Resultats i classificacions COPA CATALUNYA MASCULINA


Competició: COPA CATALUNYA MASCULINA FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 18:00 C.B. CASTELLAR A C. B. CANTAIRES TORTOSA 80 61
29/09/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A UE SANT CUGAT NEGRE 88 73
30/09/2018 19:30 CB ALPICAT BÀSQUET SITGES 76 75
30/09/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT 82 86
29/09/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BASQUET MOLINS A 71 58
29/09/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA 68 65
30/09/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL A.E.S.E. A 55 64
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BASQUETPIASABADELL 75 85
07/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. CASTELLAR A 74 70
07/10/2018 19:15 BASQUET MOLINS A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A 52 62
07/10/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA 73 66
06/10/2018 18:05 BÀSQUET SITGES MARISTES ADEMAR A 60 74
06/10/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE CB ALPICAT 89 68
07/10/2018 12:30 A.E.S.E. A C.B. SANTA COLOMA A 53 65
Jornada 3 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUET MOLINS A 95 87
14/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA CÍRCOL COTONIFICI BADALONA 78 57
14/10/2018 19:30 CB ALPICAT A.E.S.E. A 73 65
14/10/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A UE SANT CUGAT NEGRE 92 90
13/10/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BÀSQUET SITGES 79 75
12/10/2018 11:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT 73 74
14/10/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. SANTA COLOMA A 70 69
Jornada 4 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BASQUETPIASABADELL - -
21/10/2018 19:30 BASQUET MOLINS A C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
21/10/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C.B. CASTELLAR A - -
20/10/2018 18:00 BÀSQUET SITGES 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
20/10/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
20/10/2018 18:00 A.E.S.E. A MARISTES ADEMAR A - -
20/10/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CB ALPICAT - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 18:00 C.B. CASTELLAR A BÀSQUET SITGES - -
28/10/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
28/10/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BASQUET MOLINS A - -
28/10/2018 19:30 MARISTES ADEMAR A C.B. SANTA COLOMA A - -
27/10/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA A.E.S.E. A - -
27/10/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A UE SANT CUGAT NEGRE - -
28/10/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL CB ALPICAT - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUETPIASABADELL - -
04/11/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
03/11/2018 18:00 BÀSQUET SITGES C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
03/11/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. CASTELLAR A - -
03/11/2018 18:00 A.E.S.E. A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
03/11/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
04/11/2018 19:30 CB ALPICAT MARISTES ADEMAR A - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A A.E.S.E. A - -
10/11/2018 19:45 C. B. CANTAIRES TORTOSA UE SANT CUGAT NEGRE - -
11/11/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BÀSQUET SITGES - -
11/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
10/11/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CB ALPICAT - -
10/11/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. SANTA COLOMA A - -
11/11/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL MARISTES ADEMAR A - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BASQUETPIASABADELL - -
17/11/2018 18:00 BÀSQUET SITGES BASQUET MOLINS A - -
17/11/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
17/11/2018 18:00 A.E.S.E. A C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
17/11/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. CASTELLAR A - -
18/11/2018 19:30 CB ALPICAT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
18/11/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A CB ALPICAT - -
25/11/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. SANTA COLOMA A - -
25/11/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA A.E.S.E. A - -
25/11/2018 19:15 BASQUET MOLINS A UE SANT CUGAT NEGRE - -
25/11/2018 19:30 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BÀSQUET SITGES - -
24/11/2018 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A MARISTES ADEMAR A - -
25/11/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 18:00 BÀSQUET SITGES BASQUETPIASABADELL - -
01/12/2018 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
01/12/2018 18:00 A.E.S.E. A BASQUET MOLINS A - -
01/12/2018 19:30 C.B. SANTA COLOMA A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
02/12/2018 19:30 CB ALPICAT C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
02/12/2018 17:45 MARISTES ADEMAR A C.B. CASTELLAR A - -
01/12/2018 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 19:00 C.B. CASTELLAR A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
16/12/2018 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA MARISTES ADEMAR A - -
16/12/2018 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CB ALPICAT - -
16/12/2018 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. SANTA COLOMA A - -
16/12/2018 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT A.E.S.E. A - -
15/12/2018 18:00 BÀSQUET SITGES UE SANT CUGAT NEGRE - -
16/12/2018 18:00 BASQUETPIASABADELL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 18:00 A.E.S.E. A BÀSQUET SITGES - -
12/01/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
13/01/2019 19:30 CB ALPICAT BASQUET MOLINS A - -
13/01/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
12/01/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
12/01/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CASTELLAR A - -
13/01/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT NEGRE - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A BASQUETPIASABADELL - -
20/01/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
20/01/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
20/01/2019 19:15 BASQUET MOLINS A MARISTES ADEMAR A - -
20/01/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT CB ALPICAT - -
19/01/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. SANTA COLOMA A - -
19/01/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE A.E.S.E. A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA C.B. CASTELLAR A - -
02/02/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANTA COLOMA A - -
02/02/2019 18:00 BÀSQUET SITGES CB ALPICAT - -
03/02/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT MARISTES ADEMAR A - -
03/02/2019 19:15 BASQUET MOLINS A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
03/02/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
02/02/2019 18:00 A.E.S.E. A BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
10/02/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
09/02/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUET MOLINS A - -
09/02/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
10/02/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BÀSQUET SITGES - -
10/02/2019 19:30 CB ALPICAT UE SANT CUGAT NEGRE - -
09/02/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A A.E.S.E. A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2019 19:15 BASQUET MOLINS A C.B. CASTELLAR A - -
17/02/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
16/02/2019 18:00 A.E.S.E. A CB ALPICAT - -
16/02/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE MARISTES ADEMAR A - -
16/02/2019 18:00 BÀSQUET SITGES BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
17/02/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
16/02/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
24/02/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BASQUET MOLINS A - -
24/02/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
23/02/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BÀSQUET SITGES - -
23/02/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA UE SANT CUGAT NEGRE - -
24/02/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A A.E.S.E. A - -
24/02/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. SANTA COLOMA A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. CASTELLAR A - -
03/03/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
03/03/2019 19:15 BASQUET MOLINS A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
02/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A MARISTES ADEMAR A - -
02/03/2019 18:00 A.E.S.E. A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
02/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
03/03/2019 19:30 CB ALPICAT BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL BASQUET MOLINS A - -
10/03/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
10/03/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BÀSQUET SITGES - -
10/03/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A UE SANT CUGAT NEGRE - -
09/03/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A A.E.S.E. A - -
09/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. SANTA COLOMA A - -
10/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A CB ALPICAT - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 18:00 A.E.S.E. A C.B. CASTELLAR A - -
16/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
16/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
17/03/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT BASQUET MOLINS A - -
17/03/2019 19:30 CB ALPICAT BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
16/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
17/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
24/03/2019 19:15 BASQUET MOLINS A BÀSQUET SITGES - -
24/03/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA UE SANT CUGAT NEGRE - -
24/03/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA A.E.S.E. A - -
24/03/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A C.B. SANTA COLOMA A - -
23/03/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CB ALPICAT - -
23/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA MARISTES ADEMAR A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. CASTELLAR A - -
30/03/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
30/03/2019 18:00 A.E.S.E. A CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
30/03/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET MOLINS A - -
30/03/2019 18:00 BÀSQUET SITGES C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
31/03/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
30/03/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL BÀSQUET SITGES - -
07/04/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT UE SANT CUGAT NEGRE - -
07/04/2019 19:15 BASQUET MOLINS A A.E.S.E. A - -
07/04/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA C.B. SANTA COLOMA A - -
07/04/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA CB ALPICAT - -
07/04/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A MARISTES ADEMAR A - -
06/04/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.B. CASTELLAR A - -
28/04/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
28/04/2019 19:30 CB ALPICAT CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
27/04/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BASQUET MOLINS A - -
27/04/2019 18:00 A.E.S.E. A C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
27/04/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET SITGES - -
27/04/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2019 18:00 BÀSQUET SITGES A.E.S.E. A - -
05/05/2019 19:00 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT C.B. SANTA COLOMA A - -
05/05/2019 19:15 BASQUET MOLINS A CB ALPICAT - -
05/05/2019 17:45 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA MARISTES ADEMAR A - -
05/05/2019 18:00 C. B. CANTAIRES TORTOSA BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA - -
05/05/2019 19:00 C.B. CASTELLAR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
04/05/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE BASQUETPIASABADELL - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2019 18:00 BASQUETPIASABADELL C.B. CASTELLAR A - -
11/05/2019 19:45 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C. B. CANTAIRES TORTOSA - -
11/05/2019 19:30 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CÍRCOL COTONIFICI BADALONA - -
12/05/2019 17:45 MARISTES ADEMAR A BASQUET MOLINS A - -
12/05/2019 19:30 CB ALPICAT C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT - -
11/05/2019 19:30 C.B. SANTA COLOMA A BÀSQUET SITGES - -
11/05/2019 18:00 A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE - -
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. RIPOLLET A - AÍBABA RESTAURANT 3 3 0 0 233 221 6
2 BASQUETPIASABADELL 3 2 1 0 210 208 5
3 C.B. SANTA COLOMA A 3 2 1 0 222 196 5
4 C.B. CASTELLAR A 3 2 1 0 245 222 5
5 MARISTES ADEMAR A 3 2 1 0 248 236 5
6 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A 3 2 1 0 203 191 5
7 BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA 3 2 1 0 216 206 5
8 CB ALPICAT 3 2 1 0 217 229 5
9 C. B. CANTAIRES TORTOSA 3 1 2 0 214 222 4
10 CÍRCOL COTONIFICI BADALONA 3 1 2 0 196 216 4
11 UE SANT CUGAT NEGRE 3 1 2 0 252 248 4
12 A.E.S.E. A 3 1 2 0 182 193 4
13 BÀSQUET SITGES 3 0 3 0 210 229 3
14 BASQUET MOLINS A 3 0 3 0 197 228 3
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD