Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.


Competició: PRIMERA MASCULINA FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 18:45 SANT GERVASI 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
30/09/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR CB IPSI A - -
29/09/2018 16:00 U.E. MONTGAT - NGK LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
29/09/2018 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B LLUISOS DE GRACIA B - -
29/09/2018 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B C.B. CABRERA A - -
30/09/2018 12:30 U.E. CLARET A CLUB BÀSQUET TONA A - -
30/09/2018 18:00 CE PALAMOS DC BASQUET ARBUCIES - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CE PALAMOS DC - -
06/10/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A SANT GERVASI 1 - -
06/10/2018 19:15 C.B. CABRERA A U.E. CLARET A - -
07/10/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
07/10/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A U.B. SANT ADRIÀ B - -
06/10/2018 17:45 CB IPSI A U.E. MONTGAT - NGK - -
06/10/2018 20:00 BASQUET ARBUCIES UER PINEDA DE MAR - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 18:45 SANT GERVASI 1 C.B. CABRERA A - -
13/10/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CLUB BÀSQUET TONA A - -
13/10/2018 16:00 U.E. MONTGAT - NGK BASQUET ARBUCIES - -
13/10/2018 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B CB IPSI A - -
13/10/2018 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
14/10/2018 12:30 U.E. CLARET A LLUISOS DE GRACIA B - -
14/10/2018 18:00 CE PALAMOS DC UER PINEDA DE MAR - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A CE PALAMOS DC - -
20/10/2018 19:15 C.B. CABRERA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
21/10/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B SANT GERVASI 1 - -
21/10/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A U.E. CLARET A - -
20/10/2018 17:45 CB IPSI A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
20/10/2018 20:00 BASQUET ARBUCIES U.B. SANT ADRIÀ B - -
21/10/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR U.E. MONTGAT - NGK - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 18:45 SANT GERVASI 1 LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
27/10/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LLUISOS DE GRACIA B - -
27/10/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A C.B. CABRERA A - -
27/10/2018 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B UER PINEDA DE MAR - -
27/10/2018 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B BASQUET ARBUCIES - -
28/10/2018 12:30 U.E. CLARET A CB IPSI A - -
28/10/2018 18:00 CE PALAMOS DC U.E. MONTGAT - NGK - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 19:15 C.B. CABRERA A CE PALAMOS DC - -
04/11/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B CLUB BÀSQUET TONA A - -
04/11/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
03/11/2018 17:45 CB IPSI A SANT GERVASI 1 - -
03/11/2018 20:00 BASQUET ARBUCIES U.E. CLARET A - -
04/11/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
03/11/2018 16:00 U.E. MONTGAT - NGK U.B. SANT ADRIÀ B - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 18:45 SANT GERVASI 1 BASQUET ARBUCIES - -
10/11/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB IPSI A - -
10/11/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
10/11/2018 19:15 C.B. CABRERA A LLUISOS DE GRACIA B - -
10/11/2018 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B U.E. MONTGAT - NGK - -
11/11/2018 12:30 U.E. CLARET A UER PINEDA DE MAR - -
11/11/2018 18:00 CE PALAMOS DC U.B. SANT ADRIÀ B - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B CE PALAMOS DC - -
18/11/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A C.B. CABRERA A - -
17/11/2018 17:45 CB IPSI A CLUB BÀSQUET TONA A - -
17/11/2018 20:00 BASQUET ARBUCIES A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
18/11/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR SANT GERVASI 1 - -
17/11/2018 16:00 U.E. MONTGAT - NGK U.E. CLARET A - -
17/11/2018 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 18:45 SANT GERVASI 1 U.E. MONTGAT - NGK - -
24/11/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A UER PINEDA DE MAR - -
24/11/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A BASQUET ARBUCIES - -
24/11/2018 19:15 C.B. CABRERA A CB IPSI A - -
25/11/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
25/11/2018 12:30 U.E. CLARET A U.B. SANT ADRIÀ B - -
25/11/2018 18:00 CE PALAMOS DC CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A CE PALAMOS DC - -
01/12/2018 17:45 CB IPSI A LLUISOS DE GRACIA B - -
01/12/2018 20:00 BASQUET ARBUCIES C.B. CABRERA A - -
02/12/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR CLUB BÀSQUET TONA A - -
01/12/2018 16:00 U.E. MONTGAT - NGK A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
01/12/2018 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B SANT GERVASI 1 - -
01/12/2018 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B U.E. CLARET A - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 18:45 SANT GERVASI 1 CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
15/12/2018 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A U.B. SANT ADRIÀ B - -
15/12/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A U.E. MONTGAT - NGK - -
15/12/2018 19:15 C.B. CABRERA A UER PINEDA DE MAR - -
16/12/2018 16:00 LLUISOS DE GRACIA B BASQUET ARBUCIES - -
16/12/2018 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A CB IPSI A - -
16/12/2018 18:00 CE PALAMOS DC U.E. CLARET A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
13/01/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR LLUISOS DE GRACIA B - -
12/01/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK C.B. CABRERA A - -
12/01/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B CLUB BÀSQUET TONA A - -
12/01/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
13/01/2019 12:30 U.E. CLARET A SANT GERVASI 1 - -
13/01/2019 18:00 CE PALAMOS DC CB IPSI A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 18:45 SANT GERVASI 1 CE PALAMOS DC - -
19/01/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A U.E. CLARET A - -
19/01/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
19/01/2019 19:15 C.B. CABRERA A U.B. SANT ADRIÀ B - -
20/01/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B U.E. MONTGAT - NGK - -
20/01/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A UER PINEDA DE MAR - -
19/01/2019 17:45 CB IPSI A BASQUET ARBUCIES - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A SANT GERVASI 1 - -
02/02/2019 17:45 CB IPSI A UER PINEDA DE MAR - -
03/02/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A U.E. MONTGAT - NGK - -
03/02/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B U.B. SANT ADRIÀ B - -
02/02/2019 19:15 C.B. CABRERA A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
02/02/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A U.E. CLARET A - -
02/02/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES CE PALAMOS DC - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 18:00 CE PALAMOS DC A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
10/02/2019 18:45 SANT GERVASI 1 CLUB BÀSQUET TONA A - -
10/02/2019 12:30 U.E. CLARET A C.B. CABRERA A - -
09/02/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B LLUISOS DE GRACIA B - -
09/02/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
09/02/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK CB IPSI A - -
10/02/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR BASQUET ARBUCIES - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 19:15 C.B. CABRERA A SANT GERVASI 1 - -
16/02/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
16/02/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES U.E. MONTGAT - NGK - -
16/02/2019 17:45 CB IPSI A U.B. SANT ADRIÀ B - -
17/02/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
17/02/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B U.E. CLARET A - -
17/02/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR CE PALAMOS DC - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 18:00 CE PALAMOS DC CLUB BÀSQUET TONA A - -
23/02/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. CABRERA A - -
24/02/2019 18:45 SANT GERVASI 1 LLUISOS DE GRACIA B - -
24/02/2019 12:30 U.E. CLARET A LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
23/02/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B CB IPSI A - -
23/02/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B BASQUET ARBUCIES - -
23/02/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK UER PINEDA DE MAR - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A SANT GERVASI 1 - -
03/03/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
02/03/2019 19:15 C.B. CABRERA A CLUB BÀSQUET TONA A - -
03/03/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR U.B. SANT ADRIÀ B - -
02/03/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
02/03/2019 17:45 CB IPSI A U.E. CLARET A - -
02/03/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK CE PALAMOS DC - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 18:00 CE PALAMOS DC C.B. CABRERA A - -
09/03/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A LLUISOS DE GRACIA B - -
09/03/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
10/03/2019 18:45 SANT GERVASI 1 CB IPSI A - -
10/03/2019 12:30 U.E. CLARET A BASQUET ARBUCIES - -
09/03/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B UER PINEDA DE MAR - -
09/03/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B U.E. MONTGAT - NGK - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES SANT GERVASI 1 - -
16/03/2019 17:45 CB IPSI A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
17/03/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A CLUB BÀSQUET TONA A - -
17/03/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B C.B. CABRERA A - -
16/03/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
17/03/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR U.E. CLARET A - -
16/03/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B CE PALAMOS DC - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2019 18:00 CE PALAMOS DC LLUISOS DE GRACIA B - -
23/03/2019 19:15 C.B. CABRERA A LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
23/03/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A CB IPSI A - -
23/03/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A BASQUET ARBUCIES - -
24/03/2019 18:45 SANT GERVASI 1 UER PINEDA DE MAR - -
24/03/2019 12:30 U.E. CLARET A U.E. MONTGAT - NGK - -
23/03/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B U.B. SANT ADRIÀ B - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/03/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK SANT GERVASI 1 - -
31/03/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
30/03/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES CLUB BÀSQUET TONA A - -
30/03/2019 17:45 CB IPSI A C.B. CABRERA A - -
31/03/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A LLUISOS DE GRACIA B - -
30/03/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B U.E. CLARET A - -
30/03/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B CE PALAMOS DC - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2019 18:00 CE PALAMOS DC LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
07/04/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B CB IPSI A - -
06/04/2019 19:15 C.B. CABRERA A BASQUET ARBUCIES - -
06/04/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A UER PINEDA DE MAR - -
06/04/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A U.E. MONTGAT - NGK - -
07/04/2019 18:45 SANT GERVASI 1 U.B. SANT ADRIÀ B - -
07/04/2019 12:30 U.E. CLARET A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B SANT GERVASI 1 - -
27/04/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
27/04/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK CLUB BÀSQUET TONA A - -
28/04/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR C.B. CABRERA A - -
27/04/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES LLUISOS DE GRACIA B - -
27/04/2019 17:45 CB IPSI A LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
28/04/2019 12:30 U.E. CLARET A CE PALAMOS DC - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2019 17:45 LIMA-HORTA BÀSQUET A BASQUET ARBUCIES - -
05/05/2019 16:00 LLUISOS DE GRACIA B UER PINEDA DE MAR - -
04/05/2019 19:15 C.B. CABRERA A U.E. MONTGAT - NGK - -
04/05/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA A U.B. SANT ADRIÀ B - -
04/05/2019 19:15 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB CERDANYOLA AL DIA - B - -
05/05/2019 18:45 SANT GERVASI 1 U.E. CLARET A - -
04/05/2019 17:45 CB IPSI A CE PALAMOS DC - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2019 18:00 CE PALAMOS DC SANT GERVASI 1 - -
12/05/2019 12:30 U.E. CLARET A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A - -
11/05/2019 17:30 CB CERDANYOLA AL DIA - B CLUB BÀSQUET TONA A - -
11/05/2019 19:45 U.B. SANT ADRIÀ B C.B. CABRERA A - -
11/05/2019 16:00 U.E. MONTGAT - NGK LLUISOS DE GRACIA B - -
12/05/2019 17:45 UER PINEDA DE MAR LIMA-HORTA BÀSQUET A - -
11/05/2019 20:00 BASQUET ARBUCIES CB IPSI A - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD