Calendari - C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B


Competició: C.T. JÚNIOR FEM. NIVELL B 1ª FASE - GRUP 02

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. L´ESCALA
2 - C.B. BANYOLES BLANC
3 - B.C. FONTAJAU- IN2IN
4 - C.B. SANT GREGORI
5 - SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
6 - FE BEGUR
7 - C.B. OLOT TARONJA
8 - C.B. CAMPDEVÀNOL
9 - CB ROSES
10 - CE ONYAR
11 - ATHLÈTIC SILENC
12 - CB GRIFEU LLANÇÀ
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2017 16:30 C.B. L´ESCALA C.B. BANYOLES BLANC [+]  
24/09/2017 10:30 C.B. CAMPDEVÀNOL FE BEGUR [+]  
24/09/2017 10:30 CE ONYAR C.B. SANT GREGORI [+]  
23/09/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. OLOT TARONJA [+]  
23/09/2017 19:15 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB ROSES [+]  
19/10/2017 18:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN ATHLÈTIC SILENC [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/11/2017 19:45 C.B. BANYOLES BLANC CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
30/09/2017 20:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. L´ESCALA [+]  
30/09/2017 16:00 C.B. SANT GREGORI ATHLÈTIC SILENC [+]  
30/09/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CE ONYAR [+]  
01/10/2017 10:30 FE BEGUR CB ROSES [+]  
30/09/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
07/10/2017 16:30 C.B. L´ESCALA C.B. SANT GREGORI [+]  
08/10/2017 16:00 C.B. BANYOLES BLANC B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
07/10/2017 16:00 CB ROSES C.B. OLOT TARONJA [+]  
08/10/2017 10:30 CE ONYAR FE BEGUR [+]  
07/10/2017 16:00 ATHLÈTIC SILENC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
07/10/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 17:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
11/10/2017 20:30 C.B. SANT GREGORI C.B. BANYOLES BLANC [+]  
14/10/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. L´ESCALA [+]  
14/10/2017 16:00 FE BEGUR ATHLÈTIC SILENC [+]  
14/10/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA CE ONYAR [+]  
15/10/2017 11:00 C.B. CAMPDEVÀNOL CB ROSES [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/10/2017 16:00 C.B. L´ESCALA FE BEGUR [+]  
22/10/2017 16:00 C.B. BANYOLES BLANC SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
22/10/2017 10:30 CE ONYAR C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
21/10/2017 16:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. OLOT TARONJA [+]  
21/10/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ CB ROSES [+]  
25/10/2017 20:30 C.B. SANT GREGORI B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 12:30 C.B. SANT GREGORI CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
28/10/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
28/10/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA C.B. L´ESCALA [+]  
28/10/2017 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL ATHLÈTIC SILENC [+]  
28/10/2017 16:00 CB ROSES CE ONYAR [+]  
29/10/2017 19:15 C.B. BANYOLES BLANC FE BEGUR [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2018 11:00 C.B. L´ESCALA C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
05/11/2017 17:30 C.B. BANYOLES BLANC C.B. OLOT TARONJA [+]  
04/11/2017 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN FE BEGUR [+]  
04/11/2017 16:00 C.B. SANT GREGORI SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
04/11/2017 15:30 ATHLÈTIC SILENC CB ROSES [+]  
04/11/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ CE ONYAR [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
27/01/2018 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
11/11/2017 16:00 FE BEGUR C.B. SANT GREGORI [+]  
11/11/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
10/11/2017 19:00 C.B. CAMPDEVÀNOL C.B. BANYOLES BLANC [+]  
11/11/2017 16:00 CB ROSES C.B. L´ESCALA [+]  
12/11/2017 12:00 CE ONYAR ATHLÈTIC SILENC [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/11/2017 16:30 C.B. L´ESCALA CE ONYAR [+]  
19/11/2017 17:30 C.B. BANYOLES BLANC CB ROSES [+]  
18/11/2017 17:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
03/12/2017 11:00 C.B. SANT GREGORI C.B. OLOT TARONJA [+]  
18/11/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET FE BEGUR [+]  
18/11/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ ATHLÈTIC SILENC [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL C.B. SANT GREGORI [+]  
26/11/2017 11:00 CB ROSES B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
26/11/2017 09:00 CE ONYAR C.B. BANYOLES BLANC [+]  
25/11/2017 16:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. L´ESCALA [+]  
25/11/2017 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ FE BEGUR [+]  
25/11/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. OLOT TARONJA [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2017 16:30 C.B. L´ESCALA CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
03/12/2017 16:00 C.B. BANYOLES BLANC ATHLÈTIC SILENC [+]  
02/12/2017 20:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN CE ONYAR [+]  
02/12/2017 16:00 C.B. SANT GREGORI CB ROSES [+]  
02/12/2017 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
02/12/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA FE BEGUR [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/12/2017 16:00 C.B. BANYOLES BLANC C.B. L´ESCALA [+]  
16/12/2017 16:00 FE BEGUR C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
16/12/2017 16:00 C.B. SANT GREGORI CE ONYAR [+]  
16/12/2017 16:00 C.B. OLOT TARONJA CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
16/12/2017 16:00 CB ROSES SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
15/12/2017 19:00 ATHLÈTIC SILENC B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 19:30 CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. BANYOLES BLANC [+]  
13/01/2018 16:30 C.B. L´ESCALA B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
13/01/2018 18:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. SANT GREGORI [+]  
14/01/2018 10:30 CE ONYAR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
13/01/2018 16:00 CB ROSES FE BEGUR [+]  
13/01/2018 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL C.B. OLOT TARONJA [+]  
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 16:00 C.B. SANT GREGORI C.B. L´ESCALA [+]  
20/01/2018 15:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. BANYOLES BLANC [+]  
20/01/2018 16:00 C.B. OLOT TARONJA CB ROSES [+]  
20/01/2018 16:00 FE BEGUR CE ONYAR [+]  
20/01/2018 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ATHLÈTIC SILENC [+]  
20/01/2018 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 18:00 CB GRIFEU LLANÇÀ B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
04/02/2018 16:00 C.B. BANYOLES BLANC C.B. SANT GREGORI [+]  
03/02/2018 16:30 C.B. L´ESCALA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
03/02/2018 16:00 ATHLÈTIC SILENC FE BEGUR [+]  
04/02/2018 09:00 CE ONYAR C.B. OLOT TARONJA [+]  
27/01/2018 17:30 CB ROSES C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/02/2018 16:00 FE BEGUR C.B. L´ESCALA [+]  
10/02/2018 16:00 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. BANYOLES BLANC [+]  
10/02/2018 16:00 C.B. CAMPDEVÀNOL CE ONYAR [+]  
11/03/2018 11:30 C.B. OLOT TARONJA ATHLÈTIC SILENC [+]  
01/03/2018 20:30 CB ROSES CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
10/02/2018 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. SANT GREGORI [+]  
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2018 18:00 CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. SANT GREGORI [+]  
17/02/2018 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
16/02/2018 19:30 C.B. L´ESCALA C.B. OLOT TARONJA [+]  
02/02/2018 18:45 ATHLÈTIC SILENC C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
18/02/2018 10:30 CE ONYAR CB ROSES [+]  
17/02/2018 16:00 FE BEGUR C.B. BANYOLES BLANC [+]  
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2018 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL C.B. L´ESCALA [+]  
24/02/2018 16:00 C.B. OLOT TARONJA C.B. BANYOLES BLANC [+]  
24/02/2018 16:00 FE BEGUR B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
25/02/2018 12:15 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.B. SANT GREGORI [+]  
24/02/2018 16:00 CB ROSES ATHLÈTIC SILENC [+]  
25/02/2018 09:00 CE ONYAR CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/03/2018 18:00 CB GRIFEU LLANÇÀ SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
03/03/2018 17:30 C.B. SANT GREGORI FE BEGUR [+]  
03/03/2018 16:00 B.C. FONTAJAU- IN2IN C.B. OLOT TARONJA [+]  
04/03/2018 16:00 C.B. BANYOLES BLANC C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
04/03/2018 11:15 C.B. L´ESCALA CB ROSES [+]  
03/03/2018 18:00 ATHLÈTIC SILENC CE ONYAR [+]  
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2018 09:00 CE ONYAR C.B. L´ESCALA [+]  
11/03/2018 11:00 CB ROSES C.B. BANYOLES BLANC [+]  
10/03/2018 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
10/03/2018 16:00 C.B. OLOT TARONJA C.B. SANT GREGORI [+]  
10/03/2018 16:00 FE BEGUR SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
10/03/2018 18:00 ATHLÈTIC SILENC CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
Jornada 21 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
09/03/2018 19:15 C.B. SANT GREGORI C.B. CAMPDEVÀNOL [+]  
17/03/2018 19:30 B.C. FONTAJAU- IN2IN CB ROSES [+]  
18/03/2018 16:00 C.B. BANYOLES BLANC CE ONYAR [+]  
18/03/2018 10:30 C.B. L´ESCALA ATHLÈTIC SILENC [+]  
17/03/2018 16:00 FE BEGUR CB GRIFEU LLANÇÀ [+]  
17/03/2018 16:00 C.B. OLOT TARONJA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
Jornada 22 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 16:00 CB GRIFEU LLANÇÀ C.B. L´ESCALA [+]  
24/03/2018 16:00 ATHLÈTIC SILENC C.B. BANYOLES BLANC [+]  
25/03/2018 10:30 CE ONYAR B.C. FONTAJAU- IN2IN [+]  
24/03/2018 16:00 CB ROSES C.B. SANT GREGORI [+]  
24/03/2018 18:05 C.B. CAMPDEVÀNOL SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET [+]  
24/03/2018 16:00 FE BEGUR C.B. OLOT TARONJA [+]  
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD