Resultats i classificacions C.C. SENIOR TERRITORIAL MASCULI


Competició: FASE PREVIA - GRUP 05


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 20:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT BASQUET CARDONA 66 75
10/12/2017 17:15 U.E. CAPELLADES HIMESA SALLENT B 53 73
28/01/2018 17:15 BASQUET BERGA B ALTOACIN MANRESA 67 61
01/10/2017 12:30 ASFE SANT FRUITOS B C.B. CASTELLET 65 48
10/12/2017 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C S.A. SURIA 78 72
Descansa BAR MAIKEL PUJOLET
Descansa ODENA CLUB BASQUET B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 16:15 ODENA CLUB BASQUET B ASFE SANT FRUITOS B 51 59
08/10/2017 17:00 S.A. SURIA BAR MAIKEL PUJOLET 61 69
07/10/2017 19:00 BASQUET CARDONA U.E. CAPELLADES 81 47
07/10/2017 19:45 C.B. CASTELLET VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 61 53
07/10/2017 16:00 HIMESA SALLENT B CLUB BASQUET IGUALADA C 67 77
Descansa BASQUET BERGA B
Descansa ALTOACIN MANRESA
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 16:15 ODENA CLUB BASQUET B ALTOACIN MANRESA 48 65
15/10/2017 17:15 U.E. CAPELLADES C.B. CASTELLET 59 93
14/10/2017 19:45 BAR MAIKEL PUJOLET HIMESA SALLENT B 72 59
15/10/2017 16:30 BASQUET BERGA B S.A. SURIA 47 71
15/10/2017 12:30 ASFE SANT FRUITOS B VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 83 53
15/10/2017 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C BASQUET CARDONA 56 60
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 19:45 ALTOACIN MANRESA ASFE SANT FRUITOS B 53 59
21/10/2017 16:00 HIMESA SALLENT B BASQUET BERGA B 56 45
21/10/2017 19:00 BASQUET CARDONA BAR MAIKEL PUJOLET 71 65
21/10/2017 20:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT U.E. CAPELLADES 62 46
22/10/2017 17:45 C.B. CASTELLET CLUB BASQUET IGUALADA C 66 70
Descansa S.A. SURIA
Descansa ODENA CLUB BASQUET B
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 16:15 ODENA CLUB BASQUET B S.A. SURIA 54 80
28/10/2017 18:00 BAR MAIKEL PUJOLET C.B. CASTELLET 79 64
29/10/2017 16:30 BASQUET BERGA B BASQUET CARDONA 54 52
29/10/2017 12:30 ASFE SANT FRUITOS B U.E. CAPELLADES 61 53
29/10/2017 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 80 37
Descansa HIMESA SALLENT B
Descansa ALTOACIN MANRESA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 17:00 S.A. SURIA ALTOACIN MANRESA 69 74
05/11/2017 19:30 HIMESA SALLENT B ODENA CLUB BASQUET B 74 42
05/11/2017 17:45 C.B. CASTELLET BASQUET BERGA B 60 51
04/11/2017 18:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT BAR MAIKEL PUJOLET 55 79
05/11/2017 17:15 U.E. CAPELLADES CLUB BASQUET IGUALADA C 45 78
Descansa ASFE SANT FRUITOS B
Descansa BASQUET CARDONA
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 18:00 ODENA CLUB BASQUET B BASQUET CARDONA 30 60
11/11/2017 18:00 ALTOACIN MANRESA HIMESA SALLENT B 57 56
11/11/2017 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET U.E. CAPELLADES 76 39
12/11/2017 16:30 BASQUET BERGA B VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 61 41
12/11/2017 12:30 ASFE SANT FRUITOS B CLUB BASQUET IGUALADA C 62 65
Descansa C.B. CASTELLET
Descansa S.A. SURIA
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 17:00 S.A. SURIA ASFE SANT FRUITOS B 77 73
18/11/2017 19:00 BASQUET CARDONA ALTOACIN MANRESA 68 58
19/11/2017 18:15 C.B. CASTELLET ODENA CLUB BASQUET B 54 49
19/11/2017 17:15 U.E. CAPELLADES BASQUET BERGA B 67 57
19/11/2017 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C BAR MAIKEL PUJOLET 62 64
Descansa HIMESA SALLENT B
Descansa VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 16:15 ODENA CLUB BASQUET B VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 70 61
25/11/2017 18:00 ALTOACIN MANRESA C.B. CASTELLET 87 58
26/11/2017 17:00 S.A. SURIA HIMESA SALLENT B 72 66
25/11/2017 21:15 ASFE SANT FRUITOS B BAR MAIKEL PUJOLET 68 72
26/11/2017 16:30 BASQUET BERGA B CLUB BASQUET IGUALADA C 46 54
Descansa U.E. CAPELLADES
Descansa BASQUET CARDONA
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:15 HIMESA SALLENT B ASFE SANT FRUITOS B 62 61
02/12/2017 19:00 BASQUET CARDONA S.A. SURIA 62 53
02/12/2017 19:45 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT ALTOACIN MANRESA 24 72
03/12/2017 17:15 U.E. CAPELLADES ODENA CLUB BASQUET B 52 63
02/12/2017 19:45 BAR MAIKEL PUJOLET BASQUET BERGA B 86 59
Descansa C.B. CASTELLET
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA C
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 18:00 ALTOACIN MANRESA U.E. CAPELLADES 68 40
17/12/2017 17:00 S.A. SURIA C.B. CASTELLET 68 42
16/12/2017 16:00 HIMESA SALLENT B BASQUET CARDONA 76 68
17/12/2017 12:30 ASFE SANT FRUITOS B BASQUET BERGA B 62 58
16/12/2017 16:15 ODENA CLUB BASQUET B CLUB BASQUET IGUALADA C 56 83
Descansa BAR MAIKEL PUJOLET
Descansa VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 17:45 C.B. CASTELLET HIMESA SALLENT B 52 65
13/01/2018 18:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT S.A. SURIA 31 87
13/01/2018 19:45 BAR MAIKEL PUJOLET ODENA CLUB BASQUET B 80 55
14/01/2018 17:45 ASFE SANT FRUITOS B BASQUET CARDONA 65 56
04/03/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA C ALTOACIN MANRESA 70 65
Descansa BASQUET BERGA B
Descansa U.E. CAPELLADES
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 16:15 ODENA CLUB BASQUET B BASQUET BERGA B 68 38
26/01/2018 21:30 ALTOACIN MANRESA BAR MAIKEL PUJOLET 75 83
20/01/2018 16:00 HIMESA SALLENT B VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 57 51
20/01/2018 19:00 BASQUET CARDONA C.B. CASTELLET 75 48
20/01/2018 17:00 U.E. CAPELLADES S.A. SURIA 43 77
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA C
Descansa ASFE SANT FRUITOS B
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 19:00 BASQUET CARDONA VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 76 41
03/02/2018 16:00 HIMESA SALLENT B U.E. CAPELLADES 59 52
03/02/2018 18:00 ALTOACIN MANRESA BASQUET BERGA B 64 43
04/02/2018 17:45 C.B. CASTELLET ASFE SANT FRUITOS B 71 92
04/02/2018 17:00 S.A. SURIA CLUB BASQUET IGUALADA C 74 64
Descansa BAR MAIKEL PUJOLET
Descansa ODENA CLUB BASQUET B
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 19:30 ASFE SANT FRUITOS B ODENA CLUB BASQUET B 71 48
10/02/2018 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET S.A. SURIA 59 88
08/04/2018 17:15 U.E. CAPELLADES BASQUET CARDONA 49 68
10/02/2018 18:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT C.B. CASTELLET 62 57
11/02/2018 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C HIMESA SALLENT B 60 43
Descansa BASQUET BERGA B
Descansa ALTOACIN MANRESA
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 19:45 ALTOACIN MANRESA ODENA CLUB BASQUET B 62 61
18/02/2018 16:00 C.B. CASTELLET U.E. CAPELLADES 79 72
17/02/2018 16:00 HIMESA SALLENT B BAR MAIKEL PUJOLET 66 54
18/02/2018 17:00 S.A. SURIA BASQUET BERGA B 72 58
17/02/2018 18:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT ASFE SANT FRUITOS B 39 65
17/02/2018 19:00 BASQUET CARDONA CLUB BASQUET IGUALADA C 62 74
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 17:45 ASFE SANT FRUITOS B ALTOACIN MANRESA 53 63
25/02/2018 17:15 BASQUET BERGA B HIMESA SALLENT B 55 62
24/02/2018 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET BASQUET CARDONA 68 74
25/02/2018 17:15 U.E. CAPELLADES VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 59 66
25/02/2018 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C C.B. CASTELLET 71 46
Descansa S.A. SURIA
Descansa ODENA CLUB BASQUET B
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 17:00 S.A. SURIA ODENA CLUB BASQUET B 82 56
04/03/2018 17:45 C.B. CASTELLET BAR MAIKEL PUJOLET 54 81
03/03/2018 19:00 BASQUET CARDONA BASQUET BERGA B 55 38
04/03/2018 17:15 U.E. CAPELLADES ASFE SANT FRUITOS B 36 96
03/03/2018 19:45 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT CLUB BASQUET IGUALADA C 50 61
Descansa HIMESA SALLENT B
Descansa ALTOACIN MANRESA
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 18:00 ALTOACIN MANRESA S.A. SURIA 84 68
10/03/2018 16:15 ODENA CLUB BASQUET B HIMESA SALLENT B 50 43
11/03/2018 17:15 BASQUET BERGA B C.B. CASTELLET 52 55
10/03/2018 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 68 71
28/04/2018 20:30 CLUB BASQUET IGUALADA C U.E. CAPELLADES - -
Descansa ASFE SANT FRUITOS B
Descansa BASQUET CARDONA
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 19:00 BASQUET CARDONA ODENA CLUB BASQUET B 71 48
17/03/2018 16:00 HIMESA SALLENT B ALTOACIN MANRESA 52 57
18/03/2018 17:15 U.E. CAPELLADES BAR MAIKEL PUJOLET 44 96
17/03/2018 18:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT BASQUET BERGA B 53 43
17/03/2018 21:00 CLUB BASQUET IGUALADA C ASFE SANT FRUITOS B 68 56
Descansa C.B. CASTELLET
Descansa S.A. SURIA
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 19:30 ASFE SANT FRUITOS B S.A. SURIA 66 70
24/03/2018 18:00 ALTOACIN MANRESA BASQUET CARDONA 77 62
24/03/2018 16:15 ODENA CLUB BASQUET B C.B. CASTELLET 41 65
06/05/2018 17:15 BASQUET BERGA B U.E. CAPELLADES - -
24/03/2018 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET CLUB BASQUET IGUALADA C 82 63
Descansa HIMESA SALLENT B
Descansa VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 20:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT ODENA CLUB BASQUET B 49 51
08/04/2018 18:00 C.B. CASTELLET ALTOACIN MANRESA 48 61
08/04/2018 16:00 HIMESA SALLENT B S.A. SURIA 69 64
07/04/2018 16:15 BAR MAIKEL PUJOLET ASFE SANT FRUITOS B 90 77
07/04/2018 17:30 CLUB BASQUET IGUALADA C BASQUET BERGA B 83 41
Descansa U.E. CAPELLADES
Descansa BASQUET CARDONA
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 21:15 ASFE SANT FRUITOS B HIMESA SALLENT B 53 54
15/04/2018 17:00 S.A. SURIA BASQUET CARDONA 97 67
14/04/2018 18:00 ALTOACIN MANRESA VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 80 33
14/04/2018 16:15 ODENA CLUB BASQUET B U.E. CAPELLADES 71 50
15/04/2018 17:15 BASQUET BERGA B BAR MAIKEL PUJOLET 60 71
Descansa C.B. CASTELLET
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA C
Jornada 24 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 17:15 U.E. CAPELLADES ALTOACIN MANRESA 36 82
22/04/2018 17:45 C.B. CASTELLET S.A. SURIA 42 58
21/04/2018 19:00 BASQUET CARDONA HIMESA SALLENT B 65 58
22/04/2018 17:15 BASQUET BERGA B ASFE SANT FRUITOS B 50 42
22/04/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA C ODENA CLUB BASQUET B 89 57
Descansa BAR MAIKEL PUJOLET
Descansa VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT
Jornada 25 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 16:00 HIMESA SALLENT B C.B. CASTELLET - -
06/05/2018 17:00 S.A. SURIA VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT - -
05/05/2018 16:15 ODENA CLUB BASQUET B BAR MAIKEL PUJOLET - -
05/05/2018 19:00 BASQUET CARDONA ASFE SANT FRUITOS B - -
05/05/2018 18:00 ALTOACIN MANRESA CLUB BASQUET IGUALADA C - -
Descansa BASQUET BERGA B
Descansa U.E. CAPELLADES
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 16:30 BASQUET BERGA B ODENA CLUB BASQUET B - -
12/05/2018 18:00 BAR MAIKEL PUJOLET ALTOACIN MANRESA - -
12/05/2018 20:00 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT HIMESA SALLENT B - -
12/05/2018 17:45 C.B. CASTELLET BASQUET CARDONA - -
13/05/2018 17:00 S.A. SURIA U.E. CAPELLADES - -
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA C
Descansa ASFE SANT FRUITOS B
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CLUB BASQUET IGUALADA C 20 16 4 0 1406 1151 36
2 BAR MAIKEL PUJOLET 20 15 5 0 1494 1265 35
3 ALTOACIN MANRESA 20 15 5 0 1365 1098 35
4 S.A. SURIA 20 14 6 0 1460 1204 34
5 BASQUET CARDONA 20 14 6 0 1328 1168 34
6 HIMESA SALLENT B 20 12 8 0 1217 1160 32
7 ASFE SANT FRUITOS B 21 11 10 0 1389 1237 32
8 C.B. CASTELLET 20 7 13 0 1163 1311 27
9 ODENA CLUB BASQUET B 20 6 14 0 1069 1288 26
10 VILANOVA DEL CAMI BASQUET CLUB ENDAVANT 20 5 15 0 998 1331 25
11 BASQUET BERGA B 20 4 16 0 1023 1235 24
12 U.E. CAPELLADES 19 1 18 0 942 1406 20
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD