Resultats i classificacions COPA CATALUNYA FEMENINA


Competició: COPA CATALUNYA FEMENINA - PRIMERA FASE - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BASQUET MOLINS A 76 55
17/09/2017 17:45 BENCRIADA GRESS PLATGES MATARO 68 86
16/09/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A UNILEVER VILADECANS B.F. 82 72
16/09/2017 18:05 MATARO PARC DORI DORI BOET CAMPING BIANYA ROSER A 60 54
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET DRAFT GRAMENET A 45 62
23/09/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. CLUB BASQUET IGUALADA 89 37
23/09/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO C.E.J. L'HOSPITALET A 51 66
24/09/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BENCRIADA 54 61
Descansa MATARO PARC DORI DORI BOET
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A BENCRIADA 68 35
30/09/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A BASQUET MOLINS A 70 39
30/09/2017 17:45 CLUB BASQUET IGUALADA GRESS PLATGES MATARO 49 54
30/09/2017 18:00 MATARO PARC DORI DORI BOET UNILEVER VILADECANS B.F. 59 66
Descansa CAMPING BIANYA ROSER A
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. CAMPING BIANYA ROSER A 71 42
08/10/2017 12:30 GRESS PLATGES MATARO MATARO PARC DORI DORI BOET 55 58
08/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CLUB BASQUET IGUALADA 67 49
08/10/2017 17:45 BENCRIADA C.E.J. L'HOSPITALET A 66 84
Descansa BASQUET DRAFT GRAMENET A
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.E.J. L'HOSPITALET A 60 62
14/10/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BENCRIADA 76 56
14/10/2017 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET BASQUET MOLINS A 65 42
15/10/2017 17:45 CAMPING BIANYA ROSER A GRESS PLATGES MATARO 50 57
Descansa UNILEVER VILADECANS B.F.
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BASQUET DRAFT GRAMENET A 52 63
22/10/2017 19:15 BASQUET MOLINS A CAMPING BIANYA ROSER A 45 64
22/10/2017 17:45 BENCRIADA MATARO PARC DORI DORI BOET 49 52
21/10/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A CLUB BASQUET IGUALADA 76 60
Descansa GRESS PLATGES MATARO
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CLUB BASQUET IGUALADA 75 51
28/10/2017 19:30 MATARO PARC DORI DORI BOET C.E.J. L'HOSPITALET A 52 39
29/10/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BENCRIADA 52 47
28/10/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. GRESS PLATGES MATARO 55 48
Descansa BASQUET MOLINS A
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 19:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A GRESS PLATGES MATARO 49 54
05/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A UNILEVER VILADECANS B.F. 50 84
04/11/2017 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A CAMPING BIANYA ROSER A 67 62
04/11/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA MATARO PARC DORI DORI BOET 42 45
Descansa BENCRIADA
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET BASQUET DRAFT GRAMENET A 52 55
12/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A CLUB BASQUET IGUALADA 67 69
11/11/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BENCRIADA 60 56
11/11/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASQUET MOLINS A 75 45
Descansa C.E.J. L'HOSPITALET A
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:15 BASQUET MOLINS A BASQUET DRAFT GRAMENET A 44 45
18/11/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO BENCRIADA 58 42
18/11/2017 18:05 UNILEVER VILADECANS B.F. C.E.J. L'HOSPITALET A 70 57
19/11/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A MATARO PARC DORI DORI BOET 38 63
Descansa CLUB BASQUET IGUALADA
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 18:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A CAMPING BIANYA ROSER A 60 36
25/11/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA UNILEVER VILADECANS B.F. 61 70
26/11/2017 12:30 C.E.J. L'HOSPITALET A GRESS PLATGES MATARO 65 62
25/11/2017 19:00 BENCRIADA BASQUET MOLINS A 63 66
Descansa MATARO PARC DORI DORI BOET
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2017 17:45 BENCRIADA BASQUET DRAFT GRAMENET A 53 82
03/12/2017 17:45 BASQUET MOLINS A C.E.J. L'HOSPITALET A 51 55
02/12/2017 19:30 GRESS PLATGES MATARO CLUB BASQUET IGUALADA 66 50
02/12/2017 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. MATARO PARC DORI DORI BOET 66 56
Descansa CAMPING BIANYA ROSER A
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A UNILEVER VILADECANS B.F. 50 60
17/12/2017 16:30 MATARO PARC DORI DORI BOET GRESS PLATGES MATARO 65 33
16/12/2017 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET MOLINS A 77 52
16/12/2017 17:45 C.E.J. L'HOSPITALET A BENCRIADA 74 38
Descansa BASQUET DRAFT GRAMENET A
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 19:30 C.E.J. L'HOSPITALET A BASQUET DRAFT GRAMENET A 50 39
14/01/2018 17:45 BENCRIADA CLUB BASQUET IGUALADA 65 73
14/01/2018 17:45 BASQUET MOLINS A MATARO PARC DORI DORI BOET 30 61
13/01/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO CAMPING BIANYA ROSER A 59 55
Descansa UNILEVER VILADECANS B.F.
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET A UNILEVER VILADECANS B.F. 43 52
21/01/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A BASQUET MOLINS A 55 46
20/01/2018 20:00 MATARO PARC DORI DORI BOET BENCRIADA 91 54
20/01/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA C.E.J. L'HOSPITALET A 68 70
Descansa GRESS PLATGES MATARO
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA BASQUET DRAFT GRAMENET A 60 61
03/02/2018 16:00 C.E.J. L'HOSPITALET A MATARO PARC DORI DORI BOET 70 77
04/02/2018 17:45 BENCRIADA CAMPING BIANYA ROSER A 74 66
03/02/2018 18:05 GRESS PLATGES MATARO UNILEVER VILADECANS B.F. 65 63
Descansa BASQUET MOLINS A
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 19:30 GRESS PLATGES MATARO BASQUET DRAFT GRAMENET A 63 45
10/02/2018 18:00 UNILEVER VILADECANS B.F. BASQUET MOLINS A 55 42
11/02/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER A C.E.J. L'HOSPITALET A 55 50
27/01/2018 20:45 MATARO PARC DORI DORI BOET CLUB BASQUET IGUALADA 71 51
Descansa BENCRIADA
Jornada 18 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 18:05 BASQUET DRAFT GRAMENET A MATARO PARC DORI DORI BOET 54 73
17/02/2018 19:30 CLUB BASQUET IGUALADA CAMPING BIANYA ROSER A 53 54
18/02/2018 17:45 BENCRIADA UNILEVER VILADECANS B.F. 55 68
18/02/2018 19:15 BASQUET MOLINS A GRESS PLATGES MATARO 49 48
Descansa C.E.J. L'HOSPITALET A
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 UNILEVER VILADECANS B.F. 16 13 3 0 1053 866 29
2 MATARO PARC DORI DORI BOET 16 13 3 0 1000 798 29
3 C.E.J. L'HOSPITALET A 16 12 4 0 1037 922 28
4 GRESS PLATGES MATARO 16 10 6 0 934 874 26
5 BASQUET DRAFT GRAMENET A 16 10 6 0 937 837 26
6 CAMPING BIANYA ROSER A 16 5 11 0 845 943 21
7 CLUB BASQUET IGUALADA 16 4 12 0 926 1038 20
8 BASQUET MOLINS A 16 3 13 0 777 1003 19
9 BENCRIADA 16 2 14 0 882 1110 18
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +