B 17 10 7 0 971 915 27
7 A.B. PREMIA A 17 9 8 0 1038 1018 26
8 CLUB NATACIO SABADELL 17 9 8 0 995 1007 26
9 JOVIAT 17 9 8 0 979 985 26
10 CB GRANOLLERS 1 17 9 8 0 923 890 26
11 A.E. SANT ANDREU NATZARET A 18 7 11 0 965 1014 25
12 LLIÇA D'AMUNT 1 17 8 9 0 883 924 25
13 C.B. SANT JUST A 18 5 13 0 946 1021 23
14 CB PRAT - MONTIBELLO 17 5 12 0 1019 1128 22
15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 18 3 15 0 934 1117 21
16 VIKUS'S FEMENI OSONA 17 4 13 0 862 915 21
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +