Resultats i classificacions C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 19:00 BÀSQUET NOU BARRIS BÀSQUET-CEISSA 42 53
30/09/2018 16:00 UB MIR C.B. RAMON LLULL VERMELL 65 51
30/09/2018 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CLUB BASQUET PEDAGOGIUM 68 59
30/09/2018 12:30 AE BADALONÈS B C.B. CIUTAT VELLA 40 69
30/09/2018 12:30 CB LA SALLE HORTA IMAN C.B. MATADEPERA VERD 93 46
Descansa U.B. SANT ADRIÀ B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 16:00 BÀSQUET-CEISSA CB LA SALLE HORTA 65 69
07/10/2018 17:30 C.B. CIUTAT VELLA BÀSQUET NOU BARRIS 58 49
06/10/2018 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM AE BADALONÈS B 57 48
06/10/2018 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL 80 49
07/10/2018 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD UB MIR 46 61
Descansa C.B. RAMON LLULL VERMELL
Jornada 3 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS CLUB BASQUET PEDAGOGIUM 45 39
01/11/2018 11:00 BÀSQUET-CEISSA C.B. CIUTAT VELLA - -
14/10/2018 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. RAMON LLULL VERMELL 71 75
14/10/2018 12:30 AE BADALONÈS B U.B. SANT ADRIÀ B 31 65
01/11/2018 11:00 CB LA SALLE HORTA UB MIR - -
Descansa IMAN C.B. MATADEPERA VERD
Jornada 4 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 16:00 C.B. CIUTAT VELLA CB LA SALLE HORTA - -
20/10/2018 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM BÀSQUET-CEISSA - -
20/10/2018 17:45 U.B. SANT ADRIÀ B BÀSQUET NOU BARRIS - -
20/10/2018 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL AE BADALONÈS B - -
21/10/2018 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
Descansa UB MIR
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
27/10/2018 16:00 BÀSQUET-CEISSA U.B. SANT ADRIÀ B - -
28/10/2018 11:00 C.B. CIUTAT VELLA CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
28/10/2018 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL UB MIR - -
28/10/2018 12:30 AE BADALONÈS B IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
Descansa CB LA SALLE HORTA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM CB LA SALLE HORTA - -
03/11/2018 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B C.B. CIUTAT VELLA - -
03/11/2018 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL BÀSQUET-CEISSA - -
04/11/2018 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD BÀSQUET NOU BARRIS - -
04/11/2018 16:00 UB MIR AE BADALONÈS B - -
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS UB MIR - -
10/11/2018 16:00 BÀSQUET-CEISSA IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
11/11/2018 17:30 C.B. CIUTAT VELLA C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
10/11/2018 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM U.B. SANT ADRIÀ B - -
11/11/2018 11:00 CB LA SALLE HORTA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
Descansa AE BADALONÈS B
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B CB LA SALLE HORTA - -
17/11/2018 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
18/11/2018 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD C.B. CIUTAT VELLA - -
18/11/2018 16:00 UB MIR BÀSQUET-CEISSA - -
18/11/2018 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL AE BADALONÈS B - -
Descansa BÀSQUET NOU BARRIS
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
25/11/2018 17:30 C.B. CIUTAT VELLA UB MIR - -
24/11/2018 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
24/11/2018 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
25/11/2018 11:00 CB LA SALLE HORTA AE BADALONÈS B - -
Descansa BÀSQUET-CEISSA
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2018 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD U.B. SANT ADRIÀ B - -
02/12/2018 16:00 UB MIR CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
02/12/2018 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BÀSQUET-CEISSA - -
02/12/2018 12:30 AE BADALONÈS B BÀSQUET NOU BARRIS - -
02/12/2018 11:00 CB LA SALLE HORTA C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
Descansa C.B. CIUTAT VELLA
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS CB LA SALLE HORTA - -
15/12/2018 16:00 BÀSQUET-CEISSA AE BADALONÈS B - -
16/12/2018 17:30 C.B. CIUTAT VELLA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
15/12/2018 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B UB MIR - -
15/12/2018 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
Descansa CLUB BASQUET PEDAGOGIUM
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 16:00 BÀSQUET-CEISSA BÀSQUET NOU BARRIS - -
12/01/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL UB MIR - -
12/01/2019 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
13/01/2019 17:30 C.B. CIUTAT VELLA AE BADALONÈS B - -
13/01/2019 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD CB LA SALLE HORTA - -
Descansa U.B. SANT ADRIÀ B
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 11:00 CB LA SALLE HORTA BÀSQUET-CEISSA - -
20/01/2019 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS C.B. CIUTAT VELLA - -
20/01/2019 12:30 AE BADALONÈS B CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
20/01/2019 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.B. SANT ADRIÀ B - -
20/01/2019 16:00 UB MIR IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
Descansa C.B. RAMON LLULL VERMELL
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM BÀSQUET NOU BARRIS - -
03/02/2019 17:30 C.B. CIUTAT VELLA BÀSQUET-CEISSA - -
02/02/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
02/02/2019 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B AE BADALONÈS B - -
03/02/2019 16:00 UB MIR CB LA SALLE HORTA - -
Descansa IMAN C.B. MATADEPERA VERD
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 11:00 CB LA SALLE HORTA C.B. CIUTAT VELLA - -
09/02/2019 16:00 BÀSQUET-CEISSA CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
10/02/2019 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS U.B. SANT ADRIÀ B - -
10/02/2019 12:30 AE BADALONÈS B C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
10/02/2019 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
Descansa UB MIR
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL BÀSQUET NOU BARRIS - -
16/02/2019 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B BÀSQUET-CEISSA - -
16/02/2019 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.B. CIUTAT VELLA - -
17/02/2019 16:00 UB MIR VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
17/02/2019 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD AE BADALONÈS B - -
Descansa CB LA SALLE HORTA
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 11:00 CB LA SALLE HORTA CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
24/02/2019 17:30 C.B. CIUTAT VELLA U.B. SANT ADRIÀ B - -
23/02/2019 16:00 BÀSQUET-CEISSA C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
24/02/2019 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
24/02/2019 12:30 AE BADALONÈS B UB MIR - -
Descansa VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2019 16:00 UB MIR BÀSQUET NOU BARRIS - -
03/03/2019 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD BÀSQUET-CEISSA - -
02/03/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. CIUTAT VELLA - -
02/03/2019 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
03/03/2019 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB LA SALLE HORTA - -
Descansa AE BADALONÈS B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 11:00 CB LA SALLE HORTA U.B. SANT ADRIÀ B - -
09/03/2019 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
10/03/2019 17:30 C.B. CIUTAT VELLA IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
09/03/2019 16:00 BÀSQUET-CEISSA UB MIR - -
10/03/2019 12:30 AE BADALONÈS B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
Descansa BÀSQUET NOU BARRIS
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2019 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BÀSQUET NOU BARRIS - -
17/03/2019 16:00 UB MIR C.B. CIUTAT VELLA - -
17/03/2019 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD CLUB BASQUET PEDAGOGIUM - -
16/03/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL U.B. SANT ADRIÀ B - -
17/03/2019 12:30 AE BADALONÈS B CB LA SALLE HORTA - -
Descansa BÀSQUET-CEISSA
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 19:30 U.B. SANT ADRIÀ B IMAN C.B. MATADEPERA VERD - -
23/03/2019 16:30 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM UB MIR - -
23/03/2019 16:00 BÀSQUET-CEISSA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL - -
24/03/2019 19:30 BÀSQUET NOU BARRIS AE BADALONÈS B - -
23/03/2019 18:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL CB LA SALLE HORTA - -
Descansa C.B. CIUTAT VELLA
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 11:00 CB LA SALLE HORTA BÀSQUET NOU BARRIS - -
31/03/2019 12:30 AE BADALONÈS B BÀSQUET-CEISSA - -
31/03/2019 12:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. CIUTAT VELLA - -
31/03/2019 16:00 UB MIR U.B. SANT ADRIÀ B - -
31/03/2019 16:00 IMAN C.B. MATADEPERA VERD C.B. RAMON LLULL VERMELL - -
Descansa CLUB BASQUET PEDAGOGIUM
Classificació a la jornada 22
Equip J G P NP TF TC Punts
1 BÀSQUET NOU BARRIS 3 1 2 0 136 150 4
2 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL 3 1 2 0 188 214 4
3 U.B. SANT ADRIÀ B 2 2 0 0 145 80 4
4 C.B. CIUTAT VELLA 2 2 0 0 127 89 4
5 CLUB BASQUET PEDAGOGIUM 3 1 2 0 155 161 4
6 CB LA SALLE HORTA 2 2 0 0 162 111 4
7 UB MIR 2 2 0 0 126 97 4
8 BÀSQUET-CEISSA 2 1 1 0 118 111 3
9 C.B. RAMON LLULL VERMELL 2 1 1 0 126 136 3
10 AE BADALONÈS B 3 0 3 0 119 191 3
11 IMAN C.B. MATADEPERA VERD 2 0 2 0 92 154 2
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD